Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

sarlotta
7. led 2010

ahojík kači🙂

kackark
7. led 2010

Ahojda šarlotko 😵

sarlotta
7. led 2010

jak se máte ? u nás nasněženo, tak mám lepší náladu ... všechno je aspoň čisté a zářivé venku 😉

kackark
7. led 2010

U nás žádný nový snížek není. A čeká nás dnes dlouhý den, tatínek se vrátí asi až bude malý spát a já malého měla dneska v noci kromě jedné hodiny celou dobu v posteli, tak si asi umíš představit, jak jsem vyspalá 😀 Tak ho půjdeme s Bessinkou ukočárkovat a já se snad taky na chviličku natáhnu.

A co ty? V tvém týdnu těhotenství jsem jen ležela, zvracela a ležela a občas pojedla rohlík 😎

strouzek
7. led 2010

brý dopoledne holky

kači no zrovna včera večer jsem na evičku myslela co s ní je že tu dlouho nebyla. asi nestíhá s tomáškem

kackark
7. led 2010

Já jen doufám, že chuděra neřeší nějaké problémy s rodinou, nebo s tou potvorou. Pořád na ní myslím, tak snad se brzy ozve, že je vše OK.

A co ty, proběhla nugetka? 😀

kackark
7. led 2010

A taky si říkám, jak asi zvládá farmi 😔

strouzek
7. led 2010

přidávám se ke kačce, v týdnu jako ty šarlot jsem nejedla vůbec nic, max 1 přesnídávku denně 😀 akorát jsem musela chodit do práce tak jsem se tam umírala 😝

kackark
7. led 2010

Strouži, to jsem tě taky pořádně obdivovala, jak jsi to zvládala 😵

kackark
7. led 2010

Prosím, prosím, pošli mi odkaz na ty vaše pracovní stránky. Já příšla o služku oblíbené s novým notebookem ☹

kackark
7. led 2010

O služku jsem nepřišla 😀 😀 Žádnou jsem nikdy neměla. Ale o složku jo 😉

strouzek
7. led 2010

kači nezvládala, ráno vstát o hodinu dřív a vyblít se , lehnout vyblít se znovu, pak se tak nějak oblíct napatlat makeupem aby nikdo neviděl ty kruhy pod očima a jet do práce v autě s kolegyní která řídí jako drak ale která o těhu nevěděla tak to byla vždycky asi ta nejhorší chvilka dne. dojet do práce vyblít se, nahodit úsměj jak mi je v poho, a pak každou chvíli chodit objímat mísu kdykoliv někdo prošel s kafem, ohřál si oběd atd. domů mě naštěstí vozil manža, zásoba igelit. pytlíků v autě byla nutnost, dojet dom za pomocí manži se vysléct a ležet jak placka až do večera 😀 naštěstí to nebylo každý den byli i dny lepší kdy jsem to zvládala v poho jen jsem nesměla jíst.

každopádně nejhorší byla svatba sestřenice, já problila i její obřad tak jsem neslyšela ano, musel na mě čekat fotograf atd. 😀 jen za slavnostní oběd jsem si odběhla 3x , když si vzpomínám jak jsem ležela na tom záchodě v restauraci a modlila se ať umřu tak se musím smát. tolik jídla tolik pití a stroužina za celej den zvládla pár lžiček polívky a ještě mě kuchařky drbali že když neumím chlastat nemám chodit na svatbu 😠 😀

strouzek
7. led 2010

dej iktus.cz

kackark
7. led 2010

Kočko, ty máš teda zážitky 😀 😀 😀

kackark
7. led 2010

Díky 😉

strouzek
7. led 2010

😀 😀 😀 to jo, se divím že jsem tu svatbu přežila ten den mi bylo echt zle a hlavně jsem nenáviděla ty nažrané a ožralé lidi 😀 hlavně to byla na dlouho poslední svatba v rodině a já sušila hubu 😝

strouzek
7. led 2010

šarlot ani nevím chodíš do práce nebo jseš doma?

strouzek
7. led 2010

jo holky víte co? jsem vám zapoměla říct že jsem o víkendu měla sen a v něm byla dráček katuška , bylo to o tom že jsem přišla dom a tam katuška tak jsemspustila na manžu že si vodí dom milenky z koníka a on že ne že je to jeho sestřenice tak jsem na něho zase spustila že proč mi to jako neřekl že tu vlaštovkujeme jak dlouho a přitom jsme rodina. sen jak blázen 😀

papua
7. led 2010

Ahojky zlaticka!
som sem aj rano nakukla, ale nikto tu nebol, takze radsej pockam 🙂
Tiez sa mi zda ze tu Evinka dlho nebola, ale myslim ze mala toho asi vela cez sviatky.....

Strouzi, Kaci-ahoj holky!!!!!!

mimina321
7. led 2010

ahoj 🙂
tak som doma z car a mám o niečo lepšiu náladu 😵 znovu to môžme skúsiť už po 12 týždňoch ak sa budem na to cítiť-takže žiadny polrok rok
len neviem ako sa rozhodneme,je viac možností..........ale skôr ivf
idem vás dočítať včera mi od pobedia vôbec nešiel koník 😒

papua
7. led 2010

Mimi ahooooj!!! To su krasne spravy!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja by som volila Ivf asi uz.....

sarlotta
7. led 2010

holky, mě to ležení neba🙂)) když něco dělám tak je mi líp🙂))
do práce nechodím 😉 Chodím s malým do školky, pak do obchodu, odpol na boby a to už toho mám akorát 😀

strouzek
7. led 2010

ahoj papu a mimi

mimi to jsou kráááásný zprávy gratuluju , no vidíš 12 týdnů uteče jak voda a šupky dupky do snaženíčka

sarlotta
7. led 2010

mimi🙂 tak to jsem moc ráda, hned je to o 50% lepší 🙂)) te´d odpočívej a sbírej síly, papej vitamínky a rozmazluj tělíčko🙂))

mimina321
7. led 2010

no a z tých 12 už budú 3 za mnou 😅
papu tiež sa prikláňam k ivf,stimulovať za injekcie dať 250e a a folikul by bol na pravej strane bez vajcovodu....bola by to zbytočná záťaž tela,zbytočne vyhodené peniaze
stroži dakujem tiež som moc rada

mimina321
7. led 2010

sarlott budem sa zotavovať tak rýchlo ako to len pôjde 😉

strouzek
7. led 2010

mimi no vidíš tak už jen 9 týdnů to je za pár. 😉 jak já budu rodit tak ty budeš začínat snaženíčko 😵

strouzek
7. led 2010

mimi a jdeš doma na PN jo?

strouzek
7. led 2010

holky dneska jsem poslala manžovi do icq fotku prstýnku s diamantíkem co chci za malou, tož musím se nějak připomenout ne? 😀

papua
7. led 2010

holky je normalne ze stale necitim pohyby??, akoze raz som uz mala asi pred dvomi tyzdnami pocit ze som citila, ale odvtedy nic...Som z toho trochu na nervy, lebo minule som uz citila v takomto tyzdni.....Aj ked je pravda, ze ak som pozadu, tak mozno je este skoro....

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru