Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

jaspina
6. srp 2009

Když on ani nemusí nic dělat - mě točí už jeho existence 😀

kackark
6. srp 2009

Tak ať se moc u tebe nevyskytuje, nebo ho tam půjdu vytočit já 😀 😀 😀

kackark
6. srp 2009

Nálady před MS si totiž ještě dobře pamatuji 😔

jaspina
6. srp 2009

Taky si říkám, že by ani jezdit nemusel.. ale mám ho dnes učit zadávání poukazů.. Krom mě to nikdo neumí a nemá mě v případě nemoci kdo zastupovat.

kackark
6. srp 2009

Jaspi, ty jsi pro firmu v současnosti nepostradatelná 😉 Ale hezky mu to vysvětli, protože na příští měsíc už máš v plánu těhu 😵

jaspina
6. srp 2009

Kači škoda že to není poznat na finančním ohodnocení že? 😠 No já už jsem mu právě řekla, že se to prostě někdo naučit musí - loni jsem tady chodila několikrát i s antibiotikama se zánětem močáku.. Ale minule říkal, že pokud bych měla zájem, že by mi to nechal jako přívydělek pak při těhu a na mateřské.

kackark
6. srp 2009

Jaspi, ale tak to je prima šance, to se pak hodí každá kačka.

Já pravě dodělala tvarohový dort manžovi k narozkám (měl je včera), ale slavit budeme zítra, tak doufám, že stuhne, já jsem na to takový expert 🤐

evanek77
autor
6. srp 2009

ahoj, tak jsem po dvou hodinách čekání v čekárně zpět z diabetologie a všechno je ok, dokonce i moje kila navrch jsou prý v pohodě, tak jsem za odměnu dala do trouby péct sekanou 😀 😀 😀

mar26
6. srp 2009

Evi tak to jsou dobré zprávičky 😵 ....u nás budou k večeři karbanátky...jestli mi Natálka nějak usne 😀

evanek77
autor
6. srp 2009

jů, koukám řešíte lahvičky, už vím, že avent je podle kamarádek maminek nejlepší, ale jinak nemám páru cu je potřeba a nemám nic koupené ☹
kači,
tak to zítra krásnou oslavu 😉

evanek77
autor
6. srp 2009

marti,
dáš jí extra porci kojeníčka a bude spinkat jak budulínek 🙂 😉

mar26
6. srp 2009

Evi teď si vycucla 85 🙂

Evi poku budeš jen kojit,tak nic potřebovat nebudeš 🙂

evanek77
autor
6. srp 2009

no já tohle říkám manželovi, že holt bude mít doma seznam toho, co nemáme a v případě potřeby to dokoupí, jakmile po oslavě narození tomíka vystřízliví 😀 😀 😀

jaspina
6. srp 2009

Tak šéf konečně vypadl 🙂 a přežila jsem to - on taky 😀 Já mám na něj poslední dobou nějakou alergii.. Nemám ráda ješitné chlapy po 40ce, co chcou všecko dohnat.. 😝 Přijde mi fakt směšný.. 😖

ba111
6. srp 2009

Ahoj.
Mar, já dokrmuju buď z kelímku, nebo z láhve Mam, takové té co má dírky vespod láhve a dítě má pak pocit, že pije z prsu. Dá se sehnat v lékárně. Jsem s ní strašně spokojená. Rovnou jsem si koupila dvě - jednu malou a druhou větší.

jaspina
6. srp 2009

Mějte se krásně - letím na tu žehličku 🙂

mimina321
6. srp 2009

ahoj 🙂
kači vdaka za článok 😵
jaspi tak príjemný zážitok 🙂 😉
ako vás čítam maminy tak sa mi zdá,že kojenie nieje také jednoduché ako som si myslela.všetky,,vylepšováky,,ale čítam raz sa mi to možno zíde 😵

jana.jaro
6. srp 2009

Ahoj 🙂

🙂 tak konečne se to tady zase trochu rozjíždí s // terci gratuluju 😵 😵 😵

marti nosítko je fakt božííí.Já jsem zase investovala do pokračování kurzu.

Kačko a houpačka je taky boží,máme ji tak dva roky na balkoně.Je koupená v LIDLU za pětistovku 😀 😝

Mě se tet zase osvědčil babyvak.Malou začaly trápit trochu prdíky,tak byla hrozně nervozní u usínání,šupla jsem ji tam a v tu ranu hned spí.Asi ji to připomíná jak byla ještě v bříšku.Fakt nevím.

A zíta jdeme poprvé na pokračování kurzu po porodu.Sluníčka ,tak se hrozně těšííím. První hodinu bude klábosení o porodu a druhou baby masáže.No a ty další psychomotorika,cvičení na balonech s prckama a takový různý blbinky.Chodí se tam zhruba do půl roku dítěte...tak máme s Emčou do vánoc o zábavu postatáno

No a dnes jsem byla taky v poradně a už vážíme 3,40kg a 54cm jsem štasná,že se Emička konečně obaluje tukem.A pěkne to tam paní doktorce zakadila....šikulka jedna.

sarlotta
6. srp 2009

ahojky holčinky🙂

jani tak to je opravdu šikulka šikovná🙂))))

evanek77
autor
6. srp 2009

jani,
alespoň paní doktorka ví, že má v pohodě zažívání 😀 😀 😀

tercie
6. srp 2009

Ahoj holky, jdu referovat, šla jsem ráno ke gyndr, ale má do osmého dovolenou, tak jsem šla pro záchranu k obvodnímu, a v pondělí ke gyn, to už tam bude. PN mi vystavil, ale protože už mám od začtku roku promaroděno 181 dní, což je nějakej limit, kterýmu nerozumím, tak prý mi může PN nechat jen 4 měsíce, no a pak teda nechápu, kam se vrtnu, když musím bejt na rizikovce... nemáte některá šajna, jak to chodí?

Jani díky, snad teď holky půjdou v mých stopách co nejdřív 😵
A Emička dr ukázala, jakej má názor na prohlídky jo? Pěěěkný 😀

mimina321
6. srp 2009

terci aj u nás sú podobné blbé limity 😝 😠
vééélmi rada pôjdem v tvojich stopách 😵 😀

mar26
6. srp 2009

tercie musíš před komisi, zavolej si na sociálku, řekla bych,že ba to taky musela tak udělat

ba111
6. srp 2009

tercie, tak přesně tu komisi na Okresní správě sociálního zabezpečení mám již za sebou. Toto těhotenství jsem ji absolvovala. musíš si zažádat o prodloužení vyplácení nemocenských dávek. Pak doložit vyjádření dr a pak půjdeš na pohovor. No a musím říct, že to každé těhulce co má rizikové prodlužují. prodlužuje se vždy o 3 měsíce a pak musíš zase zažádat o další prodloužení. Je kolem toho spousta lítání ale jinak to nejde. Pokud by tě zajímalo více, napiš mi do IP 😉

tercie
6. srp 2009

komisi, jak za komoušů, to je děs, no ale furt lepší než zůstat bez prostředků... no a kdyby mě komise neuznala, tak jsem stejně v háji. Ono to nějak dopadne 😉
Mimi držím ti místo ve frontě, jo? 😉

Mar koukala jsem na fotky, Naty je krásná holčička 😵

evanek77
autor
7. srp 2009

cha chá, dnes jsem první 🙂
tak krásné páteční ráno vlaštovičky moje 😉

evanek77
autor
7. srp 2009

tercie,
koukám mětřík v pase už máš, je to krása, duben, to máš jeden den, aby to byl ještě beránek jako já, pak už býček 😀

jaspina
7. srp 2009

😀 😀 😀 Evi já se lekla, že má tercie metr v pase jako rozměr - to by rychle mimi rostlo! 😀 😀
Jinak hlásím 1DC - ale čekala jsem to, tak žádná tragédie.. a žehlička včera jedním slovem - božííííí!
Na to jaký má vliv na akné je zatím brzo hodnotit, ale je ta pleť po tom barevně sjednocená a taková svěžejší. Taky mi ukazovala, jak na té žehličce zůstává ten bordel z pórů a fakt se oloupe ta vrchní část kůže - není to nijak poznat. Ani bych o tom nevěděla, kdybych neměla u vlasů ty kousíčky, jak když se spálíte a oloupete.. No a parádní masáž obličeje i dekoltu - úplně jsem se vznášela. Trvalo to hodinu 😵

jaspina
7. srp 2009

Taky mě hodně začalo lákat chodit k ní na pilates - ale nevím jak to časově vymyslet. Ona předcvičuje Pilates, jogu, powerjogu, aerobik..všechno možné. Ale na té vysoké úrovni, že se jezdí školit k těm fakt nejlepším. No a kdyby jste ji viděly! Myslela jsem, že má tak 30 max40 a že je dobře udržovaná - a ona má 46! Takovou postavu fakt nemají 18tky..A říkala mi, že jak ženská nemá pevný ten vnitřek stehem (já teda nemám..) tak jsou povolené svaly pánevního dna a často gynekologický problém.. A chodily k ní 3 holky spolu a pak se někam na rok ztratily a teď zas přišly - a všecky 3 že mají miminka 🙂 No fakt ně to láka..

jaspina
7. srp 2009

holky moje kde jstééé? 😕 Já jsem se na vás tak těšila a vy nikde.. ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru