Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

jaspina
21. pro 2009

Ahoj Šarlot - v sobotu jsme byli u vás v UH - na trhách a na mňamku. V hotelu u hejtmana šarovce se to tam jmenovalo a bylo to tam krásné 😵 Znáš?

Mimi tak s tím zubem hlavně ať je líp! Mě jak bolel v sobotu, tak mi pěkně lepilo, že mě to chytne.. Dobře si pamatuju, jak jsem před 3ma rokama musela na zubní pohotovost na štědrý den ráno. Byla jsem tam o den dřív, ale tam jsou jen do 14hodin.. 😠 Takže přetrpět do rána a pak tam byla zubařka taková megera, že nějaká injekce nepadala v úvahu - prostě spěchala a hotovo! Tak mi to vrtla celé na 1x - myslela jsem že zdechnu a tam ještě řekla hrdinně naschle a venku jak se mě Jarek zeptal tak co.. tak jsem se rozbulela jak malá 😅

Papua - určitě budou ty výsledky v pořádku! Věřím tomu naprosto pevně! 😉

Jo a včera mě pěkně nas.... Superstar! 😠 Jako čekala jsem to, ale stejně..

papua
21. pro 2009

Jaspi dakujem zlaticko 🙂!!!! Snazenicko bolo a je dufam poriadne 😀

sarlotta
21. pro 2009

jaspi, znám, ale ještě sem tam nebyla co je to spravené... ceny budou tomu odpovídat co🙂
No a nebydlím přímo v UH🙂 ani tam teď moc nejezdíme.

sarlotta
21. pro 2009

papua, bude to dobré🙂

papua
21. pro 2009

Sarlott: dakujem, pevne verim ze ano....

mar26
21. pro 2009

papu držím na středu palečky, doufám,že nám dáš vědět ještě před svátky 😵

Kačko krásné fotečky 😵 😵

jaspina
21. pro 2009

Papua - to si piš! 😉 😀

sarlott - nám se to líbilo z venku - já si ani nevšimla, že je to 4*hotel - ale už jak nám nesli jídelák jsem tušila, že to nebude 4tá cenová 😀 No některé byly takové pálky! Teda docela všecko - ale mi vybrali z těch "levnějších" ale atmosféra tam byla krásná - jak jsou ty okna velké do oblouku - za nima sníh.. a na stole svíčka.. Bylo to fajn, ale každou sobotu bych tam teda na oběd nejezdila 😉

papua
21. pro 2009

Mar: dam urcite vediet hned ako ich budem mat, dufam, ze ich budem mat do vianoc ale...

sarlotta
21. pro 2009

jaspi a co tam tak mají dobrého ?
aji něco special ? na grillu, nebo nějaké ryby ? cizí kuchyně ? písni.

mimina321
21. pro 2009

dakujem vy ste zlatíčka už je ovela lepšie,len ten pohlad 😝 ako z hororu 😅
papu držím palce,určite to dobre dopadne 😵
jaspi toto bola moja prvá návšteva zubnej pohotovosti a velmi si želám,aby to bola ja posledná 😔

mimina321
21. pro 2009

sarlott zajtra idem na utz aj ja ale najskôr k zubárovy 😝 možno už bude vydno nejakú bublinku
tiež držím palce na pekné obrázky z utz 😵

mar26
21. pro 2009

mimi moc na tebe myslím těhulko,snad ti bude brzy ok!!!! Zuby jsou hnus 😝

jaspina
21. pro 2009

http://www.hotelsarovec.cz/cz/gastronomie/

Šarlot tady je jídelák. Jako asi nic extra specielního - ale mají to udělané dobře a pěkně naservírované. My měli nějaká tuším kuřecí prsíčka na grilu přelité omáčkou z lišek 😵

sarlotta
21. pro 2009

jaspi hmmmm mňáám, úplně jsem si poslintala monitor... ceny teda mega.. za 2 lidi tak 1000,- na večer, kdyby chtěl člověk v klidu posedět... ta lišková omáčka zní zajímavě. 😉 Vypadá to tam super, fakt luxusní, stylové a takové příjemné. Určo tam někdy zajdem.
Já jsem tam byla naposledy snad po závěrečné z tanečních🙂))) dávali sme si rum s colou 😀

mimina321
21. pro 2009

jaspi vyzerá to fantasticky 😉 mňam
mar dakujem,už je snád to najhoršie za mnou

jaspina
21. pro 2009

sarlott - do vedlejšího boxu si taky sedli nějací 3 chlápci a bavili se jak se nadlábnou - objednali pivka.. No a pak jim donesli jídelák 😀 A ten jeden pak říkal číšníkovi, že jen polívku a ti 2 že taky - že nemají tolik času.. Tak jsem si právě říkala, že tam si asi lidi dávají dost často polívku 😉 My jsme platili nějak kolem 500, ale fakt jsme si vybírali z těch "levnějších" jídel a dali jsme si jen sprite a nealkopivo a nijak jsme tam nevysedávali. Jen jsme dali oběd..

mimina321
21. pro 2009

no teda ti je ozaj na také slavnostnejšie príležitosti

jaspina
21. pro 2009

Mimi jo je to tak. My jsme do podobné restauračky zašli když jsme měli nové auto - tak jakože na oslavu 😀 To byla ta koliba u černého medvěda - cenově podobná této a musím říct, že nikde jsem nedostala lepší jídlo jak tam. Fakt každý kousek byl požitek 😵 I tahle byla fajn, ale když už do toho budu mít dát ty peníze - tak asi ta koliba.,Je to krásné i tím, že je to uprostřed lesa - vede tam jen taková cestička a je to tam dost prázdné.. A sedíš u výklenku, kterým se díváš ven - na zvěř, když je štěstí nebo na ptáčky u krmítka. Fakt idylka. A do toho UH mě pozval Jarek, že vždycky když kolem toho jel, tak si říkal jaké to tam asi je..

Mimi a jak je tobě? Co nevolnosti?

Jarek má dnes firemní večírek, tak asi bude spát u jeho máti. Ví, že když dojde z piva, tak musí spát na gauči - protože chrápe, tak radši jede do své rodné postýlky. Doufám, že se moc nezmrtví.. 😝

strouzek
21. pro 2009

ahoj holky

teď jsem vás nějak zanedbávala pár dnů , měla jsem nějakou depku předvánoční, do toho ta cukrovka co mi našli, dneska jsem byla v diaporadně tak jsem vyfásla nějaký jehličky a mám se píchat před a po jídle do prstu a zapisovat ☹ před vánocema fakt super, jakoby nestačilo že stále někdy zvracím. doktor byl fajn, takovej pohodovej že to není hrůza že když to vím pohlídám si cukr a bude to ale i tak jsem to doma obrečela. přijdu si jako lemra, potrat, štítka, cukrovka to vše v průběhu 1 roku ☹ hlavně se bojím aby nemělo mimčo cukrovku a jsou i jiné rizika tak nějak není nálada.

strouzek
21. pro 2009

papu moc na tebe myslím a držím pěsti na výsledky, zrovna dneska šla na amnio jedna moje kamarádka z koníka, vyšli jí špatně triply tak na vás obě moc myslím a říkám si kam se hrabou moje stesky.

mimi testík je jak malovaný 😵

strouzek
21. pro 2009

jaspi hlavně že jste si víkend užili. s tím pivčem je to stejné i u nás, teda manža spí v obyváku furt protože chrápe ale když jde na pivo tak bych ho nejradši ani dom nepustila protože chrápe tak že to jde slyšet i přes zeď 😝 jinak já byla v sobotu na firemní večírku mé expráce, no bylo to fajn poslední posezení než se definitivně upíchnu doma, ale naštval mě právě manža, nejdřív nechtěl abych tam šla přitom to bylo na bowlingu, hrát jsem nehrála, ani nepila, ani se tam nekouří tak o co mu šlo, navíc to bylo asi tak 15 metrů od našeho bytu. no šla jsem ale po 2 hodinách telefon, manža vzteklí že to určitě mimču nedělá dobře že mám přijít domů no nepoznávala jsem ho. ještě mi řekl že jsem nezodpovědná a snažím se aby se něco stalo 😠 fakt ho nechápu, asi očekává ženušku co odteď dalších 5 let bude uvázaná na špagátu u sporáku nebo nevím, ale nemluvili jsme spolu do neděle.

monkula
21. pro 2009

idem sa pochváliť:
Toto som spravila včera na stôl
http://www.modrastrecha.sk/fotoblog/monkula/alb...

strouzek
21. pro 2009

monkul to je krásný a co to je?? nějak to nemůžu poznat?? 😅

monkula
21. pro 2009

strouži, píniová šiška 😎 😎 Až z IT 😀 😀 😀 nastriekaná úmelým snehoma posypaná trblietkami 😀

strouzek
21. pro 2009

aha tak to jo šiška z daleka jo? 😀

evanek77
autor
21. pro 2009

Krásný podvečer vlaštovičky,
mimina,
brr, snad už je dobře 😉 🙂
mury, kači,
krásné fotečky 🙂 🙂 🙂
kači,
koukám máš také otesánka 😀
tomík se mi dnes hlásí o prso přesně po dvou hodinách 🙂 bych si podle něj mohla řídit hodinky 😀

sarlotta
21. pro 2009

Ahojík🙂

Stroužku nevěs hlavu, miminku nic nebude - maximálně bude větší. To co Ti půjčil je digital glukometr nebo co ?
Jak už jsem psala vynech pečivo a živ se masem a zeleninou a nic nepokazíš🙂 Příloh si dej míň. Ale musíš jíst pravidelně. Takže né 1x denně bramborák 😀
strouži manža je teda jelito žárlivé🙂)))) nebude za tím něco jného ? než starost o mimi ? dřív si mohla normal ven ? 😉

sarlotta
21. pro 2009

jaspi ta koliba je kde ? 😎

strouzek
21. pro 2009

ahoj evi a šarlot

jj dal mi ten digiglukometr, asi se dává každýmu měl jich plnou skříň 😀 jinak s tím manžou no dřív byl totálně v poho to až teď v těhu je šílenej, to samé předvedl když jsem šla na opékačku s kolegama z práce(byli jsme samé ženské, seděli jsme v altánku) ale už bylo září a večer byla zima ale já seděla pod dekou ale manža mě zavolal totálně vytočený jak riskuju že potratím. včera jsme se zhádali, jak byl kocour po kastraci tak zvracel, pozvracel na několika místech koberec v ložnici a tak jsem řekla manžovi jestli by to nevyčistil tím mokrým vysavačem ale nejdřív je potřeba vysát nasucho a pak až namokro aby se nemokřila i ta normální špína , tak teda začal vysávat ale vysál jen to kolečko kde byli ty fleky od kocoura tak jsem se vztekla že chci vyčistit celou ložnici, několikrát jsem mu to říkala ale on že pod oknem to nikdo nevidí a proč to vlastně děláme dneska(jasně 3 dny před vánocema času dost) tak jsem vzala vysavač že už na to kašlu že si vysaju sama když ho to tak otravuje ale mě seřval že se chovám nezodpovědně že čím víc jsem těhu tím víc se snažím potratit. jako nevydržela jsem to a dala jsem mu facku 🙄

murynka
21. pro 2009

ahojky holky 😵

strouzi neboj se o mimi cukrovka mu neublíží akorát může být větší a nenechají tě přenášet 😉 je to omezení pro tebe no 😖 ale co se dá dělat.....moc mě to mrzí že máš takové trápení ☹ .....ale brzo se dočkáš uzlíčka a na vše rázem zapomeneš 😵
s ti manžou 😝 😝 to znám....ted po narození jsme byla s malou na nákupech tedy hlídala mamka a já šla nakoupit a řekl mi že courám 😠 😠 jako co oni si myslí že miminkem vše končí 🤐 hele nenech si to líbit a hezky si to vyříkejte 😉

evi však ty máš fotečky také krásné 😵 😵 sluší ti to 😵 😵 a podle naší bych si také mohla řídit hodinky 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru