Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

evanek77
autor
22. zář 2009

mury,
ty máš ale pečlivého doktora a podrobnou průkajdu 🙂
já už v pátek také měla CS1, ale nic víc k tomu zapsáno a okomentováno nemám 🙂

papua
22. zář 2009

No holky praveze si nemoze priplatit, lebo uz je v nemocnici a maju jej to zajtra tusim robit a v tej nemocnici neexistuje take ze, ze si priplatis...To jedine ze by to zrusila a isla uplne inde, kde sa to da....Ale ja si mylsim ze to su zase tie sproste triply a vsetko bude ok, verim tomu....Ja tiez na tie triple asi nepojdem, ale pojdem na amnio na zrychlene urcite.

papua
22. zář 2009

Evi: co je Cs 1 ? zasvatte ma, nech sa vyznam nabuduce 🙂

evanek77
autor
22. zář 2009

strouži,
a manže to zvládá? Ty jsi takové malé klíšťátko 😉 🙂

kackark
22. zář 2009

Holky, tak doufám, že vás v tom příští pátek nenechám, chci tak CS 1 😀

No teďka frčím na nehty a asi naposledy před porodem na vytrhání obočí. Tak se tu mějte hezky a večer nakouknu. Pá, sluníčka moje 😵

evanek77
autor
22. zář 2009

papua,
u nás ty rychlé výsledky šly, stálo to tuším 1950,-
morfologický UZ nám nikdo nezmínil...
a CS je cervix score, neboli stav čípku- hodnotí se od 0, kdy je správně dlouhý, zavřený a tvrdý po nevím kolik, kdy se postupně zkracuje, měkne a otevírá, aby usnadnil porod 😉

jaspina
22. zář 2009

Strouži to jsou ty hormony.. 😉 Já jsem zezačátku na ty léky reagovala podobně. Napřed jsem bulila kvůli nějaké blbosti 5 minut a pak hodinu kvůli tomu, že se mnou přítel nesoucítí, že mě dostatečně nepolitoval 😀

evanek77
autor
22. zář 2009

kači,
to se zas vrátíš jako kráska 😉 🙂 🙂 🙂
jsem ostuda, nikdy jsem nehty neměla ani nalakované a na kosmetice jsem byla jednou jedinkrát, na sraz s váma si vezmu rukavice 😀

papua
22. zář 2009

Evi: diiik 😉 uz viem, aj som si myslela ze nieco s krckom 🙂, tak 1 je ok asi este ....🙂
No u nas su rychle vysledkky amnio o moc drahsie, ale aj tak ich chcem 🙂, uz nebudem nikdy cakat na nic tak dlho, tie nervy neprajem nikomu, navyse so spatnym koncom. uz nikdy!!!!

evanek77
autor
22. zář 2009

papu,
my si je podruhé neplatili, ony oznámí hrubé vady, ale stejně se pak čeká na podrobné 😉 ale do deseti dnů byly ty neplacené 😉 🙂

evanek77
autor
22. zář 2009

jaspi,
ty soupravičky jsou slaďoučké 🙂

papua
22. zář 2009

Evi: ja viem, ze sa este caka potom, ale DS a raztep sa myslim daju hned....No nehovorme o tych zlych veciach radsej....
jaspi: zlatucke naozaj....🙂

evanek77
autor
22. zář 2009

papu,
přesně tak, ale snad už tu větu nikdy neuslyšíme 😉

jaspina
22. zář 2009

Jé tak to mám radost, že se vám líbí, tak já to objednám. Deku bych osobně vybrala barevnější, ale ona chce nějakou takovou barvu.. Tak hlavně ať se líbí jí. Už půjdu za chviličku domů, tak se mějte hezky!
Zítra tady zas bude šéf 😝 ale snad né pořád.
Dnes mi říkal: Ty jsi stejně každý den tak půl hodinky na netu že? Tak mě pobavil a odkývala jsem mu to. Trošku jsem ubrala 😀

papua
22. zář 2009

Evi presne!

Holky moje idem domov uz! majte sa krasne, tak zajtra!

evanek77
autor
22. zář 2009

jaspi,
já právě béžovou nesnáším 😀
papua, pa 🙂

farmarska
22. zář 2009

ahoj holky, tak jsem si včera hezky podepkovala z příchozí mrchy a dnes už jsem zase tu 😉 Včera to bylo přesně půl roku od prvního potratu, tak to na mne asi taky nějak podvědomě dolehlo 😢 to to uteklo 😔
ale mám dobré zprávy, teda pro mne, né pro vás 😀
dnes jsem byla na pohovoru a mám práci od pátýho budu prodávat šalámy 😀 jen abych tam toho víc nesežrala, než neprodala 😀 😀 ale jinak mám velkou radost, bo tady je to s prací fakt zlý a já už nutně někam jít potřebovala, bo už mi končila podpora a i fynance došly 😝 a takhle alspon, přijdu na jiný myšlenky a nebudu furt myslet kdy jsem plodná a kdy ne 😝 a pak budu mít nárok na mateřskou 😵
jen na vás bude mín času 😢 ale já snad brzy otěhuluju a pak tu budu zase s váma pečená vařená 😀 😀 😀

mimina321
22. zář 2009

ahoj bambulky vy ste toho ale naštebotali 😵 😵 😵 však vás nemôžem dočítať

strouzek
22. zář 2009

ahoj holky hlásím se z domu zašli jsme s manžou na oběd a nákup a už zase valím ke koníkovi 😀

Evi no musí co mu zbývá, já nikdy taková nebyla nebo aspoň ne tak moc, spíš jsem byla individualista co je nejradši sám a řeší si i vše sám. ale teď v těhu je to děs. jsem fakt hrozný klíště, pořád mu visím kolem krku, vůbec nechápu jak to zvládají ženský co nemají partnera, jako třeba holky co jsou samoživitelky, já manžu nejen že potřebovala k oplodnění ale hlavně ho potřebuju při těhu jako svoji oporu. právě proto se bojím těch 14 dnů bez něho

strouzek
22. zář 2009

jaspi ty dárečky jsou moc krásné 😉

farmi i tys měla včera výročí?? já měla včera výročí 1. rok od revize tak jsem byla taková naměkko, jako nedepkovala jsem ale spíš jsem vzpomínala jaký to bylo, jaký bylo v ten den počasí, jak to uteklo aj.

ahoj mimi jj dneska se tu drbalo o 106 😀 sem toho zase v práci udělala jako, no co už za tu výplatu co mi dávaj si nic jinýho ani nezaslouží 😉

evanek77
autor
22. zář 2009

strouži,
mně na moje "klištěcí" záchvaty manžel říkává: a to ses nechtěla vdávat a plánovalas být svobodnou mámou...
což má pravdu, než jsem ho potkala, už jsem házela flintu do žita, že chlapy jsou nadraka 😝

strouzek
22. zář 2009

koukám že všude je to stejný, já kdyby mi někdo ještě před pár lety řekl že budu šílet s testama,budu chtít mimi jak nic na světě a budu taková kňukna a klíště na manžovi tak bych se mu pořádně vysmála.

mimina321
22. zář 2009

stouži 😀 😀 😀
kočky moje ja som zaspala ako drevo a teraz idem rýchlo dohnať zameškané 😅 😅

strouzek
23. zář 2009

dobrý ránko holky dneska jsem tu první?? 😕

kackark
23. zář 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Evanek........čeká chlapečka - KO 2.10.
Murynka......čeká holčičku - 6.10. KO a velký ultrazvuk, vypsání mateřské
Dracek........čeká chlapečka
Kačka.........čeká chlapečka - KO 2.10. a velký ultrazvuk
Strouzek......našla// 24.9. KO
Tercie.........našla // 24.9. odběry a průkazka, 5.10. KO
Papua........................29DC
Jaspina.......................19DC
Sarlotta......................16DC
Mimina........................6DC
Farmi..........................3DC

kackark
23. zář 2009

Ahoj kočky 😵

Už jsem tu taky 😉

evanek77
autor
23. zář 2009

krásnou středu 🙂

kackark
23. zář 2009

Evi, co máš dneska v plánu? 😵

evanek77
autor
23. zář 2009

kači,
práce by se našla, mám tu 3 pračky na žehlení, měla bych zařadit ty tomáškovy věcičky... ale uvidíme 😉 🙂
co u tebe?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru