Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

farmarska
30. srp 2009

ahoj holky, to byl zase náročnej víkend 😝
jdu vás dočíst, ale jen co si pamatuju, ......stroužínku zítra na tebe budu moc moc moc myslet!!! 🙂 🙂 🙂 😉 😉

jaspina
31. srp 2009

Dobré ránko 🙂 Tak už cítím, že MS dorazí 😠 Nafukuje se mi tradičně břicho a minulý týden jsem měla i PMS - klasika. Ale ani jsem moc nedoufala, že by to klaplo hned při první ovulce.. Tak se budem snažit dál - sice to jsou i nervy, ale na druhou stranu je to období teď takové hezké. Chováme se k sobě s přítelem nějak hezčej 🙂

kackark
31. srp 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Evanek........čeká chlapečka - 18.9. KO s ultrazvukem
Murynka......čeká holčičku - 1.9. KO
Dracek........čeká chlapečka - 4D ultrazvuk 28.8.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 11.9. s testem na cukrovku
Tercie.........našla // 24.9. odběry a průkazka, 5.10. KO
Jaspina.....................25DC
Strouzek...................25DC
Sarlotta.....................21DC
Mimina.......................13DC
Farmi.........................12DC
Papua........................6DC

kackark
31. srp 2009

Krásné dobré ráno 😵

Jaspi, jen počkej, třeba tě MS překvapí tím, že nepříjde 🙂

Strouži: myslím na tebe a držím všechny pěstičky, které máme 😵

jaspina
31. srp 2009

Ahoj Kači - to bylo by to určitě fajn 🙂
Normálně já jsem včera ze sebe vypotila mail pro toho stolaře - že to ruším, že jsem si uvědomila že v té kuchyni by nebylo nic podle mých představ, tak jak jsem to chtěla atd. A že si ji udělám podle sebe. No a on mi napsal - já se nezlobím, v pohodě - navrhni si ji a já ti udělám ty prolisované dvířka teda 😅 Jako já mu napsala, že to ruším... Nepochopil. Tak jsem mu to dnes napsala už přímo - že si kuchyň dělat budu, ale jestli od něj, to nevím. A že si to nechám nacenit i jinde ať mám porovnání.
Jo a pro ty, co stavíte, přestavujete, plánujete.. Stáhla jsem si super program v 3D na navrhování místností. Je to zdarma - takže demoverze. Navrhnete tam cokoliv, chvilku trvá, než se přestanete hádat s tím 3D - skříňky jsem měla ve vzduchu atd 😀 ale pak jsem se fakt mohla podívat ze všech stran a pohledů jaké to bude. Kdo by jsem chtěly, dám vám odkaz. Ale má to nevíhodu. U té neplacené verze to neuložíte ani nevytisknete. A placená stojí přes 20tis. Ale i tak je to dobré a zabaví to člověka na dlouho 😉

jaspina
31. srp 2009

Kde dnes všechny jste? 😕 A mám výsledky testů - s chlamydiema jsem přišla do kontaku, ale neonemocněla jsem. Tak aspoň že tak. Stejně si na tu imunitu musím něco pořídit. Pořád zvažuju co bude nejlepší..

papua
31. srp 2009

ahoj holky moje zlate!
Tak som aj ja tu! ako bolo cez vikend?
Evi: ta tvoja story z vikendu, no pekne, to je teeeda zodpovednost naozaj!
Dracku: Lukasek je naaaaaaaaaadherny 😉
Jaspi, strouzi, testovanie sa blizi 🙂

papua
31. srp 2009

jaspi: gratulujem k tym testom, to je fajn....

evanek77
autor
31. srp 2009

ahoj vlaštovičky,
jsem se teď hodinu prala s internetem, ale už funguje, tak jsem vítěz 😀
šarlotko,
a co dovča? budou fotečky? 😉 🙂
jaspi,
jsem ráda, že prožíváte líbánky 🙂 🙂 🙂 a jak psala kačka, třeba už se mimís zabydluje 😉 😉 😉
papua,
ale jsem ráda, že manžel uznal, že jedna věc je takhle kalit a druhá věc je kalit s mimčem, ono odsud posud. Také nejsem abstinent (tedy co jsem těhotná jsem ani neolízla), ale je nám všem po třicítce a už je načase mít rozum.... ono z té kamarádky vypadlo, že popíjela i těhotná a to je něco, co já moc nezkousnu, věděla, že to bude jediné dítě (má problém s trombozami a navíc její manžel už dvě děti má, tak se tak domluvili) a stejně se na pár měsíců nezapře 😝 😔 😔 😔

dracekmracek
31. srp 2009

ahoj vlaštovky čekám až maminku přivezou z chemo,tak rychle píšu.

Evinko vyšla už Maminka?Já počítám s tím že tam nebudu 😀

papua
31. srp 2009

Evi: mas uplnu pravdu, je to hrozne, niektorym babam je to proste jedno....ale vies to je ten hnusny zakon schvalnosti, ze takym sa nikdy nic nestane....ach jo...je to des.....A ako sa mas inac? ten 29tt je naaadherny 🙂!!!

jaspina
31. srp 2009

Papua ty testy už jsou nějakou dobu zpátky, ale udělalo mi to radost 🙂
Katuško a jak se máš ty? A co maminka - zvládá to?
Evi já když se přítel opije (naštěstí to bývá vyjímečně) tak jsem hrozně vzteklá, že neví kdy je dost.. Jsem na to fakt háklivá. Ale já to mám zakořeněné s dětství - děda co bydlel s náma, tak dost pil a pak všude hulákal a padal a já jako malá byla fakt vyděšená a nechtěla jsem, aby tam mamka (byl to její tchán) chodila a zvedala ho. No a strýc se kvůli chlastu oběsil. Takže já jsem totální abstinent a být to na mě, tak to zakážu.

dracekmracek
31. srp 2009

evinko s tím chlastem je to děs,já když měla ty bolesti jedna známá mi řekla ať se ožeru 🙄 a myslela to vážně 😒 já se bojím dát si i nealko Pivo 😅
jinak jsem v lékárně sehnala homeopatika pro těhotné byl to boj,ještě jsem je nezkoušela ale myslím že budou dobré.
jaspi maminka to zvládá akorát jí teď bude špatně no ☹ operace jí vychází cca na prosinec tak si Lukáška moc neužije,pak má totiž ještě měsíc ozařování...ale hlavně aby to pomohlo....

papua
31. srp 2009

Dracku: velmi drzim palce maminke 😔!!!!!! 27tt- krasne i to ide, len tak dalej holka 🙂

jaspina
31. srp 2009

Já jsem si vždycky myslela, že je první operace a pak až chemo.. Když je to takové svinstvo, že je jí pak zle, tak to určitě vyžene i ty špatné buňky! Musííí 😉

dracekmracek
31. srp 2009

ona to má jaspi takhle protože je nádor moc velký a nebyl ohraničený,tou chemo se opouzdří a snáze se vyndá a nic tam nezůstane...

evanek77
autor
31. srp 2009

pořád mi stávkuje pc, tak nevím, jak dlouho mi zas poběží net....
dráčku,
nic mi z maminky nedošlo, tak nevím, čekala bych, že pošlou alespoň mail, přijali/nepřijali jsme vaši fotku....
maminka určitě zvítězí, uvidíš, byde na lukyho svatbě 😉
jaspi,
můj první přítel, když se opil, tak byl agresivní a mlátil mne, vydržela jsem 4 roky než mi přerazil nos, vzal mne na plastiku k ošetření a odpoledne mne donutil jít s ním na kolo, kde mne dořval, že simuluju motání hlavy a schválně jedu pomalu... ale ona moje máma byla dost podobný případ, také nás mlátila hlava nehlava. takže sestra si takového hajzla dokonce i vzala a žila v tom 15 let...
manžel je opilý moc roztomilý, nikdy mi neřekl křivé slůvko a nedělá to často. když je opilý, nechá se umít, uložit, je pusinka...A hlavně on mi neva, on neměl na starost mimčo 😉 a má to te´d těžké, odchod z práce, pohovory.... fascinovala mne nezodpovědnost těch kamarádů 😔

evanek77
autor
31. srp 2009

papua,
máš pravdu, malou si udělali náhodou, je od narození hodňounká....

evanek77
autor
31. srp 2009

já si včera na netu četla o 29tt a najednou na mne manžel kouká, proč pláču a mne tááák dojalo, že už brzy budu mít tomáška doma....

papua
31. srp 2009

Evinka: za chviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiilocku 😀!!!!!!

jaspina
31. srp 2009

Evi to sis teda užila s tím..... 😠 Jarek taky není agresívní nebo tak něco - on většinou přijde a usne. Jenže já nesnáším už ty přiopilé kecy a když vidím, že se motá. Nebo když už je v tomto stavu, tak mě naštve už v telefonu - jak poznám, že už toho dost vypil. No a pak ho dostat domů.. To je - jo už jdu. A hodina, dvě.. Mě na tom hlavně štve to, že jsem o něj měla kolikrát fakt strach a on se prostě někde zdržel.. A ještě ho převlíkat a umývat? Tak to by byl asi taky hodný - v tom smyslu, že by se nechal, ale já bych to nedělala. Když se opije, tak ať se o sebe postará. Ale jednou mu bylo blbě, tak jsem ho vzala do koupelny a nahla nad vanu, že mu umyju obličej studenou vodou a od mi ťápl přímo čelem na pákovku a tak jsem mu ještě skoro rozbila hlavu 😀

sarlotta
31. srp 2009

Ahoj holčinky. Evi fotek mám přes 300 😲 😀 zítra jde malý do školky tak se na to asi vrhnu a něco sem šupnu 😉

evanek77
autor
31. srp 2009

papu,
ty jsi moje sluníčko 🙂
jaspi,
mě dost věcí nechává klidnou a pak zas v něčem jiném řeším věci nad rámec. A dokud mi manžel dá vůbec dopředu vědět, že jde na tah, tak jsem spokojená, nedělá to nějak často... a že se z hospody blbě odchází, tak se radši neptám, kdy dojde a vím, že mi nemusí říkat neplatící termíny. Ale ono já jsem zvyklá z manželovy práce obecně, většinou volá, kdy vyjíždí domů, né přijdu za tolik a tolik, protože ho xkrát může něco zdržet. Jediné, co jsme museli poladit, že pokud řekne rovnou přijdu třeba v devět a v devět nedorazí, tak ví, že má volat, hele, zdržel jsem se, abych se nebála. Ale to je zas i tím, že manžel hoooodně cestuje a víš jak je to na cestách a také tím, že já mu nevolám, protože většinou mi mobil stejně vzít nemůže skrz nějáké jednání....
šarlot,
jů, 300? tak to se těší na malou ochutnávku 🙂

jaspina
31. srp 2009

Evi já už jsem to vyřešila tak, že mu na takové ty akce, kde vím že se chlastá (Masters of Rock) nevolám a on mi volá třeba ráno - prostě když ví, že je střízliví - já jsem pak klidná, že je v pořádku a víc se nestarám. No a když jde někdy do hospody, tak ho vyšlu do vedlejší vesnice - odkud pochází a ať si tam zrovna i přespí u mamky a mě přijede až na druhý den střízliví.. 🙂

evanek77
autor
31. srp 2009

jaspi,
no vidíš, jsi dospěla vlastně k něčemu podobnému jako já 😀 ono to asi ani jinak nejde 😀

jaspina
31. srp 2009

Jo jo, dělám to tak v rámci omezení hádek a celkem to funguje.. 😉

evanek77
autor
31. srp 2009

jaspi, 😉

papua
31. srp 2009

Holky ja to robim tak isto, ked chce muz chlastat, tak nech prespi tam, kde chlasce 🙂

strouzek
31. srp 2009

ahooooooooooooooooooooooooj 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jestli jste vlaštovičky slyšeli kolem 11 hod ránu jak z děla tak to nebylo zemětřesení ale balvan. vše okej juchuuuuuuuu

mar26
31. srp 2009

jen nakukuju v rychlosti, za chviličku vyrážíme na chatu...vracíme se v sobotu,tak pak dočtu

strouží mooc gratuluju a snad už si přehoď i pas 😵

holky moc se všechny i s mimískama opatrujte

Natynka posílá pusu do bříšek i mimískům co už jsou na světě a na bříška snažilek

naštěstí v kšírkách je už spokojená,tak jsem moc ráda...papa

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru