Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
24. lis 2009

JJ Kači, zdravíčko je to nejdůležitější na světě 😵 Napadlo mě, že třeba k Vánocům by jste si mohli přát monitor dechu jako hromadný dárek a měla by si klid na dušičce 😵 Já mám půjčený baby sens a je skvělý, že má dvě podložky, že ho nemusím přenášet celý 😵

kackark
24. lis 2009

https://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?...

Tak tomu říkám náhoda. To by ta cena šla, ne?

dracekmracek
24. lis 2009

my už kačenko dostali nábytek do ložnice 🙂 zkusím si ho někde půjčit,vím že většina porodnic ho půjčuje zkusím ten motol ale na stránkách nic nepíšou....

kackark
24. lis 2009

Ale tohle by tě vyšlo levněji 😉 Zkusím někde dohledat letáčky co jsme dostali v porodce, a tam byla netová adresa. Koukala jsem, jak máš krásně načinčanou postýlku 😵

dracekmracek
24. lis 2009

už je tam povlečení jiné🙂ale děkuju 🙂 začneme spinkat v zeleném 🙂

strouzek
24. lis 2009

dráčku no teda to snad není možný 😠 to tě fakt nechají úplně bez pěněz ☹ peníze nejsou všechno i když to zamrzí a i naštve ale hlavně že se narodí lukášek v pořádku a nějak to zvládnete.

strouzek
24. lis 2009

no ten monitor co si dala ten odkaz není moc dobrý co jsem četla,lepší je normálně podložka jako u nanny a podobných. jinak s tím půjčením monitoru ono to skoro nikde napsaný není ale většina porodnic to poskytuje a ptá se na to mamin v porodce. teda aspoň tady u nás ve slezku to má hodně nemocnic a to my jsme tady prdel světa 😀

dracekmracek
24. lis 2009

kačí to je gfakt skvělá cena,je to možný tak levný?

strouzku je to neskutečný no...a ještě bych se nedivila kdyby mi přišel dopis od pojišTovny že nemám plátce pojištění 😝

kackark
24. lis 2009

Strouži, a jak teda funguje tenhle ten? Mě podle obrázku přišlo, že má dvě podložky 😲

kackark
24. lis 2009

Kači, s tím pojištěním si to radši zjisti, ať tě to ještě nezaskočí. Já to musela na pojišťovně hlásit, že jsem přešla na mateřskou.

murynka
24. lis 2009

já zase zastávám názor že dříve to také nebylo a žijeme 😅
jak říkám mě byl doporučený jinak bych ho ani nepůjčovala an nekupovala...co se má stát se stane...
dobře začne houkat a co uděláte???pokud nemáte kurzy první pomoci stejně to mimču život nezachrání 😔 😔
to už musíme my.....

dracek je to na vás 😉 mě ještě falešně nehoukal máme baby senses 😉 ty jsou prý dobrý ale stojí 4 tis. 🤐
my ho máme na půl roku za 900kč 😉

kackark
24. lis 2009

Holky, já jsem úplně k ničemu, je ze mě nějaká troska 😒 Jsem ráda, že jsem si tak, tak zvládla uvařit zapečený těstoviny.

dracekmracek
24. lis 2009

Kačí stavím se tam zítra,shodou okolností jsem tam dělala a díky nim jsem tam kde jsem....

strouzi máme stejnej hřebínek na miminka 😀

kackark
24. lis 2009

Mury, právě, že mě ten kurz dal hodně a myslím si, že teď by mělo moje miminko mnohem větší šanci na záchranu, než před tím kurzem, ale kdybych přišla po půl hodině, tak nepomůže nic 😔 Vím, že mám přehnaný strach, ale nedokážu si pomoci. Dřív to nebylo, to je pravda, ale taky si myslím, že děti prostě umírali a nemluvilo se o tom. Jako procento dětí s postižením je pořád stejné jako před tím, což by vzhledem k vymoženostem dnešní medicíny málokdo řekl. Dřív se jen tolik o těch dětech nepsalo 🤐

A jsem ráda, že si ten baby sens chválíš 😵

kackark
24. lis 2009

Kači, o tom mi chvilku vyprávěj 😖

kackark
24. lis 2009

Ach ty hrubky 😝

murynka
24. lis 2009

kači jasně pokud máš nějaké kurzy tak je to fajn 😉 a víš jak na to....
já to kolikrát ani nezapnu 😅 prostě maličkou vnímám slyším jak si povídá jak dýchá 😉
jsme zdr.sestra a to jsou prý přehnané mámy 😝 😀 já jsme asi vyjímka 😅 😅

jo jo baby senses je podle mě nejlepší 😉

dracekmracek
24. lis 2009

tak já narovinu říkám že budu vyplašená matka co bude miminko pořád kontrolovat i když bude spinkat no.... 😅

kačí nejsi k ničemu já jsem jak vorvaň a dneska neudělám nic 😝 až zítra chci povlíknout a umýt koupelnu a vlstně všude uklidit to bude tak na 3 hodiny 🙂

kackark
24. lis 2009

Mury, tak moje mamka je taky zdravotní sestra a my se ségrou chodily do školy vždy nejvíc nachřapané, aby nám náhodou něco neuniklo 😀 Při očkování jsme si ani nedovolily ceknout, abychom mamince náhodou neudělaly ostudu 😀 😀 😀
Kdyby se malému něco stalo, tak bych si to pak neskutečně vyčítala, že jsem něco udělat mohla a neudělala, prostě jsem už dost vyškolená. A taky je to tím, že máme barák dost rozlehlý, něco jiného je, když máš miminko pořád ve stejné místnosti jako jsi ty 😉

dracekmracek
24. lis 2009

no tak my máme místnosti 2 😀 takže ani chůvičky nemám....ale tady snad nebudeme dlouho

kackark
24. lis 2009

Jé tři hodiny, tak to jsi super rychlá. Já už teď mám strach vytírat, nějak mi to nejde, jak lezu po čtyřech. Ty víš, kdy se přibližně vrátíš domů, ale já když si dnes udělám generální úklid, tak to za 14 dní nebudu vidět vůbec nikde 😔 Tak uklízím průběžně, co dám to dám, co ne, tak to počká 😝

kackark
24. lis 2009

Já mám třeba koupelnu s WC šíleně daleko, takže když nechám otevřené dveře budu spoléhat, že chůvičku nebo monitor uslyším 😉

dracekmracek
24. lis 2009

to je pravda kačí vidím to na návrat nejdýl 7.12.jirka teda uklidí ale asi víš jak uklízí chlapy 🙂 u mě co nevoní není uklizený 😀 kačenko tak se na to vyprdni když ti není dobře.

kackark
24. lis 2009

JJ Kači, úklid chlapů mi přibližovat nemusíš. Nejlepší je luxování, to prostě neodělá ani křeslo, a že se za dveřma válí Bessinky chlupy, to ho ani nenapadne 😀 😀 Špína je jen tam, kde jí vidí. A manža ke všemu nenávidí pronto a prach jsem ho neviděla v životě utírat. Vždycky mi nadává, že to smrdí a přitom mě pronto voní čistotou 😉

kackark
24. lis 2009

http://www.novinky.cz/veda-skoly/185097-spina-d...

To se hodí k našemu tématu 😀 😀 😀

dracekmracek
24. lis 2009

😀 😀 😀 já při luxování lezu po čtyřech a luxuju trubkou která sesbírá všechno 🙂 jiřík ne,nezajede ani pod stůl 🙂 ale včera mi vynadal že jsem žehlila,že prý co bude doma dělat sám 😀

ještě jsem se chtěla na něco zeptat....asi jsem tady už psala že Jirkova rodina je jiná....jeho maminka neměla štěstí na chlapa tak žijí v přestavěném kozím chvlívku ,fakt bez srandy.bez teplé vody a pračky...no a samozřejmě se chtějí v prosinci přijít podívat....co s tím...přeci takové lidi nemůžu k malinkýmu pustit?

kackark
24. lis 2009

Kači, já taky takhle luxuji, jen teď ne, protože máme hrozně těžký vysavač. A nejlepší je, jak se manža diví, jak je možné, že jsem se u luxování vždy spotila a trvalo mi to tak dlouho 😀 😀 😀

Kači, tak to jsem o Jirkově rodině netušila 😔 A každá rada drahá, nic mě nenapadá 🤐 Jaký s nimi máte jinak vztah?

jaspina
24. lis 2009

Kači mělas pravdu - jsem ráda, že jsem do cvičení šla 😉 Navíc ta cvičitelka byla tak hodná, že mi nabídla zdarma jednu lymfodrenáž - abych si to vyzkoušela. Říkala, že by to pro mě bylo dobré - že to odplavuje ty blbé látky z těla a když zobu hormony, že by to bylo fajn. A prý to taky zbavuje celulitidy a hubne se po tom - že můžu z těch prášků zadržovat vodu. Tak jsem zvědavá - v pátek tam jdu.

dracekmracek
24. lis 2009

Kačí jednou byl jeho bráška v nemocnici a já mu normálně odnesla všechny věci a vyprala je...no nepomohlo to.Několikrát u nich byla sociálka,nechápu že ty děti ještě mají.... 😒 při posledním porodu málem umřela rodila do záchodu,a brášku tenkrát zachránil jirka...
my tam 2 roky nebyli...naposledy když jsem jim vzala zubožené kkotě,a naposledy jsem je viděla snad loni...ale je to jirkova máma....i když je taková jaká je....

kackark
24. lis 2009

Jaspi, tak to jsem moc ráda. To je super 😵 Zaměstnáš si hlavinku něčím jiným a bude se těhulit jedna radost 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru