Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

evanek77
autor
4. čer 2009

papaua,
pořád bojuju s virozou, ale už bez teplot, jen kašel a rýma. Tak se flákám v posteli s PC a telkou 😀 😀 😀
co ty?

papua
4. čer 2009

Evik: tak to je dobre, ze uz teploty ustupili...nech sa ti rychlo polepsi moja!

ja sa uz tiez citim lepsie...Choroba je snad prec, len kaslem este trosku.... Nic nove ani nemam....teraz by som mala mat ovulku najblizsie, len neviem, ci je dobre skusat, ked som mala silne antibiotika...Dobrala som ich v nedelu, myslis, ze by to mohlo vadit?

ba111
4. čer 2009

Holky, vidím, že se řeší dovolená... no my letos tak akorát na třidenní pobyt do porodnice 😀 😀 😀 All exklusive 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...
Pokud ale budou penízky, tak příští rok vyrazíme někam k vodě či k moři 😎 .

sarlotta
4. čer 2009

Jaspi jojo břišní- španělský orient.
Papua poraď se s obvodní doc. antib. by měla být beze zbytku vyloučena z těla cca za 3dny, ale nevím co jsi měla.
Ba111 to budeš mít opravdu all se vším všudy 😀 😀 😎
My taky letos k moři nepojedem...máme dluhy...budeme splácet a vyrazíme jen někam na víkend.

evanek77
autor
4. čer 2009

papua,
myslím, že ATB neva a aopak, někdy je po jejich dobrání vetší šance, tím, že v těle vybijí vše co mohou, tak vaginální hlen chvíli nemá schopnost imunitní reakce na spermie 😉 🙂 Takže pokud je problém, že čípek zadržuje spermie jakožto cizí materiál, po ATB to chvíli nefunguje a třeba zrovínka z téhle várky může být krásné momčo 😀 😀 😀
ba,
jů, to je dobrý nápad, co manželovi příště povím na jeho smutýnkování po dovolené...
ono mne stejně fascinuje, že s tím, jaké mám už teď problémy se zády si myslí, že po porodu budu bez babiček v pohodě zvládat starost o mimčo celý týden sama, že manžílek bude v týdnu v Praze a dojede na víkend...
nevím, jak ho zpracovat, teď bude rodit kolegova mnnaželka a on má už dopředu domluvené volno na 3 týdny, jen můj muž mě asi pokládá za superženu a pořád mi opakuje, že na konci roku je nevíc zakázek... i když člověk neví, kdy a jak nakonec porodí a možná bude nejlepší léčba šokem, když bude muset, bude muset 😀 😀 😀

sarlotta
4. čer 2009

Evi, určo si někoho doma ubytuj minimálně týden po tom co se vrátíte z porodnice.... já rodila SC a byla sem vyřízená. Manža byl doma 5dní a babi jezdila taky týden vařit a žehlit,věšet prádlo🙂 Sem byla ráda, že sem nakojila a přebalila ostatní šlo mimo mě.🙂)))

evanek77
autor
4. čer 2009

šarlot,
u nás jedině manžel, z mojí rodiny nezafunguje nikdo a jeho maminka je sice báječná a určitě by ráda pomohla, ale její manžel si sám nevyndá ani jídlo z ledničky, takže ji nepustí... bydlej 65km od nás. A mít je tu oba se psem, bych asi ve 2+1 nezvládla já, tatínek nepustí nikoho ke slovu a neustále vyžaduje pozornost, je moc hodný, ale semlel ho věk. Dopadlo by to tak, že babička by šla s kočárkem ven a děděček by zůstal doma, že "mi to musí dopovídat" a že by si k tomu dal kafíčko a moučníček.

evanek77
autor
4. čer 2009

manžel naštěstí i s bráchou po jejich tátovi nejsou, protože to je dílo. Jednou se stalo, že nechal mámu hledat policií, protože si nějak neuvědomil, že odjela na dva dny na školení... že měl v lednici 6 porcí jídel popsaných cedulkami mu nepřišlo divné, on si totiž lednici sám neotvírá 😀 😀 😀
A když jsme loni přišli o malého a on sem pak na podzim jezdil k doktorovi, tak mi začal povídat, jak se báječně vymluvil sousedovi, že jezdí do brna synovi hlídat... no, tohle vypustit na malém městě, kde všichni věděli, že jsme čekali mimčo, to pak někomu vysvětluj. To jsem pak doma manželovi ječela, že takhle ne...

mimina321
4. čer 2009

evi svokor je kapacita 😀 no ked to čítam tak sa usmievam ale verím,že niekedy vás s neho môže trafiť šlak
ja som odbehla vybaviť papier do roboty musela som to odniesť ku koleginke

mimina321
4. čer 2009

sarlottka budem držať palce 😵

sarlotta
4. čer 2009

Evi, no jo , to máš teda těžké...tak asi popros nějakou kamarádku, aby jsi pak nebyla doma úplně sama s mimuškem🙂))
Mimina dík 😉

evanek77
autor
4. čer 2009

šarlot,
ono se to njak provede 🙂 🙂 🙂
mimina,
my to máme jednou za čas, spíš manželova maminka je svatá žena 😀 😀 😀

sarlotta
4. čer 2009

Evi já vím🙂 zvládneš to. Hlavně ty synky musíme vychovat jinak a líp, aby si uměli tu ledničku otevřít sami🙂))))))

tercie
4. čer 2009

Ahojík,

holky já tu mojí ovuli asi zakřikla, po vyplnění dnešní teploty mi svině jedna skočila na 19DC to je bestie co? A pak se na něco spolehni. No co, hlavně aspoň že byla 😉

Já byla dneska na tý kontrole, dr mě pochválil, prý všechno v pořádku, že to vůbec nevypadá, jako že mám za sebou nějaký zákrok, a že to je bezva. Tak jsem si myslela, že nám povolí snažení a on mi pak povídá, že bych ale ještě neměla otěhu, než se všechny svaly stáhnou a zpevní a tak, abych pak celý těhu nemusela ležet na kapačkách třeba. Holky tím mě rozghodil, já myslela že už budem moct teď, ale on mě tak nahlodal, co kdyby byl nějakej průšvih, já teď vůbec nevím, jak se mám zařídit. Jen vím, že bych se chtěla snažit už teď po následující mrše... ☹

a teď jdu dočíst...

sarlotta
4. čer 2009

tercie tak zkus preventivně ,,poporodní" cvičení na stahování dělohy, i vnější stáhnutí břicha šátkem pomáhá dát svaly do kondice. Plavání a častější procházky. A netrap se dopředu , uvidíš jak bude po další MS.

evanek77
autor
4. čer 2009

šarlot,
manžel si to naštěstí plně uvědomuje a umí všechno (krom žehlení), co je potřeba. Ne že by se do domácích prací hrnul, ale kdyby musel, uměl by je na jedničku 😉 😉 😉 a báječně vaří 😀 kolikrát, když vaříme, volá mamce a upřesňuje si, jak to dělá ona, vůbec to nebere jako potupu se zeptat 🙂
na druhé straně je to možná i tím, že od 18ti, stejně jako já, nežije doma. To asi dělá hodně, muset se postarat 😉

evanek77
autor
4. čer 2009

tercie,
já myslím, že příroda si umí poradit 😉 😉 😉 kolik maminek otěhotnělo v šestinedělí a další prcek byl OK 🙂

tercie
4. čer 2009

Evi právě to jsem si taky říkala, že to nikdo nějak moc neřešil, jenže ten doktor mi to povídal s takovým vážným výrazem... a kdybych mu přišla za 2 měsíce třeba těhu, tak aby ch ještě nedostala držkovou 😀 😅

tercie
4. čer 2009

šarlot já dělám akorát takový ty cviky na zpevnění pánevního dna, to by taky mělo pomoct ne? Já totiž na sobě ani nějaký tělesný změny nepozoruju...

evanek77
autor
4. čer 2009

tercie,
myslím, že by ti to přál a v tu chvíli by tě vůbec nekáral 🙂 😉

maova
4. čer 2009

Ahoj holky,

3.6. v 17:30 se nám ve 23tt+2 narodil chlapeček Matyášek. Váží 660 g a je to velký bojovníček. Po narození sám zakřičel a dokonce se sám rozdýchal. Čeká ho dlouhé vyhřívání v inkubátoru a musí hodně zabojovat, ale věříme, že to dokáže a v září si odvezeme Matýska silného a zdravého domů.
Děkujeme za držení palečků.

evanek77
autor
4. čer 2009

Martinko,
obrovská gratulace, že všechno dopadlo dobře, má krásnou váhu a jestli je jen z půlky takový bojovník jako je jeho maminka, do roka na něm nikdo nepozná, jak si k nám na svět pospíšil. Přeju mu do života jen to nej...
Pěkně oba dva odpočívejte a nabírejte síly.
Ještě jednou moc gratuluju i tobě i Matyáškovu tatínkovi 🙂

sarlotta
4. čer 2009

Ahoj Mao.....blahopřeju, moc jsem na Tebe a Vašeho chlapečka myslela....tak přeju moc moc zdravíčka Matýskovi a hodně sil celé rodině. Pevné nervy a hlavně spoustu štěstí.
Matýsku bojuj, musíš to zvládnout...máš báječnou maminku a tatínka. 😉

marinka
4. čer 2009

Martinko, veliká gratulace k Matyáškovi, jste neuvěřitelní bojovníci oba dva!!!! Jsem si jistá, že v září budeš mít doma zdravého chlapečka 😵 Přeju vám hodně sil oběma a mám velkou radost, že modlitbičky nás všem pomohly 😵

kristynaw
4. čer 2009

marti,moc gratulujeme a MAtyskovi budem drzet pesticky!!!!!! 😵

kristynaw
4. čer 2009

teda Matyaskovi 🙂

murynka
4. čer 2009

martinko moc gratuluji k chlapečkov je to bojovníček a dobojujete to 😉

mar26
4. čer 2009

Martinko, moc gratuluji k Matyáškovi ...přeji mu hlavně hodně zdravíčka a taky štěstíčka a bojovnou povahu po mamince. Brzy budete doma jako šťastná rodinka 😵 Držím palce do dalších dní!!!

dadunka
4. čer 2009

Ahoj Martinko, moc vám oběma gratuluju, muselo to být hodně náročné a přeju Matyáškovi strašně moc a moc zdraví a zdraví a zdraví a zdraví,ale také štěstí a ať se v inkubátoru dopeče a dožene všechno co bude potřebovat!!!!!!! Hodně sil oběma! Jste oba šikulkové. 😵

kackark
4. čer 2009

Martinko, psala jsem Ti IP, ale ještě jednou posíílám velikánskou gratulaci a jsem šťastná, že to tak statečně zvládá. Matyáškovi přeji do života hlavně moc zdravíčka a štěstíčka a vyřiď mu, že si vybral báječné rodiče 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru