Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

mar26
8. říj 2009

Evi to půjde i s malým určitě..když je to tak rychlé

mar26
8. říj 2009

stroužku no to sice koupíš,ale pak zjistíš že některé nejsou ok
třeba sleep and play jsou děsný, slabý a tak a ještě s heřmánkem,na ten je dost dětí alergických
On pak člověk zjistí co a jak neboj..za pochodu 😉

evanek77
autor
8. říj 2009

holky,
je mi líto, jak vás manžílkové trápí, já sice nemám doma chlapa, co by sám uklidil, ale na druhé straně mi do toho nemluví a sám mi práci nepřidělává, tedy pokud nevaří, to pak je kuchyň na odpis 😀 😀 😀 Ale zas ta lahůdka, to má pak předem odpuštěno 😉 🙂 🙂 🙂
a mně je smutno, bééééé, já ho chci domááááá 😀

kackark
8. říj 2009

Evi, to mě ani nenapadlo se kouknout pod ten zip matrace, jsem to ale tele 😀 😀 Takže chránič bude možná zbytečný.
Myslím si, že takovou chviličku Tomášek zvládne. Já budu mít dětskou dr. taky na poliklinice, tak tam budeme muset chodit na kontroly.
Jdu prostudovat plínky, co jsem nakoupila.

strouzek
8. říj 2009

kači u nás je to naprosto to samé. já třeba po manžovi nechci aby mi pomáhal, vím že toho má dost ale aspoň kdyby to nekomentoval a snažil se nedělat tak šílený bordel.

každopádně tě obdivuju s tím dědou, to já bychse zbláznila, pamatuju si jak u našich bydlel děda a že to někdy bylo o nervy. proto jsme se s našima už bavili že dokud to půjde budou bydlet sami a budeme jim tam akorát chodit s bráchama pomáhat, pak třeba ošetřovatelku ale když už na tom budou fakt špatně tak prostě doma bych si je nenechala. moje mamka se starala jak o dědu, ten byl jako v pohodě, sám si došel na záchod atd. ale starala se i o babičku ta byla ležák, nepoznávala nás, mojí mamce nadávala protože si myslela že jí chce odvést manžela atd. na to si pamatuju až moc dobře, byla jsem v 1. třídě a můžu říct že já bych to nezvládla. navíc bych nechtěla takto narušit svojí rodinu, protože si dobře pamatuju jak na nás děcka ale i taťku neměla čas a byla fyzicky i psychicky na dně.

jinak s těma vlasama, no já už v těhu byla na melíru 2x a chytalo to stejně nebo spíš stejně blbě jako vždy ale spíš nehty a pleť mám jiné. na těle se víc vysušuju a na obličejí víc mastím, a nehty mám jiné úplně, nedrží mi tam umělé nehty ani lak

evanek77
autor
8. říj 2009

dneska mi volali z PPL, že mi dovezou ten držák fotopozadí, jak jsem před týdnem řešila, že došel bez látky, super rychlost 😉 🙂 Snad už všechno bude ok 🙂

kackark
8. říj 2009

Evi, dovedu si představit jak se cítíš, a je mi Tě líto. Ale už se jen jednou vyspinkáš a přijede vám tatínek 😉

Tak manža mi neuvaří a jak jsem doma, tak si zvykl, že po něm i takové drobnosti uklízím, mám ho teď šíleně rozmazleného 😝 Ale zrovna při těch Přešlapech jsem mu říkala, že si myslím, že by bylo spravedlivé, když se budeme o víkendu střídat v noci se stáváním k malému (samozřejmě, až nebudu kojit), přeci jen je to i jeho miminko a ne hračka na hraní.

evanek77
autor
8. říj 2009

strouži,
já jdu k holiči zítra 😉 🙂 to budem fešandy 😉 🙂

kackark
8. říj 2009

Evi, to jsem ráda, že se takhle brzy dočkáš 😉 🙂
Strouzi, já o takovýhle věcech raději nepřemýšlím dopředu a prostě je budu řešit, až příjdou. Myslím si, že člověk si může tisíckrát naplánovat, jak by to chtěl a jak si to představuje, a on mu to život pak celé přehází 😔

kackark
8. říj 2009

Teda tady budou samé kočandy 😵 🙂

mar26
8. říj 2009

a já poprvé po porodu 20. už se táááák těším 🙂

kačko třeba až nebudeš kojit nebude vstávání k malému potřeba 😉 .Jen kdyby měl třeba rýmu,zuby a to ti stejně jako mamině nedá a půjdeš ho zkontrolovat 😉

mar26
8. říj 2009

Evi tak snad už to dorazí v pořádku 🙂

strouzek
8. říj 2009

Evi já myslím že v pohodě že malého na odběry sebou vzít můžeš, nebo prostě necháš kočár venku, nejdeš přece k normálnímu dr. kde sedí lidi s chřipkou, v laborce je to sterilní až moc. já si nechám vzít odběry na štítku už v porodce a pak taky budu chodit co pár týdnů na odběry 😉

Evi a kde máš manžela?? můj jede v pondělí na 14 dnů do toho honkongu a thajska tak jsem fakt "nadšená" nikdy jsme nebyli tak dlouho od sebe, pořád nějaký lítání kolem víza, ještě že ho už konečně dostal protože hrozilo že si ho bude vyřizovat až na místě to bych asi nervama nespala vůbec.

evanek77
autor
8. říj 2009

kači,
jsem včera volala se ségrou a ona popisovala, jak je drsná na přítele, že to má od naší mámy a že už jiná nebude. No, docela jsme se nasmály, já totiž razim opačnou teorii a to rozmazlovat a rozmazlovat. Takže jsme se fakt pobavily, když jsem jí popisovala, jak bych tu situaci řešila já. I když nedávno mne dostal kamoš, jak jsem pořád doma a mluvím nejvíc s manželem, tak kamoš došel k nám na kafe a já mu říkám: a dáš si do kafíčka smetanku? A kamarád na mne vytřeštil oči, že není malé dítě 😀 😀 😀 😀

strouzek
8. říj 2009

no přesně, jako já se nebojím můj manža bude co se týče mimča taťka jak lusk, bráchové mají děcka a manža s nima vydrží být celý den a lítat kolem nich, teď mají mimčo a to se mi líbilo moc, já seděla a drbala a manža sám od sebe šel ke kočáru houpat nemohli ho z tama odtrhnout. spíš se ale bojím že budu ta matka co stejně i kdyby šel manža přebalovat nebo cokoliv že tam přijdu stejně vše zkontrolovat.

strouzek
8. říj 2009

Evi no teda tebe by chtěl můj manža za ženu, hodná, rozmazluje, uvaří uklidí krásná..... to já jsem pravý opak, já jsem štěkna 😅

evanek77
autor
8. říj 2009

strouži,
od října dělá nastálo v praze a já jsem v brně 😝 😔
kači,
na to pozadí se těším, jestli bude i zítra takhle pěkně svítit sluníčko, tak se od holiče rovnou vyfotím 😀 😀 😀
ale nevím, jak budu stíhal, jdu k té kadeřnici a pak na obídek s kamoškou
jinak my to s malým máme snadné, vzhledem k odděleným ložnicím a postýlce na kolečkách... 😀 😀 😀

evanek77
autor
8. říj 2009

strouži,
já viděla tvoje svatební fotky, jsi krásná ženská ty kecko 😉 🙂
hele, já se také umím naštvat a řvát, ale manžel je pusinka a důvod je 1-2x/rok 🙂 🙂 🙂
a rozmazluju si manžela, jinak jsem to na veřejnosti já, kdo je drsnější 😉 😉 😉

mar26
8. říj 2009

holky mrkněte na ukecánka 😀,omluvte kvalitu,je to z mobilu

https://www.youtube.com/watch?v=x4OpSPBMdcc
kackark
8. říj 2009

Marti, pro mě je dostatečná výhra, že byl ochotný na to přistoupit, vůbec neříkám, že to tak budu praktikovat, jen jsem chtěla, aby si uvědomil, že Tadeášek je naše opravdové miminko 😉

Evi: smetánka je dobrá 😀 😀 😀 Já v podstatě razím tu stejnou teorii co ty a rozmazluji a rozmazluji, a pak čas od času bouchnu, třeba jako teď, když mám všeho plné zuby, myslím, že ten rozmazlovaný by toho neměl zneužívat, ale snažit se pomoci.

strouzek
8. říj 2009

aha tak to jsem netušila, psala si že má novou práci ale že je tak daleko to jsem netušila. škoda právě teď by se hodilo aby byl doma viď no ale když to jinak nejde ☹ jinak oddělené ložnice máme taky a co hůř manžu neprobudí totálně nic takže stejně budu dělat v noci vše sama. horší že náš kocour byl doteď extrémně zlobivý a teď je zase extrémně hodný ale mazlivý. dneska v noci katastrofa, spal se mnou v posteli a vyžadoval abych měla hlavu u něho, když jsem se otočila tak začal mňoukat nebo škrábat skříň, to samé se vším, nedej bože se zavřít v koupelně to by snad ty dveře vyrazil, žrádlo si veme jen ode mě takže úplně se bojím co bude až bude mimčo, nejspíš budu muset koupit dvojitý kočár, v jedné korbě kocour a ve druhé mimčo 😀

mar26
8. říj 2009

kačko to určitě 😉 ,uvidíš,že manža taky bude lítat,bude se o Tádíka bát a nebude se ho moc nabažit,když chodí do práce 😵

kackark
8. říj 2009

Martinko: Natálka je překouzelná princezna 😵

Strouzi 😀 😀 😀

evanek77
autor
8. říj 2009

marti,
natynce ty prstíčky ale chutnají, je to nádherný, zas jsem dojatá, to ty hormony 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

kackark
8. říj 2009

Marti, pevně v to doufám 😵

jaspina
8. říj 2009

Tak já jsem byla u kadeřnice v pátek -ať netrhám partu 😉
A u nás je to asi tak, že podle nálady buď rozmazluju já jeho, nebo on mě a nebo někdy jsme nabručení, tak nikdo nikoho 😉

mar26
8. říj 2009

Evi no jo chutnají...pořád si je tam cpe 😀

A děkuju 😵 ...vypráví takhle teď skoro pořád když je vzhůru a plazí jazyk ještěrka moje 😵

evanek77
autor
8. říj 2009

marti,
no, můj brácha 5 let plašil, že se jim nedaří mimčo, no a malou má tak na hraní, ale že by se postaral, to bohužel... a to je mu 40 😝
Když jsme na návštěvě, tak manžel pokaždé šílí... někdo to v sobě má a někdo ne

mar26
8. říj 2009

Evi,snad to jde na těch chlapech poznat trošku dopředu,jestli se dokáží taky postarat

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru