Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

strouzek
25. zář 2009

evi jj jsem ráda, no uvidíme co bude po porodu, já neříkám že mi mamka nemůže nic říct ale nemám ráda to když řeknu že prostě mám jiný názor že se mamka naštve a začne vyhrožovat což dělá hodně třeba bráchovi u děcek.

jinak s těma dobrýma zprávama jsem slyšela a jsem fakt ráda, jako ne že bychom to neutáhli, když jsem to říkala manžovi tak říkal že to není zase taková hrůza že těch pár stovek méně on vydělá hravě ale jde o princip že? radši by si měli utáhnout opasky ti špekatí politici 😀

strouzek
25. zář 2009

teď mě napadá nevíte jak se má tercie? myslím že měla jít včera na kontrolu ne??

maova
25. zář 2009

Děkujeme moc všem za přání 🙂
Kdo se chcete podívat, tak na chvíli pár fotek 🙂
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

strouzek
25. zář 2009

mao zrovna jsem na fotečky koukala, moc vám to tam sluší, taková malá svatbička ale moc pěkná, určo si teď miminko najde k vám cestu rychleji a dopadne to dobře

mimina321
25. zář 2009

mao pozrela som fotky 🙂ešte raz velka gratulácia 😵 🤐

mar26
25. zář 2009

Martinko nádhera 😵

farmarska
25. zář 2009

mao dodatečná gratulace!! 😵 😵 😵 😵 máš moc pěkně udělaný vlásky 😵

stroužku koukala jsem jaké máš pěknounké bříško 😵 ty kecko...jsi nám pořád tvrdila jakej jsi buřt a ona holka jako lusk 😉 😵

mar jak se má tvoje Natynka? už máte nějakej režimek?

evanek77
autor
25. zář 2009

marti,
moc vám to slušelo 😉 🙂

strouzek
25. zář 2009

farmíku no nevím ale podle mě je 89 kg ženská pořádný kus 😀

farmarska
25. zář 2009

tak na to kočko vůbec nevypadáš, to zaprvé, ..zadruhé jsi těhule a zatřetí budeš asi pěkně vysoká 😉

strouzek
25. zář 2009

farmi no nevím, tahle fotka asi zkresluje. já mám spíš strach že přiberu hodně, ono když 50 kg těhule přibere 25 kilo tak to vypadá jinak než když už před těhu skoro 100 kg ženská přibere 25 😝

mar26
25. zář 2009

farmi děkuju za optání 🙂 režimek už je...usíná kolem 21h sama v postýlce kojení většinou až v 7 ráno a to už neusne,když kolem 5,tak ještě do 7-7,30 spinká. Pak usne v 9 na hodinku a pak mezi 12-13 na 3-4 hodiny a večer ...to je teď ještě tak na půl hodinky nebo hodinku...z nespavce je celkem spavec 😀 a takhle už má všechny dny 😵 ..když nespí,tak si pohrajem,povykládáme...už je to fajn 😵

struží bříško krásný,ale jinak si hubeňour ty kecko 😉

strouzek
25. zář 2009

dík holky ale nejsem nebo jako neříkám že jsem nějak extra moc tlustá ale prostě nadváhu mám. hlavně lidi mi to pořád říkaj, ono je fakt že jsem stihla za necelý 2 roky přibrat skoro 20 kilo takže prostě na první pohled kdo mě vidí tak nepřehlédne že mám o dost víc než jsem mívala. něco je z jídla a z nedostatku pohybu to přiznávám ale horší jsou kila ze štítky, to mě štve hodně že lidi ví prd a rýpou do toho že jsem se pořádně vypapkala 🙄

mar to je dobře že natálka dostala rozum a je krásně hodný miminko. ono je to možná i to počasí, už není tak horko, protože i náš kocour poslední týden docela spí a nezllobí tak moc takže zlatej podzim 😵

mar26
25. zář 2009

a dneska jsme byli v poradně a váží 5280g a měří 59,5cm

murynka
25. zář 2009

ahojky

mimi to je super mám radost za tebe 😉 pohnulo se to a brzy se dočkáte 🙂

martinko mao nádherné fotky slušelo vám to moc 😵 😵 😵

holky jinak nemám sílu ☹ ☹ celý den jsm emakali je hotová ložnice a koupelna zítra pokračujeme obývákem a kuchyní ale je to krásně bílé 😀 😀 😀
ted jsem se vrátili z hornbachu koupili jsme babičce krbovky 😵 😵 tak měla radost 🙂
no jsem hotová ale štastná zítra začínáme stěhovat 😵 😵 😵 😵

strouzek
25. zář 2009

no teda krásná vaha, máš asi výživný mlíčko 😉

strouzek
25. zář 2009

ahoj mury no já vím práce to je a námaha je určo velká, mě stačilo malovat jako netěhu a byla jsem mrtvá ale zase to budete mít krásňounké.

holky to naše mimčo je fakt asi nějaký velký macek 😅 v průkajdě mám váhu 190 gramů a teď koukám na tabulku jak by asi mělo mimčo být velké v 16 tt a je tam váha kolem 100 až 130 gramů 😅 😀

murynka
25. zář 2009

strouzi to je zatím babičky 🙂 to děláme jí 😉 nám to začně za týden 😀 😀 na novo asi 5 velkých místností 😝 😝 😝

strouzek
25. zář 2009

aha jo takhle, no hlavně se moc neužeň 😉 my chceme taky malovat a měnit okna ještě než bude mimi ale na to bychom si vzali malíře a já dokonce uvažuju o tom že bych si vzala nějakou firmu na úklid, jako když budu doma tak ne ale jeslti budu chodit pořád do práce jak po mě šéf chce tak fakt nehodlám ještě doma uklízet po malování.

murynka
25. zář 2009

strouzi my se právě chceme přestěhovat do mého porodu 😀 😀
ale to zvládneme 😉
firmu nechceme stojí to dost mám šikovného manžu ted má v říjnu dovču ta tak to zvládne 😉
a firma 😀 😀 to je moje tchýně babička a maminka 😀 😀
já do ted nedělala nic 😅 ale ted si říkám že 30tt už je dost tak pomáhám alespon malovat a zametat 😉
ale chápu tě....uklízení pořád dokola 😝 😝 nejdříve nám tam bourali úklid pak koupelna úklid pak postavit zed úklid pořád se uklízelo ale ted už jsme u konce 😀 😀 😀

strouzek
25. zář 2009

mury no právě, u mě pomoc od nikoho z rodiny nehrozí, mamce je už 65 a je po operaci kolene, nosí francouzké hole takže od ní bych to nechtěla, o tchýni ani neuvažuju a nikoho jinýho otravovat nechci. tak jsem si říkala že na tu hrubou práci bych si prostě někoho zaplatila, manžel moc doma není, nebo spíš jo ale tím že má 2 práce tak toho má za celý den dost nato aby ještě doma něco kutil, maloval atd. navíc by dovolenou už nedostal, jede teď v říjnu do číny a thajska takže u nás je fakt jediný řešení malíř který si buď po sobě trošku uklidí, myslím ten binec ze zdí co se oškrábe a nebo úklidová firma. třeba manžova babička si zve 1x týdně firmu a fakt to drahý není, umytí všech oken 200 kč, vysátí a utření prachu 50 kč atd. to se fakt dá, jako na prach si nikoho zvát nebudu to je jasný ale neumím si představit že tam budu drhnout parkety po malování když budu v 7 měsíci a ještě budu chodit do práce.

murynka
25. zář 2009

jo strouzi to je jasný 😉 😉 pokud nikoho nemáš je jasná firma 😉
snad natrefíte na ty co si uklidí 😅 u nás po sobě nikdo neukízel 😝 😠
a máš pár místností 😉
my celý barák nahoře asi 5 místností a u nás to samé 😅 víš co by to bylo jen za malíře?? 😲 to ani nechci vědět 🙄 🙄
a navíc chodíš do práce já jsme od začátku doma 😉

strouzek
25. zář 2009

jj máme jen byt 2+1, má měla minule malíře na chodbu, dělal mi tu strukturární omýtku byl to pán z práce který je zároveň i malíř,byla jsem moc spokojená, my když se pokoušeli škrábat stěny tak nám to šlo tak trošku a pak přišel on a zabral a fakt až skoro na cihlu jedním tahem, měl to hotový za den, nádherně to oškrábal, nanesl takovou tu vyrovnávací hmotu a pak nastříkal tu omítku fakt moc pěkný a já si to akorát pak vymalovala barvou. manža nebyl zrovna doma tak když přijel měl keců plno že takovu blbost jsem si vymyslela ale teď je spokojený protože ta chodba fakt ožila a hlavně bylo to bez práce, protože čekat na to až bude mít čas a chuť manža tak jí nemám doteď

murynka
25. zář 2009

evi mateřská s eměnit bude.....

Tady pro názornost předběžné výpočty, jak klesne mateřská - podle průměrného měsíčního platu
(předběžné orientační výpočty)
měsíční mzda PPM 2009 PPM 2010 změna měsíčně změna celkem
12 000 Kč 8 449 Kč 6 527 Kč - 1 922 Kč - 12 348 Kč
16 000 Kč 11 285 Kč 8 723 Kč - 2 562 Kč - 16 464 Kč
20 000 Kč 14 061 Kč 10 858 Kč - 3 203 Kč - 20 580 Kč
24 000 Kč 16 836 Kč 12 993 Kč - 3 843 Kč - 24 696 Kč
28 000 Kč 18 514 Kč 14 457 Kč - 4 057 Kč - 26 068 Kč

jaspina
25. zář 2009

Mimi tak to je paráda. Jsme na tom podobně i s tím MTHFR 😉

farmarska
25. zář 2009

mar ta už je dééélikááá!! a kráááásňoučkááá!!! 😵 😵 uplně ti jí závidím 😅 😉 a sehraný jste už najedničku! to je báječný!! 🙂 🙂 🙂

farmarska
26. zář 2009

ahoj holky, hezké ránko 🙂 🙂

včera poslední, dneska první, tomu už se říká závislost na koňoj ! 😀 😀

farmarska
26. zář 2009

holky nevíte co je s Tercíkem?? 😕 😕 nám na zamlklinky se už dva dny neozvala, ...od té kontroly 😨 a tady koukám od ní také žádné zprávy 😔 doufám, že je vše v pořádku 😔

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru