Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
30. lis 2009

Terci, dobře děláš. No ale právě, že porodu by měli pomoci spermie a to jaksi díky kondomu neproběhlo, tak nevím, jestli to pak má nějaký efekt 😀

S úklidem to vidím stejně jako ty. Ale víš co je horší, že neuklízím bordel jen po nás a o to víc mě to štve, že když si třeba uklidím koupelnu, tak pak ani nemám šanci si jí uklizenou užít 😒

Strouži, to já bych mohla vyprávět o tom, jak se manža bojí. Včera mě úplně rozhodil, když mi vytkl, že se mu zdá, že se na Táďu moc netěším. Je pravda, že jsem brečela kvůli Natálce 😔 , ale to s Táďou nijak nesouvisí a já ho miluji až moc už teď. Nejlepší ale je, když se na mě zlobí, že třeba něco uklízím, ale v podstatě je nakonec rád, že jsem to udělala a nemusel on.

strouzek
30. lis 2009

holky dík za rady no snad to zvládnu, já jen jestli pak zvládnu po odběru holiče ale snad jo, už ho nutně potřebuju tak tam dojedu klidně na lehátku už se na sebe nemůžu dívat 😀

Kači no nemluvíš o mém manžovi? u nás to stejné, taky mi manža už vytknul že se málo těším, nebo spíš se na mě divně tvářil proč jsem taková když čekáme malou. ale já to neberu tak že jedno mimi zaplácnu druhým i když to první umřelo a byl to jen malinký červíček v začátku tak pro mě to mimčo bylo a nezapomenu na něho. pak s tím úklidem no přesně, když uklízím tak mě seřve že se dřu ale když mu řeknu ať to udělá on tak ne. a vůbec nejlepší jak mi řekne nehoň se ale pak mi řekne v obchodě že koupíme kachnu já udělám zelí, knedlík domácí a kachnu na oběd 😠 to si jako myslí že mu budu dělat hostiny a strávím den u plotny nebo co??hlavně že nehoň se 😠

strouzek
30. lis 2009

holky jakou máte kosmetiku pro mimčo?? manža mi řekl že v práci dostávají příspěvek tisícovku na masáže a takové a že se ptal že by to šlo uplatnit i na nákup takových věcí z lékárny tak jsem si říkala že to rychle využiju do konce roku jednu tisícovku a od novýho roku mám nárok na druhou že bych z té jedné koupila kosmetiku pro sebe a mimi a z druhé tisícovky bych koupila třeba ty lahvičky od aventu. akorát s té kosmetiky nevím jaká je nejlepší

tercie
30. lis 2009

Holky děti maj vlasy podle četnosti styku jo? 😀 Tak to by náš Lukášek nějaký vlásky mít moh 😀
Manža se teda nebojí, ale když je sex, tak jen z mojí iniciativy...
Mě manža nijak nehlídá, jen když jsme ve společnosti nebo tak, tak má takovou průpovídku, s kterou už mě štve, protože se akorát snaží bejt důležitej. Napomíná mě, abych když se směju, netlačila... Hm. Poprvé mi to přišlo vtipný, teď už je to trapný...

papua
30. lis 2009

Holky ja sa tu plne na vas zabavam🙂, ti vasi manzovia su uzasni 🙂))!!! Strouzi, Kaci.....😀. To ten moj zase berie vsetko presne naopak 🙂, on sa v tom vobec nevyzna, takze ked mu poviem, ze nieco nemozem kuka na mna akoze o com tocim🙂...ze to v zivote nepocul 🙂

strouzek
30. lis 2009

tercie no říká se to teda tady u nás se to říká. že když je vlasatý mimčo tak tzn. že tatínek hodně napíchával vlásky 😀

papua
30. lis 2009

Takze teraz vlastne ani neviem co je lespie 🙂, oni su proste uzasni 😀!!!!

papua
30. lis 2009

Strouzi: ty si vtipalek nas🙂, s tymi vlasmi s to aj u nas hovori....😀

tercie
30. lis 2009

Teda já jsem nějaká pozadu, vůbec vás nestíhám 😀

strouzek
30. lis 2009

papu no není lepší ani jedno, tvůj se zajímá ale nevyzná se v tom, manžel od kamarádky ten na to zase kašle a je mu vše fuk a cokoliv o mimču ho otravuje no a naši manžové jsou zase neskutečně otravní. jako já ti povím že unás je to tak že já moc takové ty příručky, časopisy aj. nečtu, ale manža? ten lustruje pořád babyweby, na záchodě má plno časáků a letáků co dotáhnul z gyndy, vždycky něco moudrého vyčte a pak mi to chodí vykládat jak se mám podle toho řídit. jako jo něco je fajn to si počtu i já ale třeba řídit se všema článkama o stravě v těhu tak nemůžu nic a já jsem zase zastánce toho že čím víc se člověk hlídá tím je to horší.

tercie
30. lis 2009

U nás se akorát říká, že když mamku pálí žáha, tak dítě bude chlupatý 😀 Taky kravina co? 😀

strouzek
30. lis 2009

chlupatý jo? no teda to je blbost spíš jsem slyšela že když pálí žáha bude to kluk. no mě žáha nepálila ani jednou tak kdoví 😉

strouzek
30. lis 2009

zrovna minulý týden měl manža nějaký období řešení výbavičky, hrozně se ptal kdy už začnu prát na mimčo, kdy koupíme konečně tu komodu, jaký prášek budu používat a co aviváž jestli budu používat, když jsem řekla že já zůstanu u persilu sensitive že žádnou lovelu aj. neplánuju tak jsem dostala přednášku co kde vyčetl a měla jsem pocit že budu muset přejít na prací sliz 😀

papua
30. lis 2009

To som ja pocula tiez Strouzi🙂, no mna tiez moc nie, iba sa mi grga stale....🙂, inac ja som si prave kukala na nete ze velkosti plodu v danom tyzdni a apoviem vam tam su take kraviny popisane niekedy ze to az neni pravda...ze v 14tt ma mat baby velkost 10-12 cm-co im hrabe???? to odkial maju???

strouzek
30. lis 2009

papu a proč? to se ti zdá málo nebo moc?? mě to myslím odpovídalo většinou podle těch tabulek s tím co mi naměřila dr. na utz. teď už mi ale říká jen hmotnost velikost mi neříká

papua
30. lis 2009

Strouzi:to sa mi zda akoze moc!!!!! ne???? no radsej sa tym nebudem zatazovat, lebo este chytim zase nejaku paniku 🙂

strouzek
30. lis 2009

papu no mě to fakt většinou sedělo, spíš jsme byli většinou ještě větší podle tabulek. mě taky přijde nemožný když kouknu na břicho že bych měla mít skoro 24 cm a 700 gramovýho cvaldu a přitom tam fakt je podle naměření z pátečního utz 😅

strouzek
30. lis 2009

papu když koukneš třeba murynce do alba tak při screeningu v 12+3 měla Sofinku skoro 7 cm a já taky tak nějak kolem 7-8 cm a to jsem byla taky v tom 12-13 tt takže by to sedělo

strouzek
30. lis 2009

a co jinak papu jak to dopadlo s tou amniocentézou?? půjdete?? a kdy?

papua
30. lis 2009

hmmmm, tak asi to blbost neni, tak snad to dobehne to moje drobatko 🙂, ja som pozadu kvoli neskorej ovu....ale radsej sa tym naozaj nebudem zatazovat 🙂

papua
30. lis 2009

Strouzi: asi pojdem, cca v 17tt ale iba ak nasetrim na rychle vysledky, inac nie....Ale verim, ze nasetrim🙂

papua
30. lis 2009

Holky moje musim utekat, zajtra soom tu, pa

strouzek
30. lis 2009

papu neboj, prcek to dožene, já zase vím na den kdy jsem otěhulila mám to potvrzený i z krve kdy byla ovule a stejně mi dr. tvrdí že je mimi o 9 dnů starší a posunula mi i TP. přitom bych musela být panenka marie otěhulit bez sexu, protože v tý době nic nebylo.

na tu plodovku ti budu držet palečky, našetříš neboj a bude vše v pořádku, jak jinak , u nás vlaštovek už teď bude koukat jen štěstíčko 😉

sarlotta
30. lis 2009

Ahojík holky, tak dnes jsem došla z práce dřív 😉 malý je nemocný, tak jsme se s manžou vystřídali. Má 37,5 už 4dny a kašle ... doc mu dal antibiotika a udělal výtěr(na moji žádost) i když tvrdil, že tam stejně nic nebude.

strouzek
30. lis 2009

ahoj šarlotko chudák malej, i brácha má nemocnýho synka, byla jsem u našich tak chudák synovec tam ležel jak bobeček, dneska má svátek a ani si ho neužije leží a má teploty ☹ tak ať se kryštofek brzo uzdraví, možná má to samé co já, mě se držel šílený kašel skoro měsíc

sarlotta
30. lis 2009

No jooo, kdyby ten náš aspoň ležel 😲 😀

tercie
30. lis 2009

Holky tak jsem se bičla a mám vytřeno půl baráku, ještě mi zbývá obývák a jídelna a chodba, ale musela jsem si dát voraz, protože mě bolí v podbřišku od toho jak tlačím na mop... Taky to tak máte-měly jste?

strouzek
30. lis 2009

no to věřím, udržet dítko v posteli je boj. aspoŇ že venku je škaredě, nejhorší si myslím je to v létě nebo na jaře, venku krásně a dítko má třeba neštovice to musí být boj

tercie
30. lis 2009

Papu k tý velikosti mimča, záleží jaký míry uvádějí, doktoři většinou v tomhle týdnu udávají CRL-to je dýlka mimča od hlavičky po kostrč, ale s nožičkama maj o dost víc, mě třeba na nt screeingu ve 14tt naměřil crl 7,4cm a pak říkal že má teda male už něco kolem 11 cm i s nohama😉 takže ono to tak bude...

tercie
30. lis 2009

Jéje Šarlotko malej marodí, tak jen ať se brzo uzdravíá a ať to nechytíš ty...

Holky víte co jsem teď četla, že jako účinná prevence proti virozám a chřipce je účinný stříkat do nosu a prplachovat krk buď ty spreje s mořskou vodou, že to spláchne a zničí ty bacily co se usazujou v nose, kterejma se člověk nejsnáz nakazí, taky roztok propolisu pomáhá, ten používám já místo kapek do nosu a je super, jako vincentka na rýmu je úplně k ničemu, a taky si nesahat neumytýma rukama do pusy, očí, prostě na sliznice. A byly to rady nějakýho africkýho dr a náš k tomu přidával komentáře, a má to být nejůčinnější ochrana proti těm ksindlům co teď lítaj světem...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru