Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

farmarska
10. črc 2009

ahoj holky,
tak vy už všechno víte...co dodat.
děkuju vám všem za podporu! 🙂
bylo to hrozné, ty poslední týdny ☹
ted cítím nejvíc ze všeho ulevu, že už je to za mnou 😔

jaspina
10. črc 2009

Kači už jsem tu tak nikam nechoď 😉 Taky jsem teď v práci fofrem pošudlila zem, aby se neřeklo a mop je mokrý, kdyby měl šéf cestu kolem.. 😀 Jinak jsem koupila ten v sáčkách - nejaký silnější, že 1 sáček je na půl litru. V jedné lékárně ho neměli vůbec a v druhé jen tento. Ale lékárnice mi tvrdila, že v tom není rozdíl.

jaspina
10. črc 2009

Kačko, že tys šla uklízet! 😝 😉

kackark
10. črc 2009

Ahojky Mončo 😵

Farmi, ještě jednou, je mi to moc líto, ale věřím, že i na Tebe se štěstíčko brzy usměje.

Jaspi: už jsem zase tu. Vyžehlila jsem a všude vytřela, teď počkám, až mi to uschne a půjdu Táďovi udělat něco dobrého k obědu 😉

Mimi: dědu tu začíná taky vykopávat brambory, ale ty všechny rozdá a já si je draho kupuji v krámě, stejně jako vajíčka 😝

farmarska
10. črc 2009

kackark i já v to doufám 😅 tak do třetice všeho dobrého 😅
ted si jen přeju, aby všechno mělo dobrej průběh. Abych nemusela znovu na revizi
😔

kackark
10. črc 2009

Farmi a jaký je další postup. Co říkal dr.?

farmarska
10. črc 2009

doktor říkal že se to příště už nebude opakovat, že todle byla hodně hodně blbá náhoda ☹ ☹

taky říkal, že ted mám nárok na nějaké genet. testy,ale myslí si že v tomto případě je to dost zbytečný a navíc že je tedka přes prázdniny stejně nedělají.
Ted mám vysadit ten dup. a prý by to mohlo samo odejít, jako běžnou menstruací, což by bylo dobře, to se prej můžeme začít snažit hned a jet normálně dál.
kdyby se ale nic nedělo, tak musím přijít za 14dní a museli by mi udělat revizi což bych pak mměla zase dva měsíce počkat.

kackark
10. črc 2009

Farmi, tak ti přeji, ať se to rychle vyřeší a nemusíš na revizi. A vy se hned budete moci vrhnout na další a úspěšné snažení 😉

farmarska
10. črc 2009

kackar díky!

víš jak, smutná jsem, ale zároven cejtím strašnou ulevu..

poslední dobou to bylo hrozný! U doktora každej tejden jak na houpačce, jednou dobrý jednou zlý..
věděli jsme že je něco španě , ale furt to nebylo definitivní a já byla neustále ve stresu, co bude...
ted už mám klid
nemusím se nervovat, jestli miminku nějak neubližuju, nemusím ležet a bát se pohnout..
po dlouhý době jsem se zhluboka nadechla, nebo jak to popsat

to víte že bych dala skoro všechno na světě aby mimi bylo a bylo ok. , ale už jsem šílela z týhle nejistoty

poslední mrchu jsem měla 1.května, měla jsem bejt v 10tt a ono nic.. ☹ nebylo srdíčko, ručičky, neviděla jsem ho mrskat se 😖 😖

u toho prvního potratu to byla jak rána z čistýho nebe , neříkám, že ted to nebolí, ale poslední tejdny jsem měla hoooodně času o tom přemejšlet a připravit se na to( i když člověk doufal až do konce) a hlavně včera jak jsem začla špinit, jsem si říkala, že to už je až příliš špatných znamení a že se konec asi blíži

asi to tak mělo být

prý je to jen náhoda a veliká smůla, říkal doktor

farmarska
10. črc 2009

holky tak asi tak no 😔
mějte se krásně a já si jdu ven postěžovat taky mým zvířátkům 😅

kackark
10. črc 2009

Farmi, úplně tvému pocitu rozumím a chápu, že svým způsobem se ti ulevilo. Protože máš nějakou jistotu, ikdyž bolestivou 😔
A jak píšeš, že si to vycítila, tak tomu věřím, že to možné je. Vnitřní pocit je asi ten nejlepší ukazatel.
Teď víš, že se můžeš s malým koupat a trošku si užít léto, než na tebe zaťuká nové, zdravé miminko s // 😵

Snaž se dr. věřit, když to říkal a bude dobře.

kackark
10. črc 2009

Farmi běž, uleví se ti 😉

kackark
10. črc 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...

Holky, koukněte, co jsem našla 😵

kackark
10. črc 2009

Tak já jdu zase pracovat, no ☹

sarlotta
10. črc 2009

Ahoj Holky.
Farminko psala jsem Ti už do zamlklinek ☹

Kači..ERIK je nádherná papulka🙂 Taky budeš mít takového broučka🙂)))

mimina321
10. črc 2009

farmi je mi to moc lúto ☹
júúúú foto inezkinho erička 🤐
v pondelok už nastupujem do práce,konečne budem môcť behať ale budem mať menej času na koníkovanie 😔

mimina321
10. črc 2009

sarot ahoj 😉

jaspina
10. črc 2009

Ahoj šarlot.
Kači my se dnes nějak míjíme 😨 Já jsem dnes úplně šíleně unavená a vůbec nevím proč, Utroš už nemám, tak jsem myslela, že to bude lepší a přitom jsem ráno sotva vstala a teď bych usnula ve stoje. Jak přijedu domů, asi to dospím.

kackark
10. črc 2009

Jaspi, já jsem byla dát prádlo do pračky a vařit květák. Dnes mě šíleně berou záda, tak už radši nebudu nic moc dělat.

Sarlott, nestraš. Tak veliký ne. To bych nedala. Inneska má můj obdiv 😵

sarlotta
10. črc 2009

Ahojík Jaspi🙂

jaspina
10. črc 2009

Teda ale že by mi ten kontryhel nějak extra chutnal.. 😝 Na mě moc bylinkové.. 😀

kackark
10. črc 2009

Jaspi, já si na něj potom tak zvykla, že mi teď docela chybí 😉

kackark
10. črc 2009

Holky, poraďte prosím. Mám na ruce takovou vyřážku připomínající AE, možná to i je. Dr. mi na to dala mastičku, ale s kortykoidama a ta se mi mazat nechce, tvrdila, že se dává i 4 měsíčním miminkům. Ale přeci jen jsem těhotná a mám strach. Na druhou stranu se to pořád zhoršuje a normální promazávání nezabírá vůbec 😖

kackark
10. črc 2009

Jaspi, a já to mám ještě zbytek sypaného, tak jestli chceš, stačí písnout adresu a pošlu ti ho. Mně se tu jen válí a budu ráda, když ti pomůže 😉 😵

jaspina
10. črc 2009

Jé Kači to jsi hodná, ale já jsem si koupila právě víc balení, ať na něj nemusím pak znova 🙂 Tak uvídíme, třeba pak už nebude potřeba 😉 To by bylo nejlepší..

sarlotta
10. črc 2009

kači zkus indulonu modrou a mazat 20x denně. nebo excipial je výborný..ale nevím jak se může v těhu.
Já bych se kortikoidů bála i když v 19tt je už miminko hotové a jen roste.
Kdyby se Ti to horšilo nebo rozlézalo tak to tím natři, jinak zkus vydržet. Studené obklady a neškrábat 😉

kackark
10. črc 2009

Jaspi, to určitě, ale když budeš chtít, stačí písnout a ráda vypomůžu. Škoda, že mě to nenapadlo dřív.
Sarlot: právě, že ani excipial nezabírá. Přes den to vydržím neškrábat, ale v noci si myslím, že je to neukontrolovatelné ☹

sarlotta
10. črc 2009

kači, tak žádné hrabání se v hlině ani umývání nádobí ju !!!! Večer to natři a chrupat. Jinak chlazení taky pomáhá.

kackark
10. črc 2009

Jako malá jsem AE měla, tak se bojím, že se v těhu vrátil 😒 Tu hlínu řeším rukavicema, i vytírání. Ale s nádobím je to horší, to v rukavicích nezvládám, ale asi budu dávat do myčky vše, ať je to, co je to. Zdraví je přednější 😵

sarlotta
10. črc 2009

no mohla sis to rozjet nějakým jarem Ty šiško.. nebo mi to udělal blbý vlhčený ubrousek...pak sem měla celé dlaně červené. Na nic nesahat..ono se to nepos..... 😉 promazávej a uvidíš že to bude lepší.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru