Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
18. kvě 2009

Evi, gratuluji, gratuluji, gratuluji 😵 😵 😵

Jsem za Tebe mega šťastná a taky mám na krajíčku 🙂

evanek77
autor
18. kvě 2009

holky moje,
moc moc děkuju...
až teď, když to vím, mi došlo, jak moc jsem se bála tomu věřit. Je zvláštní, jak člověk sice nepřestane doufat, ale stejně se špatnými zkušenostmi nechá nalomit a čeká to horší. Já mám přeci takové štěstí...Teď už věřím, že budu maminka 🙂

strouzek
18. kvě 2009

jé evi to je krásnýýýýýý, gratulujuuuuuuuuuuuuuu

kackark
18. kvě 2009

To víš, že budeš maminka. Všechny tady budeme maminky 😉 🙂

Já si pořádně oddychnu až po velkém UTZ ve 20tt, ale jsou to "už jen" dva měsíce a to nějak vydržím 😉

Ještě, aby Katuška přišla z dobrou zprávou.

evanek77
autor
18. kvě 2009

kači,
já vím, že bude pořád něco, ale tohle je můj velkej zlom, že je Tomášek v pořádku.
Já to volala manželove mamince (mojí to nemá cenu) a klepal se nám hlas oběma. Už se moc těším, až zavolá manžel, má chudák jednání a tak jsem mu jen napsala. Včera měl splím, jak se mu nic nedaří, v práci špatné, do toho nemáme jasné bydlení (jeho ex nám nechodí k soudu), do toho strach o malého... tak si zalouží dobré zprávy, protože když nejde o zdraví, jsou to všechno blbosti, které se dají vyřešit 😉 😉 😉

kackark
18. kvě 2009

Evi, přesně tak, určitě bude šťastný jako blecha. A vše ostatní se dořeší. Já úplně chápu, jak se cítíš, překonala si něco, čeho ses velmi bála a to je úžasné. Já se na ten pocit těším po tom velkém utz 😉 🙂

maova
18. kvě 2009

Evi, taky moc gratuluju 😵

evanek77
autor
18. kvě 2009

kači,
já se tak daleko nedostala, ale už teď se na něj těším také, je krásný slyšet dobré zprávy 😉 🙂 🙂

murynka
18. kvě 2009

evi MOC GRATULUJI 😵 😵 😵 😵 😵

manžílek bude moc štatný!!!!!!

evanek77
autor
18. kvě 2009

marti, díky 🙂 🙂 🙂

evanek77
autor
18. kvě 2009

mury,
loni bylo riziko 1:240 a letos 1:19 000, tak to je tedy mega rozdíl 😀 😀 😀 😀 😀

murynka
18. kvě 2009

evi těm číslům nerozumím 😕 😕

marinka
18. kvě 2009

Evi, tak to je tada opravdu mega rozdíl, krása!! 😵 😵

strouzek
18. kvě 2009

evi to je bomba rozdíl, štěstí si vás našlo to je jasný, teď už z tebe bude jen spokojená těhulka a mamina

evanek77
autor
18. kvě 2009

mury,
to znamená, že loni vyšlo, že jedno z každých 240ti miminek miminko bude nemocné, tj. 239 zdravých a jedno nemocné. A letos, je riziko, že bude nemocné tak nízké, že je 18.999 zdravých na jedno nemocné....

kackark
18. kvě 2009

Evi, ta čísílka jsou úžasná 😵

tercie
18. kvě 2009

Ahoj holky, tak jsem taky trefila do novýho témátka... snad bude pro všechny z nás šťastné 😉

Tak a jdu vás dočíst ať vím, co je novýho 🙂

murynka
18. kvě 2009

evi aha a tyto čílsa říkají každému 😕 mám v tom trochu bordel když vyjde zvýšené tak to nemusí znamenat že zrovna tvoje moje miminko bude nemocné 😲 😲 fakt tomu nerozumím 🤐

evanek77
autor
18. kvě 2009

mury,
ten screening neřekne přímo, že dané miminko je nemocné, ale pouze, jak vysoké je riziko, že se to může stát. Takže i loni pořád byla velká šance, že malý bude zdravý. 239zdravých mimin na jedno nemocné. Takže 239maminek si mohlo oddechnout, protože nemocný byl ten můj. Už mi rozumíš...

marinka
18. kvě 2009

Market, říkají to každému. Je to riziko u tvého mimíska podle toho, jak vyjde to šíjové projasnění a nosní kůstka. To se posoudí a podle výsledků jim vyskočí tato čísla.. My jsme měli myslím 1: 14 000 u Aničky..Samozřejmě, vždycky je šance, i když to vyjde 1:10, ale tam už je to riziko veliké. Když to vyjde pozitivní, jde se na odběr plodovky..

tercie
18. kvě 2009

Evi moc gratuluju to je super novina, teď už si můžeš těhu náležitě užívat!!! 🙂 🙂 🙂

evanek77
autor
18. kvě 2009

nám loni nosní kůstka i šíjové projasnění vyšlo na jedničku, nevyšly jen hormony z krve. A malý nakonec dawnův syndrom měl, krom jiných poškození. Ale musím uznat, že paní doktorka už v pátek říkala, že je velmi dobře, že se tam Tomášek tak mlel, že hodně čilé miminko je znak zdraví, zato malý loni jen ležel a nehýbal se už u NT.

evanek77
autor
18. kvě 2009

tercie,
díky...
tak ju, jdu ven a asi skončím v cukrárně, odpoledne pa 😀 😀 😀

marinka
18. kvě 2009

Evi, Anička se na NT taky moc nehýbala, ale asi spala teda, páč je zdravá jak rybička 😀
No my jedeme, pá 😉

tercie
18. kvě 2009

Holky přijel mi manža z práce, jdu ho nakrmit a pak se tu snad ještě ukážu.

murynka
18. kvě 2009

holky děkuji za vysvětlení 😉 ale stejně moc nechápu 😅 hlavně aby to bylo o.k 😉

nella9
18. kvě 2009

Vlastovka... čeká chlapečka
Inneska......čeká chlapečka
Mar........... čeká holčičku - kontrola 9.6.
Jana.jaro.....čeká holčičku
Ba..............čeká chlapečka - 27.5. kontrola
Dadunka.....čeká chlapečka
Kristynaw....čeká holčičku
Nanai..........našla//
Maova.........našla // 20.5. velký utz ve II. trim., 28.5. KO
Evanek........čeká chlapečka KO 12.6.
Murynka......našla// KO 19.5.,NT 21.5.
Dracek........našla//
Kačka..........našla// 29.5. KO a NT
Sarlotta.......našla//
Papua..................24DC
Mimina..................23DC
Jaspina...................8DC
Tercie....................5DC
Strouzek.................4DC
Nella.......................2DC

nella9
18. kvě 2009

Ahoj holky hezký název.Ale u nás se zatím rozrůstání nekoná...Tak snad někdo zahájí //,koukám Papua je na řadě tak držím pěsti.

jaspina
18. kvě 2009

Holky už jsem to našla 🙂 Mě tady dnes prudí šéf a strašně mi leze na nervy! Já jsem vám pře tím nestihla napsat, jak ten peršan dopadl - on strašně žárlil na našeho psa (Howavard - přes 40kg) a vždycky když pes jedl, prolezl mu mezi packama k misce a chtěl ujídat - tak pes ho odnesl a jedl dál. No a když byl 1x pes na veterině a kočka doma, tak mu sežral plnou misku granulí - bylo jich asi tolik co velikost kočky.. Pak mi mamka přišla říct, ať se jdu podívat na kocoura, že vypadá jak balón z očima - a fakt. No a ten tydýt závistivý se ještě na ty granule napil, ony v něm nabobtnaly a zabilo ho to - krev z nosu a hotovo.. Jako vždycky jsem si myslela, že když se říká, jak se člověk najedl, že asi praskne je blbost, ale viděla jsem, že to jde 😀 Jako teď už se tomu zasměju, ale tehdy jsem radši všem říkala, že ho zajelo auto.. 😉

evanek77
autor
18. kvě 2009

jaspi,
to je teda 😀 😝

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru