Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
30. zář 2009

Strouzi: přesně tohle jsem v minulém těhu v práci prožívala taky, a vlastně teď na začátku též. Šíleně se šetřilo a nikoho nezajímalo, že to odneseme my na zdraví. Tohle byl jeden z dalších tisíce důvodů, proč jsem ráda, že jsem doma na neschopence. Dvakrát jsem "machrovala" a zvládala to, teď bych na to prostě neměla.

kackark
30. zář 2009

Holky, teď mi přišla zpráva od dráčka:

Doktorka mě ihned posílá do Motola. Ozvu se.

mimina321
30. zář 2009

evi do pôrodu určite 😵
stouži no tak to by som ich teda nakopla 😠

strouzek
30. zář 2009

Jako tohle je fakt předposlední kapka ještě něco tak fakt jdu pro nemocenskou,přesně jak říkáš, když někdo prochází nebo přijde zvenku přijde mu že je teplo ale sedím celý den na jednom místě, pořád někdo chodí a táhne tu, venku prší a je zima a ještě abych se omlouvala že si topím přímotopem. Bože ti mě zase dneska dožrali. Včera mi ještě řekla kolegyně že se ptala šéfa kdo bude dělat práci po mě, jestli si to rozdělí nebo vezmou někoho novýho a šéf prej řekl že o tom ještě ani nepřemýšlel, zřejmě si naivně myslí že tu budu smrdět do mateřské nebo co ale to se teda šeredně spletl. 😎

kackark
30. zář 2009

Evi, a nejlepší bylo, když jsem přišla nahoru do kanceláře, tak tě to vedro až málem odhodilo ode dveří 😒

strouzek
30. zář 2009

jejda snad bude dráček v pořádku, chudák takový starosti s maminkou a i v tom těhu nemá klid ☹

kackark
30. zář 2009

Strouzi, nedej se. Tvoje zdraví a zdraví miminka je to nejdůležitější co teď máš a musíš chránit 😵

kackark
30. zář 2009

Strouzi, včera psala, že je Lukášek dle UTZ o tři týdny větší, tak si myslím, že ikdyby porodila dřív, tak to hezky zvládnou 😵 Moc na ně myslím 😉 🙂

jaspina
30. zář 2009

Strouži já už tady taky topím dneska. Mám tu kosu i v létě - blbě otočená místnost na sevet 😝
Mimi - vidíš si mi připomněla, že jsem dnes na tebe nějak podvědomě myslela a fakt věřím, že budeš těhule do 2 měsíců 😉 Prostě mám tucha!
Já si myslím u sebe, že to takový fofr nebude - předpokládám, že se laparce nevyhnu. Už mám jen 3 pokusy do vánoc a to bůh ví, jestli budu mít 3x ovulku.. Ale kdyby se to i tak podařilo, tak by nebyl šťastnější člověk jak já..
Jo a jak jsem zkoušela stáhnout toho majitele autobazaru ještě níž s cenou, tak se neozval (na mail) tak přemýšlím, jestli mu zavolat..

kackark
30. zář 2009

Jaspi, zbýváte čtyři snažilky a moje teorie je, jedna v říjnu, jedna v listopadu a dvě v prosinci - budou přeci Vánoce 😵 Tak se neboj, i na tebe příjde určitě řada.
Chvilku počkej a zkus zavolat třeba zítra 😉
Kačka bude zítra v 32tt, tak by to vážně mělo být v pohodě 😵

strouzek
30. zář 2009

No jo vlastně už si pamatuju že psala že je Lukášek větší no jsou to ale záhady co? mě taky dr. tvrdí že mi to nevychází o týden, pořád mi posunují TP dopředu přitom já vím že dřív jsem otěhu nemohla páč sex nebyl ale co už. U dráčka je to ještě větší záhada když byla na ivf takže stáří je dané no ale prostě asi je Lukášek pořádný cvalík. Hlavně ať jsou oba v pořádku

Jaspi o mimi si to taky myslím že ty // najde brzo ale myslím si to i o tobě, hele na tucha nedej, já měla taky tucha že hned tak těhu nebudu, totální hysterie a koukej, dokonce jsem si myslela že není ani ovulka ten měsíc a pak buch //, nebýt toho snu který mi ukázal // na mamatestu a manži který mě donutil zkusit test protože to prý není normální čekám na tu ovulku asi doteď 😀

evanek77
autor
30. zář 2009

kači,
pěkně jsi to snažilkám předpověděla, připojuji se k tobě 🙂 🙂 🙂
dráčkovi s lukýnkem držím palečky, ale už má kolem dvou kil, to už je fajn 😉 🙂
jdu do toho deště poslat zpátky ten balíček, tak za hodinku pa 🙂

kackark
30. zář 2009

Evi, tak hlavně na sebe dávej pozor a doufám, že to k něčemu bude. Tak pá 😉

kackark
30. zář 2009

Strouzi: mě říkají cca od velkého utz ve 20tt, že je větší a s každý další poradnou se ten náskok zvětšuje 😀 Hold budu mít cvalíka. Tak trochu se "děsím", co mi řekne dr. v pátek, kolik malý váží. Můj tip je něco přes 2kg.

strouzek
30. zář 2009

jako holky to se fakt podržte, zrovna to tu řeším jak mě v práci štvou a kolegyně mi donese 3 balíky a jednu roli látky že to mám odnést na poštu. Dobrý co? kašlu na to prostě nikam nejdu a hotovo, počkám až si toho všimne šéf že se mi tu už pár dnů budou válet balíky a řeknu mu pak něco od plic zase já.

strouzek
30. zář 2009

kači mě říkají že mám cvaldu od 8 tt 😅 už ve 12 tt se mě dr. ptala jestli máme velký děti v rodině no a máme, že možná půjdu na vyvolání dřív jestli bude mimčo pořád větší. teď třeba by měl mít podle tabulek 100-130 gramů no a my máme 190 😅

mimina321
30. zář 2009

vy ste zaltíčka 😵 😀 dakujeme za predpovede 😅 tfuj tfuj-to som poplula 😀 😀 aby to bolo tak 😵
jaspi už je to 14mesiacov už by sa teda zadariť mohlo ale do tehulenia berem aj teba-to je jasné 😅 😵
včera som mala meniny a všetci mi priali mimi táák to budú minimálne pätorčatá 😀 😀 mm hovorí,že aj dvojčatá budú stačiť -humorista jeden

jaspina
30. zář 2009

Strouži - normálně bych zašla za nadřízeným s tím, že nemůžu tahat těžší věci a buď ať to zařídí a nebo ať tě dá na pozici, kde to nebudeš muset dělat. A nebo bych mu řekla, že jinak půjdu rovnou na PN. Ta kolegyně musí být pěkná.. 😠
Kači děkuju, předpověď moc hezká! Byly by to ty nejkrásnější vánoce.. Pozoruju, že přítel to napřed neřešil, kdy budu těhule.. bylo mu to asi jedno.. a teď už se třeba ptá, jestli už jsem to dostala atd.. Je vidět, že už by sám chtěl..

strouzek
30. zář 2009

Mimi to jsem taky říkala že mě to přálo tolik lidí že to vypadalo na šesterčata,stačilo když jsem na koníkovi odhalila těhu a měla jsem v IP snad tisíc vzkazů, no já říkám i jedno stačí a dá zabrat, dvojčátka sice byl můj sen vždycky ale zase když si vemu že je tam víc rizik na vše tak jsem ráda že čekáme jen jedno, já jsem holka skromná 😀

mimina321
30. zář 2009

stouži tak ste momotabulkový no 😅 hlavne že je vštko ok ja by som im tie tabulky hodila do koša
švagrovú vystrašili na smrť 2 týždne preplakala a miminko je ok a v rodine bude prvá BABA no všeci sa moc tešíme že je mimi zdravé a ešte aj dievčatko 🤐

mimina321
30. zář 2009

chcela so napísať mimotabulkový 😅 😅 som motaňa 😀
strouži je jasné,že budem od radosti bez seba aj z jedného 😵 len u nás sa dvojčatá vyskitujú velmi často zato ma mm naťahuje

strouzek
30. zář 2009

jaspi nene počkám jestli si toho šéf všimne, naschvál ty balíky tady nechám ležet uprostřed kanclu na hromadě a budu je tam vršit klidně týden a jsem zvědavá jestli ho to napadne. Mě tohle fakt baví, na jednu stranu když jsem oznámila těhu tak za mnou chodili lidi s útrpným výrazem jakto že jsem v práci když jsem po potratu, když byla grilovačka firemní tak všichni řešili jakto že tam jdu i já když jsem těhu a po potratu , jakoby se z ugrilovaného špekáčku a sezení na lavičce v altánku dalo potratit, ale že nikomu nevadí že mám tahat balíky?? 😠

Mimi to máš pravdu taky znám plno lidí které dr. strašili podle tabulek a bylo vše okej
Jinak s těma dvojčátkama no i u nás je na obou stranách rodin dvojčata takže jsem trošku doufala že by to vyšlo ale nakonec jsem ráda že je jenom jedno.

evanek77
autor
30. zář 2009

tady je užitečná tabulka na váhy miminek:
http://babymed.com/tools/ultrasound/third_trime...

jaspina
30. zář 2009

Strouži takový jsou nejlepší - ti co řeší po čem je jich.... ale aby pomohli, to už ne.. 😠

strouzek
30. zář 2009

evi tabulka dobrá akorát že když je v angličtině tak se v tommoc nevyznám, týdny jsem zadala ale je to asi jen na 3. trimestr ale pak ty propočty a délky a váhy v tom se moc nevyznám 😅

jaspina
30. zář 2009

Holky tak jsem zas na vážkách... Teď jsem mluvila s chlápkem, co prodává fábii combi, r.2002, 1 majitel - v zákl. výbavě za 75tis. Možná by něco slevil. Ale už má 2 zájemce - tak neví, jestli to koupí.. Nebo Ford focus combi, rok99 - tam už je i klima za 72tis a nebo ten focus z USA (není combik) v plné palbě, kůže.. r. 02, automat za 65tis - ale je tam to USA a obsah 2,0. Co myslíte? Já už vůbec nevím ☹

strouzek
30. zář 2009

jé jaspi tak to u mě nepochodíš, já se v autech vůbec nevyznám, já rozlišuju auta na barvy, hezké škaredé a nebo maximálně na trabant a kamion 😀

mimina321
30. zář 2009

jaspi som na to podobne ako stroži 😅 😅

mimina321
30. zář 2009

kočky tak na dnes sa lúčim,idem do práce 😝
papu kde sa túlaš tak som chcela s tebou popísať..... 😉

sarlotta
30. zář 2009

Ahojík holčinky🙂

Dráčku držím palečky. 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru