Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

evanek77
autor
9. lis 2009

mimina,
tak to máte za sebou a snad budou výsledky i dřív, mám pocit, že nám došly po č týdnech 😉

evanek77
autor
9. lis 2009

oprava: 4 týdnech

kackark
9. lis 2009

Mimi, to jsou krásné zprávičky 🙂 Já to říkala, že na Nový rok tu jsou jen samé maminky a těhulinky 😉 🙂
A to víš, ten poslední měsíc je náročný, ale zvládneme to, na malého se moc těšíme 🙂

mimina321
9. lis 2009

dakujem,moc vám držím palce aby ste mali drobčekov čo najbezprolémovejšie..... 🙂
už som moc zvedavá ma murynku 😉 a Sofinku 🙂
ja už len čakám na tú ms....som nedočkavka 😅

kackark
9. lis 2009

Mimi a jsi si úplně jistá, že dorazí? Co když tě // překvapí už tento měsíc 😵

Taky se těším na ty naše holky a jsem moc zvědavá, jak dopadne Kačka ve čt v Motole, myslím, že nejdéle příští týden se podívá Lukášek na svět.

farmarska
9. lis 2009

jééé holky díky všem 😵 😵
kačí ty jsi i to ták hezky napsala do tý tabulky 😀 😉 😵
mimi držím palce, aby nedorazila a dvě překvapily 😵 😵 😵

kackark
9. lis 2009

Farmi 😉

Tak jsem zadělala na ty langoše a vůbec nic se mi nechce, malý s sebou hází jako o život 😀

evanek77
autor
9. lis 2009

kači,
aby ti neprokopl plodovku 🙂

kackark
9. lis 2009

Tak právě volal manža, že za chvilku vyjíždí z práce, tak jsem to odhadla tak akorát.

kackark
9. lis 2009

No taky jsem si to říkala, asi se chce mazlit 😉 🙂

kackark
9. lis 2009

Já zase píšu 😝

evanek77
autor
9. lis 2009

mi to přijde spíš jak přetlačovaná, on se zapře o žebra, já jemu o chodidýlko a zkoušíme, kdo vyhraje 😀 😀 😀

diddi
9. lis 2009

ahoj evi....prajem vam s tomaskom tu najkrajsiu chvilku 😉 budem na vas mysliet

evanek77
autor
9. lis 2009

diddi,
děkuju 😉 🙂 🙂 🙂

evanek77
autor
9. lis 2009

diddi,
tobě ale holky rostou, to tááák letí.... 🙂 🙂 🙂

tercie
9. lis 2009

Ahoj berušky, nejdřív napíšu, a pak dočtu, jen co jsem si prostě přečíst musela - Evinko paráda, doktoři jsou super že to v ymysleli tak, že se nejdřív zkusí přirozeně, a moooc ti přeju aby to čt/pá dobře dopadlo a konečně sis pochovala Tomáška v náruči!! 🙂
Já jsem taky narozená ve čtvrtek 😀

Naše kontrola dopadla na 1 s * 😉 UZ nebyl, ale dr poslouchal srdíčko přes břicho, tluče pěkně pravidelně a bříško roste jak má. A protože máme NT screening negativní, nemusíme na tripple testy, tak si ušetřím nervy!!! Jen říkal, že se mám opatrovat a být opatrná, abysme toho prcka cituji: Vypiplali a udrželi do konce 🙂

Tak a teprv jdu dočíst ostatní 🙂

tercie
9. lis 2009

Papu super, že krvácení ustává, teď už bude jenom dobře 😉

Farmíku sice jsme spolu mluvily, ale stejnak, ještě jednou, mám strašně moc velikou radost 🙂

Evi naše zákony jsou pěkně na hovno, pardon, ale jinak to říct nejde. To co vám připravili ti právníci je na pěst, a to si ještě nechali zaplatit, to by jeden fakt řval. Ten byt třeba nejde prodat? S tím by musela taky souhlasit, vi|ď, ale přece musí být nějaký řešení, takhle by mohla manžu vydírat léta...
Bohužel vím, jak jsou ty zákony na houby, a netýká se to jen majetku apod, půl dne jsem dneska jezdila se švagrovou od čerta k ďáblu a zjišťovaly jsme, jak je možný ošetřit navštěvování dvouletýho dítěte otcem, po rozvodu. S otcem není domluva, malou nevrací včas, dělá kraviny jako že jí vezme ve 20ti měsících na čtyřkolku bez jištění a jezdí s ní kdesi po lese, jezdí ožralej apod. A on je cholerik, pruďas, bejvalej policajt a myslí si, že si může všechno dovolit. Síla.

Mimi, moooc držím palce, abyste se do vánoc miminka dočkali 🙂

evanek77
autor
9. lis 2009

terci,
to je nádhera, že Nt je OK, pěkně se opatruj, ono to pipláníčko fakt má smysl, já prostě věřím, že šetření se funguje 😉
jinak k bytu, prodat nejde, je města... spíš jsem v šoku, že nejde vrátit 😝
kdyby byl družstevní nebo v OV, to by byla pohůdka, to by prodat šel a rozdělili by se... tady jde jen o dekret, tj, užívací právo k bytu. A já prostě nechápu, proč se toho práva nejde zříct. je to na palici 😔

mimina321
9. lis 2009

boli sme na návšteve u svokrovcov a mm tety,ale všetkým vám dakujem za takú podporu 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐
terci tak sa šetri 😵
kači aj teplota klesá takže už nedúfam-utroš som v sobotu prestala užívať a čakám

sarlotta
9. lis 2009

Ahojík holky🙂

Evičko, co to čtu ? Ty budeš tento týden rodit ? nebo jak jsem to pochopila 😅 😉

Mimina my měli výsledky z genetiky přesně za 4týdny. a to už došel dopis - takže to taky určo budete mít dřív 😎

tercie
9. lis 2009

Holky děkuju 🙂
Evi to ti teda povím, člověk fakt nemá nikde dovolání... Takže to jako teď budete bydlet jinde, a tady budete pořád muset platit nájem, jestli jsem to dobře pochopila?
Možná bych zkusila zajít na nějakou nadřízenou instituci toho byťáku, ať si tam zjednaj pořádek.....

mimina321
9. lis 2009

sarlott možno aj u nás budú skôr 😵 budeme ale musieť pre ne osobne
evi je to naozaj na hlavu...platiť za niekoho nájom 😝 🙄

evanek77
autor
9. lis 2009

šarlotko, jo jo, ve čtvrtet v 7 ráno nastupuju a jde se na to, prý když jsem dnes na prst, tak je i šance, že by se narodil už večer, jinak až v pátek 😀 😀 😀
terci,
pochopilas to dobře, ale je jasné, že platit ho nebudem (to bychom neutáhli), takže to zas půjde k soudu nebo nějakou takovou cestou 😔

tercie
9. lis 2009

Evi tak další průtahy a hromada peněz vyhozená do větru... Zas ale když se to dobere k nějakýmu zdárnýmu řešení, tak člověk rád ty peníze obětuje, viď...

evanek77
autor
9. lis 2009

tercie,
teď mi manžel vola po schůzce s ex a je mi na blití 😝 😝 😝 😝
jako ta dáma je úplně mimo.... my jí tu necháváme byt s linkou a spotřebiči, za který manželovi dluží toli peněz a ona se mu směje do ksichtu, že mu nic nepodepíše a byt si nepřevezme. No a zároveň se ho nevzdá, takže pro byťák je byt pořád obsazený... je mi fakt zle 😔 😔 😔 😔 😔 Ona si myslí, že jí ještě zaplatíme za to, že odejdem... jak jsem tvrdila, že už nechci další soudy, tak jsem změnila názor a jestli se ještě něčím vytočím, tak to k soudu znova dáme. S malým bychom ten byt pravděpodobně vyhráli, šlo by o zájem dítětě.... nechápu, jak si ta dáma dovoluje se takhle chovat. Já bych chodila kanály 😔

evanek77
autor
9. lis 2009

vlastně si neberem žádný nábytek, všechno krom jsme kupovali až spolu podle našeho vkusu, jediné co zůstalo, je ložnice a tu tu necháváme, manžel ji nechce a já ho chápu 😔

evanek77
autor
9. lis 2009

krom linky tam mělo být

sarlotta
9. lis 2009

Evičko, ufff.... teda 😎 Tak to na Tebe budu moc myslet🙂)))))))))) abys to měla krátké a na tu kačenu se teď vyprdni. Všechno se nějak srovná, neboj... kaše se nikdy nejí tak horká... a zlé věci se lidem vrací 😉
Večer si sedni a řekni si odpouštím Ti /,,kačeno"🙂))/ a netrap se tím, fakt ... to nemá cenu.

evanek77
autor
9. lis 2009

šarlotko,
mě spíš mrzí ten vytočený manžel, radši bych si s ním žvatlala o maličkém a né řešit tohle, stačí to, že se z porodnice mám rovnou přestěhovat mezi krabice....

evanek77
autor
9. lis 2009

víš,
on manžel věřil, že má cenu se s ní sejít... a já jsem si zas ověřila, že je to pořád stejné a cenu to nemá... ale říkat mu to nemůžu, do expartnerů a rodičů se nereje 😝

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru