Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

jaspina
11. srp 2009

Kači mě to přijde, že tam stěna není ne? Přijde mi, že to je do prostoru.. Mě se to líbí, akorát vím, že já bych špekulovla nad těma horníma skříňkama. Není to můj tvar nebo nevím, ale to vím, že by pro měl byl krizový bod 😀

kackark
11. srp 2009

Mury, a ještě jeden detail. Nám pořád taky v oresi ten bar nutili, jak je to moderní a všichni to chtějí, ten jsem šťastná, že jsem se nenechala ukecat, protože se tam dá v pohodě žehlit a co je nejdůležitější, když se mnou výjmečně manža vaří, tak můžeme stát naproti sobě a máme volný pracovní prostor. A to teprve až budou děti, tak si je proti sobě posadím a nebude nám tam překážet ta nadstavba 😉

kackark
11. srp 2009

Mury, pá, držím pěstičky 😵

tercie
11. srp 2009

Ahoj holky, dobrý ránko přeju 🙂

Jaspi k tý kuchyni, to se tak normálně dělá, že když je linka pod oknem, že se nedává parapet ale dá se tam pracovní deska. Pod tímhle oknem asi topení nemáš ne? I kdybys měla, tak se to dá vyřešit mřížkou v té pracovní desce. Táta je truhlář, a mě to do nov kuchyně dělali taky, je to super, máš hned o 20 cm větší pracovní plochu. Podívám se,jestli to nemám někde na fotce 😉

tercie
11. srp 2009

Jaspi mrkni, tady je to celkem dobře vidět:

http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vImag...

jaspina
11. srp 2009

Terci díky 😉 Tam to topení sice je, ale má tam právě být ta mřížka. A jak si tam řešila závěs nebo záclony? 😕
Kači on mi taky bar rozmluvil - že je to zas moderní vlna, která už prý teď ale odchází. Zase se dávají ostrůvky..atd. ale že bez čehokoli takového to bude víc nadčasové. Já jsem tak chtěla i tu tyčku do stropu.. a taky mi rozmluvil prolisované dvířka. 😒

evanek77
autor
11. srp 2009

my máme linku také pod oknem, normálně parapet, 10cm mezera kvůli topení a deska, která je cca o 5cm níž jak parapet, vypadá to docela pěkně 🙂 🙂 🙂

sarlotta
11. srp 2009

dobré ránko🙂))
jé tady se řeší kuchyňky🙂)) ty budou kráááásné 😉

tercie
11. srp 2009

Jaspi už jsem to dočetla, že tam topení máš, ale v tom problémfakt nevidím, já ho tam nemám, ale kámoška jo a má tam tu mřížku a je spokojená.
Záclonku budu mít takovou tu průsvitnou, ne klasickou, a protože mám vedle okna spork,tak ji asi stáhnu uprostřed do uzlu nebo tak, bude jen na ozdobu, protože stínit budou žaluzky... Nebo ji tam naaranžuju nějak jinak, podle nálady 🙂

tercie
11. srp 2009

Evi když je parapet vš než linka tak to věřím, že to vypadá dobře. A jak řešíš, když ti třeba do tý mezery zateče nebo ti tam něco spadne?

jaspina
11. srp 2009

Jé Terci vidíš - s tím padáním mě to nenapadlo, ale máš pravdu. Takže chci asi desku až pod okno 😀
Jinak mě spíš zajímalo v jaké délce budeš ty záclonky mít? Já bych to taky měla jen dekorační - ale v klasické délce by ležely na té desce a kratší si zas neumím moc představit..

kackark
11. srp 2009

Jaspi, já být tebou tak bych dala úplně krátkou a nebo nějakou do obloučku, čím více světla v kuchyni, tím lépe 😉 A tu tyč tam mám, protože nahoře je dřevěná deska, ve které jsou bodovky. Jinak prý jsem byla první, kdo ten bar nechtěl, ale jsem za to vážně vděčná. To jsem si dokonce představovala, že bych pod to deskou chtěla třeba cca 20cm volného místa na prkýnka, odložení plechu atd. a pak teprve skříňky, ale to prý je technicky nemožné. A prolisovaná dvířka mám, přišlo mi divné dávat do starého baráku hyper moderní kuchyni 😉

kackark
11. srp 2009

A jinak to byl docela boj, hoch to přemalovával asi třikrát. Nustále mi s manželem tvrdili, že něco nejde, ale já si stála za svým, že to tak chci, a ono to nakonec šlo přesně podle mých představ 😉

tercie
11. srp 2009

Bude dlouhá k té desce, a pak jí zauzluju, nebo stáhnu po stranách, nebo tak nějak... zkus zajít do nějakýho záclonovýho studia nebo prohlídni net, jak se dají naaranžovat záclony... 😉

jaspina
11. srp 2009

Jo máš pravdu Terci - ten uzel to vlastně zkrátí 😉
Kači já taky ještě na jisto nevím, jaké dvířka dám. Teď jsem se s ním domluvila, že to udělá podle sebe - jak by si to udělal on a já uvidím. S těma dvířkama mě zvyklala i kámoška - že je taky chtěla a teď je ráda, že si je nedala - ale mě se prostě líbí.. On tvrdil, že se to nehodí k nerezu - že ten je moderní a prolis starodávný - ale mě to tak nepřijde. Stejně je asi nakonec budu chtít..

jaspina
11. srp 2009

Jo a ještě dotázek - když máte komínovou digestoř, tak ji máte vyvedenou ven nebo recirkulaci? Mám strach, aby mi to tam třeba kvůli recirkulaci nevlhlo.. ale nemám s tím zkušenosti.

evanek77
autor
11. srp 2009

terci,
my máme linku do U, máme velký kuchyňský kout v rámci obyváku, tak s pracovní plochou nemám problém, že by mi tam něco padalo. Jediné co, když dávám na to topení (i v létě, kdy se netopí) doschnout utěrku, tak mi odčas spadne dolů, ale linka je na nožičkách cca 15cm od země, takže jde dobře vytáhnout 😉 😉 😉 On ten parapet trochu přesahuje přes desku kuchyně 🙂

evanek77
autor
11. srp 2009

jo a digestoř máme vedenou do podhledu, který se kvůli tomu dělal, je vysoký cca 25cm, no a pak ven za okno 😉

tercie
11. srp 2009

Jaspi mrkni na nabídku dvířek firmy grena, já mám vzor 09 a je si myslím nadčasovej, je jen mírnej prolis, takovej kompromis mezi tím úplně moderním a rustikal stylem... záleží co se ti bude víc líbit, a nedej na ty řeči že se něco k nerezu hodí nebo nehodí. Přesně jak říká Kači, ty to platíš, ty jsi zákazník a oni to musejí udělat podle toho jak chceš ty...pokud to jde tedy konstrukčně vyřešit...a t vím od táty, že když se chce, jde prakticky leccos. On ti může max poradit nějaký vychytávky, protože asi viděl a dělal kuchyní víc, ale konečný rozhodnutí musí bejt tvoje...budeš tam třeba 20 let dělat a koukat na to, musí se ti to líbit 😉

mimina321
11. srp 2009

takže vdaka foto od terci viem ako to bude....je to pekné s tou doskou po okno,hlasujem za tú variantu 😀 😀 😀

tercie
11. srp 2009

Evi jasně, já se ptala z toho důvodu, protože mám okolo toho okna z jedný strany dřez a z druhý sporák, takže bych se asi občasnýmu ucáknutí nebo vychlístnutí něčeho za linku neubránila 🙂😀
A ty sis navrhovala linku sama, nebo už byla v bytě hotová?

My jsme zvolili tuhle variantu protže to je novej dům, nová linka tak jsem ani nešpekulovala že by se dával parapet, a taky okno je celkem nízko, a s parapetem by to nevypadalo dobře

jaspina
11. srp 2009

Mimi akorát my tam to okno máme větší - určitě jak 2 co má Tercie vedle sebe.
Terci na dvířka jsem se ti dívala už jaks poslala odkaz na modroustřechu 😉 líbí se mi! A jak máš tu digestoř? Vývod ven?

evanek77
autor
11. srp 2009

tercie,
navrhoval si ji manžel, dělal nám ji kamarád, ale to jsme se ještě neznali 😀 😀 😀 ale zbytek obyváku už jsme dělali spolu 😉 Ale jelikož se budeme stěhovat, tak novou linku už budem dělat spolu 🙂 🙂 🙂, naštěstí máme stejný vkus

strouzek
11. srp 2009

ahoj holky jsem tu na skok nakouknout co novýho, koukám řeší se tu kuchyně , já chci taky novou kuchyň ale nejsou prašule tak bohužel 🙄
jinak hlásím vše okej a na jedničku (zasvěcené pochopí) 😀

evanek77
autor
11. srp 2009

strouži,
jen tak dál, moc na tebe myslím 😉 😉 😉 😉 😉

jaspina
11. srp 2009

Strouži to je moc dobře! 😉

tercie
11. srp 2009

Evi 😉

Strouži 😵

To jsem telegrafista co? 😀

papua
11. srp 2009

Ahoj lastovicky moje!!
Mao: prajem krasne dovolenku!!!!
Jaspi: drzim palce na testovanie, aj mne drzte o tyzden 🙂
Adajarin Danecek je taky zlatucky, velmi drzim palce, aby bol silny a zvladol to !!!!!!!!!!!!!!!
Tercie: velka gratulacia holka!!!!!

papua
11. srp 2009

Strouzi: to je dobre 😉

mimina321
11. srp 2009

stouži mám radosť,že je všetko ok 🙂
papu ahoj dávno sme na seba nenarazili,čo máš nové
myslím aj na katušku-dráčika dávno sa neozvala

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru