Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
13. říj 2009

Strouzi, ty uklízíš koupelnu jen po sobě a po manžovi, já bohužel ne 😝 A prostě strach mám, jak jsem o dvě děti přišla, možná jsem paranoidní, ale nerada bych si něco potom vyčítala 😔
V těch chirurgických rukavicích to je v poho, v těch cit mám a je to jako bych je neměla, ale v těch obrovských gumových taky uklízet neumím, a jiné tu nemám.

Však babičky Tě určitě rády zásobí, uvidíš. To mamka by mi taky napekla, kdybych chtěla, ale to jsem celá já 😅

Jinak mi je líto, že nemáš ty teplé obědy, to je škoda ☹

strouzek
13. říj 2009

no já nevysávala v 1. trimu to jsem se bála ale teď už hold musím. začla jsem se teď víc pouštět do normálních činností protože prostě manžel ač se snaží vysát není to ono, rohy a místa pod sedačkou pro něho neexistují, byt už byl fakt zanedbaný. no a navíc jsem věděla že pojede pryč a abych vydržela mít nevysáto 14 dnů když kocour denně vyhazuje kočkolit to nešlo tak jsem prostě musela začít cvičit vysávání, pomalounku ale jde to. vysávám co 2 dny, máme světlé koberce jinak to nejde. jediné co nevím jak si sundám deštník a zimní věci, máme je v regálu nahoře a když je manža pryč tak se tam bojím sama, dneska si proto musím jít koupit radši nový deštník. já vůbec nevím jak to dělají ženský co mají muže třeba vojáky v cizině já mám manžu pryč jen občas a už si přijdu že jsem neschopná a hrozně se mi stýská

strouzek
13. říj 2009

aha tak to chápu, no je fakt že já mám koupelnu jen malou a fakt uklízím jen po sobě takže v pohodě.

obědy mě štvou hodně, neříkám že tu vařili nějak suprově ale aspoň něco, jenže pak přišel šéf že se obědy ruší už je to půlroku, stravenky zavést nechce takže vlastně nemáme žádné příspěvky na jídlo od firmy. navíc je firma jak už jsem psala na vesnici, máme tu akorát pole a baráky místních domorodců, donedávka tu byla aspoň pekárna ale i tu zrušili takže fakt není tu lautr nic. maximálně je tu škola , ti jídelnu mají ale tím že dostali na opravu jídelny dotaci od EU mají v podmínkách že následujících 5 let nesmí obědy prodávat cizím jen dětem a zaměstnancům školy. takže hold hladovíme

kackark
13. říj 2009

Strouzi, já taky nejsem žádná hrdinka a prostě manžu k životu potřebuji 😉 😵
S tím vysáváním je na tom stejně asi jako tvůj manžel, ale to jsem už přestala řešit.

A věř mi, že když si uklíziš jen po sobě, je to jiné, v podstatě jakoby otřeš prach a kapičky, ale já občas radši ani neidentifikuji co se nachází na podlaze atd 😝 Radši na to nemyslet.

No, tak to vás vypekli pěkně, když nemáte už ani tu pekárnu, je to škoda.

jaspina
13. říj 2009

Kači ten váš děda by ale zasloužil! Takhle tě trápit - a ještě když jsi těhulka 😠

strouzek
13. říj 2009

kači to ti věřím, já tě za to obdivuju že zvládáš takové soužití s dědou já bych to nezvládla nemám takovou trpělivost.

kackark
13. říj 2009

Jaspi, strouzi, já vím, že pro mě je to boj s větrnými mlýny. A asi nepochopí, že po použití záchodu se splachuje, myjí se ruce, atd 😔 Dle jeho slov před tím ženský rodily na polích a žádné takové blbosti si nevymýšlely. Že dřív byla mnohem větší úmrtnost rodiček i novorozenců už ho zřejmě nezajímá 😔 A počkejte až v šestinedělí bouchnu, tak mě asi nepozná. Radši než laktační psychózu, tak si pořádně zařvu 😀

Na perníčky mám zaděláno a těším se, jak se dám zítra do pečení 😵

A právě mi psal dráček: "Ahoj Kačenko, jedeme domů, čípek drží, a i když je hmatná hlavička, prý ještě chvilku vcelku zůstaneme"

kackark
13. říj 2009

To jsou dle mého skvělé zprávy 😵

evanek77
autor
13. říj 2009

supééér, dráček nepředbíhá a dodržujě pořadí 😉 🙂 😀

kackark
13. říj 2009

Evi, neboj, myslím, že žádná z nás Ti to prvenství sebrat nechce 😉 😵

kackark
13. říj 2009

Už to máš skoro jen za měsíc, to je neuvěřitelné 😉

jaspina
13. říj 2009

Teď tady za mnou byla kamarádka, co má termín 16.12 a dnes malého doktorka měřila a vážila a prý už má 2,20 tak porod že bude spíš dřív a že to bude macek. Tak z toho byla chudina trochu rozhozená. Ona když se narodila, tak mela 1,80 a malý má na začátku 8mého měsíce už víc 😅

kackark
13. říj 2009

Jaspi, to je zvláštní, mě dr. tvrdil, že velikost plodu na datum porodu vliv nemá. Já mám termín sice o 8 dní dřív, ale je to už 12 dní co jsem byla na KO a "malý" měl jen o 10 dkg méně. Tak jí uklidni, že to určitě zvládne 😉

kackark
13. říj 2009

Je mi tu nějaká zima, asi se půjdu zahřát k žehličce. Už se těším, až miláček přijede a zatopí mi a od zítra si budu muset začít asi topit, když nikam nepojedu.

mar26
13. říj 2009

Kačko fakt to nemáš s dědou lehké,ach jo,je mi to líto...alespoň doufám,že manžel pořád dodržuje pravidla a alespoň u něj máš zastání 😉
A neboj se...až budeš mít Tadeáška,tak některé věci přejdeš aniž by ti to přišlo divné nebo jak píšeš bouchneš a budeš mít nárok!!

Natynka dneska spinká už přes dvě hodinky,tak se mi pečou špízy,udělala jsem ještě karbanátky na zítra,poklidila a teď se natáhnu a dám nožky nahoru 😀

Kačku moc pozdravuj a jsem ráda,že Lukášek v bříšku vydrží 😵

kackark
13. říj 2009

Martinko, ty pilňoušku. Hodné Natynce posílám pusinku 😵 A už běžím, žehlička je nahřátá 🙂

strouzek
13. říj 2009

ahoj holky hlásím se už z domu, letěla jsem na poštu kvůli nějaké uložené zásilce, posílali mě od čerta k ďáblu až se zjistilo že to není dopor. dopis ale že se jedná o složenku na kterém je špatně napsané číslo účtu. psala jsem to já,no těhudemence přetočila jsem dvě čísla ale posílala jsem to jako za manžela takže jen mu vyplatí peníze zpět nebo jen on může změnit to číslo účtu. jenže on je pryč. tak jsem nakonec vylítala že mu to prodlouží o týden to už snad stihne vyzvednout až se vrátí. pak jsem letěla pro kočkolit a skočila jsem si ještě na oběd do bufetu, kuře na paprice sice je to bufáč ale hlavně že je to teplý 😉

dráčku to je super zpráva, doma odpočívat a uvidíš ještě pak budeš lukáška prosit aby vylezl ve 40 tt 😀

murynka
13. říj 2009

ahojky holky napíšu pak se pokusím dočíst 😉

kontrola vše v pořádku váha plus 8kg,čípek CS pořád 1,poslouchali jsme srdíčko 😵 😵 ,akorát jsme měla dnes cukr v moči včéra jsme si večer dala kakao a buchtu 😀 😀 tak mi trochu vynadali 😅 😅
za 14 dní poslední kontrola pak už monitor 🙂 ....takže tak!!!

holky sofinka je celá přestěhovaná 😀 😀 😀 😀 mám i fotky koutečku 😵 😵 😵

hned je sem dám nebojte 😎

strouzek
13. říj 2009

ahoj mury gratuluju ke kontrole. mě se teda určitě nestane že by mě vynadali za cukr páč co jsem těhu nejím vůbec nic sladkého , to bych asi umřela, mám nervíky jak mě pošlou na test na cukrovku že tam asi budu hoodně zvracet z té sladké šťávy, mě stačí teď si vzít 1 sladký bonbon nebo kousek čokolády a do 3 minut je to venku 😝 jinak gratuluju k přestěhování sofinky 😀 😀

strouzek
13. říj 2009

mury moc pěkné už bych taky chtěla zdobit postýlku

strouzek
13. říj 2009

nevíte jak dopadla tercie na screeningu?

murynka
13. říj 2009

holky dočíst nezvládám ☹ je to neco nového 😕

strouzi moc děkuji 🙂 já sladké právě miluji hrozně a tchýně pořád peče 😀 😀

strouzek
13. říj 2009

jj i moje tchýně peče často akorát že upeče buchtu, my přijdem na návštěvu a ve chvíli kdy se pro buchtu člověk natahuje tak ho sjede pohledem a řekne že bys neměla 😠 teď už je to lepší, teda asi tím že jsem těhu ale bylo období kdy mi dala bombošku na narozky a řekla že když mám ty narozky tak teda můžu a pravidelně mi dávala na všechny narozky, svátky vánoce kosmetiku na hubnutí 😝

evanek77
autor
13. říj 2009

mury,
gratuluju ke kontrole 😉
strouži,
téda, to bych nevydejchala 😠

strouzek
13. říj 2009

evi já už jsem za tu dobu přivykla různým věcem, zase lepší když mi tchýně komanduje buchty než to že mi tchán řekl že jsem si neodpracovala oběd, to jsem mu doteď neodpustila 🙄

a co ty jinak, koukám, 35 tt, ty jo to bude cobydup, už se těším jak se přihlásím ráno na koníka a tady bude zpráva od evičky z porodky "máme tomáška, je krásný zdravý a celý tatínek" 😵

murynka
13. říj 2009

strouzi 😠 😠 to je fakt síla ☹ ☹

evi děkuju 😵

sarlotta
13. říj 2009

ahojík holčinky🙂

Murynko krásný kouteček🙂))) tu bordurku má malý taky v pokojíčku🙂)) střídají se tam zvířátka, že jo 😀 😉

kackark
13. říj 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Evanek........čeká chlapečka - KO 16.10.
Murynka......čeká holčičku - 27.10. KO, 16.10. nástup na mateřskou
Dracek........čeká chlapečka
Kačka.........čeká chlapečka - KO 23.10.
Strouzek......našla// 27.10. KO, velký ultrazvuk 10.11.
Tercie.........našla // 13.10. NT screening
Papua.........našla // 21.10. odběry
Farmi.........................23DC
Sarlotta......................12DC
Jaspina........................9DC
Mimina.........................1DC

murynka
13. říj 2009

kači děkuju 😵 😵

šarlotko ahojky střídají 😀 😀 snad zebra slon 😀 vybrala jsme jí kvůli žluto oranžové 😎 ale je moc hezká 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru