Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
23. lis 2009

Já teda moc dobře nechápu, v čem mu budou naši nápomocni, až budu rodit, ale dejme tomu 😀 😀

Dneska mi volala mamka, jestli je jako všechno v poho, a já že jo, ať se nebojí, a ona, že jsme se dlouho neviděli (naposledy v sobotu večer 😀 😀 😀 )

kackark
23. lis 2009

Taky jsem si to maximálně užívala 😉 😵

kackark
23. lis 2009

A miluji tu vůni, když teď tu skříň otevřu 😵

strouzek
23. lis 2009

😀 😀 😀 😀 no ty maminy to je něco, já když jsem řekla mamce s pláčem že jsem znovu těhu a že se bojím že to asi nezvládnu ten strach atd. tak mi mamka začla vykládat o tom jak mi bude mimi vozit v kočárku, hlídat atd. nemohli jsme se vůbec domluvit , já mluvila o voze a ona o koze. já mluvila o tom že se bojím že se něco stane, že předemnou 9 měs. strachu , porod a to pak jsem vůbec neřešila a mamka mi tam začne vykládat o tom jak mi bude když nebudu stíhat vařit obědy 😀 😀

kackark
23. lis 2009

JJ, strouži oni to strašně moc chtějí prožívat s námi, ale někdy jsou trošičku mimo 🤐

strouzek
23. lis 2009

někdy trošku hodně. moje mamka mi šla koupit první věc na mimi, nějakou kombinézu že už na tu další zimu akorát že velikost je tak na 2. možná i 3. leté dítě 😀 😀 😀 tak jsem na to zírala co to je, že příští zimu nám bude 8. měs. takže vel. počítám tak 74 nebo tak nějak a tohle je teda sakra větší a ona že jí to poradila prodavačka a že jí to přišlo tak akorát velikost. když jsem řekla že to půjdu vyměnit tak nahodila obličej že nemůžu být s ničím spokojená 🙄 no jo maminy

kackark
23. lis 2009

Strouži, tak to využiješ až další rok 😉 Ale maminku zklamat nesmíš.

strouzek
23. lis 2009

ne to nechci, já když jsem to i počítala tak ta velikost by nám možná vyšla podle té tabulky co je pro mimča že by bylo zrovna léto takže stejně bych to musela jít vyměnit a lepší teď než pak s hrůzou čekat jestli to obleče a pak to nepoužité prodávat v bazaru. vemu si stejnou jen menší velikost to snad neva

papua
23. lis 2009

holky vy ste sa teda rozkecali 🙂

Kaci: toho manzu ti zavidim, neni kazdy taky prakticky co chce mat vsetko pod kontrolou, moj je teda presny opak....😉

Holky ja idem vraj do 4. mesiaca v stredu a moje brucho je nejake male☹, ja som taka blba sa asi moc sledujem....Vecer mam pocit, ze je super velke, ale cez den nic moc ☹, teraz mam navyse pocit, ze mi aj rast prestalo :-/...som desna!

papua
23. lis 2009

Asi vas teraz potrebujem ako nikdy predtym, toto obdobie je hrozne a iba vy ma pochopite, tak sa nehnevajte ze vas otravujem mojimi pochybnostami ☹

strouzek
23. lis 2009

papu to je normální, neboj, já mám i teď pocit že je nějaké malé, no s fotek vypadá velký ale jinak mi přijde malé oproti jiným těhulím. v tom 12 tt jako ty jsem neměla ještě skoro žádný taky to nikdo na mě nepoznal v práci ani doma, řekli jsme to až v tom 13 tt, a taky jsem měla pocit že nejsem těhotná, cítila jsem se dobře, žádný takový ty těhužravý nálady a břicho mi šlo vidět jen večer. 😉 moc se pozoruješ ale já dělala to samé 😉

kackark
23. lis 2009

Tak když to vezmeš stejné, tak to snad maminka pochopí 😵

Papu, však já jsem moc ráda, že ho mám 😵 Jen mám strach, že u porodu budu uklidňovat já jeho, ne on mě, ale i tak to neva 😵
A jinak buď ráda, že zatím nemáš bříško, věř mi, že si ho ještě užiješ až až 😉

strouzek
23. lis 2009

papu bobku proč bychom se zlobili?? já řeším kraviny doteď, pozoruju prsa, pozoruju břicho, pozoruju chutě, někdy secítím neskutečně těhotně a jindy neskutečně netěhotně, když mimi kope jsem klidná ale zase řeším jestli je mu tam dobře, když nekope šílím a chci aby kopalo. nervuju se z každé kontroly atd.

kackark
23. lis 2009

Papu, jsme tu od toho, abychom se navzájem podpořili 😵

papua
23. lis 2009

Ste take zlate, dakujem vam tisickrat!!!!!!!!!!! Nejako sa budem snazit to prezit a nestresovat sa tak, ale je to tazke a horsie je to, ze s nikym sa o tom bavit nemozem, lebo to nikdo nechape, iba vy....Tak sa tvarim, ze je vsetko fajn...a niekedy uz nevladzem....Ach snad to prejde, ked budem mat za sebou tieto testy vsetky....

kackark
23. lis 2009

Papu, zlatíčko, zítra na tebe budou myslet všechny vlaštovky, a to by bylo, aby ses nedočkala jen samých dobrých zpráv 😵

papua
23. lis 2009

Kacenka dakujem 🙂, verim, ze mas pravdu a zajtra sa budem tesit....Akurat neviem, ale citala som ze NT sa ma kombinovat aj s krvnymi testami a ja idem len utz, snad sa z toho nieco dozviem....Vraj treba urobit taky podrobny konecne, lebo doteraz mi robili len cez brucho kvoli hematomi a tam nic neni vidiet dokopy, len srdiecko 🙂

kackark
23. lis 2009

Papu, teď jsi mě znejsitěla, ale myslím, že u NT mi už dělali UTZ přes břicho a bylo vše krásně vidět. No a určitě by to mělo být s kombinací s krví, ale tu ti přeci minule brali, nebo si to špatně pamatuji? Je možné, že ti ji vezmou i při tom UTZ, jsou dva způsoby, jak NT dělat.

papua
23. lis 2009

kaci: nee to mi brali len odbery na krvny obraz a choroby....Na NT este nie...No uvidim co z toho bude....co mi povie dr...Minuly krat mi to brali spolu tusim, no nevadi...ved snad mi povedaia co ako ....

papua
23. lis 2009

Kaci: myslim ono to zavisi aj od kvality utz, u nas v nemocke maju asi stare tam kam chodim ...., lebo je pravda ze ked som nahodou isla na iny, tak to vzdy inac ukazovalo, niekedy bolo vidiet krasne a niekedy nic....

kackark
23. lis 2009

Papu, to můj dr. má krásný utz a hodně na něm vidím i já 😉 Ale je kldině možné, že ti tu krev vzali i u toho aniž by to řekli, mě to brali v ten samý den co krevní obraz atd. 😉

strouzek
23. lis 2009

papu podle mě ti k tomu UTZ vemou i krev, teda mě dělali NT utz a rovnou na tom lehátku mi při utz brala sestra z ruky i krev 😉 každopádně mi to dělali už přes břicho

kackark
23. lis 2009

Strouži, mě zase brali tu krev o 14 dní dřív, a tím pádem jsem měla hned komplexní výsledky a vyjelo jim konkrétní číslo rizika z PC 😉

papua
23. lis 2009

Strouzi: aha tak neviem, ved uvidim zajtra, no neviem ved uvidim zajtra, mozno mi aj tu krv zoberu...Idem tam asi okolo druhej, tak poobede hned napisem.....

strouzek
23. lis 2009

aha no mě to dělali v jeden den a druhý den mi řekli výsledek, někde to dělají v jeden den ale já tím že jsem byla až odpoledne kdy je laborka zavřená tak jsem musela čekat do druhého dne
na tripli jsem pak už nešla

papua
23. lis 2009

booze uz pisem dvojmo 😝

kaci: neviem, ci mi to brali vtedy, ale asi by mi to povedal dr, alebo mozno ani nie, nikdy mi nic nehovori, furt sa musim pytat... 😠

kackark
23. lis 2009

To oni ten výsledek krve měli už dávno zadaný v PC a čekali jen na NT a hned na kontrole mi to dr. řekl. Údajně je to lepší varianta, že jsou výsledky přesnější, ale co je na tom pravda, nevím.

strouzek
23. lis 2009

kači fakt? mě to zase přijde divný kvůli toho že se vlastně by mělo porovnávat přesně výsledky z utz podle dnů a týdnů, jakože krev může ukazovat jinak v 12 tt a jinak ve 13 tt
vím že jak jsem šla na NT tak tam přišla holka že jí vyšel týden předtím špatně krev, tak tam nervačila že chce udělat krev znovu a oni jí řekli že jo ale musí znovu i na utz i když jí vyšel dobře protože jakoby ty hodnoty v tomto týdnu budou na utz jiné větší a to se porovná s krví z toho dne. tak nevím, to je fuk, hlavně že to vyšlo dobře 😉

kackark
23. lis 2009

Strouži, jj, je to fuk, asi záleží na konkrétním dr. jak je naučený. Mě právě schválně pozvali na další ko přesně po 14 dnech, tak jsou zvyklí s tím rozdílem to i počítat. A dr. se mě ptala, jestli to chci najednou a nebo takhle s tím rozdílem 14 dní, prý s tím mají lepší zkušenosti. Ale když je někdo zdaleka a jel by tam jen kvůli krvi, tak to asi udělají najednou.

papua
23. lis 2009

Kaci: no tak podla toho co pises, je nemocnica kam chodim sto rokov za opicami a pochybujem ze nieco v PC je...☹, ved ked mi zajtra tu krv nezoberu, tak sa na to opytam, ze ako to vlastne je....

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru