Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

strouzek
17. zář 2009

holky mě je jedno co mám na oběd hlavně když to uvaří někdo jinej 😀 včera se manža hladem naštval a uvařil si guláš a vidím to tak že zítra půjdu k našim a o víkendu vyšlu manžu na oběd ke tchýni 😀 😀

evanek77
autor
17. zář 2009

strouži,
když to tak čtu, zlatá moje alergie na kočky...

kackark
17. zář 2009

Evi, souhlasím 😵 Včera jsem se zase vytočila, když jsem zjistila, že ta jedna mi skáče po autě 😠

Strouži: závidím manžela, u toho mého jsem ráda, když uvaří čaj 😵

evanek77
autor
17. zář 2009

strouži,
to my teda děláme teplé jídlo každý den, kdy je manžel doma a pokud vstáváme spolu, tak i teplou snídani 😉

strouzek
17. zář 2009

evi já kočky miluju ale poslední dobou říkám každýmu ať si to s kočkou rozmyslí protože je to mazec. možná že až vyroste bude to super, ale teď jak je kotě je to síla. zlobí, neposlouchá, visí na zácloně, kouše cokoliv vidí, vyhazuje kočkolit ze záchodku aj. radosti. holky nevím jak hodný dítě budeme mít ale určitě bude hodnejší jak Oliver 😀

evanek77
autor
17. zář 2009

kači,
kdybys viděla, jaké dobrůtky umí ten můj, ách, umět tak vařit jako on...
teda nepořádek po sobě nechá příšerný a nevaří často, ale když ano, je to úúúžasný

mar26
17. zář 2009

holky děkuji za tipy na jídlo..špagety manža nerad,jedině kolínka nebo jiné těstoviny...ale musím nejdřív mrknout do mrazáku 😀 a něco vyndat

Kačko mě balíčky právě taky jinak chodí docela rychle,když někdo posílá..prostě tenhle se někde zasekl, a ty sis dala práci viď? Ale na koláč budou určitě výborné 😵 ,snad je dneska přiveze ještě když bude Naty spinkat a já ho upeču ..už se tááák těším 😵 ..nebo ho udělám zítra

stroužku ty máš ale kocourka takového frfňu jo? že nemůže do kočkolitu víckrát? 😀

strouzek
17. zář 2009

evi být doma na PN tak asi taky vařím, ale tím že chodím do práce a přijdu domů a jsem ráda že žiju tak fakt je vaření to poslední. v sobotu jsem vařila sekanou no a z toho pohledu na to syrový masa mi bylo zle, v nedělu jsem dělala knedlíky švestkový a manža se nažrala a stroužina to vyblila páč sladké nemůže absolutně vidět takže jsem se dojedla točeným salámem 😀

strouzek
17. zář 2009

mar jj začal být čistotný po kom to má to nevím, po mě určo ne hlavně v poslední době 😀 ale zítra se musím fakt překonat a uklidit a uvařit, jsem ostuda všechny tu vaříte uklízíte a stroužina nic takže to už tak dál nejde. uvařím i o víkendu aspoň jeden den ale ještě nevím co.

evanek77
autor
17. zář 2009

strouži,
manželova první žena tu kočku měla a když vidím, jak jsou porejpané parkety, jak se musela po ní sádrovat zeď, jak okousala dveře... brrrr No a to nemluvím o tom, jak dlouho jsem likvidovala chlupy, byly prostě všude.
ale je fakt, že třeba jak jste řešily sušené kytky, tak já se dusím ze všeho, takže taková pár měsíců stará kytice, to bych nemohla, jak je někde vrstvička prachu, už se dusím... v novém bytě chci jen stíratelné podlahy, žádný koberec, teď ho nechávám 2x do roka čistit a stejně je to poznat, jak začne ten pátý, šestý měsíc, že už je v něm prach...

evanek77
autor
17. zář 2009

a to vysávám každé 3 dny

sarlotta
17. zář 2009

kecky jedny... abych furt dočítala kakra🙂)

ty receptíky mňam mňam🙂)))))

já dělám dneska kuře pečené dohromady se zelím🙂

sarlotta
17. zář 2009

evičko já vysávám tak obden- máme psa a to je mazec... na podlahách je to šíííleně vidět ty chlupy 😠

strouzek
17. zář 2009

no jo no kočky jsou prostě náročný a hrozný potvory nevychovatelný, to psa vychováš ale já bych zase se psem nebyla schopná chodit ven a sbírat hovínka. 😝 navíc mi pes smrdí psinou to kočka mi voní kožíškem. já se pořád uklidňuju že za rok už to bude super, bude mít po kočičí pubertě a bude vykastrovanej takže bude celý dny chrápat jako kocour od našich.
jinak já vysávám každý den, max obden, páč mám bílé koberce takže tam jde vidět vše. teď co jsem těhu vysává denně manža protože mě k tomu nechce pustit. ale zase je fakt že co mám nový vysavač kde vidí jak lítá ten binec do zásobníčku tak ho to baví a trumfuje sám sebe kdy toho vysaje víc 😀

sarlotta
17. zář 2009

🙂))))))))) stroužíííííííí .... máš pravdu pes je náročnější na údržbu🙂))

kackark
17. zář 2009

Sarlottko, co máte za pejska?

Marti, tak snad ještě dnes. Já s tím neměla téměř žádnou práci, jen by byla škoda, kdyby ses nedočkala.

strouzek
17. zář 2009

holky nemáte někdo tu novinku voňavku do záchodu jak to tam dáte takovou pumpičkou, v tý reklamě to tam propaguje kreslenej kačer. já včera stála v drogerce snad hodinu a furt jsem uvažovala jak to bude v tom záchodu vypadat a jak dlouho to vydrží a nakonec jsem vzala ty samé náplně co beru.

jaspina
17. zář 2009

Strouži tebe bych chtěla mít doma - bych nikdy neměla blbou náladu 😀 😀 Hoď nám někdy fotku do alba - vlastně vůbec nevím, jak vypadáš - ani tvůj osobitý manža 😀
Jinak můj kocour byl to samé - jediné co fungovalo, tak mýt takovou tu děrovanou naběračku a pokaždé, když se vykadil nebo vyčůral - tak ten kočkolit, když je vlhký, tak v tom místě udělá takovou hroudu - tak ji prostě vyndat tou naběračkou a vyhodit. To mu pak už nevadilo.. Jinak jsem kdysi měla peršanku a mi jsme ji ostříhali strojkem a nechali jí jen špičku ocásku a chlupatou hlavu - jakože lev 😀 no a pak jakási baba ji viděla na cestě a prý: Co to je? To je opice? 😀 😀
Kači - nedívala ses na www.ceskaposta.cz - tam se dá ta zásilka sledovat podle odes. čísla.

mar26
17. zář 2009

náš jorkšír naštěstí chlupy nepouští 🙂

evanek77
autor
17. zář 2009

my máme naštěstí koberec jen v ložnici, jinak parkety... no a vlastně pak ještě pod stolkem před televizí, ale ten je rok starý a takové ty vysokánské chlupy, ten se zatím moc vysávat nesmí, aby ho to nezničilo...

jaspina
17. zář 2009

Já kdybych chtěla zvíře dovnitř do domu, tak bych chtěla pejska - naháče. Je to bomba. Byl tady s ním kdysi nějaký zákazník a to je tak škaredé až je to hezké - jen s tou čupřinou na hlavě. A když to pohladíte, tak jak když hladíte miminko - ta kůže. Já jsem tady toho čokla furt šudlila, až byl nasraný a chtěl mě kousnout 😀

evanek77
autor
17. zář 2009

strouži,
my máme ten brise, co uvolňuje buď po cca hodině nebo na pohyb a už drží tak 2 měsíce, ta náplń náhradní je tuším za 120... celej ten strojek byl za 200

mar26
17. zář 2009

stružku,dneska jsem doo záchodu lila domestos a zrovna si říkala,že to v sobotu koupím 😀 ...teď tam mám harpic max...ale máme divný záchod,tahly věci nám to divně splachuje,spíš vůbec.

evanek77
autor
17. zář 2009

jaspi,
naháči jsou kouzelní 😉 🙂 😀

jaspina
17. zář 2009

Jsem si říkala, jak už nic neřeším a teď když mám jít za hodinu na UTZ, tak chytám pěkného nerva. I když já mám nerva vždy, když jdu na gyndu - protože když jsem nervózní, tak se mi chce pořád čůrat a tam to je dost na obtíž. Jsem pako, ale fakt pak pořád lítám 😠

strouzek
17. zář 2009

jaspi jejda to já nevím jestli mám nějakou současnou fotku, co jsem přibrala tak se radši nefotím, mrkni kdyžtak do svat. alba tam jsem poprvé a naposled krásná štíhlá 😀 jinak tu děrovanou kočičí naběračku taky máme ale v současné chvíli nevím kde páč se někde ztratila. takže jsem to včera vyndávala vařečkou (samozřejmě že už jí vyhodím, ještě že to neviděl manža by měl poznámky že u nás jsou vařečky na kočičí hovínka a ne na vaření) ale mě spíš štve že ještě před 14 dny to bylo fajn,se vyčůral do každýho rohu jednou a já to pak mohla měnit najednou celý kočkolit a žádný hrudky jsem neřešila , jsem to prostě vyhodila celé , umyla a dala zase celé, teď nevím proč ale čůrá doprostřed a vyžaduje to vyhodit okamžitě klidně i v noci a to abych chodila uklízet hrudky ve 3 ráno na to fakt nemám nervy.

strouzek
17. zář 2009

evi jj takové to co kolem toho projdeš a udělá to prsk to mám taky na záchodě, zrovna tam je vůně bavlny a fakt to voní jako vyžehlené prádlo, pak mám takové to do zdi co mění vůně každou hodinu jednu ale tu zrovna nemám náplň páč tu zelenou co kupuju neměli ale já myslela takové to do záchodové mísy co vypouští při spláchnutí.

jaspina
17. zář 2009

Strouži já jsem měla jeho záchod a pak ještě takový tác, kde byl taky kočkolit -aby tam mohl jít právě třeba v noci a neotravoval, že má v záchodě nas....

jaspina
17. zář 2009

A ta fíkací vůně - kdybych ji dala na okno na WC, tak když tam přijdu by mi prskla na hlavu? 😀 To by totiž bylo dost blbé - sice bych voněla, ale jak záchod.. 😖

jaspina
17. zář 2009

Strouži mrkla jsem na fotky a hezkéé 😵
Nejvíc mě dostal na předposlední fotce ten týpek s čoklem 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru