Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
11. lis 2009

Co týden? 😕 Alespoň, ať máte klidné Vánoce a Nový rok a nemusíte řešit takové hnusárny, jako doposud 😒

mar26
11. lis 2009

to na ty zoubky-dásně je Calgel a prý fakt dost uleví

Evi snad to bude jen malé nachlazení a budeš na čtvrtek-pátek při síle 😵

Kačko bojujeme s usínáním..je to hodně vyčerpávající,když usíná až ve 22h...ale včera jsem zkusila úplně jiný systém večerního rituálu a docela to zabralo,definitivně tuhá byla v 21h,ale od 19:40 ležela v postýlce 😵 ,tak snad to bude lepší a lepší 😵
a co ty s Tádíkem v bříšku? Už se taky těším,až na nás vykoukne 😵 ,ale ještě týden,ať minimálně počká 🙂

kackark
11. lis 2009

Marti, já mu domlouvám, ať počká ještě dva 😀 😀 Ráda bych měla toho střelce 😉
A co si na Natynku vymyslela nového? A kšíry už máte definitivně sundané? A v noci se budíte kolikrát?

evanek77
autor
11. lis 2009

kači,
nějáká nároční, nééé? takové iluze si nedělám. Jako mám první zprávy od právníků, že cestička jak manželovi pomoci bude i bez soudu, ale že ta ... bude dělat peklo, to je mi jasné.

kackark
11. lis 2009

Peklo bude dělat, to je jasný, ale navrch, máš určitě ty. Máš něco co ona ne 😎 A vzít ti to nemůže 😵

evanek77
autor
11. lis 2009

hmmm, tak manžel už má horečku a bolí ho klouby, jsem čekala, že tolik nervů nedá....

kackark
11. lis 2009

Ach jo, to snad není možný, že máte tolik naschválů najednou 😔

mar26
11. lis 2009

Kačko no já ji po koupání brala ještě do obýváku kde baštila a to ji asi rozhodilo...tak že teď vykoupu u tlumeného světla,masáž, najíst, pomazlit a do postýlky...pěkně žádná TV nic,aby ji nic nerozrušilo. ani kolotoč v postýlce už nezapínám a jak je vidět,schopná usnout je.
Ale ta tam je doba kdy spala až do rána,už ji asi mlíčko tak nezasytí...vzhůru byla ve 2,ale to usnula,pak papání před 4 a v 7 jsem si ji brala do postele a pospávaly jsme do 8, i když se pořád mlela,tak jsem už nespala...ale fajn noc 🙂

kackark
11. lis 2009

Marti, tak asi potřebuje mít opravdu svůj klid a je moc fajn, že zvládá usnout sama 😉

evanek77
autor
11. lis 2009

marti,
tak ještě že jste došly s natynkou na to, jak spolu pěkně usnout 😉
ale těch nervů na to dojít, viď?

kackark
11. lis 2009

Holky, měla bych jít něco dělat a mě se tááááááááák nechce 😒

mar26
11. lis 2009

Evi to jo,někdy je to fakt záhul ...hlavně když už něco fungovalo,pak přestalo a hledat nový způsob

Kačko vůbec se ti nedivím..užívej si toho,že nic nemusíš!

papua
11. lis 2009

Ahoj zlaticka! Tak sa hlasim z odberov, dnesna noc bola ale zase strasna-celu noc som nespala, mam pocit ze dokopy asi hodinu. Strasne ma boleli zada a brucho ako pri ms, nieco podobne ako ked mi praskol ten hematom. Myslim, ze jak sa mi to vsetko zvacsuje, tak mi vadi aj ta troska hematomu navyse co tam ostala, snad sa to nezhorsilo....Dr. povedal, ze pokial nekrvacam tak je to nomalne....Tak snad ano, teraz je mi trochu lepsie...
Evi: velmi ma mrzi, ze manza ochorel, myslim ze ste obaja uz vycerpani a vystresovani zo vsetkeho, nech uz mate klud, Tomaska v naruci v novom bytecku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mao: je naozaj strasne, ze dr nevedia prist na to, kde je problem...Ale mozno naozaj to tentokrat vyjde, aj ked musi byt strasne po tom vsetkom sa znova do toho pustat.Chce to naozaj strasne vela sily, ach jo...Drzim vsetky palce co mam a posielam silu!!!!!!!

Strouzi: GRATULUJEM MOC!!!

evanek77
autor
11. lis 2009

kači,
nic dělat nemusíš, jsi těhulinka 😉 🙂
papua,
ale zase bolest znamená, že mimuško krásně roste 😉 🙂 🙂 12tt je nádhera, to nejrizikovější máš za sebou 🙂
já tu teď měla mámu, nešla jí z mobiilu vytáhnut sms a tak jsem si tu vyslechla, jak by radši umřela, a podobné výlevy... ach jo ☹ ☹ ☹ Stáří je blbé, když je člověk konflikní a lidé se ho straní 😔 chápu, že se cítí osamělá, ale zas na druhé straně, když ani nemá vůli jít se na malého podívat do porodnice, kam to má z domu 25min, tak co... s mobilem jsem pomohla a zbytkem se netrápím, mám dost svých starostí....

strouzek
11. lis 2009

krásný dopoledne holky, s nelinkou moc děkujeme za přáníčka 😵 normálně se mi o vás holky dneska zdálo o všech že bylo období asi tak za rok a všechny jsme se slezli na srazu a že Tomášek od Evulky nejvíc zlobil. 😀 takjsem si ještě v tom snu říkala že takový zlatíčko to bylo v bříšku a venku tak zlobí 😅 😀

strouzek
11. lis 2009

papu neboj myslím si to samé co Evička, já jsem do 12 tt o břichu ani nevěděla žádné bolesti tlaky nic jakobych ani těhu nebyla ale toho 12 tt mě břicho začlo divně bolet takže asi fakt to roztahování 😉

evanek77
autor
11. lis 2009

strouži,
no, jestli bude po tatínkovi, tak byl tvůj sen prorocký 😀 😀 😀 😀 on byl číslo do 18ti a já od 18ti 😀

strouzek
11. lis 2009

Evi 😀

kackark
11. lis 2009

Strouží 😀 😀

Papu, já dodnes cítím v břiše různé tlaky a bolesti, je to asi skoro celé těhu a nezbývá než si na to zvyknout 😖

Evi, mámu neřeš vůbec. Kdo chce kam...

Dala jsem se do zdobení perníčků, ale už mě bolí ruce, tak jsem si šla chvíli odpočinout.

kackark
11. lis 2009

Evi, ale ty jsi byla číslo tak od 18 do 18 a 1 den, viď 😀 😀

kackark
11. lis 2009

Jako můj manža se neobtěžuje od rána mi zvednout telefon 😒 Hlavně, že trénuje moje rodiče a volá jim skoro ob den a prý je to jen zkouška, zda mají telefony po ruce. Ale už si je vycvičil, zvedají mu to v 90 procentech případů 😀

evanek77
autor
11. lis 2009

kači,
no naštěstí jsme hned v 18ti potkala dost dominantního partnera, takže jsem 4 roky byla pod přísným dozorem 😀 😀 😀 pak jsem 3 roky blbla hodně a pak už jsem byla zlatíčko 😉
jo jo, nezvedání telefonu znám a "miluju", tak ať se ti brzy ozve 🙂

papua
11. lis 2009

Evi: dakujem a kaci ma pravdu, mamu nechaj tak, presne ako hovoris, mas ine starosti teraz....

Kaci: dakujem, no snad si na to zvyknem, po tych skusenostiach sa vzdy vyplasim, ze co sa zase deje a letim na zachod, ci nevidim krv...co uz, snad to prejde ☹. Ty si ale aka sikulka cukrarka!!!!! Neprehanaj to ale !!! 😉

Strouzi: 😉 , to sa ti krasny sen snival, mozno sa raz naozaj vsetky stretneme 🙂

kackark
11. lis 2009

Evi, ale ono to nějaké "zlobení" k životu asi patří, kdyby si celý život byla jen hodná, byla by to nuda.
Už jsem se mu dovolala, ale nepřišlo mu vůbec divné, že má ode mne třikrát ztracené volání, a že by se měl ozvat 😒

Papu: houby cukrářka, maluju hůř než děti v první třídě, ale líbí se mi, když je na perníčkách ta bílková poleva, připomíná mi to sníh 😉 Udělala jsem manželovi velikánské srdce, tak s tím jsem si hrála pěkně dlouho, psala jsem ho jako za Táďu.

Nedivím se ti, že potom všem máš strach, ale bude to dobré, uvidíš 😵

mimina321
11. lis 2009

ahoj kočky 🙂
idem prečítať čo ste naštebotali 😉

kackark
11. lis 2009

Ahojky mimi, jak je? Co MS dorazila už?

papua
11. lis 2009

Kaci:Dakujem za povzbudenie moja! Aj tak si sikovna, ze pecies 🙂, Mala si sa manzu opytat, ze a co keby si rodila a on by nedvihal??? Potom by sa len cudoval, keby si mu z porodnice napisla, ze Tada je na svete 🙂

Ahoj mimi: ako?

mimina321
11. lis 2009

kači nedorazila 🙄 🙄 🙄 dúfam,že nedorazí cez víked to by bol poriadny škrt 😠
vtedy ked ju čakám sa neponáhla 😅
kači ty si šikulka,ja nemám ešte nič napečené
pozerám,že evinka ešte 2v1-tak tomík sa neponáhla 😵
papu ležkaj,bábenko si robí priestor 😅
stouži ty máš ale sny.... 😵

mimina321
11. lis 2009

papu teraz akosi uponáhlane,nejako mám toho viac ano koníkovať nestíham..... 😅

papua
11. lis 2009

Mimi: nemozem lezkat zial ☹, pracujem, nie som na Pnke zatial...Len si beriem volno, ked mi neni dobre....Ak sa to nezlespi, az potom pojdem na PN, inac nie....Nemozem si to dovolit...☹. Ale v praci mi chvalabohu vychadzaju v ustrety...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru