Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
12. črc 2009

A na co jdete. My taky uvažovali o cinestaru v HK, ale nevím na co jít. Já zase půjdu vařit 😵

mar26
12. črc 2009

Ahoj holky,

Kačko děkuju, jsi moje ochranitelka 😵 😀
včera od deseti asi do půl jedný jsem měla poslíčky co 12 minut,ale pak jsem to krásně zaspala a spala skoro do devíti. Už druhý den za sebou se mi opravdu krásně spalo....asi nabírám síly a zítre můžu jít na to 😀

Farmi hezky si užijte kino, u nás je tak polojasno.

Nevím co budeme dělat, ale po obědě něco podnikneme.

Ba tak že taky klidná noc...no kdy my porodíme? 😅 😀

kackark
12. črc 2009

Marti, jasňačka 😵 Ještě se dnes v klidu vyspi a pak už to nech na Natálce 😉 Ani nevíš, jak se na sms od Tebe těším a na fotečky 😉

sarlotta
12. črc 2009

Ahojík holky🙂
Mar .. poslíčci... takže trénuješ chuďátko... taky se moc těším na fotečky... to bude určo papulka krásná, malá modééélka🙂))

murynka
12. črc 2009

ahojky holky

přeju krásné nedělní odpoledne 😵 😵

EVIČKO-tobě chci moc poděkovat za tip na fotky 😉 manžel mi ten zoner stáhnul celé ráno si hraju s fotáčkem a s tím programem 😀 😀 je to skvělé 😵 😵 budu mít fotky i takové a a ne od profi 😉
na konci těhu uajdeme do ateliéru ale i tohle domací focení je skvělé 😵 😵 moc děkuji jsi zlatíčko!!!!

murynka
12. črc 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

evi ukázka 😀 😀 raději bez obličeje 😀

kackark
12. črc 2009

Mury, ty si taky kočka. Jste holky šikovný, já jsem nějak líná si vyfotit bříško i jen tak 😝

Právě jsem natřela další tři pole plotu a radši si chvilku odpočnu, šíleně mě začaly bolet nohy. A Táďa začal protestovat kopáním.

murynka
12. črc 2009

kači no jo focení je moje vášen 😵 😵 chci se tomu fakt začít věnovat a třeba jednou ten ateliér 😅 😕 😕
baráček na to je prostory také 😀 ale to jsou asi jen sny 😝 😝

já s ei ráda fotím ale manža mojí vášen nesdílí 😝 😀

jinak tadeášek kope kope 😵 to je krásné to te mlj luump dneska také 😵

evanek77
autor
12. črc 2009

krásnou neděli vlaštovičky,
koukám že mar už trápí poslíčci, no snad Natálka na pana doktora počká 😉 😉 😉
farmi, jak psala Kačenka, do třetice všeho dobrého 🙂 🙂 🙂 určo to není tvoje vina 😉
mury, krása, jsi šikulka, moc ti to sluší 😉 😉 🙂

kackark
12. črc 2009

Mury, já se strašně nerada fotím, ale na Táďovi se snad vyřádím. Jen škoda, že máme úpně obyč foťák, se zrcadlovkou by to bylo něco.

Táďa poslední dva, tři dny o sobě dává nádherně vědět a mě to krásně uklidňuje. Jen škoda, že manža pořád tvrdí, že to necítí 😖

kackark
12. črc 2009

Dneska jsem vyhrála manžovi takovouhle hračičku do baráku k narozeninám. Tak si myslím, že z toho bude mít snad radost. Já mám už teď.

http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3598811

kackark
12. črc 2009

Holky, obě jste kočky. Já si takovou fotečku dovolit nemůžu se svojí celulitidou 😝 😔

evanek77
autor
12. črc 2009

kači,
tak to tomášek včera kopal manželovi na zakázku, počkej dva týdny a nepůjde to necítit 😀 😀 😀 😀
my dostali foťák jako svatební dar, ale je to takové něco mezi, zrcadlovka to není, ale má 10megové rozlišení, což už jde. Ale co mám já kapesní sony, tak i když má 7megové rozlišení, tak fotí mnohem hůř...

murynka
12. črc 2009

kači kuš s celulitidou to by se upravilo žehličkou vid Evi 😀 ??
no jo zrcadlovka to je fakt o ničem jiném ale ta práce naučit se sní 😝 😝 do toho se mi nechce 😝

kači neboj manža to ucítí 😵 nám s evčéra povedlo že tam dal manžel ruku a bum taková rána úplně s elekl a říkal že takovou ránu nečekal 😀 on cítil jen to jemné a ted tohle 😀

a manžel bude mít radost určitě 😉 😉

evi děkuju to je díky tobě!!! 😉

kackark
12. črc 2009

Evi, já mám taky kapesního olympuse, taky 7megového a je to prostě nic moc 😖 Třeba se rozhoupu a nakonec si nějakou zrcadlovkou radost udělám.
Někdy mám pocit, že je manža na takové věci necita, ale až to bude vidět na bříšku, tak se snad přestane vymlouvat 😀

evanek77
autor
12. črc 2009

kači,
to se všechno dá upravit, věř mi 😀 😀 😀 😀
klidně ti nějákou upravím, až se vyfotíš, proč myslíš, že jsem po včerejším retušování šla na crossa cvičit 😀 😝
alespoň že bříško je pevné a kulaté, zadek je na tom hůř 😀 😀 😀

kackark
12. črc 2009

😀 Mury, kéž by to ta žehlička zvládla ve skutečnosti 😀 To by bylo něco 😉

murynka
12. črc 2009

holyk vy jste prdlé 😀
jste obě hezké a hubené co řešíte 😕 😕

evanek77
autor
12. črc 2009

mury,
přesně tak, co nespraví žehlička, spraví klonovací razítko 😀 😀
kači,
do starého domu vodováhu? no nevím, jestli najde rovnou hranu 😀 😀 😀

evanek77
autor
12. črc 2009

mury,
hele, to jen dokazuje, že máme houby starosti, to je luxus řešit blbinky 😀 😉

murynka
12. črc 2009

klonovací razítko 😕 to je také na úpravu 😀 😀 hele k tobě budu chodit na kurz 😀 😀

kackark
12. črc 2009

Evi, tak až najdu odvahu, tak se nechám od manži vyfotit, a kdyžtak ráda tvé nabídky využiji. Já mám ze cvičení strach. Nechci Tadíkovi ublížit. Na velkém ultrazvku se chci dr. zeptat na těhu cvičení a začala bych ráda chodit.

Mury, to bývávalo 😀

evanek77
autor
12. črc 2009

kači,
já teda nevím, ale když mi do práce chodily ty dámičky s vyspravenými obličeji (botox, lifting a tak), tak radši stárnout s grácií... je to děsné, být jak maska 😝

kackark
12. črc 2009

Evi, a jak jsme za ten luxus šťastné a vděčné, viď.
S tou vodováhou to je taktika. Uvidí tu hrůzu na vlastní oči a víc se zamyslí nad novým baráčkem 😀 Ale pssst, je to tajné 😎

murynka
12. črc 2009

kači já si to myslela že je to taktika 😀 😀 ale nechtěla jsme to psát 😅 šikulka vážně 😎

kackark
12. črc 2009

Evi, to určitě, do toho bych nikdy nešla, jen mě štve ta celulitida a po porodu Natálky se to hodně zhoršilo, ale věřím, že až za Táďou budu běhat, tak kila půjdou dolu 😉

kackark
12. črc 2009

Mury, však to sama určitě znáš 😉 🙂

evanek77
autor
12. črc 2009

kači, jasan, to já ráda...
mury, tím razítkem když podržíš ctrl a najedeš myší, tak se označí pločka, kterou když posuneš myš a dáš enter, tak se zkopíruje na to místo. takže tím třeba vygumuješ ramínko od podprdy a podobně 😀 😀 😀 i když ono je to těžké trefit přesně odstín, aby to nebylo videt, jde jak co

murynka
12. črc 2009

kači právě že znám 😀 😀

na manžela zapůsobilo když jsme mu řekla že až se mimi narodí a nebudem odstěhovaný jeho ostuda že to nezvládl 😅 a jak maká 😀 😀

kackark
12. črc 2009

Koukám, že asi taky začnu Zoner studovat 😉

Mury, chytrá si žena 😵

Já usoudila, že je lepší, než každý den skuhrat a stěžovat si, ať si na to příjde sám a sám si to přeměří a zjistí 😉 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru