Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

mimina321
7. led 2010

ahoj kočky vy si tu tak krásne a ja som zatial znudene čumela do tv 😝
som tak rada,že som mohla prečítať ako sa máte a čo máte nové 😵

tercie
7. led 2010

Mimi 😀 v tv je stejnak prd, já zrovna koukám jestli bude na co čučet, už aby zas dali aspoň ordinaci, mě nějak ty americký šláchotiny poslední dobou neberou...

mimina321
7. led 2010

terci no pozeráme úpne blbiny ale viac sa s mm debatíme teraz bude chvílku so mnou doma 🤐
stouži neboj sa už dopredu možno Nelinka bude dobručká 😵 moje krsniatko Nikolasko bol bábo naozaj na 100%
prespal celú noc hned ako prišli z pôrodnice a plakal velmi málo,sestra si mohla materskú ozaj užívať,všetci sme ho radi kočíkovali -naozaj zlatý

vlastovka385
7. led 2010

Holky zdravím, s těma manželama je to vidím všude stejný, my jsme se pohádali už xkrát, naposledy o vánocích, byla tady tchyně a ona je hrozně hodná ženská, tak že mi pomůže s úklidem. Jako já uklízím průběžně, ale prostě nemám tady všechno vypiglovaný, vytírám denně, luxuju, hajzl a koupelnu jednou nebo dvakrát týdně, utřu prach a hotovo. Ona se pustila do oken a umývala dokonce rolety, že byly zaprášený. No moc příjemný mně to nebylo, ale co, pomohlo mě to, já jsem vyvářela a manžel hlídal malýho. Ale měl furt blbý pindy, jako třeba ona ho poprosila, aby jí vystěhoval skříňku v koupelně, že to chce vytřít pod ní, a on mě pak zavolal, prej ať se du podívat, co tam všechno bylo 😲 . Pak ještě cosi, tak jsem na něho vyjela a von dostal hysterák a začal vyřvávat před tchýní, ona se mě pak chudák omlouvala, že mě chtěla pomoct, jsem jí řekla, že za to nemůže, že její syn se akorát neumí ovládat...
Ale co je dobrý řešení, zkuste jim mimino dát třeba o víkendu na dvě hoďky mezi kojením a jděte se třeba projít nebo se naložte do vany. U nás to zafungovalo. Náš tibor se už měsíc budí v noci tak 5-15krát, jako mazec, vůbec nespím, tak jsem celkem s nervama v pytli. Jeden den jsem mu volala do Chorvatska, že tibor furt brečí, že ho nemůžu utišit, jako chtěla jsem, aby mě ukklidnil, trochu podpory, ale seřval mě, že jsem nesamostatná, že si furt stěžuju atd.... On totiž milostpán spí v obýváku, aby se vyspal do práce... Minulou sobotu jsem kolem půlnoci přišla za ním, že nemůžu spát, protože mám úplně rozhozenej organismus z toho věčnýho stávání, a když mě viděl, tak řekl, že se mám vyspat v obýváku a že půjde k Tiborovi... Tak já super, vyspala jsem se 5 hodin v kuse, to nepamatuju, ale on nespal vůbec a pak se mi omluvil za všechno, že si t neuvědomil a od té doby fakt pomáhá, uklízí, neřeší furt, kde je bordel, protože chápe, že jak děcko usne, tak já pouštím všechno a jdu taky spát.

jaspina
8. led 2010

Dobré ráno všem 😉 Jak to čtu, tak s chlapama je to občas všude na zabití. Mě ten můj vytočil předminulou noc. Nejel kvůli sněhu do práce autem, ale busem a měl přijet v 9 večer, pak mi ale napsal, že přijede až v půl 11 - potkal známého, kterého dlouho neviděl, tak sedli do hospody. Já už šla spát a vzbudila se o té půl 11 a on samozřejmě nikde, tak jsem měla strach a volala mu - ten jak jinak než v náladičce a domluva jak s maďarem. Na otázku kde je mi odpovídal pokaždé jinak a nebyl schopný mi říct jak pojede domů -furt mlel o busu, ale už žádný nejel... tak jsem se ho snažila přesvědčit na taxíka, ale evidentně se mu na něj nechtělo a pak že půjde pěšky. Jenže to je asi 8 km a trvalo by to i střízlivému, natož jemu.. A já bych nespala než by dorazil v nervu, jestli ho zajede auto nebo jestli cestou někde usne a zmrzne.. Tak jsem pro něj ve finále o půl 12 jela. Nas... jsem byla neskutečně, ale bylo to pro mě menší zlo, než trnout do rána. Cesta hrozná - sníh atd. Ale dopravila jsem ho domů a spal na gauči 😠 Ráno jsem na něj nemluvila a pak mi volal a hrozně se omlouval...klasika. Pak jsem teda vychladla, ale myslela jsem, že ho fakt zastřelím! 😉

mimina321
8. led 2010

dobré ráno kočky 🙂
no téma páni tvorstva.... 😀 mňa hrozne vytáča ked ideme niekam s mojím mm.vezme klúče od auta a ide do auta potim cestou vyšetruje či som zobrala to alebo ono...a ked niečo zabudnem to je rečí...vtedy by som mu bola schopná ublížiť 😎

papua
8. led 2010

ahoj lastovicky! to mame teda pocasie 🙄 😠 !!!! Debata o manzeloch je dobra tema 🙂, tiez by som mohla prispiet vselicim 😀
Evi: som rada, ze mame spravy ako sa mas 🙂

Mimi, Jaspi ahoj dievcata!

mar26
8. led 2010

Ahoj holky,
jen jsem vás prolítla...dočíst nestíhám,tak mě omluvte

mimi jsem ráda,že nemusíte čekat půl roku, po těch 12-ti,teď už 9 týdnech uvidíš jak se budeš cítit 🙂

Kači moc mě mrzí,že máš i teď takové trápení s tchýní a že tě manžel v tomhle zase zklamal,ach jo...moc bych ti přála,abyste se mohli odstěhovat do svého a jí si fakt nemusela vidět, slyšet a nejlépe co nejdál od ní.

Evi je dobře,že si manželovi přistřihla křídýlka 😅 a je to teď lepší 🙂

vlaštovko super,že i tvůj manžel si uvědomil co a jak a už tě neprudí a pomáhá!!!
Můj je v tomhle v pohodě...vůbec by si nedovolil mě prudit že něco není uklizené,udělané a malou kdykoliv chci pohlídá...včera jsem byla hodinu a půl pryč a taky chodím cvičit tak taky hlídá, i když jsem byla celé odpoledne v tahu,tak hlídal a pohoda 🙂. Sice přes den bývá Naty taky protivka ještě,ale je to lepší.
Co Tiborkovo zoubky,kolik jich už má? Naty se vyklubala dolní jednička,druhá je už v těsném závěsu...kdy začal při těch zoubkách špatně spinkat?

strouží třeba budeš mít Nelinku zlatíčko a bude moc hodná

protože jinak koukám že Kačka i Evička mají takovou kopii Naty v tom,že je buď na rukách nebo u prsu...taky to tak bylo...teď je to u nás už mnohem lepší,ale chovánek je to pořád 🙂

jaspina
8. led 2010

Taky u vás tak sněží? To je děs tady 😠

papua
8. led 2010

Jaspi ano!!! Katastrofa! ja uz chcem jar!!!!!!

papua
8. led 2010

Mar: ahoooj!

sarlotta
8. led 2010

ahojík holčinky... u nás taky sněhové království 😀 😀 ještě že nikam nemusím 😉

papua Ty už máš půlku těhu za sebou 😲 😎

mar natálka bude mít půlroku... šmarjáááá 😎

sarlotta
8. led 2010

mar kukla jsem na foto🙂 ta zelená bundička s kalhotama je náááádherná... jsem ujetá na zelenou🙂))) kde jsi to koupila 😀 😉

mar26
8. led 2010

ahoj papu....ještě jsem si vzpoměla...ty pohyby fakt můžeš teprve cítit a jak psala Evička nemáš placentu na přední stěně? Každopádně věřím,že mimísek je v pořádku 😵 ,kdy budeš mít výsledky amnia?

ahoj šarlotko jak je? no jo...půlrok se blíží 😵

vlastovka385
8. led 2010

Mar, normálně Tiborovi ještě nic nevylezlo, pořád to kontroluju. Já jsem prý měla první zub až v 8 měsících, ale ségra prý ve 3 měsících dva, tak je to asi hodně individuální. My teď trpíme spíš na prdy po zavedení příkrmů, teď vařím pořád dokola cuketu bramboru, protože to ho tak nejmíň nadýmá. Když jsem zkusila maso, tak katastrofa. Doktorka mi radila zavést ovoce, ale to mně potvora plive, asi je to na něho kyselý, tak mu to míchám večer do kaše. Jak ti Naty spinká?

papua
8. led 2010

Sarlott: ahoooj! no uteka to rychlo 🙂

Mar: praveze neviem kde mam placentu, ale ked mi minule robili utz, tak hovorili ze v norme vsetko, nepovedali ci je v predu, alebo indeu...Ale to je jedno, uz som sa ukludnila, hlavne nech uz mam tie vysledky....Vyzera to tak ze ich budem mat az ten dalsi tyzden okolo 20.teho ☹

Vlastovka ahoj!

mar26
8. led 2010

vlaštovko aháá já myslela,že ho trápí v noci zoubky...právě Naty to snáší zatím dobře,masakr pak budou asi stličky...protože tenhle jeden už má do čtvrtky vyklubanej a druhý už hooodně prosvítá
a nezkoušela si dávat třeb a probotický kapičky nebo laktobacílky baby od Swissu?
Naty spinká krásně..usíná mez 19,30-20h a na jídlo se budí mezi 6,30-7...dneska jsem nahazovala jen kolem půl 2 dudlík a pár nocí předtím ani to ne...tak že si na noci zatík nestěžuju, ťuk,ťuk

šarlotko ta bundička je z Nextu,už jí prodávám 😀 ,je 3-6měsíců 🙂
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=187772

sarlotta
8. led 2010

mar je super... kakra, když já ještě nevím co to bude 😀

mar26
8. led 2010

šarlotko 😅 ,třeba vydrží a neprodá se 🙂 ,ale krásně by se ti na holčičku na zimu hodila....prcek bude skoro starý jak Naty v zimě 🙂 (teda o rok samo)

papu však ono je jedno kde je 🙂 a je dobře,že si v klidu....ty výsledky jsou teda ještě za dlouho ☹ ,ale pak to bude nejkrásnější zpráva 😵

mimina321
8. led 2010

mar vecičky po Natálke sú krásne 🤐 keby som tehu a čakám babu tak ti to vyrabujem 😀 😀 😀
sarlott u nás sa dá zistiť pohlavie z krvi matky,že už od 8týždňa-je to normálne geneticky že na 100%-no musím povedať,že je mi to fuk len aby to už bolo ale som aj nezdravo 😅 zvedavá
papu aj u nás navalilo poriadne snehu,ja sa teším sneh milujem 😵

sarlotta
8. led 2010

mimi třeba nám to řenkou 25.1, na NT... 😉

mar26
8. led 2010

mimi 😀 ,tak ti budu moc přát holčičku a hooodně brzy 😵 ,abych měla kšeft 😀
nééé si dělám srandu,to víš,že ti přeji miminko co nejdřív a je jedno jeslti chlapečka nebo holčičku 😵

šarlotko tak to se budu těšit...nám na NT pan doktor neřekl nic,protože řekl,že by se lehce mohl splést a nerad hádá

mimina321
8. led 2010

mar tak ten kšeft berem 😀 😀 😀
sarlott to je super,za chvíločku to budete vedieť 😵

papua
8. led 2010

mimi: ja mam rada sneh ale iba na horach, musim chodit do prace a tu u nas v blave sa teda sćestari nejdu pretrhnut 🙂, ledva sa vystveram na kopec autom, smyka ma na vsetky strany, plno snehu vsade....☹V meste to je hrozne....

jaspina
8. led 2010

u nás už prý svolávají krizový štáb kvůli kalamitě 😒 Dodnes si pamatuju jak tam co bydlím spadly během ani né týdne 3 střechy pod sněhem - to bylo tak 3-4 roky zpátky? Ten pohled byl fakt šílený! 😢

mimina321
8. led 2010

no jaspi u nás je volakych 20cm-to má od kalamity daleko 🙂
papu no v meste to naozaj nieje asi bohviečo hlavne ked to neodhrňajú-u nás je to také krásne biele decká sa sánkujú o 106

jaspina
8. led 2010

Mě to teď taky ještě nepřijde tak hrozné - asi jak kde.. Ale tehdy si fakt šla a kolem tebe přes půl metru sněhu.. Nebylo ho už kam odhrnovat a pak jak to tálo 😝

dracekmracek
8. led 2010

Ahoj vlaštovičky moje.

kačí,evi a vlastovko to je mi líto s těma chlapama 😒 já tohle doma nemám Jirka max.pomáhá se vším,až se na něj zlobím,párkrát si malého i vzal do obýváku abych se vyspala a to šel do práce.

mimi doufám že je aspoň trošinku líp,moc na tebe pořád myslím.

a co naše těhulky?Snad je vše ok....

u nás nic nového,prošli jsme střevní chřipkou tak byl Lukášek pár dní na dietě,dost mi zvrací tak zkoušíme jaké UM zabere.Kačenko potničky se nám objevily dneska ale nic na to nedávám,nepoužívám už ani mýdlo,jen jsem ho omyla vodou.Možná jsme alergický na johnson.
Každý den jsme s mojí maminkou které Lukášek dodává síly....

slibuju že se zase ukážu moc vás všechny zdravím,a jestli budu vzhůru jako včera určitě dočtu.

jo strouzi neboj ty mímo zvládneš,vím to 😉

mar26
9. led 2010

Dobré ránko,

ahoj dráčku...v týdnu ti nějak pošlu ty věcičky...děkuju moc!!
a mlíčko používáte AR (anti reflux)? A ani to proti zvracení nepomůže?
Naty mi začala teď víc ublinkávat po dvojkovém nutrilonu,tak to taky řeším 😒
je dobře,že Lukášem dává mamince sílu 😵

mimina321
9. led 2010

ahoj 🙂
katuška aj mar máte moc krásne fotky v albumčekoch 😵 Lukáškovi skoré uzdravenie a tiež aby sa aj mamika uzdravila čím skôr

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru