Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

dracekmracek
9. led 2010

Martinko to jsme ještě nezkoušeli jako jediné...on jak byl na dietě tak mohl jen mrkvový odvar a nemléčnou kaši,to je ejdiné po čem mi neblinká....takže jsem z nutrilonu zkusela být na hippu a pak bebě...do tý mu musím dát lžičku kaše a blinká míň.Včera jsem mu koupila Nutriton na zahuštění mléka a taky pomohl minimálně...to mlíko AR mají jen v lékárně viď?Nikde jsem ho neviděla....
My se asi doma zblázníme jsme tu zapadnutý a Lukášek je protivka když je doma tak lítáme po venku ale dneska jsme jeli jen nakoupit autem a to mi zapadalo před Kaufem za 20min 😅
věcičky nespěchají jsem ráda že jste je užily 😵

mimi prdelko děkuju

strouzek
9. led 2010

ahoj holky kecalky včera se tady kecalo o 106 ani se nebudu pokoušet dočítat.

katuško ahojky chudáček lukášek takové bobátko a už nemocné tak ať je brzo úplně fit. s tou UM, no holky já byla dneska ve schleckeru na nákupy a pořádně jsem si prohlížela ty mimčo regály s plínama, sunarama, kašičkama atd. ty jo na to aby měl člověk 2 vysoké školy ale plínky jsem se rozhodla jedině pampers ze začátku snad budou dobrý, ubrousky taky pampers nebo hipp, kosmetiku mám už doma HIPP, a sunar asi nutrilon stála jsem u těch příkrmů asi hodinu prodavačka na mě koukala co tam furt studuju 😀
jinak Katuš říkala jsem ti že se mi o tobě zdálo?? normálně si mi vlezla do snu, přijdu domů a tam ty sedíš na gauči s mým manžou tak jsem ho seřvala co si tahá ženskou domů a on že jsi jeho sestřenka, katuška z vlaštovek tak jsem ho v tom snu sprdla že mi to neřekl že tu koníkujeme a já nevím že jsme rodina 😀 no a dneska se mi zase zdálo o tercie a jaspince akorát už nevím co ale něco ze sáněma asi jsme holky byli sáňkovat 😀

dracekmracek
9. led 2010

strouzku tak já u vás na gauči?dobrý 😀

no je toho moc,já to říkám pořád co jsem do toho dala peněz,škoda že lékárny nedávají vzorky....my jsme vyrostly na sunaru a nic nám nebylo 😅
malej se mi teď osypal,asi z kosmetiky tipuju....Johnsons...sice jí máme už od porodky,ale mazala jsem mu víc bříško a do rána to měl...bobek....tak myjeme jen ve vodě....my jsme tu zasypaný tak jsme první den doma a na palici 😀

strouzek
9. led 2010

no jo na gauči přiznej se cos u nás dělala 😀
jinač máš pravdu, teď se z toho dělají velký štráchy. já jediný co nehodlám řešit je prací prášek a aviváž prostě stejnak používám persil sensitive sypací i gel tak to měnit nebudu a aviváž budu dávat akorát nějakou dětskou a hotovo.

sarlotta
10. led 2010

ahojík holčinky, herkou neděli přeju🙂 😎

mimina321
10. led 2010

ahoj 🙂
no s detskou kozmetikou je to ťažké a s mliečkom tiež-každému drobcovi totiž vyhovuje niečo iné....a to je potom rozmýšlania
ja tiež periem väčšinou so sensitive,od jedného prášku som mala prhlivku 😝 ale prášok batole sa mi zle rozpúšťal pri nízkych teplotách

jaspina
11. led 2010

Dobré ránko., dnes mi zas dorazí šéf, tak budu mít utrum s koníkem 😒

strouzek
11. led 2010

ahoj holky 😵

jaspi no teda se zlbáznil ne? přece nebudeš dneska pracovat 😕 😀

s tím práškem no je to těžký ale já už nevím kde jsem to četla myslím že na jedný mý starý diskuzi že holka měla kamaráda v laborce tak udělal rozbor jaký je rozdíl mezi mimčopráškem a persilem sensitive a prej skoro žádnej snad jen voní jinak. takže persil je velmi kvalitní prášek i pro mimča a já osobně ho mám nejradši takže u něj zůstanu

jaspina
11. led 2010

Strouži taky mi to přijde jako pěkná blbost. Dělat v pondělí! 🙂 Navíc je mi těžko, protože jsem se včera nacpala chlebů ve vajíčku - a dala jsem si na to syrovou cibulu, po které je mi blbě vždycky. A dobře mi tak! Nenažranec nenažraný - hlavně že chci hubnout! 😠

strouzek
11. led 2010

teda ty si dáváš, mňam dala bych si taky hnedka jen bez tý cibule ale nevím co by na to řekl cukr 😅 už fakt nevím co jíst, někdy mám hodnoty super a z toho sním 1 jogurt a hodnoty jsou v oblacích. včera jsem měla nudle s vajíčkem na cibulce a hodnota byla šílená 😔

jaspina
11. led 2010

A nedali ti nějakou brožuru o cukrovkářské dietě? Já vím, že tam je to hlavně o počítání..a vážení jídla.

strouzek
11. led 2010

nedali, řekli mi ať mrknu na net, na ten jsem mrkla a nebo ať si zajdu do nemocnice za nějakou dietní sestrou ale tam se mi teda nechce zvlášť se tam nepotáhnu v tom sněhu. spíš mi dr. řekl ať zkouším co mi sedne, řekl mi v čem je cukr a na co si dát bacha hlavně na to ovoce a přílohy že to často lidi mate , takže se snažím dávat si méně brambor, nejíst knedlíky atd. někdy hodnoty moc hezký a třeba je to flák masa a brambor a z toho si dám jen blbost a hodnota velká. třeba jsem nepochopila jak můžu mít krásnou hodnotu z hermelínovýho hambáče ale hroznou z jogurtu a graham. rohlíku 😅

jaspina
11. led 2010

Ten rohlík je ale samý sacharid né? A v jogurtu cukr..

kackark
11. led 2010

Ahojky holky, vypadá to, že malý na chvilku usnul, tak s vámi můžu chvíli poklábosit.

U nás je šílená kalamita a včera jsme byli parkrát bez proudu, a to je pro nás katastrofa, nefunguje ani topení ani voda. Tak snad to bude dnes lepší, a jak jste na tom vy? Já bych autem teda určitě nikam nevyjíždíle a pracujíci moc lituji.

kackark
11. led 2010

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek.......13.11. porodila chlapečka Tomáška
Dracek........30.11. porodila chlapečka Lukáška
Kačka.........12.12.porodila chlapečka Tadeáška
Strouzek.....čeká holčičku
Tercie.........čeká chlapečka
Papua.........našla //
Farmi..........čeká chlapečka
Sarlotta.......našla// 25.1. NT, 1.2. KO
Jaspina.......................6DC
Mimina.........prodělala mimoděložní těhotenství

kackark
11. led 2010

Strouži, doporučuji kapesníčky od HIPPU, přijdou mi pevnější a vlhčí, než ty od Pampers 😉

kackark
11. led 2010

No a já vlastně ani jinou kosmetiku než HIPP nepoužívám a na obličej jsem drobečkovi nepatlala vůbec nic a ty potničky má, ale tělíčko, je krásně hlaďoučké a bez potniček a ekzémků.

Jen se mi pořád zdá, že je malý stále žlutý, tak mám strach, aby už nešlo o žloutenku kojených dětí, a to bych potom prý musela mlíčko odstříkávat a převařovat, ale pro malého udělám cokoli 😉

jaspina
11. led 2010

U nás naštěstí všecko funguje. V ten pátek to byla hrůza - měla jsem strach, že se vůbec nedostanu domů a furt chumelilo, ale přes víkend už byl klid..

kackark
11. led 2010

Tak to u nás bylo nejhorší o víkendu, v pátek to ještě šlo.

A už se bobíšek vzbudil, nevím co ho trápí, nespal skoro celou noc 😖

strouzek
11. led 2010

ahoj kači no teda to musí být mazec bez vody elektriny a hlavně topení mě stačí když vypnou elektriku na hodinu a nejde mi telka a už hysterčím a to já mám topení parovod či jak se to jmenuje no od města takže ať je kalamita nebo ne funguje představa nemít třeba na čem uvařit protože bych měla elektrický sporák, nešla by lednice a ještě doma zima a malé mimčo k tomu tak bych byla hotová.

jinak ten hipp mám kosmetiku doma a krásně mi voní, na ubrousky jsem taky koukala že buď ty hipp nebo pampers ale asi koupím oboje a vyzkouším když nebudou sedět tak je vypatlu u sebe protože já do těch vlhčených ubrousků chytám Oliverovi hovínka z kočkolitu a pak to házím do WC 😅 čurání dávám do koše to je jasný ale něčím to vzít musím no ne? a taky když se líčím tak kolikrát si ty ruce od makeupu utírám do vlhčených takže u mě je velká spotřeba i tak a to mimčo ještě není 😀

jaspi no v graham .rohlíku by bejt neměli žadný cukry nebo málo, bílý pečivo jsem neměla od zjištění cukrovky ☹ minule jsem si dala diamarmeládu a graham rohlík a cukr vyšší a z toh jsem si dala langoš s kupou tatarky a sýr a cukr krásnej tak nevím asi se budu živit hambáčama a langošema 😀

strouzek
11. led 2010

holky našla jsem jednu přeb. komodu úplně jsem se do ní zamilovala přesně takovou jsem hledala a hlavně krásná cena jen nevím ty šuplíky aby byli dost hluboké co myslíte??

http://www.tomi-trutnov.cz/3107-detsky-nabytek/...

kackark
11. led 2010

Strouži, já z toho taky byla pěkně hotová, přes den to ještě šlo, ale když byla tma a vypli to, bylo to horší. Malýho jsem měla u sebe celou noc v posteli, kdyby nešel kotel a nás to neprobudilo, tak abych ho zahřála. Byli jsme i zabalení, že v nejhorším případě pojedeme k našim, ale riskovat se cestu autem se mi taky moc nechtělo. No snad je to za námi.

kackark
11. led 2010

Strouži, je moc pěkná 😵 Záleží co by si do ní chtěla dávat.

strouzek
11. led 2010

kači no do tý volný mezery bych chtěla dát košíky a v nich by byla kosmetika a takové ty věci na přebalování
v 1. šuplíku by byli asi plínky, žínky a osušky a v těch 2 zbývajících šuplících věcičky které by malá aktuálně nosila. ty ostatní věci z výbavičky budu mít ve skříni takže to by byla pohoda, šlo by jen o ty věci k ruce ale i tak prostě každý cm k dobru je výhoda ve 2. pokojáku

sarlotta
11. led 2010

Ahojík holky🙂)

Strouži v graham rohlíku je stejně cukru jako v obyčejném, kor když to jako graham vypadá jen navenek. pečivo je nejhorší.
Dia výrobky v těhu nejez vůbec-není to pro těhule vhodné. To si dej radši kousek obyč čokolády na chuť.
Maso a zeleninu papat. Já to mám taky tak a to už teď, tak nesmutni 😉
A kolik máš tu ,,hroznou" hodnotu po jídle ?

sarlotta
11. led 2010

ta komoda je moc pěkná..akorát ten vrch, dá se pak oddělat ? to by bylo fajn, aby se ten přebalovák dal dát pryč.

strouzek
11. led 2010

ahoj šarlot fakt tak jakto že mi diabetolog řekl že graham můžu a graham jí i můj tata cukrovkář tomu to zase řekl jeho doktor. dia jsem si koupila jen tu marmeládu a stejně jsem z ní cukr měla tak to kašlu. ty diaoplatky a tak nejím bo je to hnus to radši nic. mě ani tak sladký nevadí ale vadí mi to obyč jídlo a ovoce protože je těžký si to nějak uhlídat. hodnotu mám po jídle kolem 9,5 ale už jsem měla i 11 😔

papua
11. led 2010

Ahoj moje zlaticka!!! chcem sa s vami podelit o kusocek svojho momentalneho stastia a dufam, ze to bude aj nadalej vsetko v poriadku🙂! Zatial mam vysledok z amnio iba na chromozomove odychylky-cize tie tri trizomie a to je v poriadku 🙂))))), este ma caka vysledok na rastepy, pretoze ten mi na afp vysiel tie zle, ale ten budem mat az buduci tyzden....A este jedna dolezita vec-je to dievcatko 🙂!!!!!!!

sarlotta
11. led 2010

strouži, no určo je graham lepší než obyč rohlík, ale asi bys měla vynechat jakékoliv pečivo..když Ti to tolik zvedá cukr
a myslím to tak, že v pekárně napíšou, že graham, nebo tmavý rohlík a prd je to taky z pšeničné mouky

11 je dost 😒

záleží i na tom kolik máš pohybu 😉

strouzek
11. led 2010

papuuuuuuuuuuuuuuuuu to je krááááása jsem úplně dojatá gratuluju my to věděli 😵 😵 😵 štěstíčko cítím až k nám do česka. gratuluju k holčičce to je krása úžasný úžasný bombastický

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru