Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

evanek77
autor
11. zář 2009

kači,
bylo by to v pohodě už teď, věřím tomu a nebojím se. Co má být, to bude a v sobotu jsem 31tt 😉

evanek77
autor
11. zář 2009

http://revue.idnes.cz/aichmajerova-predcasne-po...
ten si také pospíšil na svět 🙂

kackark
11. zář 2009

Evi, já se ode dneška taky přestala bát, když mi řekli, kolik ten můj macek má 😀 😀

kackark
11. zář 2009

Jé, mě se to nezobrazuje, to je škoda ☹

kackark
11. zář 2009

Když jsem to zkopírovala, tak jsem to otevřela 😉

kackark
11. zář 2009

Teda na to, že to bylo o šest týdnů dříve, tak má taky pěkné míry 😵

mimina321
11. zář 2009

ahoj bambulky 🙂
ba zuby no to mi je lúto moja,u zubára je to vždy drasťáreň 😝 😝
mury ahoj 🙂 som rada,že je vám kočičky lepšie a ste domka
evinka tomáško nech ešte pobudne v brušku 😵
kači bude to chlapák 😵 🤐 a som velmi rada že ladvinky sú ok 😵

kackark
11. zář 2009

Ahojky mimi, jakpak se cítíš na testování? Už se nemůžu dočkat dalších // 😵
A děkuji za gratulaci 😉

kackark
11. zář 2009

Teda holky, já myslím, že mě omejou, dávali jsme spravovat moje auto s tím, že ho jen tak před zimou zkontroluje a pár blbovinek na tom opraví a my se vrátili s fakturou na 7000,-Kč, to mi pěkně spadla čelist ☹

mimina321
11. zář 2009

kačenka v nedelu to testnem 😵 😵 už som bola sklamaná teplota klesla ale zase vyskočila uvidíme zajtra-tentoraz ma to drží v napätí 😅 😅

mimina321
11. zář 2009

kači tá faktúra 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 ☹ čo ti tam dávali?to je desná suma na blbovinky

evanek77
autor
11. zář 2009

kači,
zrovna když se to nehodí... manželovi takhle navlhli hodinky a protože jsou mechanické a byli dost drahé, tak jme to také museli dát, stálo to 6tis a ještě to trvá měsíc a půl 😝 😝 😝 Prostě opravy jsou dnes masakr ☹
mimina, tak to na neděli moc držím palce 😉 😉 😉 😉 😉

ba111
11. zář 2009

Holky 😢 😢 tak zase bulím.... to snad není možné mít takovou tchýni!!!!! Nadělala zmatky jak hrom, včera se do mně pustila a úplně neprávem. Mám já tohle zapotřebí??? Dneska jsem se ale nedala a vše jí od plic řekla.

evanek77
autor
11. zář 2009

moničko,
nestojí ti to za slzičky, holt některé mamči, ať už vlastní nebo partnerovy jsou takové, dobře jsi udělala, že jsi jí řekla, co si myslíš. Ona si z toho asi nic nevezmě, ale ty víš, že se umíš bránit 😉 🙂 🙂
posílám pohlazení, ať je brzy líp 😉 🙂

sarlotta
11. zář 2009

ba 😠 😒 a bude hůř... nejlíp když si to vyříkáte zavčasu🙂)))

mar26
11. zář 2009

Ahoj holky, my přišli z venku,dali si rajskou co jsem dneska dělala s dvouma druhama knedlíků,tak si mm pošmákl.

ba to je mi líto ty rodinné vztahy ....vím,že obrnit je těžké, bohužel rodinu si nevybíráš,ale máš úžasného manžela a krásného syna a to je teď tvoje nej rodina! Hlavně se nestresuj, ať to necítí i Oliverek

Kačko Tádík má už úžasnou váhu 😵

Evi Tomášek v bříšku vydrží určitě alespoň měsíc 😉 a kdyby se mu chtělo na svět dřív,tak už to taky zvládne 😵

šarlotko grstuluji k výsledkům 🙂

maova
11. zář 2009

Já zase nakukuju 🙂 Přišla jsem z práce, uklidila a čekám kamarádku na nehty. Vy jste děsně upovídaný, tak ani nestíhám dočítat. V práci už jsem si naštěstí docela zvykla, nejhorší byl ten první den, teď už to tak prostě zase je. A zítra jedeme k jednomu doktorovi na konzultaci, tak uvidím, jestli nám řekne ještě něco nového. A moje mykóza se opět přihlásila ☹ , já se toho fakt nezbavím. Teď jsem měla dva měsíce klid a je to zase tady.

mimina321
11. zář 2009

evi dakujem za palce 😵
ba máš starosti so zubami,krstom, maličkým nemrzí ju ked ti ešte starosti prihadzuje....... 😠

sarlotta
11. zář 2009

Marti, držím palečky k doktorovi, ať odcházíte s novou nadějí 😉

ba111
11. zář 2009

No nevím holky. Ona se mnou asi do smrti nepromluví, po tom co jsem jí dneska řekla. Kdybych to v sobě dusila, tak bych asi vybouchla... fakt.

Evi, já jsem taky měla poslíčky od 30tt a vidíš, rodila jsem až ve 37tt 🙂 🙂 takže klid. Ještě máte s Tomáškem čas 🙂 .

evanek77
autor
11. zář 2009

ba,
tak to jsem ráda, že vím o někom konkrétním, kdo to tak měl také 😉 😉 😉
a tchýně promuví, neboooj, má nádherného vnoučka a neodolá 🙂
marti,
držím palce na doktora 😉 🙂

ba111
11. zář 2009

Jen já nevím, jestli ještě stojím o to, aby promluvila... zjišťuji, že je mi to šoufl....

Evi, já mívala od 30tt tak silné poslíčky, že jsem myslela, že pojedeme. Čípek se ale nikdy nezkracoval a u dr nikdy nebyl nález. Jen jsem mívala hodně silné stahy opakující se v pravidelných intervalech. Dr říkal, že to tak některé těhulky mívají. Chce to hlavně klid. Ty poslíčky fakt nic neznamenají.

Mao, moc držím palečky. Není dne, co bych na vás s přítelem nemyslela 😉 .

mar26
11. zář 2009

Marti držím palečky na doktora 😵 !!

mimi já už bych ti tolik moc ty // přála 😵

maova
11. zář 2009

Děkujeme moc holky 😵 Jste zlatíčka 🙂
Já ani nečekám nic moc nového, ale co kdyby náhodou 🙂 a aspoň budeme vědět, k čemu se i další doktor přiklání 🙂

kackark
12. zář 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Evanek........čeká chlapečka - 18.9. KO s ultrazvukem
Murynka......čeká holčičku - 22.9. KO a velký ultrazvuk
Dracek........čeká chlapečka
Kačka.........čeká chlapečka - KO 2.10. a velký ultrazvuk
Strouzek......našla// 24.9. KO
Tercie.........našla // 24.9. odběry a průkazka, 5.10. KO
Mimina.......................25DC
Farmi.........................24DC
Papua........................18DC
Jaspina.........................8DC
Sarlotta........................5DC

kackark
12. zář 2009

Krásné sobotní ráno 😵

Moničko, tak další věc, která nás spojuje. Starosti s manželovou rodinou, naprosto ti rozumím, když píšeš, že o komunikaci vlastně ani nestojíš, já to už přes rok praktikuji a je mi lépe. Důležité je, aby stál manžel na tvé straně. Máš krásnou svojí rodinu a to je to nejdůležitější na celem světě 😵

Mimi, zítra si umačkám palečky, já se tak moc těším a věřím, že to konečně výjde 😉
S tím autem to bylo tak, že mě se zdálo, že to jsou jen samé prkotiny, ale když ho připojil na PC, tak nahlásilo sedm závad na motoru a ty všechny musela opravit. A já to tam dávala s tím, že mi nestříká zadní ostřikovač, drnčí okénko u řidiče atd. Kdybych to dala do autorizovaného servisu, tak se snad ani nedoplatím.

Marti, ty jsi ale šikulka šikovná, když zvládáš dělat k rajské dva druhy knedlíků, obdivuji tě, co vše s Natálkou zvládáš 😉 Tvůj manža má doma poklad 😵

Mao, přeji, ti, ať vám dnes dr. ukáže nové obzory a naleznete nějaké řešení, jsem ráda, že se to v práci stabilizovalo a není den, kdybych na tebe nemyslela 😵

Evi, zrovna dneska jsem koukala, do takového těhu kalendáře a poslíčci v tvém tt jsou už opravdu normální a nic neznamenají, nemusíš se obávat 😵

mimina321
12. zář 2009

dobré ráno 🙂
moc dakujem za držanie palčekov 🤐 dnes mi zase klesla teplota na 36,7 ☹ ale zakial nepríde mrcha tak to nevzdávam-dúfam v zázrak 😅
kači no ale bez auta na dedine je to ťažké...hlavne s bábom.ale cena by na chvílu škovala aj mňa 😝 momentálne nemáme nejaké velké úspory
mao držím palce na tej konzultácii
ba už to je tak,že bez niektorých príbuzných je lepšie ako s nimi 😔

kackark
12. zář 2009

Mimi: je dobře, že to nevzdáváš, dokud nedorazí MS, tak je vše v pohodě, a // budou, věřím jim 😵

A to měl manža asi před týdnem auto na opravě a bylo to něco přes dva tisíce, takže tento měsíc jsme dali za auta skoro 10 tisíc, což byl šílený šok 😲 Počítali jsme tak s pěti za obě, ale co se dá dělat, věřím, že mám snad na rok zase pokoj.

mimina321
12. zář 2009

kači nádej zomiera posledná.... 😵
no tak to bola poriadna pálka pre rozpočet,čo narobíš bez auta je to aj u nás o ničom 😝

evanek77
autor
12. zář 2009

krásnou sobotu vlaštovičky,
mimina, pořád držím palce, koukni mi do alba na můj vítězný graf, teplota šla dolů, já to obrečela a tomík si lebedil v bříšku 😉 😉 😉 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru