Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

skritkova
27. led 2010

Strouži, pokud Ti to pomůže, tak já jsem taky jedna z těch, co jen pozoruje, jak mají ostatní v mém bezprostředním okolí všechno ok (teda myslím spíše těhotenství+následný porod), takže já budu ta, co si to "vychutná" za všechny😀

murynka
27. led 2010

sarlot a nedonošený miminka potřebují nástřih 😉 😉 naše měla 2,20 a byla jsme nastřižená aby jí tu cestu ulehčili 😉
a hráz jsme nemasírovali 😝 😝 přijde mi to divný nevím 😀

tercie
27. led 2010

Šarlot návod určitě nahoď 😉 Všechno se hodí 😀

strouzek
27. led 2010

skřítku v porovnání s tebou jsem já pohodářka ale v porovnání s mým okolím jsem já taky vyžíračka za celý okres 😀 zrovna jsem to dneska psala kámošce, já neměla nikdy nic normálně, bydlení, svatbu, otěhu, těhu, když neřeším štítku řeším cukrovku a furt něco, takže nebudu naivní že bych si myslela že porod bude brnkačka.hold si to vyžeru no co už, hlavně že se pak nažeru koprovky a je mi fuk jestli jí budu baštit zašitá dole nebo na břichu 😀 jsem to ale co? místo Neluš přemýšlím o koprovce ale holky touha je touha, dneska jsem na jogurtech manža zrovna obědvá tak okusuju noťas 🙄 😀

strouzek
27. led 2010

my jsme hráz "masírovali" při snažení až dost takže netřeba v tom pokračovat 😀 😀 😀

sarlotta
27. led 2010

mury ty jsi hubeňourek🙂))

stroužku drogy a epidurál jsem měla, ale neuklidním Tě bolelo to i tak 😠

skritkova
27. led 2010

Strouži, tu koprovku Ti moc přeju🙂 Kéž by se cukr umoudřil a Ty ses mohla normálně najíst... No ale za 2 měsíce (možná i dřív) touhle dobou už si budeš pěkně nacpávat pupík, takže jen vydrž, pak si všechno vynahradíš🙂

strouzek
27. led 2010

ale tak snad to bolelo méně ne? 😅 holky jak mě to bude bolet tak se manža dozví na sebe věcí,protože vždycky za všechno může chlap 😀

skritkova
27. led 2010

Šarlot, díky moc za IP, jsem zvědavá, jak se na to bude manža tvářit, musím ho na to začít pomalu připravovat 😉

sarlotta
27. led 2010

mno před epidurálem mě bolelo v kříži jak čert- ty bolesti v břichu proti tomu byli v poho🙂 to se dalo prodýchat.. záda ne... tak že mi dají epidurál.. pak sem necítila nic a dali mi vyvolávačku a pak jsem cítila všechno i přes epidurál a byl to mazec... ale naštěstí vlastní tělo vyrábí dost hormonů aby ses cítila v takovém rauši🙂) že prostě dýcháš a čekáš co bude🙂))

Tu koprovku si klidně udělej...akorát bez sladké smetany.

sarlotta
27. led 2010

skrítková no ze začátku je to divní, že🙂 ale musíte to brát ve srandě, myslím, že na tom něco bude. Bříško se taky mastí proti strijím. takže určo pružnější hráz je dobrá, když nezabrání nástřihu tak se bude aspoň dobře hojit🙂

skritkova
27. led 2010

Já právě taky věřím, že to má něco do sebe, no uvidíme, pak si řeknem🙂

sarlotta
27. led 2010

doufám🙂 chci rodit normálně... kvůli kojení a vůbec SC pak bolí jak čert nemůžeš ani pořádně přebalit prcka 😒

tercie
27. led 2010

Šarlot díky, musím to dát přečíst manžovi,aby se stihl psychicky připravit 😀 Taky mu budu brzo muset svěřit holení, to začíná bejt trošku problém 😀

Holky já teda koprovku nemusím, ale třeba králíka na smetaně s chlupatejma knedlíkama, co dělala mamina,to bych se neostejchala .-D
Pššššššt o jídle!!! Už zas akorát dumám co sežrat. Já bych holky tu dietu asi nevydržela, mě by museli přivázat a zamknout mi ledničku...

sarlotta
27. led 2010

Musím frčet, malý má na 17hod kroužek tancování, tak mizím. pak zas nakuknu🙂)

strouzek
27. led 2010

no tak třeba ti ho dali pozdě, protože plno holek co mělo epidurál říká jak to bylo super a nebolelo. no mě je to fuk, přijdu do porodky a budu řvát drogy sem a hned 😀 a koprovku no nevím než se takhle šidit to radši nic. navíc já koprovku jím jedině s knedlama většinou tak 5 kusů žádný problém takže jedině že by měli diaknedlíky 😀

strouzek
27. led 2010

tercie však já tu dietu taky psychicky nedávám už závidím i konzervu kocourovi 😀 ale zítra holky to prdím jdu na gyndu a jak bude po odběru krve na dia tak půjdu rovnou cestou do místní restaurace, už mám vyhlídlé meníčka z netu kde co mají, a kousek od baráku mají kyselicu a lívanečky takže dia nedia zítra prostě jdu 😎

tercie
27. led 2010

Mě stačí, když mi manža vyprávěl, když mu operovali kýlu s epidurálem... jak byl mrtvej na spodek a cítil jak se v něm hrabou, blééé 😀 A navíc se mu celá procedúra odrážela v chromu na stropním světle co měl nad sebou 😀 Takže ne, díky, já chci normální, přirozenej porod 😀 Žádný píchání do páteře ani řezání do břicha. No, možná těch drog trochu jo 😀

strouzek
27. led 2010

tak to asi ale nebyl epidurál ne? to bylo lokální umrtvení epidurál není přece úplné umrtvení jen zmírnění ale to hrabání musí být hnus, prej se tak často dělá císař že jen umrtví břicho a ty to vidíš, slyšíš a cítíš to by mě omyli když císaře tak uspat

tercie
27. led 2010

Píchají to taky do páteře, no možná záleží jen na tom, kolik ti toho daj... jinak nevím...

strouzek
27. led 2010

mě píchnutí do zad neva, toho se bojím nejméně věřím doktorovi ale jak říkám bojím se spíš těch bolestí, kleští, šití zaživa atd.

tercie
27. led 2010

Strouži to já teda nevěřim, víš jak, ujede mu ruka nebo se blbě hneš a do smrti se už nepostavíš na nohy...teda na vlastní 😀 Já nevim, třeba přehánim, ale když to půjde bez toho, budu radši 😀
Si hraju na statečnou 😀

Náááhodou jsem četla, že to bolí taky podle toho, v jakým k tomu přistupuješ rozpoložení. Když jsi vybobkovaná, že to bude děsný a bude to bolet, tak jsi celá v křeči a pak to bolí, to je jasný... a každá bolest začíná v hlavě,žejo...
Naproti tomu, když jsi s tím smířená, že nějaká ta bolest holt k tomu patří, ale že to je proto, aby se Neluš dostala na svět a ty musíš udělat všechno proto, abys jí to usnadnila, tak je to o hodně lepší 🙂

No,a praxe ukáže 🙂

sarlotta
27. led 2010

uff sem tu🙂 No já se budu epidurálu bránit, když to půjde, fakt mi zabral až moc... nebylo to pozdě... pichli mi ho v 10dopolko a rodila jsem v půl5 odpoledne 😅
Píchnutí nebolelo - je to spíš tlak,ale v poho, no a normálně můžeš pak chodit, cítila jsem všechno jen ty záda přešli a kontrakce taky- bohužel. Určo je to fajn, když Ti to jen zmírní kontrakce- ale cítit je musíš, abys věděla kdy tlačit.

hehe Tercii, sem se těšila, chodila jsem na kurzy, cvičila dýchání... bolelo to stejně🙂 Radši nad tím nedumat 😎 nějak to dopadne.

tercie
27. led 2010

Šarlot to jo, já nepsala, že to nebude bolet 😀 Jen že se s tou bolestí asi líp vyrovnáš, než když z toho máš strach... No jo, když to člověk čte, vypadá to děsně jednoduše 😀
Sice jsem porod zažila, ale jen jakoby "malej" takže tak nějak vím do čeho jdu, ale tentokrát se na to docela i těším, Prostě bez bolesti to nejde, tak proč se s tím prát 😉

sarlotta
27. led 2010

Tercii stojí to za to... 100%. zubař je horší.. že pak nemáš tu odměnu 😎

tercie
27. led 2010

No zubaře mi radši nepřipomínej 😀 Ještě jsem se k němu ani neobjednala, a to potřebuju razítko do průkajdy. To je vždycky odhodlávání, jít i jenom na prevenci 😀 Jenže já jdu jednou a pak tam chodím dalších půl roku než mi dá všechno do kupy 😀

sarlotta
27. led 2010

Jo taky se musím objednat i s malým.
Sem si napsala co mám koupit pro mimísa a šplhá se to k 7tis. 😅 A zrovna mají takové pěkné akce kua. no ještě je brzy.

tercie
27. led 2010

šarlot na to asi kašli že je brzo,já jsem čekala a teď nevím co dřív. Kdybych začala dřív, mohla jsem si to víc rozvrhnout,pěkně každej měsíc něco... A máš po NT, to už bych fakt nečekala 🙂

sarlotta
27. led 2010

No jo Tercii... objednám to přes net🙂 asi po 3tis.. nad 3tis mají dopravu zdarma🙂 Ale musím něco naškudlit.. abysme vyšli 😉 nemocenská bude tento měsíc o ničem.

sarlotta
27. led 2010

Vím, že minule jsem pak byla s břichem už nervní v obchodech, když jsem měla něco vybírat 😅
Jdu bucat... přečetla jsem malému 3 pohádky z makové panenky a skoro usla s ním 😀 dobrou 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru