Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

evanek77
autor
23. zář 2009

marti,
není na tobě fak vůbec poznat, že sis k svátku nadělila mimčo 😉
né, bude mít do konce roku hotel na 4 noci v týdnu a od ledna si pronajmeme byt už všichni, než na podzim koupíme vlastní 🙂

mar26
23. zář 2009

Evi děkuju,ale to na tobě taky nebude vidět..někdo dokonce ještě zhubne mnohem víc než nabral..hlavně kdo plně kojí...no to bohužel není můj případ ☹
Tak že budeš pak v Praze?

evanek77
autor
23. zář 2009

marti,
my jsme to plánovali každopádně, že se přestěhujeme, jen to změna manželovy práce urychlila, původem jsme se chtěli stěhovat podzim 2010 rovnou do vlastního.
A až trochu shodím se fakt těším, docela mi trpí záda a klouby, ono 13kilo je znát...

mar26
23. zář 2009

Evi a budete mít v Praze nějaké kamarády nebo rodinu?
13 kilo znát určitě je...těch mých 12 taky bylo, i když je fakt,že já se cítila fajn do poslední chvíle. Už ti to uteče...všem ty tt tak krásně naskakují 😵

evanek77
autor
23. zář 2009

marti,
já jen dva, ale manžel tam už teď přes práci trávil většinu týdne, takže on mnohem víc 😉

evanek77
autor
23. zář 2009

jinak my teď v brně také krom mé mámy žádnou rodinu nemáme, ségra s bráchou oba bydlí jinde a manželův brácha a rodiče také. Z brna je to k nim hodinu, teď to prostě jen bude dál...

mimina321
23. zář 2009

ahoj bambulky 🙂
dnes som pracovala dlhšie,tak vás len teraz pozdravím 😉
kačka to je garderoba 😉 a máš peknú bruškovú fotku-velmi ti to sluší 😵
mar pozerala som fotky,si štíhlučka ako prútik
evinka za ten balíček sa vaši politici môžu hambiť 😠

kackark
24. zář 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Evanek........čeká chlapečka - KO 2.10.
Murynka......čeká holčičku - 6.10. KO a velký ultrazvuk, vypsání mateřské
Dracek........čeká chlapečka
Kačka.........čeká chlapečka - KO 2.10. a velký ultrazvuk
Strouzek......našla// 24.9. KO
Tercie.........našla // 24.9. odběry a průkazka, 5.10. KO
Papua........................30DC
Jaspina.......................20DC
Sarlotta......................17DC
Mimina........................7DC
Farmi..........................4DC

kackark
24. zář 2009

Krásné dobré ráno,

dneska tu straším takhle brzy, protože jsem vypravovala Aničku do školy. Jsem teda sama na sebe zvědavá, jak tohle jednou budu zvládat každý den 😀

Terci a Strouzi: moc vám držím pěstičky na kontroly a těším se na samé dobré zprávy.

A všem ostatním přeji co nejpříjemnější a nejpohodovější den 😵

strouzek
24. zář 2009

ahoj holky jdu vás pozdravit než půjdu k doktorovi, už od rána nespím a lítám na záchod, ach jo já si říkala jak po těch 3. měs. nervy skončí ale ne jsou tu furt a snad někdy se mi zdá že ještě větší.

kackark
24. zář 2009

Strouzi, nechci tě strašit, ale teď už to máš do konce života. Ale je dobře, že se bojíme, na tom se krásně pozná, jak ty naše broučky milujem 😵

strouzek
24. zář 2009

jj však já to vím, bojí se každá těhulka a mamina a my už jednou zklamané dušičky se bojíme o to víc.aspoň že mám vás holky moje vy mě chápete, mě štve že se nemůžu nikomu svěřit akorát tak manžovi, protože ať řeknu v práci, kamarádce nebo rodině že se bojím kontroly hledí na mě jak na blázna co zase šílím, když jsem si koupila monitor dechu tak kroutili hlavou že jsem magor že tolik dětí je v rodině a všichni bez monitoru a jen já vymýšlím blbosti 😠 ať si pro mě to blbost není a hotovo a strach mám protože já skoro jediná z rodiny mám mimi vymodlené a už jednou jsem zažila zklamání.

jaspina
24. zář 2009

Dobré ránko holky,
já jsem si včerá válela šunky 😀 Normálněj jsem ráno nebyla schopná vstát a jít do práce, tak jsem si vzala dovču a prospala celé dopoledne. Tak už dnes nejsem tak mrtvá, ale trochu mě začíná bolet zub 😖 tak doufám, že to je jen nějaké chvilkové.. ☹

kackark
24. zář 2009

Jaspi, tak to závidím, ze mě je totální mrtvolka, ale musím jet na rehabku. Až se vrátím, tak si asi lehnu a pořádně se prospím 😉

Strouzi, s tím nepochopením okolí to naprosto chápu. Včera mě zaskočila vlastní mamka, když se strašně divila, že nechci malého vézt v zavinovačce z porodnice, že je to přeci krásné, když je to takové malé miminko, tak jsem se jí snažila vysvětlit, že bych ho pak nemohla dát do té zimní zavinovačky do autosedačky a korunu tomu dodal manžel, když řekl, že se přeci taková malá miminka v autosedačce nevozí, a že si myslel, že budu sedět v zadu v autě a držet ho v náručí 😲 Tak to jsem už totálně nechápala. Nechtěla jsem se s ním hádat, ale nevím, kde byl na takové kravině. Pak začal něco mlet o tom, že přece nedrží hlavičku, a že je to pro něj nepohodlné atd. Tak jsem si jen uvědomila, že to asi nebudu mít jen tak jednoduché.

jaspina
24. zář 2009

Kači, tak najdi na netu tu scénku na podporu bezpečné jízdy autem o tom, jak miminko nedali do autosedačky.. Myslím, že pochopí..

strouzek
24. zář 2009

ahoj jaspi

kači s tou zavinovačkou je to mazec ale jak koukám je to všude stejný. já už se taky hrozím toho jak mi bude někdo kecat do výchovy, hlavně moje máti měla 4 děti a všude to vykládá jak ona porodila a vychovala 4 děti atd. my se loni taky pohádali kvůli zavinovačky s trošku jiného důvodu ale už čekám co se bude dít od března.

kackark
24. zář 2009

Jaspi: manžel to video stoprocentně několikrát viděl, nechápu to. Asi si nedovede představit, že se to může stát komukoli. Nepochopitelně si myslel, že v mé náruči by mu bylo lépe než v autosedačce 🤐

Strouzi: mamka poslední dítě porodila před deseti lety a nějak nechápe, že i od té doby se spousta věci změnila a vše je jinak, tenkrát vozila Aničku v té hluboké korbičce od kočárku, ani nevím, jestli se dělali tyhle malé autosedačky (vajíčka). Já proti zavinovačkám nic nemám, doma klidně, v košíku, kolébce, atd. Ale prostě pojede z porodnice v kombinézce a zimní zavinovačce do autosedačky a basta. Je to moje dítě a já za něho odpovídám.

strouzek
24. zář 2009

jinak téma nepochopení v rodině mám snad v každé druhé věci. viz dovolená, jezdíme každý rok a letos jsme chtěli taky ale hlavně proto že jsme měli za sebou šílený rok(operace, potrat aj.) tak jsem to říkala našim a před tetou na jaře že chci jet jedno kam hlavně vypadnout a trošku dát dopořádku psychiku a co myslíte?? kauza z toho jak blázen řešila to celá rodina protože dovolená není potřeba, máme hypotéku, hlavně prý potřebuju nový okna a šetřit peníze atd. prostě vůbec nepochopili že sice možná budu mít nový okna ale budou mi na prd když skončím na psychině. nakonec jsem otěhu a nejeli jsme ale rozhodně kdybych těhu nebyla jedu za každou cenu.

to samé s kocourem, rozhodli jsme se pro kočku aby nám nebylo smutno a nemysleli pořád jen na starosti a co myslíte? jen pár jedinců to pochopilo, všichni komu jsme to řekli nahodili obličej jak si můžu pořídit kočku před těhu,jak si to vůbec můžu dovolit když už jeden potrat jsem zažila , mleli o toxoplazmoze aj. přitom to je kravina, nejen že náš kocour v životě nebyl venku ale je očkovaný lépe než kterýkoliv člověk a hlavně i kdyby ven chodil toxo se dá chytnout z hovínek a z toho že si někdo pak neumyje ruce. většina lidí má toxo z toho že je čuně a neumyje se zeleninu a ne z koček. teď zrovna jsem to řešila v práci, o těhu už ví všichni a ví že mám doma kočku a kolegyně se mě ptala jestli necháme kočku utratit když jsem těhu, že její poslání bylo splněno páč jsem otěhu a teď přece nemůžu mít doma zvíře když jsem těhule a bude mimčo 😠

strouzek
24. zář 2009

kači jj chápu to, u mě navíc moje mamka je dost starší, je jí skoro 65 takže vlastně o 2 generace jinde a vůbec nemůže pochopit dnešní dobu, jednorázové plenky, moderní kočáry aj. myslím že před těma 10 lety autosedačky byli protože brácha má skoro tak starou dceru a v autosedačce jí myslím vozili. spíš jde prostě o přístup a věk matky, i kdyby tvoje mamka byla zároveň těhu s tebou teď tak budete každá jinde, protože ona je starší generace, první dítě měla už dávno a tak si nejvíc pamatuje a čerpá ze zkušeností z jiné doby.

strouzek
24. zář 2009

no nic holky jdu se osprchovat a jdu k dr. myslete na mě, srdce mám až v krku nebo spíš v kalhotách páč lítám na záchod od rána z nervů ☹

jaspina
24. zář 2009

Strouži - držím palce jak to jen jde 😉 A s tím WC od nervů to znám až moc dobře.. Stačí zubař.. 😖
Kači - to je asi skoro všude.. Ony to zažily jinak, tak si myslí, že tak to bylo správně a tak to stačí. Já mám taky starší mamku (63) a ona má zas tendence se na všecko ptát kolik stálo a pak vidím, jak se diví, jako že je to drahé.. I když ona to tak má zažité, ale mám švagrovou a ta furt předhazuje, jak je všecko blbé a jak ona by to dělala líp. Jarek ji naprosto nesnáší a já ji taky nemusím.. Ona to dělá hlavně když závidí. Neumí to pochválit..

papua
24. zář 2009

Ahoj holky moje!
Strouzi: drzim ti velmi palceky dnes, ale neboj sa uz tolko prosim ta!!!!!!!! 🙂 😉

jaspina
24. zář 2009

Kde jste všechny?

jaspina
24. zář 2009

Vy mě tady necháváte samotinkou ☹ Vlastně Kačka je na rehabce, Stroužek na kontrole.. a Evička? Taky nějaká kontrola nebo spinká?

farmarska
24. zář 2009

ahoj holky, tak jsem si dočetla ty vaše rodinné vztahy a můžu vás ujistit, že u nás je to naprosto stejné 🙄
tchýně je totální mimon, která na mne už u prvního dítka koukala jak na cvoka, když jsme mu cokoliv koupili, přitom ona sama nikdy mu nikdy nic pořádně nedala, maximálně mu sem tam něco koupila z hrabáku, ale holky to bylo vhodný ledatak na utírání podlahy a nebo rovnou hned na hození do odpadků 😠 na všechno říkala, jestli to není zbytečný a že to je k ničemu 😠 no my jsme si z ní nic nedělali a kupovali si dál, co jsme chtěli a na co jsme měli 😀 ale i tak to člověka rozčílí 😠 kor když to je jejich jediný vnouče 😠 😠 Jo a v tomdle duchu to jde dál, už skoro deset, let 😝 o všechno se starají, ale našemu Roberotoj nic jen tak nekoupěj, na školu mu nijak nepřispějou, když někam jedou, musí si brát pěníze od nás, kdyby si chtěl něco koupit a dárky který dostává k narozeninám apod... tak mají nejraději ty z bazarů 🙄 Sami ale na dovolenou jezdí 3xročně a pak mu vždycky ještě přijdou povídat, jak by se mu tam líbilo 😠

farmarska
24. zář 2009

tak a ted když jsem si postěžovala, tak můžu jít obědvat, dnes jsem dělala kuře na kari se zeleninou a doufám, že až se vrátím, že tu budou pěkný zprávy od stroužka!! 😵 😵 Marti moc na tebe myslííím!!!! 😵 😉

sarlotta
24. zář 2009

ahojík holčinky🙂 dneska jsem zavedla malého a vlezla zpátky od postýlky 😀 jéééé to jsem se vybucala 😉
příští týden frčím od čtvrtka do práce, tak toho musím doma ještě využít 😉

sarlotta
24. zář 2009

kači miminko určitě můžeš vézt z nemocnice rovnou v sedačce... jak jinak 😉 na udržení hlavičky stačí stahlý fusak kolem hlavy, nebo je taková vložka do sedačky pro novorozence. autosedačka je ergonomická, dítko je v ní dobře.
Kdyžtak poprosíš sestru v nemocnici aby to tatínkovi vysvětlila🙂))))) teď se tím netrap... dřív se spousta věcí dělala jinak a taky jezsilo 10x méně aut, že.

sarlotta
24. zář 2009

stroužkovi a Tercii držím palečky..... holky tak šuuup zprávičky sem. 😉

sarlotta
24. zář 2009

holky tak sleduju jednání o balíčku úspor a je možné že porodného, mateřské a rodičáku se to nedotkne.... to by bylo moooooc fajn 😉 snad to předělají páni poslanci- když už žijí z našich daní 😎

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru