Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

strouzek
12. říj 2009

tercie mě taky chybí v některých obchodech ixka 😀 asi všichni šijou jen na murynky a ne na nás prsatý špekatý ženský 😀

murynka
12. říj 2009

strouzek to tedy ne ☹ také neseženu nic na sebe vše dělají na hubené žirafy 😝 😝 😝

strouzek
12. říj 2009

mury to je optický klam 😀 😀 do hubené mám fakt daleko. taky to dělají ty velký prsa, já vypadala robustně i ve chvílích kdy jsem nosila vel 38, bože to je jak kdybych psala o pravěku že jsem někdy nosila tuhle velikost ale nosila a ne tak dávno. ☹ no jo ale štítka a pizzerka vedle baráku udělali svoje rychle 😀

murynka
12. říj 2009

ale foták většinou zvětšuje 😉 😀 😀 ...bud ráda za prsa já mám depku že skoro žádné nemám 🙄 🙄

aha pizerka 😀 😀 to chápu právě jsem jednu dojedla 😀 a štítka to je sviňa no 😖 😔

strouzek
12. říj 2009

depku z ploché hrudi? bože to mě vždycky dostane já mám depku z velkých koz od základky, nosila jsem jako první ve třídě podprdu takže ostuda jak blázen, kluci se tím hrozně bavili, takže jsem měla i období kdy jsem si prsa zavazovala a nosila huňatý svetry i v létě. jinak štítka jj je to masakr, 10 kilo za měsíc po operaci, a to mi ještě dr. s radostí sdělil že mám být ráda že lidi po operaci přiberou i 30 kilo 😝 takže bomba no ale co už, štítku jsem přežila, přežiju i špeky hlavně že na jaře budu drandit s naším kočárem jane slalom po krnově a v kočárku bude mimíško.

evanek77
autor
12. říj 2009

strouži,
mne doma také říkávali: nezlob, nebo ti narostou prsa 😀 😀 😀 😀
a o váze mi nemluv, jsem se bavila o víkendu, romantika, manžel se chtěl muchlovat a nějak nemohl najít kudy se mi tam dostat 😉 🙂 🙂 🙂 Ono to břiško už je břicho 😀

strouzek
12. říj 2009

evi ty jo tak to já musela zlobit hodně 😀 😀 😀 ty se aspoň máš že se chce manža muchlovat, můj se mě odmítá dotknout. včera jsem se ho snažila znásilnit než odjede ale vypadal tak žalostně jakoby šel složit maturitu že jsem mu dala svátek. on se totiž hrozně bojí na mě šáhnout aby se něco nestalo, za celý těhu byli jen 3 sexíky a to kdybyste viděli manžu jaký měl u toho vyděšený výraz tak byste mu dali korunu. včera mi říkal že jestli mi to nevadí že budeme v celibátu až do porodu 🙄 no co nadělám, nasexováno už máme dopředu ze snažení 😀

mimina321
12. říj 2009

ahoj tak som musela nakuknúť na papuu,a je to supéér 😵 😵 😵 moja gratulujem k srdiečku 🤐
o velkostiach mi ani nehovorte toto kolo vyhrávam ja 😵

strouzek
13. říj 2009

brý ránko holky, mě se dneska tak krááásně spalo. venku zima, doma teplíčko, v noci mě zahříval kocour já bych spala ještě teď nezvonit budík

kackark
13. říj 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Evanek........čeká chlapečka - KO 16.10.
Murynka......čeká holčičku - 13.10. KO, 16.10. nástup na mateřskou
Dracek........čeká chlapečka
Kačka.........čeká chlapečka - KO 23.10.
Strouzek......našla// 27.10. KO, velký ultrazvuk 10.11.
Tercie.........našla // 13.10. NT screening
Papua.........našla //
Mimina.......................26DC
Farmi.........................23DC
Sarlotta......................12DC
Jaspina........................9DC

jaspina
13. říj 2009

Dobré ránko! 🙂 Tak dnes už zas trčím v práci. Včerejšek jsem po injekci prospala, tak to bylo super, ale dnes se mi nechtělo vůbec - do deště 😝 Ještě to bolí, ale už míň. Akorát mě se dobře buď leží nebo stojí, ale sezení je hnus..
Papua - gratuluju k srdíčku! 😉
Strouži - jak jsem dočítala, tak jsem se nasmála - ty mě vždycky pobavíš! 😉 😀

kackark
13. říj 2009

Krásné dobré ráno 😵

Papu, velikánská gratulace k srdíčku 😵 😵 😵 Mám obrovskou radost.

Terci, držím pěstičky na NT screening 🙂

Mury, Tobě na kontrolu 😉

Strouzi, moc pěkná fotečka, sluší Ti to tam 😵

strouzek
13. říj 2009

ahoj kači a jaspi

díky no to je stará fotka, letos si fotím jen těhubříško 😀 jestli to nebude holka tak fakt nevím, mám hrozné vlasy, pleť, nehty prostě hrůza od hlavy k patě ale je mi to fuk, hlavně že bude mimi zdravé. už aby bylo za 14 dnů, budu mít manžu doma a půjdu na utz, v 1. trimu jsem chodila snad každý týden na gyndu ale teď půjdu až po víc jak měsíci a nemůžu se dočkat.

kackark
13. říj 2009

Jaspi, tak snad se to zase dneska o kousek zlepší. Mě berou tolik záda, že zase jedu na rehabku.

Strouzi, zase to bude krásný zážitek, to budeš koukat, o kolik vaše maličká vyrostla 😉

evanek77
autor
13. říj 2009

krásné úterý 🙂 ,
jaspi,
je mi líto, že to ještě bolí ☹
terci,
tak tfuj tfuj štěstíčko na NT 🙂
mury,
hezkou kontrolu 🙂
strouži,
všechny těhule jsou krásné, neřeš drobnosti 😀
kači,
ať ti na rehabce pomohou, už to holt stojí za... 😝 😝 😝 také už se ploužím 😔

jaspina
13. říj 2009

Holky to mě mrzí, že v těhu na ty záda trpíte - mě to stačí teď 😝 Oblíct si ponožky je teď úplná exhibice 😠
Dívaly jste se v pátek na Šmajdíka? 😵

papua
13. říj 2009

Dobre rano zlaticka! Dakujem vam vsetkym za gratulacie, velmi sa tesim 😅 ! Fotecku pridam, ale az dnes vecer,vcera som nevladala uz vecer. V stredu 21.10. idem na odbery vsetky. Fuuuha, to mame ale zimu dnes!!! Som uplne vymrzla na ceste do prace 😠
Strouzi: krasne brusko 🙂
Tercie: drzim palce dnes na NT!!!!

mimina321
13. říj 2009

ahoj 🙂
kačka prosím daj do tabulky 1dc,tento raz sa mrcha poponáhlala som z toho paf to sa u mňa nestáva.to je asi zato,že sa už neviem dočkať toho clostilu 😀
stouži pekné fotky 🙂
papu teším sa na fotku fazulky 😉
jaspi mala si byť aspoň chvílku doma,aby si si viac neublížila

papua
13. říj 2009

Kaci a mne tam mozes dat tie odbery 🙂 , 21.10.

Mimi: aspon nemusis cakat, nevadi....A ide sa do clostilu !!! hurarrraaa! 😉

jaspina
13. říj 2009

Mimi já vím - jenže já když tu nejsem, tak musí být zavřeno... A pak taky počítám s tím, že začátkem roku budu dýl marodit jestli půjdu na laparku. No a nikdy člověk neví, kdy přes zimu chytne nějakou chřipajznu.. Tak se snažím to marodění neplýtvat.. 😒

evanek77
autor
13. říj 2009

jaspi,
jo jo, obouvání bot už je groteska 😀 😀 😀 😀 😀
vám musím popsat, co se mi včera stalo za trapas. Kamoška mi dala svoje UZ z dob těhu (její syn už má tři), abych jí je vyfotila a tím dostala do elektronické podoby, než termopapír úplně vybledne. No a já přišla z obídku a kafíčka domů a ta obálka s UZ nikde. Tak jí volám, ona chudina celá smutná, že jsme to ztratily... tak jsem se znova oblíkla a šla hledat, naštěstí zrovna nepršelo... a víte co? Já ji fakt našla venku pod keřem na cestě z města (cca 20min trasa pěšky). Asi jsme vytahovala mobil nebo kapesník a vytrousila ji. A jak jsem ji našla, začalo lít jako z konve. Ale já měla takovou radost, hrozně by mne to mrzelo 😀

papua
13. říj 2009

Evi ahooj: no este stastie ze ma ten pribeh stastny koniec 🙂, super!!! A vidim, ze si pridala nove foto, krasneeee -) !!!! No...uz sa to blizi 🙂 .....Ako sa citis??? Uz chces mat Tomaska pri sebe asi, ze?

mimina321
13. říj 2009

papu 😵 🤐
jaspi ja viem s marodením je to komplikované.. 😝 len to chce suché teplo 😉
evi no teda to si mala šťastie

mimina321
13. říj 2009

kočky nemáte náhodou volaktorá skúsenosť s kvapkami femigard?kočky píšu,že sú na rast sliznice tak by som ich možno skúsila

jaspina
13. říj 2009

Mimi já jsem zkoušela jen Gynex -ale mám pocit, že žádná tinktura nějak moc zázračně nefunguje.. Aspoň u mě ne..

evanek77
autor
13. říj 2009

papua,
no, bych se styděla jako hrom, jí to ztratit, kdyby sobě, tak jsem hloupá a jde se dál, ale kamošce, to by bylo 😝
A na malého už se strašně teším, to je jasné, už je každej pohyb znát, žádná lehkonohá víla nejsem 😀 😀 😀
Dneska mi manžel posílal ke korekci článek do nějákého bussines časáku, kde s ním dělají rozhovor, ať mu zkontroluju odpovědi a dostal mne tou poslední, že letos bude mít ty nejhezčí vánoce s miminkem u stromečku 🙂 🙂 🙂

evanek77
autor
13. říj 2009

už jen 39 dnů 😀 😀 😀
mimina,
já brala jen listovku, já neporadím 😒

papua
13. říj 2009

Evi: to napisal naozaj kraaasne 🙂!!!!!! Som sa pobavila na tej vile, aj vcera na tom, ako si hovorila o mazleni s manzou hahaha😀DDDD, 39 dni....to je nic....😉Tento posledny mesiac bude asi. hrozny, ale nevadi....🙂

Mimi: ja som pocula chvaly na ten femigard, ale nikdy som to nebrala, viem, ze vela zien to bere, lebo to zrovnava hormony a upravuje tu sliznicu ako hovoris....Ja som pila len alchemilku od MS do OVU vzdy min. 2 salky denne a beriem listovku tiez......

evanek77
autor
13. říj 2009

papua,
když u tebe vidím ten 7tt, srdíčko... přijde mi, jak to všechno uteklo 😉 🙂

papua
13. říj 2009

Evi: 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru