Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
11. říj 2009

Mimi, hezky jsi to Martince napsala 😉

evanek77
autor
11. říj 2009

krásnou neděli vlaštovičky,
mao,
moc moc držím palečky, ať vám to dobře dopadne, operace i pohovor 🙂 😉 😉 😉

kackark
11. říj 2009

Ahojky Evi, jakpak si užíváš víkendu s manželem? Asi Ti to hrozně rychle utíká, viď 😔

evanek77
autor
11. říj 2009

kači,
to ano, včera jsme tu měli celé odpoledne kamaráda, tak bylo veselo 🙂 😉

sarlotta
11. říj 2009

ahojík vlaštovky... jak se mámte těhulinky🙂))
u nás pořád prší... včera sme byli v bazénku a dneska jen nakoupit a jinak mastíme pexeso a domino a karty.... jojo už začíná podzim a dlouhé večery 😠 😉

sarlotta
11. říj 2009

Dráčkovi držím všechny palečky... vydrž Lukášku... chtělo by to ještě aspoň 2 týdny 😉

Mao ... přeju aby Vám adopce brzy vyšla ... uvidíš, že budete krásná rodinka a pak přibudou další dětičky tak rychle že tomu ani nebudeš moci uvěřit 🙂

jaspina
12. říj 2009

Dobré ráno, dnes vás nedočtu - jsem tu jen na chviličku. Včera mi něco vyskočilo v zádech a mám pocit, že z toho chvílema buď omdlím nebo se pošavlím. Fakt paráda 😝 Bojím se, že jestli mi to bude doktorka rovnat, tak asi zdechnu 😖 Ale musím tam,. protože nemůžu sedět, bolí ty i když ležím, stojím... No snad to nějak dopadne - držte mi palce 😢

strouzek
12. říj 2009

krásné pondělní ránko holky 😵 , tak odedneška jsem slaměná vdova, manža dneska odjíždí do thajska a honkongu ☹ nějak to blbě tentokrát nesu asi je to tím těhu, od soboty jsem pořád jsem pobrekávala, mám pocit že to sama nezvládnu. je to děs, nikdy jsem nebyla ten závislý typ na někom ale teď prostě ten pocit manži doma je pro mě hrozně důležitý.

katuško drž se, je to hrozný že tě nechávají jezdit denně takovou dálku, musíte přece odpočívat. já věřím že to dobře dopadne a lukášek si ještě pár dnů možná i týdnů u maminky pobude 😉

Mao to mě hrozně moc mrzí že je teď takové špatné období, neznám nikoho kdo by si zasloužil trošku štěstíčka víc jak vy. drž se, určitě to dobře dopadne, hlavně s adopcí budu držet palečky ale když by tu adopci zamítli vám to už by byl fakt svět na hlavu postavenej, vždyť u vás se bude mít děťátko jako v bavlnce. a chcete hočičku nebo chlapečka??

kackark
12. říj 2009

Která pravidla porušuje: | Zruš Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Evanek........čeká chlapečka - KO 16.10.
Murynka......čeká holčičku - 13.10. KO, 16.10. nástup na mateřskou
Dracek........čeká chlapečka
Kačka.........čeká chlapečka - KO 23.10.
Strouzek......našla// 27.10. KO, velký ultrazvuk 10.11.
Tercie.........našla // 13.10. NT screening
Papua.........našla // 12.10. KO
Mimina.......................25DC
Farmi.........................22DC
Sarlotta......................11DC
Jaspina........................8DC

kackark
12. říj 2009

Tak to máme další uplakané ráno, ale doufám, že vám to náladu nezkazí 😉

Jaspi: moc tě lituji, vím co to jsou bolesti zad 😖 Snad ti pomohou 😵

Papu: držím pěstičky na kontrolu 😵

kackark
12. říj 2009

Strouzi, a kdy se ti manža vrací? Budu na Tebe myslet, aby ti to co nejrychleji uteklo 😉 😵

jaspina
12. říj 2009

Tak jsem zpátky - dostala jsem injekci a nějaké prášky - ale marodit jsem nechtěla, tak jsme se domluvily, že kdyby to bylo nutné, tak mi nemocenku vystaví dodatečně. Dnes pojedu za chvilku domů a zítra snad bude líp.

kackark
12. říj 2009

Jaspi, tak snad se uleví 😉
Já taky pofrčím za chvilku na rehabku 😵

evanek77
autor
12. říj 2009

krásné ráno, pěkně leje a leje, ale já jdu dnes na obídek s kamoškou, tak to neva 🙂
jaspi,
tak záda snad během dne poleví 😉
strouži,
neboooj, to uteče 😉

evanek77
autor
12. říj 2009

kači,
krásnou rehabku 🙂

murynka
12. říj 2009

ahojky holky 😉

venku je fakt hnusně 🙄 🙄 mě to náladu zkazilo ☹ ☹ chtěla jsme stěhovat postýlku komodu do nové ložnice a prší 🙄 🙄 holky máme vymalováno 😵 krásně žlutou a koutek pro malou do meruňkova 🙂 mám radost dělali jsme na tom celý víkend

kači užij si rehabilitaci 😉

strouzek ☹ to cháou tak= v těhu nesu samotu nějak hůř 😒 na jak dlouho jede?? 😨

papua
12. říj 2009

Krasny pondelok lastovicky moje ! To mame teda pocasie... 🙄 😠
Katuska:
drz sa zlaticko, verim ze vsetko dobre dopadne, nech si ta tam naozaj radsej nechaju....Opatruj sa, drzim palceky a skoro napis...Posielam silu!!!!!
Jaspi:
nech injekcia skoro zabere a zada prestanu boliet !!!!!!!
Kaci: tak si uzi tu rehabku 😉 a dakujem za palceky,budem volat dokimu, ze kedy mam prist dnes...(bojim, bojim 😢 )

strouzek
12. říj 2009

ahoj holky

no vrací se až 26.října tudíž za 14 dnů, nejhorší že je to tak daleko, vždycky když někam jel tak max nejdál na Slovensko to jsem věděla že kdyby něco sedne na auto a za pár hodin je tady ale teď? už vidím jak ho sháním po Bankoku nebo Honkongu. kdyby aspoň jel s cestovkou to člověk když je nejhůř zavolá delegátovi nebo do cestovky ale jedou po vlastní ose takže když se mu něco stane nebo mě tak nemáme šanci si to dát vědět. slíbil že se bude hlásit po emailech nebo skypu ale víte jak to je, není to ono, strach budu mít stejně. mám z toho akorát stresy.

papua
12. říj 2009

Strouzi: moja tak to ti nezavidim, mna by asi porazilo ☹ A manza tam ide pracovne? ci iba tak?

strouzek
12. říj 2009

jaspi tak ať ti injekce brzo zabere hlavně nic nepodceňovat 😉

papu no napůl pracovně napůl osobně, jede tam s tchánem ten tam jede pracovně no a manža mu má pomáhat no a zbytek osobně protože jasně je to příležitost jindy by se tam nikdy nepodíval ale zrovna teď v těhu se mi to teda vůbec nehodí a mám z toho větší nervíky než kdyby jel normálně a já těhu nebyla.

strouzek
12. říj 2009

Nejhorší že letenky a všechno se zařídilo ještě v době kdy jsem těhu nebyla, pak jsem to zjistila a manža se pokoušel to zrušit jenže by to byl problém a navíc ani u tchána moc zastání nebylo, tchánovci mě mají za hysterku co řeším však nejedou na mars, přitom vím že tchýně to taky blbě nese když tam tchán jede a to ani není těhule jako já. Takže jsem musela držet pusu.manža byl z toho taky takový rozladěný nechce se mu tam moc jet no snad to brzo uteče a hlavně nic se nestane.

papua
12. říj 2009

No jasne, ja by som tiez nebola nadsena, ale je zlaty ze to chcel zrusit...no ked sa uz nedalo...co uz...Ale neboj sa, to utecie rychlo...A vsetko bude v poriadku, neboj sa nicoho...nic sa nestane, moja kamaratka bola tiez teraz a ok vsetko, v pohode....

mimina321
12. říj 2009

ahoj 🙂
stouži to bude ťažké... 😝
papu držím palce,možno dostaneš aj foto 😵
ahoj kači 🙂
jaspi chúda moje
mury marhulková sa mi páči 😵
evinke príjemný obedík 😉
u nás je tak hnusne, 😝 😝 😝 prší a je zamračené-tieto dni nemám rada,hlavne ked je od rána do večera takto 😝 😝 😝 😝

mimina321
12. říj 2009

kočky už mám len 3 dni do mrchy a potom clostil ...ja som taká zvedavá ako to pomôže..... 😕

papua
12. říj 2009

Mimi: super, ak to nevyslo teraz, tak clostil pomoze uvidis!!!!

farmarska
12. říj 2009

ahoj holky..to je zase období 😝 , venku prší, stroužek bude sám 😢 , Jaspi bolej záda, další musí na rehabilitaci, další tahaj po všech čertech, místo aby doma pěkně v klídku s mimískem v bříšku odpočívala a mao čeká teror od sociálních pracovnic 😠 😢 😢
jen když se kouknu na papu, tak se mi nálada otočí o 100% 😵 😵 ta 7čka je u tebe tááák krááásná !!! 😵 😵

farmarska
12. říj 2009

mimi musí pomoct, věř tomu!!! 😉 🙂

mimina321
12. říj 2009

papu dúfam 🙂 😵
farmi tak tak 😵

farmarska
12. říj 2009

holky já jsem zase pako, začíná u mne opět propukat předmenstrotěhulační syndrom 😝 😀
dnes mi ztvrdly a zvětšily se prsa, na dotek samozřejmě moc bolí 😀 do toho mi je zle od žaludku 😀 a k tomu všemu mne už třetí den občas píchá v podbřišku 😀 a já si to samozřejmě nevysvětluju nijak jinak, než že to bude to zahnizďování! 😀 😀 😀
já zase budu tááák zklamaná jestli to nevyjde! 😝

papua
12. říj 2009

ahoj farmi🙂, dakujem moja, si zlato, dnes idem na druhu k dokimu tak uvidime.....Snad ide vsetko ako ma....

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru