Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

sarlotta
28. pro 2009

Kači, tak si ho nechej v noci klidně u sebe... a přes den se ho snaž zabavit i jinak. Je to opravdu tak, že v noci se tvoří oxytocin a ten reguluje tvorbu mléka.

Evi, tak to je🙂 náš malý byl taky konzervativec🙂 a pořád je. Novoty mu nesvědčí 😉

Nerozmazlujte si je 😉 , pěkně nechat spinkat s Váma v místnosti a něco dělat🙂 ať nemusíte chodit po špičkách🙂)))
Ale zase bacha aby se mimičo nebudilo leknutím... to ne.

Jsou to prďolky... nedá se nic dělat... svět se točí kolem nich🙂))

dracekmracek
28. pro 2009

Ahoj vlaštovičky,

evinko my to měli taky tak,malinkej byl s náma u našich,a nespal v noci skoro vůbec.On spíš přes den a hlavně v kočárku,naštěstí nemrzne tak jsme venku pořád.On se mi budí v noci kolem třetí a pak už málokdy usne.Dneska jsem neodolala a vzala si ho do postele,Jirka vstával na inventuru do práce tak aby se vyspal.Už jsme jen na UM tak po něm do těch tří spí moc hezky.Roste jako z vody 🙂 to i tvůj Tomík koukám 😵 je krásnej 😵

Kačí a jak tam tvůj manžel drží Táďu tam vypadá hrozně velikej 😵 tobě asi nechodí mms viď?Psala jsem na štědrý den a doteď to nepřišlo 😖

mamka mi ho před chvílí přivezla,vozila skoro dvě hodiny tak jsem konečně uklidila i když jsem radši měla jít spát 😅

jinak doufám že jste všechny v pořádku,je vidět že si krásně užíváte vánoce 🙂

evinka to mimi napsala hezky,souhlasím

mimina321
29. pro 2009

ahoj moje zlatíčka,tak sa hlásim z domu
manžel to trochu poplietol,zobrali mi vajcovod,vaječník zostal.vianoce to boli teda velmi smutné halvne ten štedrý deň 😔 😔 😔
na podbrušku mám rez,cez pupok dieru-robili najskôr laparku až potom oprerovali
brucho sa zahojí ale najhoršia je tá dalšia strata,a nesmiem otehotnieť pol ☹ roka ☹
dakujem vám všetkým moc za podporu manžel mi telefonoval ako na mňa moc myslíte-navštevy nesmú chodiť kvôli chrípke
teraz som rada,že som doma.....je mi doma o moc lepšie na sviatky totiž zlúčili gyn.s pôrod.a byť medzi tými malinkími bábenkami bolo pre mňa ťažké preto ma aj tak skoro pustili 😔
som moc rada že vás mám a že ste na mňa tak mysleli 🤐

sarlotta
29. pro 2009

Ahojík mimina 😉 Ráda Tě vidím. Půlrok uteče rychel neboj, za 3měsíce je Jaro a v létě už budete snažilkovat. Hlavně ať se dušička řádně zahojí sluníčko. Otěhotnět můžeš, to je dobře. Jen se to takhle zkomplikovalo. Je mi to moc líto ☹ Odpočívej a piš jak se máš 😉

strouzek
29. pro 2009

ahoj mimi vítám tě zpátky doma, bože ani nevíš jak je mi to líto tolik jsem věřila že konečně se na vás štěstíčko usměje. hlavně že můžeš ještě otěhu, půlroku je dlouho já vím ale uteče to neboj my budeme s tebou a podporovat tě 😉

mimina321
29. pro 2009

ste moc zlaté,nejako to musím prežiť 😔
my sme utekali na pohotovosť hned,ale na utz vyzeralo byť všetko v poriadku.pichli mi niečo od bolesti a ppovedali,že je to zápal moč.
v noci som už bola v bezvedomí a hned ma operovali,prišla som o moc krvy.... 😔 povedali mi,že som jedna z miliona tak skoro vraj ešte prasknutý vajcovod nemali........
nebojte ja sa z toho dostanem len nech ten polrok rýchlo prejde

mimina321
29. pro 2009

tak to skúsime do tretice......budem sa snažiť veriť,že už to musí prísť

strouzek
29. pro 2009

mimi bobku ani nevím co říct, tolik smůli na jednoho človíčka. ach jo kdyby to tak šlo dát kousek svýho štěstí tobě. jednou to přijde uvidíš

mimina321
29. pro 2009

stroži 🤐
raz sa to predsa musí na dobré obrátiť

strouzek
29. pro 2009

mimi to víš že jo, jednou se prostě to štěstí musí unavit a sednout i na vás 😉 jen škoda že to bylo zrovna na vánoce a ani za tebou nemohl manža ach jo když smůlu tak pořádnou co? ☹

mimina321
29. pro 2009

no mylela som že toto budú moc šťasné vianoce...
bolo mi strašne smutno ked ho za mnou nepustili navyše sme 2 dni ani nemohli spolu volať bola som na jis na kdejakých hadičkách 😝
teraz som velmi šťasná,že som primára uprosila aby ma pustil domov a je mi o moc lepšie ked som doma

strouzek
29. pro 2009

mimi a to se stalo na štědrý den??

kackark
29. pro 2009

Ahojky mimi, jsem ráda, že jsi už doma. Je mi to moc líto, že si prožila Vánoce takhle 😔 Moc jsem na Tebe myslela a nevím, kde hledat slova útěchy. Snad jen, že mě a Evičce se do třetice zadařilo, tak to snad bude i tak u tebe, moc tomu věřím a přeji Ti, ať Tě v novém roce čekají jen samé hezké věci 😉

kackark
29. pro 2009

Taky zdravím ostatní, doufám, že jsou těhulky v pořádku, maminky si užívají miminek a vlastně ani nevím, kolikátý den cyklu je Jaspinka, budu muset jít najít tabulku. Já jsem šíleně unavené, protože malý od půl druhé ležel u mě v posteli a téměř nepřetržitě pil, jen jsem se pokusila ho dát do postýlky, tak strašný řev. A má chudáček nějakou vyrážku, nevím čím to mazat, na tvářičkách, bradičce a čelíčku mu vyskákali z ničeho nic jakoby takové beďarky. Nejím vůbec ovoce a zeleninu minimálně, netuším z čeho by to mohl mít, je mi ho moc líto.

strouzek
29. pro 2009

ahoj kači to mě mrzí že jseš tak unavená ale uvidíš že se to brzo zlepší,najdete si režim a malej bude líp spát 😉 s tou vyrážkou je to asi normální, bráchovi děcka se mi zdá jí měli pokaždé a já jsem teď četla nějakou tu těhumateřskou příručku a tam to bylo taky napsaný že některý děti mají vyrážku zdá se mi že tam psali že je to reakce na změnu prostředí jakože má citlivější pleť tak prostě reaguje na náš nezdravej vzduch, smog atd. moc si to nepamatuju co tam bylo jen že se to nemáme pokoušet mačkat že to zmizí

papua
29. pro 2009

ahoj zlaticka moje!!! Az teraz som sa dostala k PC a neverim co citam ☹ 😢 😔
Mimi: je mi to velmi velmi velmi luto, slzy mi idu do oci, viem ze to zvladnes, ale je to naozaj kruté 😔 , drz sa zlaticko!
Ja som sa prave vratila z nemocnice a z genetiky, zajtra rano ma caka amnio, PROSIM vas holky modlite sa za mna, aby bolo moje babatko v poriadku a nech je vsetko ok, prosim prosim, ozvem sa ked sa vratim na silvestra....Vysledky tak skoro mat nebudem, ale ale aj tak prosim myslite na mna 😔 😔 😔

papua
29. pro 2009

Evi, Kaci a Dracku: vasi chlapci su nadherniiiiiiiiiiiiiiiiiii, rozkosni!!!!! Kukla som foto 🙂 konecne!

tercie
29. pro 2009

Ahoj Vlaštovičky, Mimi, tak jsi doma... už bude jen dobře. Taky jsem na tebe moc myslela, jak to zvládáš, ale člověk musí, viď. Teď si odpočineš a za pár měsíců se miminko povede, jak píše Evi a Kačka, nám se taky podařilo na potřetí, a vám se taky podaří, moc ti to přeju!!

Papu zlatíčko na tebe budu zítra taky moc myslet, aby to proběhlo v pořádku a miminku se nic nestalo, a hlavně aby výsledky byly ty nejlepší jaký můžou bejt!!! Hlavně hodně odpočívej a vůbec nic nedělej, jen nám dej občas vědět jak ti je. My budeme stejně všechny s tebou, žejo, holky? 😉

kackark
29. pro 2009

Papu, sluníčko, budu na tebe moc a moc myslet a držet pěstičky, musí to dopadnout dobře, vím to 😵

Strouži, taky mě to napadlo, že chudáček takhle možná reaguje na zimu. Je mi ho líto, mám strach, že ho to bolí, ale on to najevo nijak nedává, tak snad ne. On je brouček hrozně moc společenský a potřebuje pořád zábavu. Je to neuvěřitelné, ale už se snaží držet hlavičku, asi jak je veliký, tak má silnější svaly. Už když mi ležel v porodnici na břiše, tak dokázal krásně otočit hlavičku ze strany na stranu a pořád potřebuje na něco koukat.

Čerstvé maminky, stříhaly jste už nehtíky? Mám z toho trošku strach, ale bude se do toho muset dát, protože mám prsa podrapaná až běda.

mar26
29. pro 2009

Ahoj holky,

mimi jsem ráda, že jsi doma a co víc napsat? Souhlasím s holkama,moc na tebe myslím a věřím,že do třetice to vyjde a rok 2010 bude už konečně ten šťastný!!!

Kačko nehtíků se neboj a když tak je ostříhej ve spaní,tak to dělám na rukou do teď já..jen na nožičkách stříhám když je bdělá

holky Naty se ode dneška pořádně otáčí na bříško 😵

Kačko ty vyrážka může být novorozenecké akné,některé dětičky to mají a ono to většinou prostě samo zase zmizí

papu na zítra moc držím palečky a miminko bude určitě zdravé!!! Musí!!! 😵

kackark
29. pro 2009

Marti, díky za rady vyzkouším určitě. Na nohách, má chudáček palečky jakoby zarostlé, ale to musím ukázat dr. na to si sama netroufám.

Natálka je ale šikulka šikovná 😵

strouzek
29. pro 2009

papu moc na tebe budu zítra myslet aby to bylo vše v pořádku, teda já vím že určitě je cítím to teď ti to jen doktoři potvrdí. hlavně se po odběru šetři

holky jako já nevím co budu s neluš dělat až bude mít nehtíky 😅 já se toho moc bojím takový malý prstíčky stříhat , vy jste takový šikovný všecko zvládáte a umíte já vůbec nevím jak naši malou vykoupu, přebalím, nakrmím co já budu dělat to fakt nevím 😔

tercie
29. pro 2009

Holky některý maminy nehtíky miminkům okusujou, když jsou ještě úplně malinký... ale teda nevím...
Já bych asi taky stříhala ve spaní...

strouzek
29. pro 2009

okusujou ? no teda to bych se bála že ten prstík ukousnu 😀 kocourovi sice drápky stříhám a i stříhám chloupky v uších kocourovi ale mimčo je jiný, snad mě ten strach přejde jinak nevím co budu s neluš dělat 😅

kackark
29. pro 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek.......13.11. porodila chlapečka Tomáška
Dracek........30.11. porodila chlapečka Lukáška
Kačka.........12.12.porodila chlapečka Tadeáška
Strouzek.....čeká holčičku
Tercie.........čeká chlapečka
Papua.........našla // 30.12. Amnio - moc držíme pěstičky 😵
Farmi..........našla // - 21.12. UTZ
Sarlotta.......našla//
Jaspina.......................23DC
Mimina.........prodělala mimoděložní těhotenství 😔

kackark
29. pro 2009

Strouži, nová fotečka, pěkná 😉
Okusovat? To si vůbec neumím představit, to se dnes radši pustíme do toho stříhání za asistence tatínka 🙂

strouzek
29. pro 2009

kači to je stará fotka, je to můj portrét co mi malovala jedna paní na dovči 😉

kackark
29. pro 2009

Bobíšek mi po procházce krásně spinká, tak jsem se dala do čtení knížky Tajemství výchovy šťastných dětí (dáreček od babičky) a moc se mi líbí 😵

A ani jsem se nepochlubila, že ježíšek se plácnul přes kapsu a píšu vám z nového notebooku 😵 Jen na to netování teď nezbývá nějak čas.

kackark
29. pro 2009

Ale sluší Ti to tam 😵

strouzek
29. pro 2009

ježiš za asistence tatínka? můj manža se bojí ostříhat drápy i kocourovi, záchodek mu vyměnil za celou tu dobu 1x atd. My asi budeme chodit na stříhání nehtů Neluš do salonu 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru