Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

sarlotta
12. srp 2009

Dobré ránko🙂))

Tercinko blahopřeju🙂))) tak ať rostete🙂)))

Jaspi to máš báječné🙂

Ahojky Mimi🙂 já dělám segedýn 😎

jaspina
12. srp 2009

No on je šéf tolerantní to jo... ale stejně mě občas štve.. Prostě jsem radši, když tu není a já si můžu v klidu jít na koníka 🙂 Ale jinak je to asi tak, že vím, že pro mě má trošku slabost, tak toho využívám 😉

sarlotta
12. srp 2009

🙂))) Jaspi... to známe🙂)) ale je to fakt, člověk si udělá svoji práci líp když je sám, než když má někoho za zadkem.

kackark
12. srp 2009

Holky, tak to mi řekněte proč jsem měla celou profesní dobu nad sebou šéfovou a né chlapa 😝 To co popisujete vůbec neznám 😕

Už musím frčet cvičit, tak se tu mějte krásně 😵

jaspina
12. srp 2009

Kači já jsem dřív měla taky buď šéfovou a nebo blba 😝 ale tohle je fakt v poho... taky proto jsem tu tak dlouho vydržela. Všechno je o domluvě, nic není problém - teda akorát peněz by přidat mohl!
I když znáš to - ona i ta slabost pro mě má 2 strany mince.. Sice je na mě hodný, prakticky ve všem se přizpůsobí nebo se dá ukecat.. ale zas některé věci mu musíš říkat moc zaobaleně - i kdybys ho nejradší kolikrát poslala do tmy - ale prostě nemůžeš..

mimina321
12. srp 2009

tak som tu doprala so si blúzky v rukách a dovarila som tú šošovičku 😝 ešte umyjem obyvák a mám porobené
jaspi ja mám šéfky ženské a vychádzme dobre,sem tam sa niečo najde, ale to asi všade

jaspina
12. srp 2009

Mimi já tě fakt obdivuju, jak ty si pracovitá! Taková pilná včelička 🙂

tercie
12. srp 2009

Teda mimi ty jedeš, já jsem teda vstala v půl osmý a šla zaopatřit hafiky, ale pak jsem ještě vlezla do pelechu s noťasem a nechce se mi vylézt...jenže mě bere hlad tak asi budu muset 😀

Já měla předposledního šéfa dobrýho, taky jsem mohla všechno, pokud to věděl nebyl problém, mohla jsem si kdykoliv odskočit a tak...ale kdeže loňské sněhy jsou 😀

Teď špekuluju kdy do práce ohlásit že jsem těhotná, protože jsem zatím nahlásila angínu 😀 Stejně vím, že mě propustí, jsem zaměstananá teprv 14 dní, tak si iluze nedělám 😝

jaspina
12. srp 2009

Terci taky vím, že na tohle místo budu jednou vzpomínat s nostalgií..

mimina321
12. srp 2009

tak kočky moje zase až taká pracovitá niesom,ale ked sa mi chce treba to využiť 😀 😀 😀
je to sranda,volačo dokončím a rýchlo pozrem čo ste napísali,niečo popíšem a zase naspäť 😅

evanek77
autor
12. srp 2009

krásnou středu vlaštovičky moje,
terci, gratuluji k HCG těhulinko 😉 😉 😉
kači,
já mám nad sebou také deset let manažerku 😀 😀 😀

papua
12. srp 2009

Ahoj zlaticka 🙂!!!!
tercie: gratulujem!!!!To su krasne spravy!!!!!

No ja som podla tych neznesitelnych bolesti mala ovu az vcera a kedze minuly tyzden vo strvrtok mali foliky 18 a 19mm, tak vcera uz museli byt obrovske!!!!!! Tak neviem, nepaci sa mi to moc.....

mimina321
12. srp 2009

papu tak to treba poistiť 😉 a o 14dní máme dalšiu tehulku
evi ako bolo u zubára?

jaspina
12. srp 2009

Papua po Clostilu je můžeš mít velké - když ho bereš hodně, nebo ovulaci máš a třeba ji jen chtěli podpořit.. Hlavně aby nebyly cysty - ale proto se chodí na UTZ 😉

evanek77
autor
12. srp 2009

papu,
tak z obřího folíčku už by vážně mohlo být krásné miminko, za dva týdny se těším na dobré zprávy 🙂 😉
mimina,
my chodíme k zubaři s manželem, dohromady jsme tam byli tak 2min, prý s námi není práce 😀 😀 😀 😀
ale jak porodím a dokojím, budou mi trhat osmičky 😠 😝 ... asi budu radši dlouuuhoooo kojit 😀 😀 😀

farmarska
12. srp 2009

ahoj holky, hezký ráno..teda skoropoledne 🙂

kači až budeš mít chvilku, já už jsem 30DC 😉

holky přemýšlím, že vysadím ten duphaston, co tendle měsíc prvně beru, bo si myslím, že mrcha nikde, kuli němu 🙄 navíc co jsem ho začla brát, zhruba od tý doby, je mi špatně, nablití, žaludek na vodě, prsa mne bolej a někdo mi povídal, že to může bejt z něho 😝 měla jsem ho brát vždycky od 20DC do mrchy, nebo do otěhotnění. Jenže ani po dnešním raním testu dvě// nejsou, takže si myslím, že mi jen brzdí mrchu 😠
co vy o tom myslíte???
berete ho nějaká?

mimina321
12. srp 2009

evi tak to bola rýchlovka 🙂
papu ked boli 2 tak z toho by mohli byť aj dvojky 😉

mimina321
12. srp 2009

farmi neviem ti poradiť,ale tie//by som ti želala.kdy si mala ovu možno je na testovanie skoro

farmarska
12. srp 2009

mimi asi před 13 dny, jestli jsem si jí dobře odhadla 😅

no dneska si vezmu normálně asi poslední pilulku a pak toho normálně nechám a uvidím co se bude dít 🙄

jaspina
12. srp 2009

Farmi a doktor ti neřekl, že se má vysadit? Pokud se nepletu, tak je to podobné Utrogestanu a ten já beru 16-26Dc, aby 28DC mohla dorazit MS.. Ale ty pocity znám - šílená únava, motání hlavy, nevolnost, slabost a taky mastné vlasy a horší pleť - to je prostě účinek progesteronu - s tím asi nic moc neuděláš..

mimina321
12. srp 2009

farmi no to by mal byť na teste aspoň tienik,ale kým nedorazí mrcha nádej ešte je

kackark
12. srp 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Evanek........čeká chlapečka 17.8. krev. 21.8. UTZ
Murynka......čeká holčičku - 20.8. 4D ultrazvuk, 1.9. KO
Dracek........čeká chlapečka - 4D ultrazvuk 28.8.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 21.8.
Tercie.........našla // KO 24.8.
Farmi.......................30DC
Mimina.....................25DC
Papua......................20DC
Jaspina......................6DC
Strouzek....................6DC
Sarlotta......................2DC

kackark
12. srp 2009

Farmi, promiň, celé jsem to nějak domotala 😲

papua
12. srp 2009

Holky moje dakujem vam za povzbudenie 🙂)), tak dufam, ze neboli az moc velke tie foliky 🙂

kackark
12. srp 2009

Papu, věřím tomu, že za 14 dní hlásíš // a já přepisuji tabulku 😵

kackark
12. srp 2009

Právě jsem dojedla koprovou polívku, včera mi zbyl kopr z těch okurek a asi se půjdu natáhnout, jsem nějaká celá zmožená 😕

jaspina
12. srp 2009

Kači jak je po rehabce? Vy jste mě včera tak nabrnkaly na tu kuchyň, že už jsem doma zas špekulovala, jestli by nebylo lepší koupit i vestavnou mikrovlnku - chtěli jsme si původně nechávat tu starou - no ona právě zas tak stará není - nerezka Zlemer, i s grilem a předek má jakoby s černého zrcadlového skla.. Tak nevím.
Ale stejně mi furt není docela jasné zapojení - teda odtah toho komínového odsávače. To má vývod jen nahoru? A on se musí dát až ke stropu a nahoře ve strope udělat díru a tama to vede pryč? 😕

evanek77
autor
12. srp 2009

kači, dobrou 😉
já jdu ven, v alertu mají mít chlazené pstruhy v akci, tak to jdu obhlídnout, to mám tak na hodinu, mám ho vcelku z ruky 😀 😀 😀

papua
12. srp 2009

Kaci: bodaj by si mala pravdu 😉
Evi: tak penke nakup 🙂
Jaspi: ja ti asi neporadim, neviem..🙂

kackark
12. srp 2009

Jaspi, s tou digestoří neporadím, my jí máme vyvedenou na komín, to je jediné co vím a ten komín se už na nic jiného nepoužívá. Mikrovlnka je to jediné co mám "staré" v nové kuchyni, takže není vestavěná, ale ve skutečnosti jsme jí vyndali z krabice až s novou kuchyní, dostali jsme jí ke svatbě a šetřili si jí do nové kuchyně. Vůbec mi nevadí, že není zabudovaná, občas jí nadzvednu a kolem vytřu, je jakoby v poličce nad troubou.

Jinak rehabka dobrý (ulevilo se mi od bolestí), ale měla jsem zase zpátky vše bloknuté. Po porodu se sebou musím něco dělat, jsem plná odhodlání, tak snad mi to vydrží 🙂

Evi, rybička mňam, mňam 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru