Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

strouzek
18. srp 2009

tak jsem to zpětně prolítla co tu novýho, dráčku drž se a hlavně ať se drží Lukášek u maminky, sakra holky tady se buď přenáší nebo hrozí předčasný ☹

imiska držím pěsti na to amnio, úplně chápu ty nervíky ale neboj bude to dobrý, musíš si říkat že plno holkám vyšli ty testy na vyvoj. vady blbě a pak měli zdravého mimíška. prostě není to 100% a tak se doktoři tím amniem jen ujišťují 😉

jaspina
18. srp 2009

Já si dělala před chvilkou ovutest a na něm nic... tak nevím. Asi se k prasknutí zatím nechystá.. I když ta doktorka říkala, že to vidí tak za 2-3 dny - pokud se mu teda bude chtít prasknout 😒 Ale snad jo!

papua
18. srp 2009

jaspi podla mna kasli na ovu testy. mne tiez ukazuju divne a pri tom mam ovu v poriadku a vzdy velke foliky.....Testy su blbost podla mna....

strouzek
18. srp 2009

já nevím mě vždycky ukazovali ovutesty dobře, sedělo to s grafy i bolestí při ovu ale každý to má jinak. 😉 uvidíš folíky prasknou a bude ovulka jak vyšitá

kackark
18. srp 2009

Jaspi, hlavně ovu test by si měla dělat až dlouho odpoledne, nebo večer, ta hladina hormonu je vyšší 😉
Neboj, prasknou 😵

strouzek
18. srp 2009

já nevím ale mě ovu testy vždycky fungovali na jedničku, vždycky jsem říkala fungovat tak všechno není problém, čárky byli jak malovaný pokaždý

evanek77
autor
18. srp 2009

jaspi,
co to čtu, to je krása, že tenhle měsíc tak narostly 🙂 mě doktorka píchala pregnyl (a pak je do 36h ovulace)při velikosti 16mm, ale mohou prasknout až při 24mm, tak na ovu testu nic být ještě nemusí
strouži,
že se také ukážeš, ty jedna 😉

strouzek
18. srp 2009

evi ahoj no jo zanedbávám vás ale fakt nestíhám. o dovolený jsem nechtěla vysedávat na netu protože manža brblal že si kvůli mě vzal volno a já si ho nevšímám a drbu na koníkovi a teď jsem se těšila jak si v pohodičce budu chodit do práce koníkovat a prd, kolegyně si volno prodloužila takže dělám trochu práce i za ní plus plno nedodělaný práce mojí takže nestíhám ale snad příští týden už to bude zase jako dřív a budu v práci šoupat nohama 😀

evanek77
autor
18. srp 2009

strouži,
tak tě beru za slovo, víš, že se máš šetřit 😉

strouzek
18. srp 2009

to se neboj , já se v práci nesedřu 😀 u mě se potvrdilo to pořekadlo pod svícnem bývá tma, mám nadřízeného ředitele, ten všechny otravuje s prací, kontroluje a já? celý den na netu na stole binec a on se rozplývá jak jsem pracovitá 😀 😀

evanek77
autor
18. srp 2009

strouži,
koukám si to umíš zařídit 😀 😉

mimina321
18. srp 2009

katuška moc držím palce nech to dobre dopadne
strouži ahoj ako sa máš ?dnes som ťa zmeškala
papu kým mrcha nedorazila,nič nieje stratené 😵

farmarska
18. srp 2009

ahoj kočky 😉
hlásím se zase po nějaký době.., jen aby jste věděly, že moje situace je stále stejná, dvě čárky nejsou, ani už je nečekám, ale na mrchu pořád ještě čekám 😝 vůbec nevím kde se mi zatoulala 😠 snad brzy přijde a já se zase budu moct pokusit snažit 😅
jinak jsem neměla čas dočítat, bo má ted manžílek dovolenou a my makáme na baráku 🙄 takže sem nakukuju jen občas, ale doufám, že ostatním snažilkám se daří líp než mně a těhulinky že si pěkně těhulínkují 😵 😵 a maminečky, že se pěkně muchlínkují a tulí ke svejm mimineškám 😵 😵 😵

tak se zase mějte a já se vám zas až bude víc volna přijdu nahlásit 😀

dracekmracek
18. srp 2009

Moc všem děkujeme,na dnešek jsem dokonce spala tak věřím že bude líp 🙂

diddi
18. srp 2009

dracekmracek, posielam ti nadialku silu a vydrz....zvladnete to do konca....MUSITE!!!!....ved uz uba 10tt a mas Lukaska v naruci...to je za chvilku 😉

evanek77
autor
18. srp 2009

katuško,
moc na tebe myslím, opatruj se těhulinko 😉 🙂

dracekmracek
18. srp 2009

opatruju opatruju evinko,a hrnu do sebe jídlo co to jde aby přibral 😒

mar26
18. srp 2009

Dráčku, to zvládnete! už jste toho spolu zvládli tolik 😵 ,je to bojovník a má být po kom 😉

dracekmracek
18. srp 2009

no přijde mi že je těžkej pohodář,zatímco jáí trpím on je divoch,a za to jsem ráda 🙂 sice jsem spala v noci v sedě ale šlo to...fakt jsem byla za těch pět hodin spánku ráda,a hned jsem silnější....
Martinko Natálka je nádherná jak se usmívá ze spaní

ygreen
18. srp 2009

ahoj dračku moc na tebe v undatrách myslíme a držíme palečky 😵 a neboj, Lukášek si vezme z tebe co potřebuje (na tvůj úkor, ale co bysme pro miminko neudělaly, že 😉 a nevím jestli to není úplně scestná rada, ale možná že by nebylo od věci koupit si probiotika. Nevím zda by to mohlo pomoci osídlit střeva i Lukáška, ale jen mě to tak napadlo, když vím že předčasně narozená miminka mají problémy se střevy. A taky bych šla do Marin Q pro těhotné a kojící. Je to vlastně rybí tuk a podporuje vývoj mozku😉 Ale v tvém případě bych cinkla mudře o svolení 😨
Tak se opatruj a přeju klidnou dobrou noc 🙂

kackark
19. srp 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Evanek........čeká chlapečka 17.8. krev. 21.8. UTZ
Murynka......čeká holčičku - 20.8. 4D ultrazvuk, 1.9. KO
Dracek........čeká chlapečka - 4D ultrazvuk 28.8.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 21.8.
Tercie.........našla // KO 24.8.
Farmi.......................37DC
Mimina.....................32DC
Papua......................27DC
Jaspina.....................13DC
Strouzek...................13DC
Sarlotta......................9DC

kackark
19. srp 2009

Krásné dobré ráno princezny 🤐

Už jsem dlouho nevstávala takhle brzy, tak doufám, že mě to nezabije. Za chvilku vyrážím pro ty výsledky.

murynka
19. srp 2009

dobré ráno 🙂

vypadá to na slunečný krásný den 😵 😵

kači ty jo ranní ptače ju 😅 😨

my se nasnídáme a razíme pro kočárek včéra dorazil na prodejnu 😵 😵

evanek77
autor
19. srp 2009

krásnou středu vlaštovičky 😉 😉 😉

papua
19. srp 2009

Ahoj krasavice! 😉

strouzek
19. srp 2009

ahoj holky jsem tu opět na skok, omrknout co dráček a hlavně papua, co testík zkoušela jsi?

papua
19. srp 2009

Ahhhoj Strouzi!! nie nie este som netestovala, povedala som si, ze ked nedostanem v piatok mrchu, tak sobota rano testnem..Skor nie 🙂 Ale stale ma boli brucho akokeby uz mala dojst mrcha, uz od pondelka...

evanek77
autor
19. srp 2009

kači,
držím palce na výsledky ve fakultce 😉 🙂 🙂
papu,
to vydržíš až do soboty? to klobouk dolů... každopádně držím palce 🙂
strouži,
ahoooj 😉

evanek77
autor
19. srp 2009

mury,
já chci také růžoveeeej 😀 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru