Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

sarlotta
31. črc 2009

Taky Ajdar držím palečky.... ať mimísek vydrží kde je, tak dlouho jak to půjde.

Martinko ahojík, jak se vede, chodíte se koupat ? nebo u Vás není počásko ? Napiš bolístky i radosti, víš že tady se smí všechno🙂

maova
31. črc 2009

Marti, já jsem v tomhle taková skeptická, ale samozřejmě bych jim to strašně moc přála. Já jak slyším provalující se vak blan, tak to vidím špatně. Ale je pravda, že ta holka, co se mnou byla v nemocnici na pokoji, tak s provalujícím se vakem blan vydržela asi dva měsíce, takže šance určitě je 🙂 Kéž by to tak bylo 🙂

Evi, nějak pořád něco děláme, nejsme moc doma, takže to jde. A zítra jedeme na cyklodovolenou, tak už se moc těším. Dneska dorazil nový foťák, tak se těším i na focení a celkově na dovolenou, protože nás jede jedenáct a samý fajn lidi 🙂 Jen ty naplánované trasy jsou nějak na první pohled náročnější, tak jsem zvědavá, jak s tou naší letošní nefyzičkou to zvládneme. Ale snad ano 🙂

sarlotta
31. črc 2009

Marti, takže aktivní dovolená, to je fajn. Užij si to.

maova
31. črc 2009

sarlott, bolístek je plno, ale pořád tak stejný, takže to už ani psát nebudu 😉 Prostě je to celkově všechno smutný. Ale snažím se a určitě se to zlepšuje a psychicky se připravuju na září, že půjdu do práce, už se s tím trochu smiřuju. Jinak až se po dovolené vrátíme, tak začneme zařizovat adopci. Paní už by měla být taky po dovolené, tak nás snad vezme a pak chceme udělat ještě nějakou odpočinkovou dovolenou u moře 🙂

mar26
31. črc 2009

Marti,tak že budete mít miminečko? jéé 😵, držímm palečky,aby vám to vyšlo...bude muset být kvůli tomu svatba? a moře, tam si taky hezky odpočinete a naberete sílu 😵

maova
31. črc 2009

Marti, no svatba, to je téma pro nás. Nám se do ní nechce ani jednomu, však víš. Ale možná to bude nevyhnutelný, uvidíme co se ten další týden dozvíme. V Praze trvá adopce tak v průměru dva až tři roky a záleží na požadavcích. Paní na nás na úřadě minule koukaly, jestli to myslíme úplně vážně, asi to chvílema nebude úplně nej, ale těšíme se na to i tak 🙂 Chtěli bychom miminko do jednoho roka, ale uvidíme.

mar26
31. črc 2009

Marti vím,že to není jako svoje miminko...ale věřím,že až ho budete mít doma,tak vám to pak ani nepřijde..jak se o něj budete muset postarat,tak v tom kolotoči půjde vše stranou. Uvidíte po té schůzce 😉
A s tou svatbou to chápu....že byste jí spíš chtěli, až sami budete chtít, ne jen kvůli tomuhle.

maova
31. črc 2009

Marti, napsala jsi to úplně přesně, chtěli bychom jednou svatbu, ale právě, až budeme chtít sami. Ale zase na druhou stranu, pro miminko to uděláme rádi, jen to nebude taková ta veselá svatba. Ale my si jí pak jednou s dětma zopakujeme 😉
Taky si myslím, že jak potom budeme mít miminko, tak se do něj postupně zamilujeme. Jasně, chtěli bychom radši vlastní, ale když to nejde, tak tohle je taky dobré řešení 🙂 Jsme rádi, že taková možnost vůbec je 🙂

evanek77
autor
31. črc 2009

marti,
moc bych vám to přála, myslím, že jak pak člověk to mimčo drží v náručí, tak už jeho prostě je 😉 🙂 🙂 🙂

maova
31. črc 2009

evi, děkujeme 🙂 Já té adopci dávám největší šanci, je to prostě taková největší jistota, i když za delší dobu. Slyšela jsem různé názory, pro i proti, ale je to podle mě i o štěstí. Ty geny prostě neovlivníme a výchovou se asi všechno taky pořešit nedá. Ale třeba se na nás štěstí v tomhle usměje a budeme mít bezproblémové miminko 🙂, hlavně teda až to nebude miminko 🙂

evanek77
autor
31. črc 2009

marti,
je to o štěstí stejně jako u vlastního 😉 🙂 🙂

maova
31. črc 2009

evi, jo, to si taky říkáme, ani u vlastního nevíš "co z něj vyroste". Sice je to trochu jistější, ale nikdy ne úplně 😉

evanek77
autor
31. črc 2009

přesně tak 😉 🙂

murynka
31. črc 2009

ahojky holky

martinko moc děkuji za info o jarušce stále na ní myslím 😔 😔 ani nevíš jak těžko se mi to psalo ☹
myslela jsme že mají vyhráno ale malý vydrží!!!!snad!!! 😉

jinak ta vaše adopce to je super 😵 😵 😵 vezmete si nového človíčka kterýo zahrnete láskou a vychováte dle svého já si myslím že je to dobrá věc 😉 😉 uděláte hrozně hezký skutek 😵 😵

murynka
31. črc 2009

my byli dnes v ZOO jsme utahaná ale bylo to moc krásné 😵 😵 😵

a zítra jedem do kolína manžel s mojí mamkou skáčou ten tandem 😀 jsme na ně zvědavá 😅 😕

kackark
31. črc 2009

Ahojky zlatíčka moje,

moc jste mi chyběla.

Speciálně zdravím Martinku, jsem moc ráda, že nám neseš dobré zprávy o Jarušce, ale i o sobě. Věřím tomu, že ve všem tom neštěstí, které vás potkalo budete mít "štěstí na miminko" a láskou, kterou máte oba na rozdávání se z něj brzy stane vaše milované děťátko. Tak moc Ti to přeji, že máš pevný bod a vyhlídku na mimi. Budu držet pěstičky, aby si na té dlouhé a někdy asi i těžké cestě k němu potkávala jen samé hodné a vstřícné lidičky 😵

kackark
31. črc 2009

Jinak, jako řidič mám dnes za sebou něco přes 130km, tak jsem ráda, že jsem v pořádku doma, ale za to jsem stihla navštívit obě babičky 😵

maova
31. črc 2009

Holky, mám zprávy od Jarušky. Doufám, že se nebude zlobit, že vám to sem píšu. Zítra jí vysazují gynipral, že už ho dostala moc. Ale malý je prý hodně živý, tak to je doufám dobře a držím strašně moc palečky, aby tohle počáteční, nejtěžší období zvládnul.

maova
31. črc 2009

murynko a kačko, taky moc děkuju. Jste holky všechny strašně moc hodné 😵

kackark
31. črc 2009

Martinko a to znamená, že bude Jaruška brzy rodit 😕 Nerozumím tomu? Pokud ano, tak Danielkovi přeji co nejvíce sil do života 😵

maova
31. črc 2009

Kačko, těžko říct. Já jsem po vysazení od gynipralu porodila asi za hodinu a půl, ale určitě jsem to mělo mnohem víc v té době rozjeté, protože mi gynipral nasadili až při kontrakcích. Jaruška ještě kontrakce neměla, takže to může trvat přece jenom dlouho a já doufám, že když jenom leží, že se to třeba podaří nějaký ten den ještě udržet. Těžko říct, jak to bude probíhat. Gynipral jinak zastavuje kontrakce, ale nesmí se ho dávát nějak strašně moc, aby už potom neublížil zase tobě.

kackark
31. črc 2009

Aha, ale věřím tomu, že kdyby to třeba ještě 14 dní vydrželo, tak by to bylo veselejší 😉 No každopádně na ní moc a moc myslím.

maova
31. črc 2009

Kačí, to jo, to by bylo super. Fakt to možný je. U mě třeba ne, ale fakt jsem v nemocnici potkala dvě holky, který s tím vyklenutým vakem blan vydržely ještě hodně dlouho. Tak musíme doufat 🙂

Jinak holky doufám, že jste všechny v pořádku 🙂

murynka
31. črc 2009

marti také mi to jaruska psala 😔 snad to zvládnou......

kackark
31. črc 2009

Marti, myslím, že snad mohu říct za všechny, že v rámci možností ano. Děkujeme 😵

Pokud si dobře pamatuji, tak se Emička od Janičky narodila v 28tt?? A jaká je z ní krásná slečna 😉

maova
31. črc 2009

Jé a psala jsem vám, že máme nový foťák? Já teď ani nevím. A je super, už se těším, že budeme na dovolené dělat hezké fotky 🙂 Spořili jsme na něj už dlouho do prasátka, že ho koupíme až bude miminko a protože už bylo dospořeno, tak jsme ho teď koupili 🙂

kackark
31. črc 2009

Mury, myslela jsem na Tebe, jak si v dnešním počasí zvládla ZOO a zítřek budete mít taky hodně zajímavý.

Včera volal manža mojí ségře a jí se lanový park tak zalíbil, že půjde znovu a Zdenda půjde s ní.

Evi, gratuluji k úspěšné kontrole a věřím, že ty protilátky nebudou zas až tak veliký problém 😉

maova
31. črc 2009

Kačí, já myslím, že Emička se narodila až ve 32tt. Ale úplně jistá si nejsem.

kackark
31. črc 2009

Marti, to je dobře, že jste si udělali radost, už se moc na fotečky z té vaší cyklodovolené těším 😉 Ty z Pařížě mě přímo uchvátily 😵 Paříž je mým snem 🙂

maova
31. črc 2009

Jsem ráda, že v rámci možností jste všechny v pořádku 🙂 Já teď ani moc nedočítám, nějak to moc nejde, ale nakouknu aspoň občas.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru