Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
20. led 2010

Holky, těhulky, chtěla jsem vám ještě napsat něco, co mě překvapilo a nikde jsem se o tom nedočetla. Když po porodu začnete kojit, tak vás při kojení bude cca 5 dní bolet šíleně břicho, protože se vyplavuje oxytocin, který pomáhá zavinovat dělohu. Mě to dost zarazilo, ale nebojte se, pak to přejde 😉

sarlotta
20. led 2010

strouži no mastičky by ještě byli, ale léky nejsou žádné. mám to na stehnách,břichu,pod prsama, na bocích a pod kolenama-tam už to mizí. Normálně se mi to vysypalo z pátku na sobotu a furt se to rozlézalo... a svědííííí to..uáááá. Ty krémy pomáhají, ale ve 3 ráno jsem musela do sprchy, abych se neškrabala... pomohlo to, pak sem zas usla. Dneska je to lepší..ťukám.

kači to je mi taky líto ... naštěstí miminka to tolik nesvědí ... jen to hrozně vypadá. Mě se malý ohazoval při kojení, když jsem jedla syrový okurek.
Pokud to má suché tak zkus excipial krém na promaštění a hojení. nebo calciový.

sarlotta
20. led 2010

strouži tak ani nejez🙂))) jsme včera nabalila mamině, kysané zelí, zelný salát, červenou kys.papriku, kopr v octu, dressing, tatarku...a v ledničce nic nezbylo 😲 😀

kackark
20. led 2010

A ještě řešíme dilema zda jet za pěkný penízky v červenci na dovolenou s našima (to znamená, že bychom měli hlídání a mohli se navzájem trošičku užít) a nebo za mnohem větší peníze přestěhovat ten kotel a vystavět komín, ale nevím, zda má cenu do toho baráku vrážet další prachy, na druhou stranu, kdyby měl být malý alergik nebo astmatik, tak by to stálo za to, protože boj s prachem je tu nekonečný. Poraďte 😉

strouzek
20. led 2010

kači a nemá třeba alergii na něco co ty jíš? třeba je to něco podobnýho co má vlaštovka na kravský mlíko. uvidíš co dr. řekne snad se to brzo zlepší.
holky mě dneska přišli kojopodprdy a ty jednorázové kalhotky do porodky a další" sexy" věcičky, ty jo vypadám v tom fakt nechutně mateřsky, do toho jsem si včera koupila nový kabát s kožíšekm na břucho a přijdu si v tom jak medvěd grizly do toho ty vlasy dneska holky nevím jak vy jste se cítili a cítíte ale já si přijdu hrozně hnusná . já vím řeším blbosti hlavně ať je v poho malá ale zase jsem si furt plánovala jak budu šik těhule a mamina a ať se snažím sebe víc vypadám nebo spíš připadám si den odedne hnusněji. zítra máme jít na vernisáž, nějaká dost velká snobárna a nemám co na sebe, vlasy od holiče děsný, chodím jak tučňák protože mě bolí kyčle, ...nejradši bych do března nevylezla ven 😝

sarlotta
20. led 2010

kači- na tohle pomáhá hned po porodu ležet na břiše jak to jen půjde. Mě to tolik nebolelo, protože jsem měla SC a přitom je děloha důkladně vyčištěná a ještě se odvádí krev drenem pár dnů.

kackark
20. led 2010

Sarlotko, zatím to dle mě naštěstí nevypadá na AE, ale je to asi opravdu reakce na něco, co jsem snědla, napadlo mě, že by to mohla být bílá paprika. A taky mu nevyhovují jedny plínky co koupil manža v lékárně, vyloženě se osypal kolem lepítek. Teď máme pampersky, tak to snad bude lepší.

sarlotta
20. led 2010

stroužku bříško je samo o sobě šik🙂))) nebuď šiša ... vypadáš dobře. 😉

kackark
20. led 2010

Strouži, tyhle pocity si moc dobře pamatuji 😝 Horší je, že na tom teď nejsem mnohem líp 😒

Já po porodu na břiše ležet nemohla, jak šíleně jsem krvácela, ale pokud vy budete moc, tak to určitě udělejte 😉 😵

strouzek
20. led 2010

jaspi to nebude nezvykem, to bude špatnou holičkou, vždycky když jdu od svojí tak se cítím hezky ale tady tahle mě fakt oškubala a pěšinku mi dala úplně jinak no šílenost snad to trošku opraví když to umyju. hlavně že jsem jí říkala že to chci jen prostříhat aby nebyli ty vlasy tak těžký.

kači tak ať máš dobrou rukuna holičku hlavně neexperimentuj jak já 😝 kdybych se bývala objednala k té svojí mohla jsem mít klid ale já blbá si říkala že na melír a pravý stříhání zajdu až těsně před porodem abych teď nedala kupu peněz a zničila si to při malování. no a peněz mě to stálo pomalu stejně jak u mojí stříhání a celý melír a ještě vypadám hrozně 🙄

kackark
20. led 2010

A to mi zase dneska ještě utekla Bessina na vycházce a hodinu jsem na ní čekala a nepřišla, tak jí bude muset jet manžel hledat, pokud se madam neuráčí a do hodiny nepřijde. Udělala nám to takhle i minulý týden. Asi žárlí na malého, tak nás takhle trestá. Teď jsou teda dny 😝
Ještě, že tu je taková krásná zpráva od papu 😵

strouzek
20. led 2010

jé já chci už ležet na bříšeeeeeee. holky mě ležení na břiše šíleně v těhu chybí.

šarlot ty jo vyhodit horčici, kečup, tatarku .... tak fakt můžeme lednici vypnout z elektriky protože tam nic nezbyde 😀

kackark
20. led 2010

Já se teď nechám jen ostříhat, na melír nemám čas kvůli malému, ale asi si to nechám zkrátit dost radikálně, tak je možné, že z toho budu taky hotová. Ale když už jsem si to vymyslela...

kackark
20. led 2010

Strouži, nechci Tě strašit, ale já přes nateklá a bolavá prsa zatím na břiše pořádně neležela, vždy jen pár minutek kvůli té děloze.

strouzek
20. led 2010

kači bessy tak žárlí? no teda tak to jsem zvědavá co bude dělat oliver, ten je někdy nezvladatelný už ted. ráno jsem ho zase honila po chodbě v baráku a včera zase vyváděl protože jsem mu zavřela koupelnu aby tam nelezl tak málem prokousal a proškrábal do dveří díru.

kackark
20. led 2010

Malému by nic neudělala, ale strhává na sebe pozornost takhle ☹ Dostali jsme radu, že na ní venku nemáme čekat, že ví moc dobře kde bydlíme, a že se tím vytrestá, že musí přijít sama, ale ty moje nervy ☹ Pořád koukám ven a nikde není. Ale je pravda, že to tady moc dobře zná, tak se snad nemá důvod ztratit.

strouzek
20. led 2010

co? no holky na to by mělo být upozornění někde na krabičce s ovutestama že těhu a mateřství je takový zápřah, nevolnosti, únava, těhucukrovka, bolavý nateklý prsa, porod... atd. myslím že by si plno lidí rozmyslelo plodit 😀

kackark
20. led 2010

Strouži, tak to budeš mít taky veselé šestinedělí.

kackark
20. led 2010

Strouži, já ne. A porod byl pro mne jedním z nejkrásnějších zážitků 🤐

kackark
20. led 2010

Kvůli nikomu jinému bych nebyla ochotná tolik hodin v noci probdít atd., ale kvůli Tadeáškovi rozhodně ano 😵

strouzek
20. led 2010

kači však jo já vím že by neudělala, oliver snad taky nic neudělá ale asi bude žárlit stejně jako bessy. s tím že koukáš pořád ven a bojíš se to ti věřím,mě stačí když jsem minule hledala po bytě olivera a to jsem věděla že je doma a nemohla jsem ho najít tak hysterák že určo vyskočil ven větrákem 😀

papua
20. led 2010

Strouzi: ty vtipalku nas 🙂))))) !!!!!!

Kaciii: moja zlata dakujeeeem!!!

Sarlott: mrzi ma, ze mas taketo trapenie, snad to prejde coskoro!!!!! Dakujem!!!!!!!!!!

kackark
20. led 2010

Strouži, z toho si nic nedělej, hysteráky patří k těhu.

kackark
20. led 2010

Akorát manža ze mě bude mít radost, že jí zase pojede hledat a ona nakonec určitě sama dorazí.

kackark
20. led 2010

Ale je mi fajn alespoň z té stránky, že tu s vámi po dlouhé době takhle pěkně kecám, když maličký spinká a nesnažím se dohonit domácnost, dneska na to kašlu 🤐

papua
20. led 2010

Jaspiii: aj tebe dakujem moja!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Strouzi: meno este nemame vybrane na sto percent, este sa dohadujeme.....tak ked sa dohodneme, napisem 🙂

strouzek
20. led 2010

kači já bych si asi vybrala tu dovolenou , podle mě si zasloužíte vypadnout od těch starostí z tchýní a dědou navíc cpát do baráku kde to nemá smysl to je taky blbost.

sarlotta
20. led 2010

Abych se nenudila tak je malý nachlazený, takže ho mám doma... jdem obědvat, polévka byla ve 12 😀

kackark
20. led 2010

Strouži, dřív jsem byla pro ten kotel, protože uklízím jak magor a nikde to není vidět, ale po dnešku si říkám, že bych brala tu dovolenou, a kdo ví, kdy se další taková možnost naskytne.

Sarlotko, tak si nechte chutnat a ať je Kryštůfkovi brzy lépe 😉

strouzek
20. led 2010

holky zimu by měli zrušit, chodí se hrozně, člověk navlečenej spocenej, na depky jak vyšitý, všude řádí virozy, na silnicích katastrofa ...atd. 🙄

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru