Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

andara
1. říj 2009

Jo a ten poplatek-u nas je za tatinka u porodu 600Kc,s kurzem za 500 - my ale neplatili nic, proste po nas nikdo nic nechtel 😀

evanek77
autor
1. říj 2009

andara, to je neskutečné, že už má malá 4 měsíce, je krásná 🙂 🙂 🙂

murynka
1. říj 2009

andara já to právě slyšela také prvně 😨 😨 😨 nechápu 😲 😲

malá je krásná 😵 😵 😵 moc vám to sluší!!!! 😵 😵 😵

evanek77
autor
1. říj 2009

tý jo, ta má kohouta 😀

maova
1. říj 2009

Ahoj holky, já se omlouvám, ale nedočítám. Jsem nějak děsně unavená, běhali jsme dost po doktorech a tak je to asi spíš psychický, do toho předěláváme pořád chodbu a tak je toho moc. Tak vás jdu jen pozdravit a napsat co je nového a co nás asi čeká. Máme za sebou imunologii, tak výsledky budou za měsíc, potom dobré zprávy z CARu, že i se stehem jdou odebrat vajíčka a případně i zavést embria, i když tam by problém mohl být, ale dá se to vyřešit ještě nějakou sondou, to se doktoři domluví. A 19.10. jdu na hysteroskopii.

Doufám, že vy jste všechny v pořádku. Mějte se krásně.

mimina321
1. říj 2009

ahoj bambulky 🙂
tak som doma idem prečítať čo nové 😵
tento rok na veltrhu nič moc 😝 trochu som posnorila v ikee 😉

mimina321
1. říj 2009

pozerala som fotky,miminka sú nádherné 🤐 🤐 🤐
mao moc želám aby tie ťahanice po doktoroch doniesli výsledky-miminečko 🙂
myslím na katušku,nech Lukáško ešte v brušku pobudne

evanek77
autor
1. říj 2009

martinko,
jsem ráda, že se potvrdilo, že IVfko by šlo i se stehem a že termín na hysteroskopii ti dali tak pěkně brzy 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 do jara bude zase ťukat srdíčko 😉 🙂

strouzek
2. říj 2009

brý ránko holky , moje volné pátky skončili takže odteď už zase jenom v práci 😝
hlásím že jsem ofiko těhule, dneska jsem nedopnula poslední kalhoty a takovou delší košili kterou jsem si plánovala nosit na podzim jsem dopnula jen silou vůle a to jak na prsách tak břichu 😀 😀 (ale taky co se divím když jsme včera byli na vepřových hodech a stroužina se přejedla k prasknutí. naše Nelinka bude asi gurmán páč mi bylo suprově 😀 )

a teď vás jdu dočíst 😉

strouzek
2. říj 2009

mury o tom streptokokovi jsem to už slyšela, psala mi to jednou jedna těhulka ale už nevím která to byla že když začne rodit musí hned jet do porodky

jinak u nás kurzy stojí jen 250 kč, ale já tam nechci, ne kvůli peněz páč 250 kč /5 lekcí je pakatel ale prostě nechci, co nevím poradíte na koníkovi, porodku znám dobře vč. sálů a video z porodu nechci vidět já ani manža stejně jako nás nezajímají alternativní porody do vody aj. kolik se u nás platí za porod to aninevím já myslím že zadáčo jen taťkové platí ale moc to není, to víte tady v zapadákově jsou lidové ceny 😀

mao chápu to že jsi unavená, člověk je často víc unavený psychicky než fyzicky. budu držet palce aby se v Caru vše povedlo i když teda moc nechápu ten průběh vždyť vy otěhu můžete ale donosit je problém ale to víš já s v tom nevyznám.

jaspina
2. říj 2009

Dobré ránko,
Strouži já bych taky nechtěla vidět porod na videu.. záměrně se tomu vyhýbám a kdybych byla těhule tak o to víc. Kámošku to tak vyděsilo, že říkala že ji měla týden scvrklou 😀 (tehdy ještě nebyla těhulka) Já se znám, vždycky když mě třeba čeká nějaké vyšetření, tak si o něm počtu na netu a pak jsem hrůzou bez sebe. A ve finále to tak hrozné není.. a stejně to má každý jinak.. Třeba trhání moudráků - nejhorší byl strach, jinak v pohodě a hlavně se mi šíleně ulevilo - diskusi o tom jsem četla až dodatečně, ale kdybych ji četla před tím, tak bych tam snad ani nešla jak to tam popisovali.. Takže v tom tě chápu. Mě by třeba spíš lákalo nějaké to cvičení - třeba na míčích. Člověk je trošku v kondici a líp připravený na porod.
Jo a jinak od včera cítím, že MS bude během víkendu. Po těch hormonech mám větší křeče než dřív.. 😖

kackark
2. říj 2009

Která pravidla porušuje: | Zruš Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Evanek........čeká chlapečka - KO 2.10.
Murynka......čeká holčičku - 6.10. KO a velký ultrazvuk, vypsání mateřské
Dracek........čeká chlapečka
Kačka.........čeká chlapečka - KO 2.10. a velký ultrazvuk
Strouzek......našla// 27.10. KO, velký ultrazvuk 10.11.
Tercie.........našla // 5.10. KO, 13.10. NT screening
Papua.........našla //
Jaspina.......................28DC
Sarlotta......................25DC
Mimina.......................15DC
Farmi.........................12DC

kackark
2. říj 2009

Krásné dobré ráno 😵

Marti, je mi to moc líto s těma penězma, doufám, že se to co nejdříve vyřeší, a ten člověk, kterému to brácha omylem poslal bude solidní 😉

Mao, jsem ráda, že dr. stále hledají nové možnosti jak vám pomoci 😵

Andar: Magdalénka je kouzelná 🙂

Evi: držím pěstičky na dnešní kontrolu 😵

Jaspi: doufám, že žádná hloupá MS nedorazí.

kackark
2. říj 2009

A malému Oliverkovi přeji všechno nejlepší k svátku 😵

kackark
2. říj 2009

Kdepak se mi dneska všechny loudáte? Já myslela jak tu s vámi posnídám a tady nikde nikdo 😕

jaspina
2. říj 2009

Kači - já mám vždy než začnu špinit výtok a ten už mám.. I nafouklé břocho.. všecko. Minulý měsíc jsem doufala, teď jsem si fakt jistá tou MS.. ale už jsme se včera doma bavili, že když nic do vánoc, tak půjdu na tu laparku a když pak doporučí IVF, tak do toho půjdem.. Vím, že na začátku jsem váhala, ale teď vím,že bych do toho šla - každou šanci je třeba využít.. A hlavně jsem ráda, že to přítel bere rozumně a souhlasí s tím.. Snažím se to brát tak ,že když to bude trvat dýl, tak stihneme opravit víc věcí na domečku a bude všecko připravené..

mar26
2. říj 2009

Dobré ráno,

ahoj Kačko, jakpak se máte s Tádíkem?

Oliverkovi vše nej k svátečku 🙂

Marti věřím,že se nějaké řešení pro vás najde 😵 , 20.října jdu konečně na melír k Lence

andaro magalénka je moc krásná 😵

Evi hodně štěstíčka na kontrole

a od našich 4 snažilek MS kšá kšá

kackark
2. říj 2009

Jaspi, tak to jste na velmi dobré cestě, jak jsem já i Evička začaly uvažovat o službách CARu a možnosti IVF, tak jsme obě otěhotněly 😵 Je taky moc dobře, že se soustředíte na opravy baráčku, že máte před sebou nějaké cíle 🙂

strouzek
2. říj 2009

jaspi přesně tuhle teorii mám i já, na porod se nejde připravit protože každý to má jinak, každý prožívá tu bolest jinak a stejně člověk neví jestli neskončí nakonec na císaři. takže já moc infa o porodu vědět nechci, zbytečně bych se stresovala já i manža, na operaci štítky jsem se taky nepřipravovala a zvládla jsem to 😉 akorát jsem udělala chybu že jsem si pustila na netu video z operace a bála jsem se ještě víc, nakonec byl nejhorší ten strach na celém to výkonu a ne ta fyzická bolest. prostě budu dělat při porodu to co mi řekne doktor nebo sestra a hotovo.

každopádně ty křeče mě mrzí ale dokud tu není mrška tak pořád je nadějeah 😉

ahoj kači jé no vidíš oliver má svátek takže malému Oliverkovi od Ba vše nej a já budu muset popřát tomu našemu kočičímu Oliverkovi doma 😀

papua
2. říj 2009

Ahoj zlaticka!
Jaspi: clostil som mala dva cykly za sebou, davkovanie jeden denne od 5 do 10 cyklu tento druhy cyklus, cyklus predtym som ho jedla trosku dlhsie, ale to nie je uz teraz podtstatne 🙂. Nebrala som ani utros ani dufaston a nepichli mi ani pregnyl ani raz .....Dufaston beriem az teraz .....

Dracku: zlaticko drz sa nam!

Mao: Su to strasne peripetie po tych doktoroch a je to velmi vycerpavajuce, ale ja verim, ze vy ste tak uzasne silni ako nikto a prinesie vam to vytuzene ovocie 😔 🙂

Evinka: dakujem za drzanie palcekov na utorok !! bojim, bojim velmi....

kackark
2. říj 2009

Ahojky Marti,
už jsem Ti chtěla psát IP, sýská se mi po Tobě a po Naty 😉
Dneska nás čeká odpoledne velký ultrazvuk, tak jsem trošku nervozní a moc jsem toho nenaspala, ale zase se těším, jak malého uvidím 😵
Četla jsem, jak Tě nechala Natálka krásně vyspat, to je moc dobře 😉 U stromečku si to s ní už krásně užijete, bude to půlroční slečna.
No a co ty penízky, jakpak to řešíte? Je mi to moc líto ☹

papua
2. říj 2009

Kacenka: das mi do tabulky za tie dve ciarocky, ze UZ 6.10 prosim ?dakujem 😉

papua
2. říj 2009

Kaci: drzim palceky na dnes velmi, super ze uvidis malinkeho !!!!!!

kackark
2. říj 2009

Strouzi:. no jo, já zapomněla na tvého kocourka, tak vše nej i jemu 😵
Papu: taky na tebe budu v úterý moc a moc myslet a věřím tomu, že už se bublinka ukáže. Nechceš nám vyfotit testy? 😵

kackark
2. říj 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Evanek........čeká chlapečka - KO 2.10.
Murynka......čeká holčičku - 6.10. KO a velký ultrazvuk, vypsání mateřské
Dracek........čeká chlapečka
Kačka.........čeká chlapečka - KO 2.10. a velký ultrazvuk
Strouzek......našla// 27.10. KO, velký ultrazvuk 10.11.
Tercie.........našla // 5.10. KO, 13.10. NT screening
Papua.........našla // 6.10. ultrazvuk
Jaspina.......................28DC
Sarlotta......................25DC
Mimina.......................15DC
Farmi.........................12DC

kackark
2. říj 2009

Papu: díky 😵

strouzek
2. říj 2009

ahoj papu a mar

kači on je velký utz ještě i později než v tom 20 tt? kolik těch vyšetření vlastně je??

mar26
2. říj 2009

jé Kačko moc na vás budu myslet 😵 ,určitě vše bude v pořádku a budu se těšit na dobré zprávičky a třeba fotečku 🙂
Natynka včera moc nespala přes den,tak pak spinkala zase celou noc 😵
Včera jsem byla u kamarádky co se jí dvojčátka narodili ve 29tt...mám v albíčku s nima fotečku. Jsou to šikulové 🙂
S těmi penězi mě to štve,brácha tam byl včera a dá mi vědět,až se něco dozví.
On má do toho ještě starosti se svým obchodem,tak je to naprd. Doufám,že ty peníze fakt ještě uvidíme 😔

strouzek
2. říj 2009

kačí díky vyřídím, půjdu mu koupit umělou myš a gurmet konzervy ty má nejradši ale taky jsou nejdražší 🙄

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru