Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

jaspina
7. pro 2009

Dík Mimi 🙂 Já bych okna v takové kose neumývala ani omylem. Počkám až povyleze sluníčko.
Šarlot - to je dost dobrý názor s tím otevřením oken 😀

mimina321
7. pro 2009

no to áno ked nestihnem tak otvorím 😀 😀 😀
jaspi nieje zač 😵 ale čo som čítala tak na iui sa moc nedá spolahnúť 😖

jana.jaro
7. pro 2009

ahoj mimi 😀 ,jo jo máse se dobře a taky máme už náááušničky 😀
http://picasaweb.google.com/AdamzBrna/Ema7Mesic...

jaspina
7. pro 2009

Jani to už je princezna nádherná! 😵
Mimi u IUI je o něco vyšší pravděpodobnost, jak když se snažíte přirozeně..

strouzek
7. pro 2009

baf holky jsem zpět z práce už doma. holky já vím, sama si říkám že být mrcha vyseru se tam na všechno ať se z toho pokakají ale jednak si furt říkám že to firmě dlužím, vzala mě hned po škole bez praxe a taky jako zástup za holku co odcházela na MD a ta mě zaučovala ač nemusela protože neměla smlouvu na neurčito jako já takže se ani nevrátila a taky si říkám že si to tam nemůžu úplně pokazit u šéfa protože se tam mám vracet. jako teď sice nevím jestli se tam vrátím protože chci po mateřský nějakou práci abych nemusela dojíždět ale když neseženu tak budu moc ráda za to že se mám kam vrátit že mi tam drží místo a že tam jakoby vyhazov nehrozí že i kvůli tomu to teď šéf na tu dobu co budu pryč bude řešit holkama z pracáku, oni se zaučí, firmu to nic nestojí a já pak nebudu mít problém že mám svoje místo obsazené protože to akorát tak vyjde že té holce skončí praxe a odejde o dům dál a já se vrátím.

takže tak no, nejde úplně spálit mosty, navíc kdybych to na mateřský nemohla vydržet nebo nebyli prašule tak se můžu vrátit kdykoliv ale štve mě to pořádně to neříkám, dneska taky, přiletěla manželka šéfa že chce něco odeslat tak říkám okej a ona že to mám zabalit do kartonů které ale bych musela nahánět někde na dílně tahat se s tím tak jí říkám že za prvé jsem na nemocenské a jezdím tam blbá bez vycházek a za druhé jsem těhotná. no a ona udivená že prej o co jde, jakoby mě ubylo 😠 no a šéf a ostatní škoda mluvit, když se tam objevím tak nikdo nejde za tou holkou všichni za mnou hází mi na stůl práci a prostě to berou že jsem tam a ještě dlouho budu a hrozně se diví že chci do vánoc vše odevzdat dodělat a od ledna být ofiko na MD. dokonce mi dneska jedna kolegyně udiveně řekla že netušila že jsem v těhu tak daleko, že si myslela že jsem tak ve 4 měs.a že tu ještě pár měsíců budu.

strouzek
7. pro 2009

jů no teda dráček je tu, katuško moc moc gratuluju k Lukáškovi to je krásný že už vás pustili. lukášek je krásný miminečko a bude extra hodný za to všechno co jste si prožili. hlavně že už jste doma teď už bude vše jen dobré. 😵

kači ty jsi stále 2v1? 😀 jak jinak už se ani neptám jestli neplánuješ rodit, tys měla pravdu jak si říkala že tu budeš strašit ještě s 42 tt 😀 😀

holky neblbněte s oknama, já je mám hnusný špinavý, akorát záclony vypraný což je pokrok, no co letos to nějak přežijeme, já hodlám vánoce prožít u pohádek na gauči tak na co čistý okna 😀 😀

jani malá je bobátko krásný už má náušničky jo? a jak to snášela?? někdo říká že v poho a jinej říká že tragedie hrozná, tak už se teď bojím až půjdeme s malou na píchání my a to ještě není na světě ovšem náušničky už mám vykoukané ve zlatnictví 😀 😀 😀

mimina321
7. pro 2009

eminka je krásna moc jej to sluší 🤐 🤐 🤐
jaspi mne sa zdá tých 10%málo 😒 nás vyšlo iui 250e a 500 stojí ivf a úspešnosť40%-takže aj o tom to je
cez vianoce budeme rozmýšlať ako dalej.......ja by som skôr bola pre ivf soft

mimina321
7. pro 2009

neviem v nedelu urobím test ako dopadlo iui-to preventívne aby som sa do vianoc vydepkovala a vyplakala 😅

jaspina
7. pro 2009

Strouži já bych zůstala doma a třeba jim zavolala, že mi není dobře nebo že mám chřipku a ať si poradí. Maximálně bych radila mailem nebo telefonem.. Jako jasně, že člověk pomůže rád, ale pokud oni to nevidí a místo aby byli rádi, tě tam neustále úkolujou, tak na to bych se fakt vy...

jana.jaro
7. pro 2009

ahoj strouži, občas dočítám a padám z tebe do mdlob 😀 😀 😀 ty si teda éro 😲 😀
Ty náušničky jsem prožívala hrozně.V čekárně jsem byla nernozní, jako bych šla na trhání osmičky.
Ale musím říct, že to nebylo tak hrozný.Nejhorší bylo na to ouško namalovat tu tečku, kam se mají nastřelit.To řvala jak tur.Nelíbilo se ji, že ji drží cizí bába.Potom jsem ji držela já a dr. nastřelovala a to jen zařvala a hned byl klid.Ani jedna kapka krve.Oučko neměla vůbec červený.

strouzek
7. pro 2009

mimi tak to máte divný ceník, jiný než u nás v ČR, v česku stojí IUI max tisícovku někde je to zadáčo 6 pokusů za rok, zato ivf stojí 20 tis. u prvních 3 pokusů a od 4. pokusu už si to platí ženská sama takže cena je někde na 40-50 tis. Kč za pokus. takže proto to u nás skouší hrozně moc lidí nejdřív IUI a až pak IVF.
jako jak myslíš ale já bych ještě to iui párkrát zkusila, co já znám koníkovky co jsou těhu po iui tak třeba až na 3. pokus. u toho IUI je fajn že to holky dobře snáší jak tělesně tak psychicky, takže vlastně můžou na to chodit každý měsíc, což u ivf nejde, tam je víc léků, injekcí, větší zásah, i na psychiku je ivf větší mazec takže tam už se každej měsíc fakt chodit nedá a musí se dělat mezi pokusama přestávky.

mimina321
7. pro 2009

stouži u nás iui platíme zo svojho pisť.nepustí ani euro 😠 samotné iui stojí 40e ale stimulácia vyšla draho-zle reagujem na gonadotropíny a mala so takú dávku s kt.sa už stimuluje soft ivf ☹ 😒 inak mi nič nebolo len som bola strášne upišťaná 😵

strouzek
7. pro 2009

jaspi no když jsem chřipku měla tak to i šlo ale oni teď ví že jsem doma kvůli těhu, že mi vlastně nic není takže toho zneužívají. 🙄 ale do konce roku už to fakt všechno dodělám a kašlu na to pak ať se pokakají z toho , to už budu mít výmluvu že na to aby se ta holka zaučila a i to kolem si zařídili měli čas 2 měsíce!!!každopádně jsem pro ty kartony nešla ani pro obálky na sklad, bych se na to vysra.. zase tak blbá nejsem, zaučoval jsem zase 3 hoďky a šla jsem dom. 😵

jani 😀 😀 😀 😀 no jo taková jsem já 😀 s těma náušničkama jako já budu stejná, mě stačí očkování u kocoura a já jsem vynervovaná totálně, teď mě čeká kastrace, jako já se snad budu muset nadopovat nějakýma sedativama protože já to asi nepřežiju ho tam odvést, nechat dát do narkozy ...atd. i manža je z té představy v háji takže fakt nevím kdy ho tam dáme, ale na druhou stranu víme že to musíme stihnout do porodu protože kocour by pak mohl začít doma značkovat a taky je hrozný vztekloun takže se tím zklidní o hodně.
jinak ty ouška malá je fakt šikovná, já měla svoje dírky od mala a to teda nevím jak mi to vadilo ale pak jsem šla v pubertě na druhé dírky do ucha na ušní a to byl mazec, uši jak rak červené, oteklé, ani spát jsem nemohla první noc, přitom díra do pupku v pohodě o ní jsem ani nevěděla. zato teď o ní vím 🙄 jak roste pupek díra se deformuje přitom by už měla být zarostlá náušnici nenosím roky ale pořád je vidět kde byla a teď fakt lituju že jsem si ho nechala propíchnout protože se bojím jak bude vypadat pupek a hlavně ta díra po porodu 😝

mimina321
7. pro 2009

jani emička je šikulka 😵

tercie
7. pro 2009

Ahoj holky, ještě jsem nestihla dočíst. Je něco novýho? Co KAčka, jak to zvládá s Lukáškem doma? A Tádík tu ještě není? 😉

strouzek
7. pro 2009

mimi tak upíšťaná jsem já taky i bez hormonů 😀 mě stačila mrcha, nebo předmrchovské období a byl konec. teď jsem zase upíšťaná v těhu bo se mi bouří hormony, po porodu budu upíšťaná v šestinedělí a jak se znám tak u mě spíš to bude šestiletka protože dokud nebude mimčo chodit minimálně do první třídy tak se mnou budou hormony cloumat furt 😀

sarlotta
7. pro 2009

🙂)) stroužku🙂) no já měla dnes telefon, abych z domu opravila údaje na e-shopu 😲 😉 taky dobré cooo ?
A dnes mi skončila smlouva a mám neschopenku a představ si, že šéf říkal kolegyňce co tam zůstala zimovat, že mi má říct, kdybych si chtěla přivydělat-jako brigádně-načerno... no nejsou oni vyčuraní ??
Tak taky nemám slov.

mimina321
7. pro 2009

stroži 😀 😀 😀 😀 😀
terci lukinko je doma ,tadík ešte v brušku

mimina321
7. pro 2009

kočky moje idem pracovať,tak zatial ahoj 🤐

papua
7. pro 2009

ahoj holky moje! som vas trosku zanedbavala cez vikend, ale uz som tu 🙂, co nove? ako sa mame?

Mimi: drzim moc palce na testovanie 😉, inac ja som platila za iui 100 eur presne 🙂, kdes si na tom bola nakoniec? V blave?

Lukasek ide s Katuskou domov, hura 😉

A co na sa Kacka druha??? ako to vyzera? dnes ma zase KO?

papua
7. pro 2009

Jani: mala je nadherna v tych nausnickach 🙂!!!, uplna princezna !

tercie
7. pro 2009

Strouži já bych se jim na to vyprdla, velebnosti, akorát z tebe dělaj blbečka. Dala bych datum, a od toho už nepřijdu, zařiďte se, hotovo, troubili 😉

Mimi já taky moooc budu držet palce na testík 😉

Zkoukla jsem Lukáškovo album, je to moc krásnej chlapeček, takový zlatínko 🙂

Tádík nás ještě bude napínat 😀

strouzek
7. pro 2009

šarlot no ty bláhonepracuješ u nás ve firmě ?? koukám všude stejní otrokáři 😠

ahoj papu no teda už 15 tt tobě to taky naskakuje šíleným tempem 😵

strouzek
7. pro 2009

tecie no jo no to je tak že tam makám už 8 let, je to moje jediná práce v životě, hned po škole jsem šla tam a tam sjem se vyškrábala až na pozici sekretářky ředitele, vím že šéf mě zpět veme že o to strach mít nemusím což je v dnešní době dost velký plus takže asi i proto jsem pořád tak blbá že sinechám kakat na hlavu a jezdím tam jak blbka tu novou zaučovat. prostě si říkám nesmím si to posrat tak jako plno mých kolegyň,protože něco podobnýho udělala moje kolegyně před 3 rokama, přišla že je těhu hodila nemocenskou na stůl a adios mučačos, já jsem tehdy za ní letěla že potřebuju aby mi předala kontakty nějaký věci protože není za ní zástup a budu to asi dělat já než šéf někoho přijde a ona mi na parkovišti tehdy řekla nezájem udělej si to jak chceš, takže to podělala mě protože bylo zrovna před vánocema jako teď nikdo nic nevěděl, já neměla ani na ty zákazníky do ciziny čísla prostě nic, ta nová holka která pak nastoupila z toho byla ještě víc v háji než já ale hlavně šéf se na tu kolegyni tak naštval že řekl že tuhle už zpátky nevezme i kdyby nevím co bylo. no a taky že nevzal.

alexa01
7. pro 2009

ahoj holky,
nedá mi to a musím Vám napsat. Občas čtu Vaší diskuzi a moc Vás všechny obdivuju, čím vším jste si musely projít a ještě procházíte než se dočkáte vytouženého mimíska. My jsme to taky neměli jednoduchý trvalo nám to čtyři roky než jsme se dočali, ale nelutujeme stálo to za to.
Proto musím reagovat na Dráčka. Neznám miminko, které by po vytahování pumpou nemělo veliký hematom, při těžké zloutence Vás po šesti dnech nepůstí domů a nechápu z čeho měla tak rozkousané bradavky když chudinka Lukášek podle ní nepil. Nechápu, že se neraduje z krásného a zdravého chlapečka a pořád chce být středem pozornosti a tak strašně si vymýšlí. Je mi jí líto je ubohá ale přesto jí přeju aby si začala užívat mimíska a přestala se tak lhát. Co mají dělat holčiny, které tím, co ona si vymyslela skutečně prochází. Omlouvám se, vím že tu držíte dost pospolu a nedivím se, ale na tohle jsem musela prostě reagovat. Nehledě na to že jsem schodou okolností rodila ve stejný ve stejné nemocnici a ve stejný den. Tak vím o čem mluvím.
Vám ostatní přeju jenom to nejlepší

jaspina
7. pro 2009

Strouži třeba ve Zlíně prý IUI se doplácí 1500 a za léky taky tak 1500,- Takže IUI za 3000 a doplatky na IVF tak 20-30tis. Je to docela mazec

dracekmracek
7. pro 2009

milá Alexo ty asi zřejmě nejsi moc v pohodě viď?myslím že mě holky znají a ví že bych jim nelhala,a tobě můžu poskytnout propouštěcí zprávu pro tvůj klid 🙂 měj se hezky a vzpamatuj se ty 😉

strouzek
7. pro 2009

alex mě je to docela jedno co si myslíš nebo nemyslíš, dokonce je mi fuk jestli to co píše dráček je pravda nebo ne, prostě jí miminko moc přeju a přála bych jí ho i kdyby ho měla z otření se 1x o trenky a porod raz dva. je fakt že na netu je možný všechno,už jsem tu zažila i případy kdy si holka vymýšlela že jí dítě umřelo aby jí všichni litovali ale skoro vždy jsem to vycítila nějakým svým smyslem kdo je jaký hned od počátku a že jsem si už prošla tolika diskuzema a můžu ti říct že u dráčka prostě tento vnitřní smysl nemám takže já jí to věřím, myslím si že je fajn holka a hotovo!!navíc si říkám že když si tu dá holka fotky ze svatby, fotky sebe s břichem manžela a nevím co ještě že asi nebude psychopat aby si vše vymyslela, to spíš nevěřím holkám které nemají ani album ani fotku v pasu ani v popisu napsaný okres či cokoliv,mají 10 příspěvků které si stihly vypsat tím že do všech diskuzí kam dotyčná osoba chodí naházela urážející bláboly. 😠

strouzek
7. pro 2009

dráčku kočenko já tě ráda mám a mě nic dokazovat teda nemusíš. hlavně si změn u jména týdny těhu na 1 dítko a těším se na všechny zprávičky co novýho u tebe a lukáška 😵

strouzek
7. pro 2009

jaspi no moje kamarádka ta platí jen tisícovku za léky a jiná ta neplatí vůbec nic, asi je to podle toho kam jdeš, jednak podle okresů a pak taky i podle toho jestli je to reprofit, car nebo něco jinýho. to samé i jiné zákroky nebo vyšetření, my dali v gyncentru v ostravě 200 kč a výsledek byl ani ne do hodiny ale jinde za to chtějí 700,- a výsledky až za týden.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru