Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

tercie
9. lis 2009

Evi co je její bych tam nechala, a jinak bych si všechno sbalila, včetně tý linky a spotřebičů, ještě si to rád od vás někdo koupí, věř, možná i tu ložnici. Nenechala bych jí tam ani ťuk.
Jinak jak říká Šarlotka, i když vím, že to není tak jednoduchý, na to nemyslet. Ono se to tý náně fakt jednou vrátí i s úrokama...

tercie
9. lis 2009

Je to děs, jak některý lidi dovedou otrávit život....

Holky tak něco na pvzbuzení, ukradla jsem odkaz na albíčko Jitie, snad se nebude zlobit, má tam novou fotečku Sofinky 😉

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

andara
9. lis 2009

Jee Sofinka je krasna, pripomina mi Majdulku kdyz se narodila 🙂

Evi-gratuluju ke kontrole,uz brzo budete mit Tomaska,se tesim 😵

andara
9. lis 2009

A jeste Tercii gratuluju ke kontrole,to je super 😉

evanek77
autor
9. lis 2009

terci,
manžel takový není, aby něco takového udělal, on je člověk, co by nejradši odešel s igelitkou.
Ale souhlasil, že zkusí ještě jiného právníka, tak snad víc hlav víc vymyslí. V zásadě mám radost, že opět viděl, že jednat s ní nemá cenu. jinak jeho ex mu opět vmetla, že už spolu prý nejsme, tak jí to nevyvrací, chrání mne a tomíčka. Ale její sebevědomí bych tedy ráda měla 😀 😀 😀
andara,
to je co? Já budu v pátek mamka 🙂

andara
9. lis 2009

To to uteklo,pamatuju si jak jste holky hlasily dve carky 🙂 Teda ja si taky pamatuju,jak jsem je nasla, sem ani nemohla uverit 🙂

evanek77
autor
9. lis 2009

🙂 no a to magdalénce táhne na první půlrok 😀

jaspina
10. lis 2009

Dobré ránko, tak se hlásím z práce, ale možná půjdu dřív domů.. Jsem nachcípaná fakt totálně. Furt mi sem chodí lidi, jestli nemáme roušky, tak když tu na ně budu kašlat, tak budu budit paniku 😀
Včera za mnou byla známá, co se dřív snažili o mimčo a byla i na laparce, ale teď jsme nebyly 3 roky v kontaktu - no a pořád nemá miminko ☹ Byla už prý i víckrát na IVF a nic. Jednou to prý vyšlo, ale neudrželo se. Tak říkala, jak do nich všichni jedou, proč na to myslí - ať jedou třeba k moři. Jenže ona říkala-my nepojedem k moři, my pojedem do CARu a na všecko prostě ty peníze nejsou 😒 Je to děs, chudina už čeká 7 let 😔

kackark
10. lis 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek........čeká 12.11. nástup do porodnice a vyvolávání porodu
Dracek........čeká chlapečka KO v Motole 12.11.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 12.11. a 1. monitor, 27.10. nástup na mateřskou
Strouzek.....čeká holčičku - velký ultrazvuk 10.11., KO - 27.11.
Tercie.........našla // 12.11. genetika
Papua.........našla // 11.11. - odběry
Farmi..........našla // - KO 23.11. srdíčko krásně bije, HURÁ
Mimina........................29DC
Sarlotta......................11DC
Jaspina........................6DC

kackark
10. lis 2009

Krásné dobré ráno 😵
Tak už to vypadalo, že se k vám ani nedostanu, po ránu mi hlásil notebook v angličtině nenalezen operační systém 😒

Terci: moc veliká gratulace, jsem tak šťastná, že vše vychází, tak jak má.

Jaspi: je mi líto, že se necítíš dobře, snad se tě ta nemoc brzy pustí.

Strouži: moc moc držím palečky na velký ultrazvuk a těším se na krásné zprávy.

Evi: už jen pár hodin tě dělí od toho stát se opravdovou maminkou, a já ti to moc přeji 😵 Je mi líto, že se vám to snaží nějaká nána kazit, a pevně věřím, že se nějaké řešení najde, takhle by to přeci nešlo donekonečna. A koukám, že se všema chlapama je to stejný, že pořád věří, že se někdo změnil, a že se s ním půjde domluvit.

Sofinka je kouzelná princezna 😵

kackark
10. lis 2009

Mám konečně ukončený 36tt, takže můžu jet v jakémkoli případě do mnou vybrané porodnice 😵
A když vydržím ještě 14 dní, tak budu mít toho vytouženého střelce, a když k tomu přidám ještě jeden týden, tak se dočkáme i prosincového miminka 😀 Tak moc se těším 😵

mimina321
10. lis 2009

ahoj 🙂
jaspi šup do postele a vyležať tú potvoru 😉
Sofinka je malí drobček 🤐 🤐 🤐
evi budem držať palce nech vám to dobre dopadne 😵
kači to bude určite strelec 😵
dnes som ešte raz pretestila a nič......tak možno budúci ciklus,len aby tá mrcha rýchlo prišla

jaspina
10. lis 2009

Já jsem si říkala, že bych jela o půl 10, ale nějak jsem to nestihla.. tak ještě jede 12:15 tak uvidím. Zas jsem si říkala, že kdybych to dnes vydržela, tak bych mohla jet domů dřív zítra. Končila bych po 9té hodině a mám ve středu až do půl5.. tak by to bylo lepší. A stejně pochybuju, že se za ten jeden půl den kdybych šla dnes vyležím.. A zítra bych tu trpěla zas 😠 Je blbé, že už nemám moc volna.. No mám 8 dnů a ten osmí necelý. 5 dnů na vánoce, 1 den jsem chtěla že pojedem na nákupy do Brna, ten 1 rozkouskovaný si nějako doberu a zbývá mi 1 - pro sychr.

Evi s tou ženskou to je na facku! Taková koza zamítne všecko jen z principu. Podle mě je nešťastná a závidí vám, tak se snaží škodit. Snad se najde právník, který vám pomůže a ona dopadne tak, jak si zaslouží. Nábytek bych jí tam nenechala, kdybych ho měla darovat nebo rozbít! Nebo do toho tvého bytečku? Akorát jsem nepochopila - vy jste tam dělali opravy za milion na bytě, který nebyl váš? Jako myslím že není v OV? 😕

kackark
10. lis 2009

Mimi, tak to je mi líto ☹ Ale tuším, že budete mít překrásné Vánoce, protože ty dvě potvůrky na Tebe vykouknou těsně před nimi 😵

Jaspi, a neměla by si jít raději na neschopenku, než se takhle trápit 🤐 Vím, jaké to je, když je člověku špatně a v práci to pak vůbec neutíká.

Já teď slepuji cukroví, a už budu mít skoro všechno hotové, jen nazdobit perníčky 😉 Ale taky tak nějak nemám dneska náladu na nic, je asi blbý den ☹

mimina321
10. lis 2009

kačka moc velké nádeje som si nerobila a ani mi ich nedávali sliznica bola naozaj velmi nízka........
dakujem za prianie vianočných// tie by ma naozaj potešili až až 🤐 😵 to by bol naj daarček 😀

evanek77
autor
10. lis 2009

ahoj holky,
jaspi, je mi líto, že jsi nachcípaná, já jsem také, nána pitomá jsme v sobotu myla v praze okna a od té doby je mi hůř a hůř, snad se to nerozjede do teploty 😉 🙂
a k bytu: manžel s ní žil 7 let než se vzali, ona měla po babičce zdevastovaný městský byt, který manžel za celkem 1,2 milionu opravil (a to neměl hotovost, takže 900tis ještě splácel v době rozvodu a ty mů právě měla vyplatit, když se rozvedli). Jako proč ho opravili takhle zbytečně luxusně (v té době za ty peníze mohli mít OV stejně velké) to se mne neptej, proste manžel je zlatíčko a ona šikovná, jak ho ukecat. No ale dekret na byt byl psaný na ni. A v zákoně je to tak, že když se dva vezmou, vznikne společný nájem manželů.
v Občanském zákoníku §704, odst.1.:
Stal-li se některý z manželů nájemcem bytu před uzavřením manželství,
vznikne oběma manželům společný nájem bytu uzavřením manželství.
Takže nájem vznikne oběma a pokud se při rozvodu manželé nedohodnou, tak
§705:
(1) Nedohodnou-li se rozvedení manželé o nájmu bytu, soud na návrh
jednoho z nich rozhodne, že se zrušuje právo společného nájmu bytu.
Současně určí, který z manželů bude byt dále užívat jako nájemce.
Takže podle toho se teď manžel nemůže bes dalšího soudu odhlásit, dokud mu ona nezaplatí, jak je v rozvodové dohodě, nemá právo se bytu vzdát... Jako hlava mi to nebere, ale podle zákona to tak je

evanek77
autor
10. lis 2009

mimina,
ach jo, je mi líto, že na testu je bílo.... 😉
kači,
ten 36tt je krása 🙂
strouži,
držím palce na UZ 🙂

kackark
10. lis 2009

Evi, taky mi hlava nebere ☹
Příjde mi, že v tomhle státě si každý nepoctivec může dělat co chce, protože nějakou kličku vždy najde, a ten kdo je poctivý, tak nemá právo žádného dovolání.
Vezmi si, že i přesto, že vyšel nový zákon (který to zakazuje), tak jsem v zaměstnání měla celých osm let neustále prodlužovanou smlouvu po roce, ale hádej se s někým, kdo má za manžela a syna právníka 🤐 😔

papua
10. lis 2009

Ahoj Holky moje!
Tercie: gratulujem ku kontrole 🙂!!!!!!!
Mimi: je mi to velmi luto moja zlata, snad to coskoro vyjde 😔
Strouzi: drzim palce na Uz aj ja!

Evik ahoj moja:ty si taka skusena a ja uz si to nepamatam...Prosim ta kedy ma cakaju NT merania a kedy triple? ja som zabudla....☹

kackark
10. lis 2009

Ahojky papu, na NT UTZ jsem byla začátkěm 13tt a odběry krve mi brali 2 týdny před tím, ale je možné to udělat najdnou. A TT jsem měla v 16tt 😵

papua
10. lis 2009

Kaci ahoj moja, dakujem, ja zajtra idem na tie prve odbery, tie choroby a tak....aspon si myslim.....Ja uz som normalne zabudla co kedy je.....

evanek77
autor
10. lis 2009

papua, NT je mezi 11-13tt a tripple od 16tt 🙂 🙂 🙂 jé, koukám, kačka mě předběhla...

evanek77
autor
10. lis 2009

kači,
k té smlouvě na neurčito, já pracuju 10 let ve stejné firmě a mám ji teprv 2 roky, předtím jsem si i jako absolvent, kde to má být automaticky vždy, "dobrovolně" žádala o sml. na dobu určitou 😀 😀 😀 😀

papua
10. lis 2009

Dakujem holky 😉

strouzek
10. lis 2009

ahoj holky jsem tu na skok, dát o sobě info. jsem na nemocenské, ta vizoza se nějak nezlepšila spíš naopak tak jsem včera dostala antibiotika a mám ležet. nejhorší je ten šílený kašel, mám strach že mimču to ublíží. jinak dneska ve 13 hod. na mě holky myslete jedeme na ten velký utz, hlavně ať přežiju cestu, hodina a půl v autě s chřipkou no mazec ale aspoň uvidím mimíška

jinak koukala jsem na malou sofinku je moc krásná, evičko tobě držím palečky na zítra

evanek77
autor
10. lis 2009

strouži,
to si piš, mačkáme palce 😉 😉 😉 brzy vyzdrav 🙂

kackark
10. lis 2009

Ach jo, strouži, je mi to moc líto, že máš takovéhle trápení ☹ Možná by si měla zauvažovat o tom, zda si nenechat neschopenku už dokonce těhu. Jinak je dobré, že jsi ve II. trimestru, ten je co se týče podávání léků nejlepší a nejvhodnější 😉 , taky jsem musela jedny antibiotika v té době brát 😔

JJ, o dobrovolnosti mi, Evi, něco povídej 😀 😀 😀 😀

strouzek
10. lis 2009

kači no právě včera jsem o tom s manžou mluvila a rozhodla jsem se že fakt už doma zůstanu. tuhle nemoc vidím tak na 14 dnů léčení, což je vlastně už skoro do konce listopadu, no a přerušovat to jen kvůli pár dnům v prosinci to by se mi nevyplatilo.navíc představa prožit ještě nějakou virozu tak fakt umřu, můžu říct že takhle mizerně mi v životě nebylo. navíc jsem naštvaná na šéfa, min. týden jak mi bylo tak hrozně ale musela jsem do práce tak jsem fakt byla jak chodící mrtvola, nemohla jsem mluvit, kolegové ze mě v šoku jak vypadám děsně aťr jdu domů ale já musela dodělat práci tak jsem pak šla za šéfem že jdu kolem oběda dom si lehnout. no a ten mi řekl rýpavě že by se chtěl mít jako já, chodit si do práce na pár hodin a pak ležinkovat dom 😠 tak jsem se vztekla, řekla jsem mu že jako jestli nevidí že jsem nemocná a ještě těhotná, že já si asi těžko vemu modafen a čaj s rumem jako on při viroze že já tu zdechám za pár šupů a že bych se na to mohla vysr.t! pak jsem se otočila, vzala věci a šla dom.
včera jsem jela do práce s nemocenskou naštěstí tam šéf nebyl tak jsem mu hodila na stůl nemocenskou a šla dom, jsem ráda že tam nebyl, protože by měl zase kecy typu že mi jí neuzná 😠

jaspina
10. lis 2009

Kači to víš že bych se nejradši vyležela doma. Jenže jsem tu sama, tak si beru nemocenskou fakt jen v nejnutnějších případech. Já jsem tady blbec chodila i se zánětem močáku, kdy jsem zůstala doma 1 den a pak chodila s ATB - pak se mi 3x vrátil 😠
No ale vím, že začátkem roku budu marodit dýl kvůli laparce, tak teď nechci - bylo by furt zavřeno a znáš to - člověk je rád, že má práci..

Evi to mě právě hned napadlo - že si za to nekoupili radši svůj.. ale co, stalo se. Ale podle toho co píšeš, je to tady ze soudama dost na ho...! Nemá ona nějaké dobré známé - vysoko postavené? Vím žes psala o politikovi..
Jako znám tady jeden případ, kdy zdejší pan doktor měl pod palcem všecky policajty a patrně i soud a když se s ním rozešla žena, tak jí vzal dceru. Ona se snažila utéct s ní do švýcarska - ještě než přebrala rozhodnutí soudu, ale policajti ji odtamtud normálně poslali šupem do ČR - ona právě říkala, že tady tomu soudu nevěří, že to je domluvené..A jsem přesvědčená, že bylo 😠

evanek77
autor
10. lis 2009

jaspi,
no, ona 2 měsíce po svatbě šla dělat tiskovou mluvčí jedné strany, jak se pak ukázalo z jejích příběhů, co píše na netu dík tomu, že sbalila jejího předsedu, ona vdaná, on ženatý, dvě malé děti... manžel to pak zjistil tak, že to vyšlo v Blesku a volali mu známí, hnus...prostě hodná holka. Vlastně si manžela brala, když už pana poslance znala. Ale byla mluvčí jen rok, takže manžel byl ještě takové zlato, že jí pomáhal i po rozvodu sehnat novou práci 😝 S tím pánem je 6 let, ale asi je to pěkná sicílie...
Každopádně když jsem manžela potkala, dělala peklo, jaké nevymyslíš. A tenkrát to s bytem mělo být tak, že manželovi řekla, že poslanec jí těch 900tis, co podepsala, že manželovi dá jako vyrovnání, nedá, takže se domluvili, že manžel jí dá 600tis a ona mu ten dekret na byt nechá. No, už to bylo u notáře a ona cukla a začala šroubovat cenu a vymýšlet, co ještě by všechno chtěla, až jsme to pak dali k soudu. Např. totiž zapomněla, že dostala při rozvodu BMW a podobně. A včera dokonce manželovi tvrdila, že mu žádných 900 nedluží, že je "nechtěl" Prostě pohádkářka....
Každopádně vilu svého poslance neopustí a do brna nepůjde, pracuje v praze a její jméno je opět co týden v tisku 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru