Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

mimina321
6. led 2010

jaspi mám dojem,že sa ešte s važnym problémom nestretla.....
moja profesorka na strednej hovorila,že puberta prichádza v tej chvíli ked dieťa začína uvažovať nad tým,, ako taký hlúpi rodičia mohli mať také múdre dieťa,, 😀 😀 toť prípad mladej panej 😎
a prejavy typu mne sa to nemôže stať-nad tým sa pousmejem,pretože v živote to býva tak že zrovna to ťa postretne......

strouzek
6. led 2010

mimi asi tak nějak, mě z toho bylo včera zle a myslela jsem na to i v posteli před usnutím jestli budu někdy v takovém stavu abych nelince řekla svině 😔

jaspi no já si jí taky všimla na pár diskuzích většinou to jsou právě ty hádávé diskuze a vždycky tam na mě působila že chce být za hvězdu největší nejchytřejší, jak má v malíku domácnost, dítě práci, prostě všecko zvládá levou zadní. myslím že bydlí v anglii tak jsem si hned vzpoměla na svoji sestřenku ta byla vždycky trošku nosánek nahoru ale co odjela do anglie a našla si tam známost je to něco podobnýho takže jestli to dělá to prostředí že si myslí že je něco víc než my holky co jsme zůstali doma v česku kdoví.

mimina321
6. led 2010

....a k tomu osloveniu v pase,je mi z toho smutno......

strouzek
6. led 2010

mimi tvoje učitelka byla moudrá ženská. popravdě já byla kdysi dost jiná než teď, bývala jsem taky namyšlená, řešila jsem kraviny nesnášela děcka říkala jsem že malýho hazjlíka co mi zničí postavu ani za nic a smyslem života pro mě byli hezky nalakovaný nehty. no možná namyšlená jsem i teď to musí zhodnotit někdo jinej ale třeba v otázce miminek, rodiny a vůbec takovýho toho běžnýho života si myslím že jsem o dost jinde a právě pomohlo nejvíc to že jsem dostala od života po hubě. nevím co má za sebou dotyčná ale asi nic moc hlavně asi nikdy neztratila miminko protože by tohle v životě nemohla z huby vypustit natož veřejně se tím chlubit 🙄

mimina321
6. led 2010

stroži ip 😵
po čase večšina z nás dospeje 😉 aj ja som mala smiešne predstavy o živote,časom som sa z toho ,,prebrala,, 😅

strouzek
6. led 2010

holky hlásím že jsem volala na gyndu na ty odběry co mi minule zase braly (hormony nemoci a toxo ..) a vše v pořádku, tak aspoň něco. navíc volal přepravák že konečně doveze ten balík s povlečením pro malou, objednaný ho mám snad 2 měs. tak hurá na to že dnešek vypadal na den blbec se to zatím jeví dobře.

jinak zpráva z mé cukrovky, nevím co mám za cukrovku ale jogurt a rohlík mi cukr zvednul ale včerejší noční nájezd na arašídovou nugetu ukázal krásný čísla. tak asi je nugeta bez cukru 😀

jaspina
6. led 2010

Strouži to máš dobrou nugetu 😀

mimina321
6. led 2010

strouži pekné správy 😉
ja už musím ísť variť,budem nakúkať-dnes bude pečené kura

kackark
6. led 2010

Strouži, mrkni do alba, vyfotila jsem Ti, jak vypadá bodýčko na Táďovi 😵

strouzek
6. led 2010

jaspi no však, arašídová nugeta je kvalita, já jinou nejím 😀 doktorovi to říkat nebudu, stačilo že mi zakázal ovoce 🙄

strouzek
6. led 2010

kači to je krásnýýý, my máme růžový miluju tatínka a pak bílý s nápisem nelinka. už se taky těším jak do toho Neluš navleču, asi chudák bude muset být převlíkaná 6x denně protože jsem se rozjela v nákupech hlavně ve velikostech 62 a 68 😅

mimina321
6. led 2010

kači nádherné 🤐 🤐 🤐
ked sa konečne prepracujem k miminku,tak si také zoženiem,je to hrozne milené 🤐 🤐 🤐
stroži to bude malá parádnica 😉

jaspina
6. led 2010

Strouži on ale říkal že nesmíš ovoce a o nugetě přímo nemluvil že? 😉 😀 A nedělej mi chutě - já zas po svátcích dietím, tak tady chroupu suchary a podobné hnusy.. ale stejně nehubnu 😠 Leda by mi při tom moudráku zašili i pusu 😉

strouzek
6. led 2010

mimi mě to poradila kačka, psali jsme si že nemám nic pro manžu takovýho jako překvápko a kačka mi poradila tohle a pomohla mi to sehnat na tom mmb a super manža byl dojatý a ukazoval to pak celý rodině.

jaspi no přesně nugetu neříkal 😀 každopádně mě neštvi ty, sis užila aspoň ty vánoční žranice ale já ani to. 😠 😀 cukroví zákaz, ovoce zákaz, celý vánoce jsem se držela jen graham. pečiva a bílých jogurtů, ani jsem pořádně neměla chlebíčky a nic. a vánoční pití? alkohol nesmím ale nesmím ani džusy tak jsem na silvestra pila vodu z vodovodu 😎

strouzek
6. led 2010

holkýý přišlo mi to povlečení na neluš, je úúúúžassnýýýý, a hlavně se spletli a dali mi tam 2 prostěradla místo jednoho tak super 😀 možná že to dali jako dárek když jsem na tu objednávku čekala 2 měs. než to dovezou z německa.

jaspina
6. led 2010

Strouži tak nám to pak vyfoť!

strouzek
6. led 2010

no až bude na postýlce tak vyfotím ale to bude až v únoru až budou hotový okna a vymalováno

zatím se můžeš mrknout tady

http://www.jolis.cz/10dilu-sada-kremova-2705

diddi
6. led 2010

ahojte lastovicky,vsetko naj,naj do NR vam prajeme....hlavne to zdravicko a lasku,lebo ak tieto "veci" mate,tak ste skutocne stastne....a samozrejme hodne mimiskov......strouzku,citala som tu diskusiu,no blee,ako moja Ella vola hovienko...rimmel vsade,v kazdej diskusii kali vodu a nici vzduch,nezapajajte sa tam,kde ona pise....vie len urazat,ponizovat a ma patent na rozum,no zial len na ten svoj,a preto svojho syna vola svina...a samozrejme,ze nesmie chybat jej posluhovacka kubaka,ktora ma na vsetko "racionalny" nazor,az taky,ze ju kazdy z diskusii vyhadzuje,lebo sa predstavuje ako "nadclovek"....takze kaslite na ne....skoda minat svoju energiu na taketo

strouzek
6. led 2010

ahoj didi i tobě vše nej do nového roku a dětičkám samozřejmě taky 😵 jinak na názor rimmel a jejích spoluoveček udělala názor už včera přesně jak píšeš, je to typ co se umí ukazovat a hádat a její spolubojovnice jsou často jak husy co jdou hlava nehlava za někým kdo je vůdčí typ.

mimina321
6. led 2010

ahoj diddi 🙂 aj tebe aj celej rodinke krásny rok 🤐
stouži je to velmi pekné,už sa teším na foto ako si tam Nelinka lebedí 😉

strouzek
6. led 2010

mimi aby si tam nelebedil víc kocour, toho se děsím protože ten jak uvidí něco novýho navíc podobnýho posteli tak ho z tama nedostanu 😀 dneska má oliver nějaký krizový den, asi se nudí chodí po bytě, občas kousne do nějaký umělý myši sedí na okně a řve na holuby ale otrávený je že nevím co s ním.

jaspina
6. led 2010

Strouži to se bude Nelinka mít! 😵

strouzek
6. led 2010

jaspi to jo až moc. už bych měla začít nějak vybavovat nás, protože co jsem těhu tak chodím ve starých hadrech, nic jsem si pořádně nekoupila, hlavu mám jak vrabčí hnízdo a peřiny naše už po těch letech a ustavičným praní vypadají na rozsypání tak asi z příští výplaty koupím nějaký povlečení i nám a zajdu aspoň k holiči. vždycky jsem se divila proč ty ženský jak mají dítě přestanou o sebe dbát že to já bych nikdy neudělala no a dělám to samý 😀

strouzek
6. led 2010

jaspi a kam půjdeš na tu laparku a jak dlouho tam budeš ležet??

jaspina
6. led 2010

Strouži půjdu do jedné ze Zlínských nemocnic. Buď do krajské velké nebo je ještě Atlas - tam je lůžkové odd. jen gynda, jinak ostatní patra doktoři ambulantně - ta tu se čeká dýl, ale prý je tam ten přístup sester a lékařů neporovnatelný, takže asi spíš tam. Uvidím co doktorka, ale ona posílá do obou.. A ležet tam budu podle toho, co mi budou dělat - může to být 3-4 dny, ale taky 10 kdyby něco našli a vyžadovalo to větší zásah a pak ještě nějakou dobu doma - to je taky individuální.. Snad to nebude dlouho.

strouzek
6. led 2010

jaspi aha no radši běž to té lepší jestli má lepší recenze. snad to proběhne vše dobře a pak doma se snad vykurýruješ taky rychle.

jaspina
6. led 2010

Strouži já bych právě radši do té menší, kde toho nemají tolik, tak tě berou jako člověka a nejen jako číslo někde v papírech. Navíc tam pracuje moje spolužačka, tak bych tam někoho znala.. Akorát bych si musela domluvit ten nadstandart - klidně dvoulůžák, ale na něm je TV, lednice, net a hlavně WC a sprcha - což na obyč. pokoji není 😒

strouzek
6. led 2010

japsi já mám taky radši menší nemocnice nebo vůbec menší prostředí kde je to takový víc lidský. já jsem byla na štítku na jedný supermalý nemocnici sice nebyla taková možnost výběru pokojů nebylo to tam tak krásný nazdobený jako u nás ale personál super a vůbec přístup. jen to jídllo bylo jediný co by mohli ještě zlepšit.

kackark
7. led 2010

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek.......13.11. porodila chlapečka Tomáška
Dracek........30.11. porodila chlapečka Lukáška
Kačka.........12.12.porodila chlapečka Tadeáška
Strouzek.....čeká holčičku
Tercie.........čeká chlapečka
Papua.........našla //
Farmi..........čeká chlapečka
Sarlotta.......našla// 25.1. NT, 1.2. KO
Jaspina.......................2DC
Mimina.........prodělala mimoděložní těhotenství

kackark
7. led 2010

Ahojky, zdravíme s Tadíkem při čtvrtku 😉
Holky, nevíte něco o Evičce? Zdá se mi, že tu dlouho nebyla ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru