Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

mimina321
8. říj 2009

ahoj kočky 🙂
dnes ste preberali rodinné vzťahy-no vidím,že všade sa niečo nájde 😖
mar Natinka je šikulka 😉
evi tá tvoja suseda je zlý sen 😠 😠 ked si predstavím,že takéto.....otehotnejú hned 😠 😠

kackark
8. říj 2009

Evi, tak to nebyla jediná věc, která mě dnes dostala. Děda rozbil ložisko u pily - nejenže to na Zdendu narafičil, ještě mu řekl, že majitelem je on, že musí zaplatit celou opravu (necelá tisícovka). Nic bych proti tomu neměla, kdyby jsme se tady cítili a opravdu mohli chovat jako doma 😠

Ahojky mimi, jaký jsi měla den?

mimina321
8. říj 2009

ahoj kačka 🙂
u mňa to ušlo,v práci klasika
a u vás má dedo zase,,svoje dni,, ozaj vám bude najlepšie samím 😔

kackark
8. říj 2009

Neboj, za chvilku budeš doma s námi tady koníkovat a hladit bříško, ani nevíš, jak moc ti to přeju 😉 😵

Jinak s tím dědou to říká manžel, ať to vydržím, že to nemůže být přeci na dlouho, ale mě se absolutně příčí za prvé takhle uvažovat, a za druhé si myslím, že to ani není pravda. Nejhorší na tom je, že se bojím o naše manželství a naší rodinu, určitě to má nějaký vliv.

kackark
8. říj 2009

Holky, nevíte něco o Martince (maova) dlouho se neozvala.

Já jdu konečně napsat sms dráčkovi, včera jsem se k tomu nedostala 😔

evanek77
autor
8. říj 2009

kači,
ono se to dobře říká,když je přes den v práci.... ty to máš celý den 😒
mimina, jak píše kačka, brzy budeš hladit bříško 😉 😉 😉

evanek77
autor
8. říj 2009

maova • Včera v 19:42
Ahoj holky, jsem tady jen na skok, pořád děláme schodiště, tak nějak nestíháme, už se těším, až to bude hotové, už je to nějak dlouhý.
A jenom vám chci napsat, že příští středu k nám přijde paní z úřadu kvuli adopci V pondělí jsem to byla podat

evanek77
autor
8. říj 2009

to jsem sebrala u unorovek 🙂

evanek77
autor
8. říj 2009

maova • Včera v 19:58
tak nějak víme, že se bude vyptávat, dala nám dopředu i nějaké otázky, na které se často ptají a tak budeme asi povídat. Některé ty otázky jsou teda šílený, kolikrát ani nevím, co na ně odpovědět, ještě to projedeme a prostě uvidíme, co jak nás pak bude napadat, to bude stejně nejlepší, než si to nějak úplně připravovat. Naštěstí je paní příjemná, tak doufám, že to bude dobrý.

kackark
8. říj 2009

😵 Evi, děkuji za zprávičky 😵

Moc budu na Martinku myslet, aby jim to dobře dopadlo 😉

Kačce jsem psala, ale stále se neozvala, tak nevím 😒

evanek77
autor
8. říj 2009

kači,
ty souptravičky pro tádíka jsou super, jsi koupila moc dobře, jsem šmírovala albíčko 😉 🙂
já konečně sbalila tašku do porodnice a pořád byla prázdná, tak jsem přidávala a přidávala 😀 😀 😀 nakonec jsem přihodia i dvě role papírových utěrek, abych ji naplnila 🙂

evanek77
autor
8. říj 2009

dráček snad bude ok, jirka by nám sem určo poslal zprávu 😉

sarlotta
8. říj 2009

Ahojík holky, dneska to v práci šlo, ani nejsem moc utahaná, tak se Vás snažím dočítat🙂))
Martince držím palečky.
A co dráček? - jak se mají ? Doufám, že pořád vcelku 😉

mimina321
8. říj 2009

evi,kači dakujem za želanie 😵 🤐 ste pusinky
snád ja katuška v poriadku
mao to sú dobré správičky,hádam nám napíšeš ako to dopadlo
kači s niektorými staršími ludmi je to ťažké.... 😔

mimina321
8. říj 2009

sarlott a ty čo máš nové?

sarlotta
8. říj 2009

mimi já celkem nif... jsem v práci - makám- je to fajn, že sem mezi lidma a dny utíkají 😉 akorát mě bolí ručičky, nožičky 😀

mimina321
8. říj 2009

asi tak ako u nás 😀 😵

kackark
9. říj 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Evanek........čeká chlapečka - KO 16.10.
Murynka......čeká holčičku - 13.10. KO, 16.10. nástup na mateřskou
Dracek........čeká chlapečka
Kačka.........čeká chlapečka - KO 23.10.
Strouzek......našla// 27.10. KO, velký ultrazvuk 10.11.
Tercie.........našla // 13.10. NT screening
Papua.........našla // 12.10. KO
Mimina.......................22DC
Farmi.........................19DC
Sarlotta.......................8DC
Jaspina........................5DC

kackark
9. říj 2009

Krásné, sladké ráno 😵

Evi, díky za pochvalu. Dost toho malému koupila i ségra 😉 🙂

Sarlott: jsem ráda, že Tě to v práci baví a utíká Ti to 😵

strouzek
9. říj 2009

dobré ránko holky

kackark
9. říj 2009

Ahojky strouzi, jakpak je dneska v práci? Doufám, že Tě netrápí 😉

strouzek
9. říj 2009

ahoj kači ale jo zatím dobrý, po ránku je tu klídek, všichni chodí až později. spíš jsem nějaká unavená, z té náhlé změny počasí bolí mě i hlava no snad to dneska v práci nějak přežiju. jinak mám novinku, už mám asi pohyby,od včera mám takové divné pocity v bříšku víc na jedné straně. neumím to popsat je to takový podivný ale snad je to ono 😵

kackark
9. říj 2009

Páni Evi, ty už máš sbaleno 😕
Říkala jsem si, že na tom budu muset taky zapracovat 😀

A jak je to s vyvářením dudlíku, lahviček atd. Kdy se to má dělat a jak? 😀

jaspina
9. říj 2009

Dobré ráno vlaštovičky a vlaštovčátka 🙂
Kači mě ten váš děda šíleně připomíná mého dědu - teda on už umřel, ale bydlel s nám asi do mých 13ti a fakt byl ještě po 80ce šíleně akční a furt něco vymýšlel.. Navíc byl dost dominantní a když se opil, tak hulákal.. Jako on nebyl vyloženě zlý, ale dost svéráz..Byl na to zvyklý, protože od mala byl v rodině jako chlap - jeho otec padnul ve válce, tak on prostě byl zvyklý zastávat hlavu rodiny.. A bylo tak, že taky nehleděl na to, kde je čisto - jakmile se mu někde líbil nějaké čokl, tak si ho dotáhl domů.. přišel k jídlu se špinavýma rukama z venku, ale mamce bylo samozřejmě blbé mu to říct.. Nic nebylo dost dobré.. Taky pořád držel při rodině od taťkovi sestry (ty já jako rodinu ani neberu..) no a zvláštní bylo, že přesně měsíc před jeho smrtí u nás seděl a mluvil úplně jinak - prostě to asi všecko potřeboval pochopit - a pak zničeho nic to s ním začalo být špatné - asi mrtvička, ale hned se to nepoznalo..
On třeba spadl - jenže on padal věčně v rámci alkoholu, takže to fakt nešlo poznat.. No a pak už byl v nemocnici a umřel den před vánocema.. Teď už to vidím jinak, ale je fakt že to soužití bylo složité..

kackark
9. říj 2009

Jaspi ahojky 😵
To soužití si vlastně dělám složité já sama se svojí povahou, že se nedokážu ani trošku ozvat a bránit. Zase jsem se ráno strašně vytočila, ale pak když jsem s ním mluvila, tak jsem mu nedovedla vůbec nic říct.

murynka
9. říj 2009

ahojky holčiny 😵 😵 😵

jaspina
9. říj 2009

Kači - našemu dědovi taky nešlo nic říct... On by uhádal i slona 😀 Nedokázal normálně říct své argumenty, on vždy začal nahlas hulákat a šel z něho strach.. A s takovým člověkem bohužel nic nenaděláš - má svoji pravdu a svoje zvyky a ty už na stará kolena nezmění.. Škoda, že nemůžete oddělit své bydlení od jeho - aspoň zamykacíma dveřma - jaké všechny místnosti máte společné? Jen koupelnu?

kackark
9. říj 2009

Ahojky mury 😵

Jaspi, jj v podstatě jen koupelnu, ale tam musím jít přes jeho chodbdu, která je strašně špinavá a tahám si ten bordel do kuchyně a dál.

kackark
9. říj 2009

Mury, ty už máš do porodky taky sbaleno?

murynka
9. říj 2009

ahojky kači tedy vy s tím dědou ☹ to mě moc mrzí!!a nejde tu koupelnu oddělit?? 😕

cože?sbaleno??vše má nahazané v taškách 😀 😀 a nevím kde co je protože o víkendu se chystá příprava ložnice a vše si tam přenesu 😉 myslím že je čas 😎 jako vše mám koupené jen my chybí košilky kojo podprdy,a bepanthen a myslím že mám vše ale sbaleno fakt ne 😀 😀 ty jo????

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru