Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
9. pro 2009

Která pravidla porušuje: | Zruš Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek.......13.11. porodila chlapečka Tomáška
Dracek........30.11. porodila chlapečka Lukáška
Kačka.........čeká chlapečka 15.12. - nástup do porodnice na vyvolání porodu
Strouzek.....čeká holčičku - KO 17.12.
Tercie.........čeká chlapečka - KO 14.12., 17.12. 4D ultrazvuk
Papua.........našla // 16.12. testy AFP
Farmi..........našla // - KO 11.12.
Sarlotta.......našla// - 15.12. UTZ
Mimina........................28DC, IUI 4.12.
Jaspina........................3DC

kackark
9. pro 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek.......13.11. porodila chlapečka Tomáška
Dracek........30.11. porodila chlapečka Lukáška
Kačka.........čeká chlapečka 15.12. - nástup do porodnice na vyvolání porodu
Strouzek.....čeká holčičku - KO 17.12.
Tercie.........čeká chlapečka - KO 14.12., 17.12. 4D ultrazvuk
Papua.........našla // 16.12. testy AFP
Farmi..........našla // - KO 11.12.
Sarlotta.......našla// - 15.12. UTZ
Mimina........................28DC, IUI 4.12.
Jaspina........................3DC

kackark
9. pro 2009

Papu, čekáš zdravé mimi a amnio ti to jen potvrdí, věřím tomu moc 😉 Nesmíš si nechat kazit Vánoce, ikdyž vím, že se to jednoduše říká 🤐

andara
9. pro 2009

Kacko-ja mela taky nalez porad stejnej, otevrena jen na prst a tu noc po kontrole, kdy mi doktorka naplanovala vyvolani mi prdla voda a pri prijmu sem se s ni dokonce zase potkala 😀 Takze jeste neni vsem dnum konec 😉 drzim palce

Mimi-taky drzim moc moc palce at tam mimisek je 🙂

Holky maminky, okukuju vase deticky a jsou vsechny tak krasnyyy, opravdu stesticka 🙂
Mar-teda to by bylo, ale ja taky neberu antiko, ale manzel zatim zvlada 😀

Tehulkam krasne naskakujou tydny,parada 😉

A jeste dodatek k tem anonymum, co tu chodej prudit :Pro hlupaka kazdy hloupy! 😝 A jinak delam v blazinci a mohla bych se bavit o tom, kdo je blazen a kdo ne 😉

kackark
9. pro 2009

Andar 😀 😀 😀

Nechávám všemu volný průběh, ať si to naše sluníčko řekne, kdy půjde na svět. Ale když mám stále zachovalý čípek, tak to asi nepůjde jen tak? 😲 Jinak jsem hroznej plašan, vždy si myslím, že už je to ono, je mi nic moc. Musím se schoulit atd. No a do dvou hodin je po všem. Tak se mi smála sestřička, abych pak opravdový porod poznala a jen tak ho nepřešla 😀

papua
9. pro 2009

Kaci: mas pravdu a uz som si povedala, ze sa nebudem sa stresovat, lebo to fakt nema cenu, uz nic neovplyvnim, proste len uvidim ze kedy mi to vyjde....Uz som sa zmierila ze do vianoc to nebude....co uz...
Ale verim ze ty kym budes mat KO buduci tyzden tak sa Tadik sam prihlasi, nejako citim ze ta prekvapi🙂

kackark
9. pro 2009

Papu, správný přístup, je to tak, ovlivňit můžeš průběh těhu a svého myšlení, a asi je zbytečné si kazit Vánoce, když k tomu není hmatatelný důvod. Je mi líto, že Tě tím NT tak vystresovali, ale když tam počítají s Tvým věkem a komplikacemi z předešlého těhu, tak je jasné, že to ani jinak vyjít nemohlo 😔 Snad až budeš držet v ruce dobré výsledky amnia, pořádně si oddechneš a budeš maximálně šťastná těhulka. Hlavně se pořádně šetři 🙂

andara
9. pro 2009

No Kaci,ja ten cipek mela zachovalej jeste 2h pred porodem, teprve hodku pred jsem byla uplne otevrena-asi zazrak 😀

kackark
9. pro 2009

Aha, tak to já myslela, že nejprve musí zmizet čípek, a pak teprve se začne otevírat. A ne že se otevírá a pak zanikne. Jsem to ale popleta 😅

andara
9. pro 2009

Ono se otevira, zkracuje a jakoby vytahuje nahoru, pak se otevira tzv.branka -kdyz je uplne rika se branka zašlá,pak zbyva lem kolem hlavicky, ale to uz je rychlovka 😉 http://img341.imageshack.us/i/hrdlo.jpg/

murynka
9. pro 2009

ahojky kočky prominte že vás zanedbávám 😅 ale malá už je přes den vzhůru tak se jí věnuje pak děláme pořád na baráčku včéra nám položili koberec na schody a vypadá to krásně 😵 manžel mi dnes staví halovou skřín věci se mi válí po zemi 😀 tak konečně je mám kam dát 🙂

a do toho peču už mám 6 druhů a ještě 2 nepečené ale až před Vánoci a mám hotovo 😵 😵

malá je stále hodná jen problém s usínáním nechce být sama v postýlce 😅 pláče jen když má hlad 😀 budí se po 3-4 hod.takže to jde 😎

kači stále jsi v celku??pořád na tebe a Tadíka myslím sen o tobě jsem ještě neměla 😀

andara ahojky děkujeme a jak se máte vy??

kackark
9. pro 2009

Jé tak jsem zase o něco moudřejší 😅 Díky za fajn popis a odkaz 😉

murynka
9. pro 2009

a copak evička???

kackark
9. pro 2009

Mury, ale už by se ti o nás k sakru zdát mohlo 😀 😀
Na ten koberec jsem koukala a máte to moc pěkné, takové útulné 😵
A jsi šikulka, tolik toho napečenýho 🙂
Malý zase šíleně řádí, to jsou rány, půjdu si radši zase lehnout. Manža už je naštěstí doma, tak jsem klidnější 😵

mar26
9. pro 2009

andaro no manžel taky zvládá a včera prostě úplně zapoměl,že neberu HA 😅

papu třeba podle AFP ti nakonec amnio ani nedoporučí! Moooc bych ti to přála a i kdyby,tak ti to potvrdí zdravého broučka v bříšku

kači to je fajn mít už tu jistotu kdy viď? Stejně věřím,že se Tádík rozhoupá dřív 😵

jaspina
9. pro 2009

Tak přemýšlím, když půjdu na tu laparku - asi nějak v lednu, tak jestli si dát nadstandart nebo obyč? Jako na nadst. sice budu mít telku, ale sama se budu nejspíš nudit. Zas na normálním pokoji záleží dost na tom, koho tam budu mít. Kdyby to byl někdo v pohodě, tak budu jen ráda, že si pokecám - ale když tam bude nějaká.... 😠
Tak furt nevím.. Jak by jste to udělaly vy?

murynka
9. pro 2009

mar úplně zapoměl 😀 😀 to je dobrý 😅 to můj by rozhodně nezapoměl se bojí moc moc 🙄

papua moc držím palečky at máš hlavně zdravé miminko!!!!

kačko to je jasný že jsi klidnější kdyby náhodou odveze vás 🙂 jsme zvědavá kdy to bude 😀 😕 hezky odpočívej 😵

strouzek
9. pro 2009

ahoj holky právě jsem přišla z vánočních trhů , nechala jsem udělat nelince a kocourovi vlastní baňku na stromeček 😀

papu kočenko určo je lepší počkat až bude mít mimi dost plodové vody, protože dle mě i holek je mimi zdravoučké takže proč riskovat.

jaspi no já nevím, ale já bych asi po zkušenosti ze štítky šla na samotku na nadstandart. sice je člvoěk sám a nepokecá si ale zase se může v klidu vyspat atd. to mě totiž dost vadilo, nejdřív sjem tam měla fajn paní ale pak mi tam dali nějakou starou babku co si jen stěžovala, ona mohla vstávat ale byla zhnilá takže pořád jen volala sestřičky o bažanta, a nevím jestli to dělala naschvál ale vždycky si vzpoměla že půjde vykonat potřebu ve chvíli kdy přinesli jídlo takže ten puch byl hrozný. v noci chrápala šíleně a přes den tam zase měla plno návštěv vnoučat děcek furt někdo a já šílela. poslední dny v nemocnici jsem přežívala jen na prášcích na spaní.

mar26
9. pro 2009

jaspi já jsem vždycky radši sama..i kvůli návštěvám i po laparce jsem byla moc ráda za samotku..lidi mám ráda,ale ne v nemocnici..tam se cítím líp když mám svůj klid..ale to je fakt na povaze

strouzek
9. pro 2009

kači to bude fakt záhada kdy malej vyleze ale když vidímtvoje tt tak si vzpomenu žes to říkala před časem že určitě tu budeš strašit ještě ve 42 tt 😀 kdo se bojí že porodí brzo tak přenáší a naopak

strouzek
9. pro 2009

jinak holky já asi fakt nevypadám jako těhule, na trzích jsem chodila s rozepnutou bundou a lidi ze stánků na mě volali ať se jdu napít medoviny, pak jsem šla na poštu a paní mi říká že si musím udělat novou průkazku na firemní poštu tak jí říkám že je to zbytečný že v lednu jdu na mateřskou tak na mě koukala jak na blázna a pak jsem šla ještě do obchodu s vlnou koupit malé vlnu že mi mamka uplete svetřík a papučky a ta paní se ptala pro koho to je a já že pro mě pro naši malou tak nechápala kde mám to břicho 😀

tercie
9. pro 2009

Čau kočky, dneska jsem měla akční den, ráno jsem byla s kámoškou potrénovat v kostele na půlnoční a odpo mi kámoška dohodila paní od Luxu, jakože reklamní akce na parní čistič, já mám půjčenou špinavou sedačku a nevím si s ní rady, tak mě napadlo, jestli ona si s ní párou poradí, ale neporadila a spíš mi tu udělala čurbes, než pomohla, tak zejtra budu gruntovat, bo dneska už na to nemám...

Jaspi díky za IP 😉 Jo a k tý laparce, já bych asi taky volila nadstandard, nebudeš tam měsíc a pár dní klidu ti určo prospěje, a kdybys měla NTB s sebou můžeš bejt pořád s náma 😉 No ale to důležitý co jsem chtěla říct, u nás v březnových sněhurkách máme holčinu, která se marně snažila o mimi skoro dva roky, teď byla v září na laparce a teď je v 5tt 😉 tak moc budu držet palce abys to měla taky tak rychle 😉 🙂

Strouži co jsou lidi slepí že ten tvůj pupík neviděj??? 😕
Jo a ten nábytek mám odsud: http://www.nabytek-cz.cz/fotoalbum/kuchynsky-na... a jestli to máte levnější tak mi to ani neříkej, nebo budu akorát nasraná 😀 Ale myslím, že to není zas až tak hrozná cena... viděla jsem i horší 😀

strouzek
9. pro 2009

ahoj tercie
no teda ty na ten parní čistič věříš?? 😀 má to manžova kolegyně taky se nechala nalákat reklamou a prej je to na hovínko.
jinak s pupkem nevím já mm furt pocit že mám velkou dýni ale hrozně moc lidí mi řekne že ani neví že jsem těhu hlavně když mám volnější tričko nebo mikinu jako dneska a nebo že si myslí že jsem na začátku. třeba v pondělí v práci se mě zeptala jedna ženská jestli už mimčo kope tak na ní zírám že jsem skoro v 7 měs. tak je jasný že kope a ona v šoku že vypadám na 4. měsíc 😀 😀 to mě minule řekli i na gyndě v čekárně jiné těhule že nemám žádný břuch.
jinak ten nábytek tak mám pocit že do toho obchodu dodáváme, víš my jsme jen výrobci normálně neprodáváme lidem jen jako že bych si to vzala jako zaměstnanec, dodáváme asi do 950 obchodů v republice a asi do 400 obchodů na Slovensku. v tom mě minule dostal manžův bratranec, přijel že si objednal v jednom obchodě lavici do kuchyně tak na něho zírám co blbne že je určo ta lavice od nás protože jinej výrobce kromě poláků lavice nedělá. tak se rychle zařizovalo zrušení objednávky a já mu to sehnala za třetinu ceny jako zaměstnanec. každopádně tvoje cena je super jestli to je za stůl i 6 židlí tak fakt je to fakt super cena.

strouzek
9. pro 2009

tercie odkud máš ten přebalovák svůj??

tercie
9. pro 2009

Strouži nevěřím, s tou naší sedačkou si stejně neporadila 😀 Mě jen bylo blbý to odmítnout, jsem takový tele... 😀
To jsi mě uklidnila, že nedám za tu jídelnu nějaký šílený prachy 😀 Tak až budu potřebovat nějakej nábytek, tak řeknu jo? Co všechno vyrábíte?
Ten přebalovák kupovali naši někde u nich v Domažlicích, takže bohužel nevím, odkud přesně, nebo kdo to vyrábí...

tercie
9. pro 2009

Jo, a taky dneska kup století jo, nevím, jestli se mám smát nebo si rvát vlasy... ale jak topíme v krb, tak při každým přiložení něco vypadá ven, tak se musí ametat a to práší a velkej vysavač se mi nechce vytahovat, tak jsem si objednala takovej ten malej ruční vysavač, aku. No a dneska přišel, a v návodu čtu, že se s tím nemá vysávat popel, ani chladnej... no to bych se po... takže si ho můžu asi vetknout zaklobouk, nebo nevim 😀

strouzek
9. pro 2009

tecie děláme kuchyň. stoly, lavice, židle,vest. skříně a ložnice
škoda že nevíš odkud je ten přebalovák, jako přebalováků je plno ale mě se to zdá drahý. tak jsem koukala v ikei na komody že si na to nechám udělat nahoru ten pultík
s tím vysavačem no teda tak jim to vrať však si ho ještě nepoužila ne??a nebo to risknout možná se tím kryjou aby se to neucpalo popel je prostě jemnej.

tercie
9. pro 2009

Strouži asi to risknu, spíš jsou to větší kousky co mi vypadává na zem tak snad to něco vydrží no 😀
Ten přebalovák i platili naši, myslím, že něco kolem 3,5tis. to je na mě taky dost, já měla v plánu taky nějakej pultík spíš. No naši vyřešili za mě, je fakt pěknej a ten vrchní díl se dá pak odmontovat a je to komoda tu využiju taky.

strouzek
9. pro 2009

tercie no to je taky dost i když už jsem viděla i dražší. mě se právě v tý ikei líbí ty komody kolem ceny do 2 tis. že to využiju i pak a cena je fakt super. nějak si neumím představit dát za přebalovák třeba 5 tis. jako všude vidím i kdybych na to měla tak tolik prachů nedám

kackark
9. pro 2009

No strouži, teď si mě úplně zaskočila, protože jsem u vás objevila sedačku po které už docela dlouho toužíme a plánovali jsme v příštím roce pořídit
http://www.iktus.cz/standard-sortiment-flexi1.php
Myslíš, že by to šlo pak třeba přes tebe objednat? 😕

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru