Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

skritkova
10. bře 2010

Aha, no tak to jsem pro... Kolikrát tu padají opravdu osobní věci...

jaspina
10. bře 2010

Mao to by bylo super! Taky jsem si kolikrát říkala, že tady píšu o věcech, o kterých se s okolím nebavím..

A my teď máme taky právě tu rohovou vanu a už jsem v ní taky byla při drhnutí 😀 Navíc sem se přistihla, že když v ní sedím při koupání, tak se furt rozhlížím kolem, jestli náhodou není někde flíček a nebo jezdím rukama po dně, jestli se někde usazuje vodní kámen 😀 Ale tak úchylná jsem byla i na začátku na nerez spotřebiče a už mě to přešlo.. 😀

skritkova
10. bře 2010

Holky, a odkdy má být ten novej koník, nevíte?

Jaspi, jo jo, tohle Tě určitě přejde 😀

jaspina
10. bře 2010

A kdy ten nový koník pofrčí?

maova
10. bře 2010

Nevím od kdy to přesně pojede, ale už teď tam jdou tyhle soukromé diskuze uzavřít. Jen tam píšou, že se to potom vymaže, až přejdou na novou verzi úplně, ale to by snad tolik nevadilo. Taky už mi přijde, že nás u sleduje moc lidí a radši bych uzavřenou diskuzi, kde se nemusíme bát něco napsat.

strouzek
10. bře 2010

baf, teda holky vy jste ale ukecaný, chvíli tu nejsem a skoro 2 stránky popsaný 😕

vy jste holky ale droboučký tak vidíte každej extrém je na prd. já jsem modelku nedělala, akorát jsem byla na miss okresu tehdy chodila nějkaá komise po středních školách a vybírala holky do užšího finále,z 3 tis. holek vybrali asi 200 a ty šli na konkurz a já se dostala mezi prvních 12. a pak jsem občas měla nějakou akci kde chtěli abych dělala jako finalistka něco jako hostesku ale to jsem byla ještě jiná váhová kategorie 😀

jaspi obdivuju tvoje nervíky při rkonstrukci, já jsem hrozně nedočkavej člověk v tomto, stačilo když se pár dnů malovalo a žili jsme mezi foliema a já už dostávala záchvaty paniky že se z toho bince nikdy nevyhrabem 😅 každopádně přítel je zlatíčko to bych si nechala líbit, mě manža volá naopak co bude k obědu jakoby každý den věřil že fakt uvařím 😀 😀

3/4 kalhoty? holky já mám zase pravej opak, dlouhý kalhoty v normální délce mám krátké jako 3/4 😀

strouzek
10. bře 2010

no ty soukromé diskuze nejsou špatný nápad ale jinak se mi nová verze koníka nelíbí, nemám ráda změny hlavně ty albíčka a tak mi přijdou nepřehledný

jaspina
10. bře 2010

Přesně tak.. 🙂

skritkova
10. bře 2010

Strouži, takže přece jen nějaká aktivitka v tomhle směru 😉 Nepřekvapuje mě to, protože jsi fakt hezká ženská.
Jinak mně se ten nový koník taky moc nelíbí, ale co naděláme, že.

strouzek
10. bře 2010

skřítku díky no to bejvávalo, měla jsem dlouhý vlasy a 30 kilo méně, teď bys mě nepoznala 😔

jaspina
10. bře 2010

To přesně tak bylo na to, že by se člověk nemusel ohlížet na to, co napíše.. 😉
Strouži já v tom trpím jak pes, ale nedá se nic dělat.. Ložnici máme plnou (prádelní koše, občas pračka...) Věci ze špajzu jsou tak různě (mixéry, konzervy..) No a obývák byl plný věcí do nové koupelny.. tak jsem ráda, že z tama už zmizela aspoň ta vana - zabírala půlku místnosti 😀 Po těchto zkušenostech se do té rekonstr. kuchyně fakt moc nepohrnu.. Jsem myslela, jak to bude hned.. Jenže když se musí omlátit zdi na cihly, udělat elektřina, pak zas dělat nové omítky.. bourat futra atd. Fakt děs! A furt je z toho binec. 😝

maova
10. bře 2010

Jinak se mi nový koník taky nelíbí, ale tohle mi přijde super. Hlavně tam jde v naší skupině vytvořit víc diskuzí, kam se dostaneme jenom my 🙂

maova
10. bře 2010

Jestli jsem na někoho zapomněla, tak se omlouvám a hlaště se 🙂

diddi
10. bře 2010

halo 😀

strouzek
10. bře 2010

jaspi to máš nervy jak špagáty, já bych to nepřežila takovou dobu v tom binci. hlavně jak je při rekonstrukci ten jemný prach všude tak já jsem zralá na psychinu 😀

maova
10. bře 2010

diddi, promiň, už jdu na to, já tam přidala zatím jen všechny z tabulky 😉

strouzek
10. bře 2010

mě to nejde se přihlásit 🙄

maova
10. bře 2010

To je divný, jsi tam ale přidaná. Tak jestli jsem neudělala někde chybu, to je možný. Jdu to zkontrolovat.

diddi
10. bře 2010

dik mao 😉

maova
10. bře 2010

tak co strouži, už to jde?

strouzek
10. bře 2010

ne hlásí mi to že mám jiný heslo když se chci přihlásit, přitom nemám tak jsem si ho nechala poslat do mejlu a nic zatím nepřišlo

skritkova
10. bře 2010

Mao, to je super!!!

Jaspi, já to trošku znám, v takovémhle stavu jsme žili 2 měsíce (naštěstí JEN 2 měsíce) a stačilo mi to. Zdi omlácený, všude se válely pytle s omítkou a lepidlem, kuchyň vlastně vůbec neexistovala, vařila jsem na 2plotýnkovém plynovém vařiči, elektrika šla jen v 1 místnosti, v koupelně, kde pak už byla aspoň vana, umyvadlo a wc jsme svítili takovým tím velkým světlem, co se používá na stavbách anebo svíčkama, nádobí (pár kousků) jsem měla v místnosti, kde jsme spali, tam byly i veškeré potraviny, lednice atd. atd.

tercie
10. bře 2010

Strouži neměnila jsi heslo jak to bylo s tím hackerem tady? Mě to vylezlo taky že mám špatný heslo, tak jsem si vzpomněla, že ho mám změněný .-D

strouzek
10. bře 2010

tercie já si měnila heslo včera kvůli manži bo se v práci nudil a lezl mi do IP a četl si 🙄 tak myslíš že mám dát staré heslo??

skritkova
10. bře 2010

Strouži, ten manža, to je srandista 🙂

tercie
10. bře 2010

Nekecej .-D To se asi musel docela pobavit ne? Jooova to si nedovedu představit, že by si manža početl, když ho furt pomlouvám 😀

tercie
10. bře 2010

No zkus to starý, protože tam jsou starý data nahraný, mám tam starou fotku a tak...

Holky jdu na chvíli venm se vysmradit tak přijdu až pak 🙂

strouzek
10. bře 2010

no manža to ani moc neřešil co píšu , jen přišel domů a říká mi že mi psala janička, nějaká farmářka a ještě kdosi ať jim odepíšu 😀 😀 😀 jako kdyby jen četl moje zprávy tak to bych přežila ale on mi jednou na staré diskuzi udělal že se v práci nudil a tak si založil nick jako nějaká snažilka a psal nám do diskuze že potřebuje poradit ohledně plodného hlenu, ovulačních testů atd. no a holky z diskuze mu tam radili co se dalo a on mi pak píše na icq máte novou snažilku co? a já no máme proč? a on že je to on že už konečně pochopil čím se celý dny bavíme v práci 🙄 prej hlenama a spermošema 😀 tak jsem ho seřvala jak alíka 😎

strouzek
10. bře 2010

nejlepší bylo že on heslo na koně nevěděl ale ví ho do mého mejlu tak si ho mrcha nechal poslat na email a vesele se přihlásil a četl si IPčka 😠

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru