Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

evanek77
autor
8. pro 2009

těď jsem ho utrhla po 37 min a pláče, jak kdyby nedostal vůbec... holt jdem kojit dál 😀

strouzek
8. pro 2009

ahoj holky 😵

tercie no teda to bude paráda novej stůl a židličky to bude večeře hned líp chutnat, máš fotku toho setu? doufám že to není náš výrobek páč my jsem výrobci kuchyňských židlí a stolů 😀 😀 😀

holky to kojení fakt není prdel, koukám řeší se bradavky rozkousané, mimča nedojezené atd. tož já se bojím že to nezvládnu jsem slabota, nepůjde hned jdu pro nutrilon 😔

strouzek
8. pro 2009

holky jsem v šoku, mě už přišla nemocenská ze sociálky přitom jsem na ní ofiko teprve od 23.11. 😕 takže vlastně peníze z nemocenské která byla dřív a co platí práce mi přijdou až později než tohle. nechápu proč furt nadáváte že nechodí nemocenské?? já nic nečekala a teď koukám na účtu prašule sice troška prašulí ale i to se hodí.

adajar
8. pro 2009

evi po hodine je to brzo pac se ti micha natravene s nenatravenym mlikem a boli ho brisko. A nekdy kojim i dyl.zalezi na malym.

adajar
8. pro 2009

jinak drcku kdyz odsavas tak krev netece??

murynka
8. pro 2009

kuk 😀 😀

malá mi spí na klíně tam mám čas jinak už docela zlobí 😀 😀
dneska jsme pekly 4 druhy cukroví 😵 😵 krásně to tu voní 😵 ale jsme hotová 😝 😝

strouzek mě to chodilo také přesně a porodný mi přišlo za 4 dny 😀 😀

strouzek
8. pro 2009

mury no super asi máme nějakou protekci na sociálce nebo co 😀 😀

teda ty pečeš jo? to jseš dobrá,já nepeču, předloni jsem dělala linecký a to se mi teda vůbec nepovedlo a pak asi 3 druhy nepečenýho a měla jsem dost. cukroví mi slíbila tchýně i mamka tak je objedu s krabicou co dají dají a je napečeno 😀

murynka
8. pro 2009

strouzi peču pekla jsme loni poprvé a chytlo mě to a letos v nové kuchyni jsme musela 😀 😀

strouzek
8. pro 2009

mury jakou máš kosmetiku na malou?? manža dostal z práce tisícovku že za to může nakoupit kosmetiku nebo lahvičky a tak, jen pak donést paragon, jiné roky za to mohl dostat masáže bazén atd. no tak tisícovka volná ale nevím co koupit. co je dobrý co vůbec využiju nic. když k tomu čichám tak mi to nevoní, no já vím pro mimi to nemá vonět ale ani ne smrdět a třeba niveababy mi smrdí johnsons taky nic moc. škoda že už není nikde ta kosmetika nela batole, to mi vonělo a bylo by to VIP kosmetika pro naši neluš 😀

strouzek
8. pro 2009

jo tak nová kuchyň to bych pekla taky, já mám starou, na novou nejsou prašule a ještě i blbou troubu, maso upeče skvěle ale cukroví a vůbec buchty nerovnoměrně, prostě obyč plynovka, toužím po horkovzdušné

murynka
8. pro 2009

strouzi VIP 😀 😀 😀 já mám skoro vše od HIppu a jsme max.spokojená 😉

mám krém proti oruzeninám do koupele dávám šasmpon,omyju jí tím a pak namažu olejíčkem od hippu je krásně mastný a voní a žádná alergie nic 😉

murynka
8. pro 2009

strouzi jo jo chápu loni jsme se vztekala také s troubou a letos je to pečení jedna radost mám také horkovzdušnou 😉

strouzek
8. pro 2009

hipu jo? to je takový růžový obaly že? na ten jsem myslím koupala ještě jsem koukala na weledu a seba med. a mažeš olejem jo? mě zase plno lidí říká že olej nedává že dávaj mlíko tělový tak fakt nevím asi koupím vše a kdyžtak se tím budu mazat já 😀 a na zadek všude čtu o benpanten masti, to je co? to je na opruzeniny a seženu to kde? v lékárně?

strouzek
8. pro 2009

mury no právě že mě to linecké upeklo šíleně, trouba předehřátá, posunovala jsem rošty a stejně půl plechu spálený a půl nedodělaný. tak jsem z několika plechů udělala dávku na malý talířek jinak šlo vše do koše. takže proto mě to fakt neláká,chtěla jsem objednat cukroví u paní co nám pekla na svatbu ona peče je v důchodu ale když se nabídli maminy že mi cukroví dají tak přece nebudu utrácet u cizí že? 😀

strouzek
8. pro 2009

a prací prášek jaký dáváš? já jsem teď v drogerce očuchávala i prášky, lovela gel mi smrdí, prášek miminko docela ujde ale taky nic moc extra. asi budu dávat persil sensitive protože ten mi voní akorát si neumím představit nedávat aviváž na té jsem závislá

murynka
8. pro 2009

strouzi jo jo bepanthen se koupí v lékarně velký stojí 300kč je dobrý na bradavky když jsou popraskané a na opruzeniny je zázračný 😉 mám zkušennost z nemocnice 😉

hipp je růžový olejem mi malou mazali už v porodnici 😉 je fakt super není suchá neloupe se weleda je také dobrá ale mě smrdí 😀 😝

prášek máme lovelu ta zatím zvládá od mlíka vše až začneme s příkrmama budu používat něco silnějšího ale lovela je dobrá 😉

strouzek
8. pro 2009

aha tak to si ten bepanthen koupím.

no ta weleda se mi právě zdála dobrá ale je fakt že moc voněla měsíčkem či čím tak jsem si říkala co když bude malá na tuhle bylinku alergická nebo to samé i u těch medových věcí pro mimčo tak furt přemýšlím co koupit, abych nekoupila blbě bo je fakt že v tý kosmetice je dost peněz

a lovelu máš prášek nebo ten gel? prášek jsem nečuchala ale gel mi smrdí ☹

murynka
8. pro 2009

strouzi ten hip není tak drahý ta weleda je dražší o dost 😒

lovelu mám prášek..ono to moc nemá vůni ani to pros děti není dobré mají rádi přirozenou vůni tebe 😉

strouzek
8. pro 2009

jo a zásypy dává se to ještě v dnešní době? se ptám jak debil ale když v drogerce jsou plné regály samých mastiček olejů a jen pár zásypů , třeba u jedné značky na kterou jsem koukala tak měli olejíčky snad i na uši, krém na ruce pro mimčo ale zásyp ta řada neměla takže já vůbec nevím čím tu naši malou budu mazat na zadku 😅 to samé i ty vlčené ubrousky takovej výběr ale který dobrý to nikdo neporadí pořádně. některý hezky voní ale jsou slabé, některé se mi zdají drsné no prostě mazec, si přijdu jak lempl, v těhutestech odborník ale nejsem schopná koupit ani mastičku na zadek pro malou 😔

murynka
8. pro 2009

strouzi neboj vše zjistíš 😉 do všeho se dostaneš 😵 😵

ne ne zásyp nedávám měla opruzeninky tak mi na to dr dala tu fialovou mast prý zásyp neeee 😨 😨 já mažu od toho hippu a opruzeniny nemá...vlhčené ubrousky chce to vyzkoušet ale také mám od hippu tchýně mi te dkoupila nějaké v lidlu a ty jsou blbé ☹ sice voní ale jsou drsný ☹

mar26
8. pro 2009

stroužku neboj, na to každá mamina přijde až to vyzkouší..každému miminku vyhovuje něco jiného jak na pokožku,tak na zadeček..Já nemažu vůbec prdku..jen výjimečně rybilkou,bepanthenem-ty vychází ze všech nelíp protože neobsahuje zinek (rybilka, indulona na opruzeniny jo). pak jse super na opruzeniny zelený krém z DM babylove. Ubrousky taky musíš zkusit..většinou používám zelené pampers a střídám s Huggies a s obojíma spokojenost. Do vody nedávám nic...nej před koupáním omyju mycí emulzí od seba med a dám do čisté vody,abych hlavičku opláchla jen čistou vodou...po koupání mažu olejíčkem jako murynka od Hippu,mám i mlíčko a střídám to-podle nálady. Třeba jsem měla do Johnsnu olej na dobré spaní...ale po pár použitích se Naty začala loupat,tak že johnosn fakt néé,většina mimi je alergická. Weleda a Bubchen jsou ještě super

mar26
8. pro 2009

ten zásyp dělá hlavně aviril a tam je azulen,to bych na opruzeniny fakt nedávala a vůbec bych ho ani nekupovala ..ty mastičky jsou v pohodě 🙂

strouzek
8. pro 2009

dík holky, ty ubrousky už zkouším teď, a zatím mi vylezli nejlépe nivea ubrousky voní mi i se mi zdají dost silné. ještě musím zkusit pampers.

jinak dík i za rady na kosmetiku, musím už fakt vlítnout do obchodu a všecko projít a něco koupit, asi fakt vyhraje ten hipp když ho tak chválíte.

petka21
8. pro 2009

Stouzku pro deti je dobra znacka Seba Med a na prdku Bepanthen,zapisy urco ne 😉 Ubrousky Papmers oranzove nebo bile sensitive 🙂

Hezky den 😉

chanel_no5
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
diddi
8. pro 2009

ja len nechapem,co koho to toho-do dracka....dlzi vam peniaze,ked si ju takto doberate?...lebo ak nie,tak s nou ziaden iny vztah nemate a moze vam byt sumafuk,co pise.....tak o co ide!

strouzek
8. pro 2009

ach jo já doufala že už to skončilo, jako dráček je jedna věc ale dost se tím kazí diskuze pro nás ostatní.mě už přijde že tady nejde o to jestli fakt lže nebo ne ale o hon na čarodejnice a řešit něčí vzhled to už je totálně mimo 😔

diddi
8. pro 2009

chanel,ak je to medzi tebou a drackom,tak to napis jej do ip a neotravujte nas tu na fore!!!

monkula
8. pro 2009

teda asi teraz dostane diddi infarkt, ale súhlasím s tebou diddi....
dajte dráčkovi pokoj... my jej veríme a ak proti nej niečo máte, napíšte jej do IP, ale dajte nám tu pokoj.... 😠 😠 😠 😠
Osobne si myslím, že katuška by všetku našu pozornosť, a úprimnú ľútosť vymenila bez mihnutia oka za svoje zdravie...

tercie
8. pro 2009

Holky jsem tu 🙂 Strouži moje ségra jezdí do německa pro mastičku na zadek Penaten, ta je taky suprová 😉 asi si jí taky opatřím a uvidím, jestli bude malýmu pasovat.

Koukám, že tady provokace pořád jede co? Já nechápu o co těm lidem tady jde? Berte to tak, že internet je virtuální realita, a každej si tu může vymyslet úplně cokoliv, včetně svojí existence, tak na co se budem handrkovat, jestli někdo lže nebo ne? Já se tím zabejvat nehodlám, mám úplně jiný starosti, než řešit úplný kraviny.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru