Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

strouzek
7. zář 2009

však uvidíš papu, to neznamená že jí máš,u každýho je ten problém jinde rozhodně ale dle mé zkušenosti neposlouchat ty kecy o tom jak to chce čas a nemyslet na to, u mě se ukázalo že prostě to v hlavě ani ve štítce ani v ničem nebylo ale chtělo to svěřit se do rukou dobrý doktorky

dracekmracek
7. zář 2009

Nestíhám tak jen v rychlosti.

Strouzku strašně moc gratuluji mám obrovskou radost!!!!ať jste zdraví a miminko roste 😵 😵 😵

moc vás prdelky s Lukáškem zdravíme

strouzek
7. zář 2009

ahoj dráčku díky moc a co ty jak se máte s malým?? ani nevím jestli jseš doma nebo v nemocnici

dracekmracek
7. zář 2009

evinko ty máš poslíčky týý jo? 😕

já mám neomezené vycházky 😵 sice už si je moc neužiju ale je to fajn 🙂

evanek77
autor
7. zář 2009

🙂 dráčku,
to je dost, že se ukážete 🙂
neomezené? tý jo, závidím 😉

mimina321
7. zář 2009

ahoj bambulky moje 🙂
dnes som prišla z práce unavená a nas..ná až no......
strouži neboj to bude miminečko zravé ako rybička 😵
kači ešte aj nevolnosti sa vrátili,moja ty si to tehu naozaj ,,užiješ,,
evinka tak si mala pekný víkend 🙂
katuška som rada,že si popísala už som bola zvedavá ako sa máte
mar malá je naozaj kúzelná,myslím aj na ba a janku ako drobci rastú,už ich dávno nebolo vidieť

farmarska
7. zář 2009

ahoj holky krafalky 😉
tak se zase po nějaké době a náročném víkendu ozývám. Náročný byl hlavně na psychiku, páč byla ovule ale nebl sex 😝 alspon ne podle mejch představ 😅
nyní jsem v depkovací fázi, páč vím, že je měsíc zabitej a mně nezbevá nic jinýho než si zase počkat na tu příští a doufat, že přijde ve vhodnější dobu a bude to lepší 🙄
začínám bejt opět zralá na psychiatra, neumím už myslet na nic jinýho 😖
půjdu vás dočíst, ještě mi chyběj dnešní informace a jak tak koukám tak jste se tu činily 😀

farmarska
7. zář 2009

tady jsem vám okopírovala popis naší víkendove "akce", co jsem psala do zamlklinek..
to aby jste si to uměly lépe představit 😅 😅
ahoj holky u mne blbá nálada pořád pokračuje nemůžu si pomoct, ale pořád musím myslet na to, že jsme to asi propásli a budu zase muset čekat další měsíc... a kdo ví co zase bude ten další měsíc, bo při naší frekvenci styků, by to musel bejt leda tak zázrak, kdybych otěhu i když tercí se ten zázrak taky zadařil
pájí manža by i spolupracoval, ale všechny ostatní okolnosti tomu nepřály on se snaží, ale na můj vkus málo
manža teda nejdřív spolupracovat nechtěl bo prej je mooooc utahanej, tak jsem na něj nejdřív netlačila, pak byl utahanej i druhej den a to už bylo ne moje nervy moc, (bo já bych to ďála snad i se šimpanzem, jen abych měla splněno ), tak jsem udělala hystr. scénu (až se za ní stydím) a šla spát nagauč.. jenže tam to bylo nepohodlný, tak jsem se po 10min. zase vrátila a manža se začal snažit..jenže na sílu a povel to prostě moc nešlo..takže jsme to dělali ukrutně dlouho a stejně z toh nic nebylo, no tak jsem to potom odpískala
no a pak v sobotu ráno jsem na něj hupsla, jenže jak už jsem psala, nešla tam kam měla celá dávka a hned po tom jsem musela vstát.., takže si myslím, že jsem ten trošk spermoníků co tam byli natuty sklepala dolů
no a od tý doby nic nebylo , bo jsme měli vejletnickej víkend(už dopředu naplánovanej se synkem) a před ním se to prostě dělat nedá
tak když si to tak shrnu, tak těhu natuty nejsem bo minulej měsíc jsme tomu dávali daleko víc a jeli jsme jak fretky a taky dvě// nebyly, tak pochybuju, že ted jo
ale já vám říkám, příští měsíc, syna odešlu k babičce naplánuju chlapoj dovolenou půjčím od terci pevný pouta a bude po unavě protože už toho mám dost

farmarska
7. zář 2009

no tak asi tak to u nás probíhalo 😝 a já jdu ted něco dělat, ať přijdu na jiný myšlenky 😠

mimina321
7. zář 2009

farmi nedepkuj stačí jedna spermia.... 😉 aj ked nebola celá dávka,nevadí 😵
ale popis to je dobrý 😀 🤐

maova
7. zář 2009

Ahoj holky,
farmi, vy jste měli teda doma veselo 😅 😀 Víš jak se to říká .... nesmíš na "to" myslet 😀 😀 😀 To je útěcha co 😀 Promiň, já tě nechci zlobit, jen mě to tak napadlo 😉 Ale nebuď smutná, příští měsíc to napravíte a co ty víš, někdy stačí opravdu málo 😉

My jsme dneska měli zařizovací den a zítra po hooodně dlouhé době návrat do práce. Chjo, nechce se mi ani trochu, tak na mě prosím myslete, ať to tam není tak strašný a ty dny tam utíkají.

farmarska
7. zář 2009

holky díky! 🙂
mai držím palce, aby to zítra v práci bylo snesitelné 😉

stroužínku tobě držím palečky na zítřejší prohlídku 🙂 ono všechno bude dobrý 😵 ale ty tvý nervy naprosto chápu 😉 🙂
tak dobrou kočky 🙂

kackark
8. zář 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Evanek........čeká chlapečka - 18.9. KO s ultrazvukem
Murynka......čeká holčičku - 22.9. KO a velký ultrazvuk
Dracek........čeká chlapečka
Kačka.........čeká chlapečka - KO 11.9. s testem na cukrovku
Strouzek......našla// 8.9. NT screening
Tercie.........našla // 24.9. odběry a průkazka, 5.10. KO
Sarlotta.....................29DC
Mimina.......................21DC
Farmi.........................20DC
Papua........................14DC
Jaspina.........................4DC

kackark
8. zář 2009

Ahojky kočky 🤐

Jedu na to kardio a obdivuji všechny, co musí ráno takhle vstávat, mám pocit, že mě to snad zabije 😕

Marti, držím pěstičky k opětovnému nástupu do práce a hlavně, ať to rychle utíká 😵

Strouži, neboj, kontrola dopadne dobře, myslím na Tebe 🙂

Farmi, někdy i z mále se může narodit zázrak, tak v to budeme doufat 😉

Kači, jsem ráda, že jsi se ukázala, a že vypadáš spokojeně 😵

Mimi, ať tě okamžitě přestanou v práci štvát, nebo jim nasekám 😎

Sarlott, tak jakpak to vypadá s testováním? 😉 🙂

strouzek
8. zář 2009

ahoj holky jsem tu na skok, v práci musím udělat poštu, přebrat mejli a kolem poledne jedu na ten NT

bojím se jak čert, dokonce se mi o tom i zdálo ale ani ne tak o tom že najdou něco špatnýho ale zdálo se mi o tom jak jedu na pohotovost že určitě mimi nežije stejně jako loni. naštěstí v tom snu bylo vše okej a ráno jsem do toho blila jak amina tak prostě mimi určo žije a bude i v pořádku páč jak říkal manža my máme skvělý geny 😀

farmarska
8. zář 2009

ahoj holky, hezký ráno 🙂
v jednu v noci mi psala bobinka 🙂 jestli jí tu někdo znáte, tak aby jste věděly, že rodí 😉 😵 a chudineška psala že to bolí 😅 😅 😅

strouzek
8. zář 2009

jé bobi rodí? tak že držím palce

jaspina
8. zář 2009

Dobré ránko, včera jsem tu měla šéfa s jeho synem, tak už jsem se sem nedostala..

strouzek
8. zář 2009

ahoj jaspi

holky tak jsem právě zařídila pediatra pro mimi, ten dr. bude asi v šoku až tam přijdu pro razítko do průkajdy a řeknu že začínám 4. měsíc 😀 😀 no ale nechci nic nechávat na poslední chvíli, ten dr. je vyhlášenej a tak jsem se bála aby neměl potom stop stav.

strouzek
8. zář 2009

jo ještě jsem si vzpoměla proč se musí chodit k obvodní dr. v těhu? co mi udělá?? prevenci mi dělala na jaře tak to by mě mohla dát pokoj a dát jen razítko ne?

jaspina
8. zář 2009

Strouži kámoška tam teď byla a dala jí jen to razítko.

jaspina
8. zář 2009

Kde jste všechny? Já se na 11 chystám na Pilates a bojíííím seeeeee 😖

evanek77
autor
8. zář 2009

jaspi, neboooj 😀 😀 😀

evanek77
autor
8. zář 2009

kači,
držím na kardiu palce 😉 🙂
farmi,
stačí kapka a je taťka 😀

papua
8. zář 2009

Ahoj lastovicky moje !
kdze ste sa vsetky vytratili ? 🙂
Vsetkym co mate nejake kontroly, navstevy lekara a tak drzim palceky!!! uz ani neviem kto vsetko 🙂

Farmi: ako hovori Evi-nekdy staci naozaj iba kapka 🙂

Strouzi: ten obvodak ti da naozaj iba razitko, neboj...

Jej ja som dnes 14 DC 😉

sarlotta
8. zář 2009

Ahojík holky, hlásím 1DC, dle očekávání.

jaspina
8. zář 2009

Tak jsem zpátky z Pilatessu - teda třepala jsem se jak drahý pes a bolí mě všecko! 😀 Ale jsem ráda, že jsem se donutila jít a že jsem vydržela celou dobu cvičit. Bylo to přes hodinu a už v půlce se mi z toho všeho dýchání motala hlava 😝

evanek77
autor
8. zář 2009

papua,
tak to ti ovulka klepe na dveře 😉 🙂
a koukám, že šarlotka ji bude vítat za dva týdny 😉 😉
jaspi,
tý jo, jsi šikulka, už se to bude jen a jen zlepšovat 🙂

jaspina
8. zář 2009

Evi - no do příštího týdne už bych se snad zas mohla hýbat 😀

papua
8. zář 2009

Evi: no klope....aj ked tento mesiac to nejako menej citim a to som aj clostil brala zase...no uvidim co z toho bude....
Jaspi: pekne, len tak dalej 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru