Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

mimina321
13. říj 2009

tak dakujem 😵 aj ja som sa rozhodla pre alchemilkový čaj 2xdenne,femibion už tlačím do seba dlhšie
ak to nezaberie skúsim femigard budúci ciklus 😵 ja som vám už tolko peňazí napchala do takých zázrakov 😝 ale ked to pomôže tak na ne kašlem

farmarska
13. říj 2009

ahoj kočky, jdu za vami pro radu. Jedna holčina od nás ze zamlklinek, má problém, že jí nenarůstá sliznice. Nevíte na to něco? kontrihelovej čajík pije.. . Neměla by zkusit, třeba taky ten femigard? Píšete, že je to taky na růst sliznice.. 😕

strouzek
13. říj 2009

baf jsem tu, dneska je den blbec. ale jenom ve zkratce farmi ten femigard je na sliznici dobrej, i jeřáb, ale mě se nejvíc osvědčil sarapis, ten mi fakt pomohl nejvíc to samé kámošce.

farmarska
13. říj 2009

strouží díky! 🙂
jinak koukala jsem na tvou fotečku a moc moc moc ti to na ní sluší, ty kozatá vyžle! 😉 😵

kackark
13. říj 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Evanek........čeká chlapečka - KO 16.10.
Murynka......čeká holčičku - 13.10. KO, 16.10. nástup na mateřskou
Dracek........čeká chlapečka
Kačka.........čeká chlapečka - KO 23.10.
Strouzek......našla// 27.10. KO, velký ultrazvuk 10.11.
Tercie.........našla // 13.10. NT screening
Papua.........našla //
Farmi.........................23DC
Sarlotta......................12DC
Jaspina........................9DC
Mimina.........................1DC

strouzek
13. říj 2009

kozatý vyžle jo? no to už mi dlouho nikdo neřekl, akorát vy mě tvrdíte jaká jsem kočka, okolí (práce, tchánovci atd.) mi při každý příležitosti řeknou jak jsem se pěkně v poslední době vypapakala 😠

farmarska
13. říj 2009

strouží já´nejsem slepá a vidím ty fotky 😉 tvé okolí by si mělo zajít k očnímu 😠 a nebo k psychoušoj, bo to jsou tím pádem anorektičtí cvokové 😀
jsi fakt kočka 😉 máš šik figuru, prsa a moc hezký bříško 😵
tý brďo ty už jsi 18tt 😕 😕 to to letí, to snad není možný 😨

farmarska
13. říj 2009

ach jo, musím jít uklízet, ale kdyby bylo na mě, tak tu na koňoj prokecám celej den 😅

kackark
13. říj 2009

Která pravidla porušuje: | Zruš Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Evanek........čeká chlapečka - KO 16.10.
Murynka......čeká holčičku - 13.10. KO, 16.10. nástup na mateřskou
Dracek........čeká chlapečka
Kačka.........čeká chlapečka - KO 23.10.
Strouzek......našla// 27.10. KO, velký ultrazvuk 10.11.
Tercie.........našla // 13.10. NT screening
Papua.........našla // 21.10. odběry
Farmi.........................23DC
Sarlotta......................12DC
Jaspina........................9DC
Mimina.........................1DC

kackark
13. říj 2009

Nejsem nějak schopná vás dočíst, vařím u toho, tak tu tabulku doplňuji takhle hloupě postupně 😅

kackark
13. říj 2009

Mimi, já brala Femibion a pila i ten Femigard, pil i manža a pak taky kontryhel, nevím, co z toho zabralo, ale něco určitě 😵

Evi, manžel je zlatíčko, to by mne rozbrečelo stoprocentně. Hlavně, že se ty fotečky našly.
Něco podobného se stalo mojí kámošce s mýma svatebníma fotkama, měla do foťáku dvě karty a ta druhá, na které bylo víc fotek a byla větší se rozbila a fotky se z toho nepodařilo dostat. Chudák, asi měla hrozný strach mi to říct, ale já to přešla. Může se stát cokoli a na fotkách svět nestojí 😉

strouzek
13. říj 2009

farmi no je fakt že když mě někdo zná z doby kdy jsem měla 65 kg a teď mě vidí jak mám skoro 90 tak má nárok být udivený. ale je mi to fuk, teď se stejně v pohybuju v těhuvelikostech 😀 jj týdny letí nechápu jak moc rychle.

kači a co vaříš??

kackark
13. říj 2009

Evi, ta nová fotečka je opět kouzelná 😵

No a k ponožkám ty si oblíkám cca třikrát déle než dříve a boty na tkaničky nezvládám (ty mi zavazovala Anička, když jsme šli na vycházku s Bessinkou 😀 )

kackark
13. říj 2009

Strouzi: udělala jsem si špenát s vajíčkem a bramborem a přišlo mi to k chuti 😉

A jinak ti to vážně moc sluší, a nechápu, že někdo může hloupě kecat. Mě osobně na mně nevadí ani tolik kila navíc, jako hnusná celulitida 😝

mar26
13. říj 2009

Ahoj holky,Natynka nemá nějak své dny...včera jsem byla zase trošku zoufalá matka 😅
Nechtěla ani usnout a to jindy v pohodě,řvala,až se jí úplně potila hlava,tak jsem ji 3x vyndala z postýlky...nakonec usnula před 22h,ale u mě v posteli,to usla během vteřiny,jen co jsem si ji tam vzala. No pak jsem ji přenesla do postýlky a už spinkala. Včerejšek byl vůbec nějaký divný. Dnešek snad bude lepší...byli jsme dopolko venku,tak chvíli spala v kočárku,no teď spinká na balkoně a doufám,že to bude dýl jak včerejší hodinka..pak už do večera neusnula 😒
Zítra jdu večer posedět s kamarádkama,já se tááák těším 😵

mimi já brala Femigard a hned první měsíc jsem otěhotněla 🙂

stroužku a fakt ti to sluší,tak kašli na kecy okolí 😉

jestli Naty vydrží spinkat,jdu děla špízy k večeři...jinak nemám moc šanci uvařit 😅

evanek77
autor
13. říj 2009

kači,
nám takhle dopadly fotky z Norska, měli jsme ve 4 lidech dva foťáky a ten lepší pak omylem zůstal na střeše auta ve švédsku ☹ ...
jo jo, obouvání je standa, kozačky do porodu nehrozí, pojedu rodit v teniskách, ty nejsou na tkaničky, ale na takový ten zatahovací systém, jako mívají kapuce 😀

evanek77
autor
13. říj 2009

marti,
tak hlavně že už zas spinká 🙂 😉 😉

kackark
13. říj 2009

Martinko, já jsem jako Tvoje Natálka, taky jsem protivná, nic mě nebaví a nemám náladu, asi to bude tím počasím, tak jí to odpusť 😉
Mňam špízy, dobrý nápad na další víkendové jídlo 😉
A zítřek si krásně užij, moc Ti to přeji 😵

Evi, já zatím kozačky nevytáhla, ale jsem na ně zvědavá, dnes jsem si domů přivezla šatičky, co jsem si nechala šít a ty půjdou jedině s kozačkama.
Říkala jsem si, že bych do porodu měla dát do kupy ještě fotky a nechat je vytisknout, protože kdyby se s PC něco stalo, tak jsem o většinu přišla, a to by už byla jen a jen moje hloupost.

strouzek
13. říj 2009

s těma fotkama no zamrzí to ale stane se,jak píše Kačka na tom svět nestojí 😉

jů špenát ten miluju pošli mi kousek poštou 😀

jako o ponožkách tkaničkách aj. věcem mě ani nemluvte, vy nato máte aspoň nárok jste skoro před porodem, já v 5 měs. a už se oblíkám jak slonice manža má ze mě záchvaty, dneska jsem na sebe rvala silonky no to byl boj 😅

Mar no vidíš, to bylo určo počasím, dneska už to bude s malou lepší. já měla taky včera těžký usínání, kocour mňoukal stejně jako natynka, chodil sem tam ale pak jsem si ho dala do postele(stejně jako ty natynku) a spal jak medvěd až do rána 😀 horší až bude mimčo, nebudu vědět koho konejšit dřív jestli to moje růžový člověčí miminko nebo to druhé chlupaté 😀

kackark
13. říj 2009

A asi jsem blázen, ale půjdu si zadělat těsto na perníčky a dám se do pečení. Potřebuji si něčím zvednout náladu a myslím, že pečení bude to pravé. Možná, že i udělám nějaké neslepované cukroví a hodím do mrazáku.

kackark
13. říj 2009

Strouzi, hned bych ti poslala, zbylo mi 😉 😵

strouzek
13. říj 2009

holky nedělejte chuťe s obědovým menu, já jsem sama samotinká takže nebudu vařit ani o víkendu natož přes týden, dneska jsem si dala müsli a na večeři to vidím na hamburger od stánku, zítra to vidím že budu bez jídla páč jdu k zubaři bojím bojím mám jeden zub zlomený a v druhém kaz, ve čtvrtek uvaří pizzerka a na víkend se musím vnutit k našim 😅 už se těším až skončím v práci a budu doma v klídku a vařit manžovi obědy teď jsem ráda že se doplazím domů

mar26
13. říj 2009

Kačko ty jsi pilná 😵 ,perníčky ale taky na Vánoce rozhodně upeču 😵,ty hned měkké

to já jí to odpouštím,to zlobení myšce mojí malé 🙂 ,jen jsem si musela postěžovat, někdy je to fakt těžké 😔 ,ale neměnila bych za nic na světě,jen je to prostě obrovská změna!!

špenátek taky miluju 😵

strouzek
13. říj 2009

ježiš cukroví nestraště mě holky 😠 😀 já pořád žiju v letním čase o vánocích vůbec neuvažuju

kackark
13. říj 2009

Strouzi, ty to máš úplně jiné, když pracuješ, nemůžeš se s námi srovnávat. Pamatuji si, jak jsem měla s Natálkou taky šílenou chuť na nezdravá jídla 😉

mar26
13. říj 2009

já si průběžně vypaluju radši fotky na CD a z karty ve foťáku mažu,až když jsou vypálené...a snažím se taky stahovat průběžně,kdyby něco,tak třeba ob den,fotečky stáhnu...u těch dětí by mi to bylo líto mnohem víc než třeba z dovolené..takhle se ve stáří budu kochat 😀 😀

strouzek
13. říj 2009

kači no ne že bych měla chuť na nezdravé jídla , já bych si tak dala ráda domací papání ale kdo to udělá?? do práce dojíždím, takže jsem unavená i z té cesty, dojdu domů , než se osprchuju trošku poklidím je večer. někdy se překonám a i uvařím, viz minulý týden jsem se fakt snažila než manža odjede aby se vykrmil ale vypadalo to tak že jsem se nezastavila až do 8 večer a padala jsem už fakt na pusu. nebýt těhu tak je to jiné ale teď je to prostě větší záhul, už nejsem tak rychlá, třeba když vysávám musím si 3x mezitím lehnout atd. dneska musím koupit kocourovi náplň do záchodku 5 kg tak to vidím tak že zase budu sedět na každé druhé lavičce a odpočívat.

kackark
13. říj 2009

Marti, nejsem pilná, spíš potřebuji zahnat podzimní chmury. Zase je zasraná celá koupelna, ale já to dneska uklízet už nebudu, bolí mě záda a došly mi ty jednorázové rukavice, tak se bude muset zase snažit manža, mě dochází síly a hlavně nervy 😔

Marti a je dobře, že si k nám příjdeš i postěžovat, věřím, že alespoň maličko se uleví, a jinak všechny víme jak to svoje sluníčko miluješ, neboj 😉 😵

Strouzi, myslím, že s malým cukroví nezvládnu (hlavně kdybych byla po císaři), tak nechci úplně zklamat.

kackark
13. říj 2009

Strouzi: já za těhu neluxuji vůbec, mám těžký vysavač, je výkonný, ale těžký, takže se pořád nepodceňuj, děláš toho víc než dost 😉 Já dneska dovezla holkám do práce kompoty s meruňkama a zlobily se na mě, že se s tím tahám, tak jsem jim říkala, že to mám za pár, že už můžu, ale ty se šetři 😉

Marti, je pravda, že dětské fotky by mě moc mrzely 😔

strouzek
13. říj 2009

jejda na co jednorázové rukavice?? já to vůbec nepoužívám, sice mi kolikrát smrdí ruky savem ještě 2 dny ale já nemám v rukavicích cit

každopádně na cukroví kašlu, buď mě budou muset zásobit tchýně a mamka a nebo pekařka. ono to nejspíš totiž vypadá že v práci budu strašit až do konce roku, zase mě šéf prosil jestli bych tu nezůstala tak fakt nevím. spíš mě štve že nám tu zrušili obědy, firma je na vesnici není tu ani žádná hospoda kam zajít takže se tu dojídáme nezdravýma věcma, polívkama ze sáčku atd. chudák mimčo ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru