Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

tercie
10. únor 2010

Dobrý ránko, přišla zpráva od Farmi, tak sem hned běžím,abych vám dala vědět....

Ahoj Míšo, promiň, dřív jsem nebyla schopná. Ráno jsem měla různý vyšetření, ekg. atd.. Pak mě nechali dlouho čekat a ve dvě mi odebrali voduinjekcí přes břicho. Hned od tý doby začaly kontrakce jakbejk, naštěstí vždycky když už to bylo tak nesnesitelný, tak m píchli inj. a na chvilku se trošku ulevilo. Asi od devíti jsem k tomu začala ještě krvácet, tak se na mě chodili častěj koukat, jestli jako už! No ale klasika, bolesti jak pes, mezi pauzama se snažím zdřímnout. Od rána nemám jíst ani pít, bo po porodu mě chtěj ještě uspat a udělat revizi dělohy, pak prej budu chvíli na pooperačním, takže nebudu moct psát.
Pozdravuj holky, pořád na ně myslím!

PS: Je tu nějaká hodně mladá doktorka, která se mnou raději nechce nic dělat, prý počkáme radši na ráno na druhýho doktora. No jen abych se toho rána dožila, jsem totálně kaput.

Obě zprávy přišly v půl šestý ráno, ale psaný asi byly už večer... Snad už se teď něco děje a brzy jí to skončí

tercie
10. únor 2010

Tak a má to za sebou beruška naše... čekají na placentu a pak narkoza a revize. Prý jí ty poslední hodiny nechtěli už dát nic na bolest, tak to bylo děsný, ale je ráda že to je za ní. Uf.

mar26
10. únor 2010

Ahoj holky....
farmi 😢 😢 😢 řvu tu jak želva...je mi to tak moc líto..tak moc 😔 .Drž se ,jsi moc statečná a přeju ti,aby si se zdravého miminka brzy dočkala!

strouzek
10. únor 2010

ahoj holky ani nevím co psát, nějak nemám teď náladu když si vemu že farminka teď leží v nemocnici a možná zrovna...... 😔 pořád na ní musím myslet, a musím i přiznat že o to víc jsem teď vynervená pořád se pozoruju jestli malá kope.

jaspi snad ti dopadl zubař dobře a zoubky už nebolí

evičko Tomášek je zlatíčko věřím že vám dělá jen radost, já už to mám opravdu za pár a pořád tomu nevěřím že budu mamina 😅

mimina321
10. únor 2010

ahoj...
farminke vela síl a objatie 😔 😔 😔
evinka Tomáško je zlatý má krásne,,kukadla,,na tie budú baby letieť 😵
mar ako sa s Natálkou máte?
mao rada ťa vidím aj ked pri tak smutnom príspevku 😔 myslela som na teba ako sa máš?
jaspi ako dopadol ten zubár?
stouži ahoj..
dnes má tp švagrovka tak všetci čakáme či nám nezazvoní telefon,ked bola na sone povedali,že to môže byť 4.2 ale drobec si robí čo chce 😅
z kontroli som dofrčala pred chvílkou,zase mám vysoké fw-no počkáme na výsledky z dneška a dostanem dalšie lieky 😖

mimina321
10. únor 2010

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek.......13.11. porodila chlapečka Tomáška
Dracek........30.11. porodila chlapečka Lukáška
Kačka.........12.12.porodila chlapečka Tadeáška
Strouzek.....čeká holčičku
Tercie.........čeká chlapečka
Papua.........čeká holčičku, 29.1morfolog.utz
Skritkova.....čeká holčičku, 8.2.ko
Farmi..........čeká chlapečka
Sarlotta.......našla// 22.2.tripple test, 1.3KO, 19.3. velký utz
Jaspina........................2DC-15.2 laparka
Mimina........................9DC

2dc-15.2 laparka
Mimina........................8dc

mimina321
10. únor 2010

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek.......13.11. porodila chlapečka Tomáška
Dracek........30.11. porodila chlapečka Lukáška
Kačka.........12.12.porodila chlapečka Tadeáška
Strouzek.....čeká holčičku
Tercie.........čeká chlapečka
Papua.........čeká holčičku, 29.1morfolog.utz
Skritkova.....čeká holčičku, 8.2.ko
Farmi..........čeká chlapečka
Sarlotta.......našla// 22.2.tripple test, 1.3KO, 19.3. velký utz
Jaspina........................2DC-15.2 laparka
Mimina........................9DC

ešte raz vkladám,neviem čo som to tam povyvádzla 😅 😅 😎

papua
10. únor 2010

Ahoj lastovicky drahe! Velmi myslim na farminku a slzy sa mi tlacia do oci, ked to tu citam stale...Tak ako strouzi, ani ja nemam vobec silu a chut pisat, ked vidim co preziva farmi, nejako nemam slov a myslim na jej trapenie...Posielam silu a objatie Farmi, neviem co dalej ani napisat ☹ 😢 😢 😢 😔

Zdravim Evicku-dakujem za pozdrav zlaticko!!! Aj Mao....dlho ste tu neboli...
Mimi, Tercie, Strouzi, Mar ahoj holky 😔 !

sarlotta
10. únor 2010

Ahojík holky, Evičko, Dračku, Mar, Mao... jsem ráda, že jste se ukázaly... i kdž je tu teď mooooooooooooc smutno.

myslela jsem ,že nejvíc bolí psychika, ale co s farminkou provádí, zmetci, jakoby jí nemohli dát pořádná analgetika, epidurál😠 😠 je mi z toho zle...
posílám jí moc sil a objetí... škoda,že je tak daleko ☹ Farminko drž se, musí to být peklo. vůbec si to neumím představit, ani nechci domýšlet co bych dělala.

skritkova
10. únor 2010

Ahojky holky,
já nějak nechápu, proč se to doktoři nesnaží Farmi trochu víc ulehčit☹ Už tak je to tragédie...

Šarlot, koukám, že jsme s Papu jen 10 týdnů před Tebe🙂 Prosím až budeš dělat tabulku, tak mi tam dopiš, že 16.2. mám test na cukrovku a 8.3. poradna, díky moc 😵

papua
10. únor 2010

A ja prosim do tabulky, ze test na cukrovku mam 17.2. 🙂, ten morfo mozete dat prec-to uz bolo🙂

skritkova
10. únor 2010

Jů, takže to máš hned po mně, Papu 😉 Uvidíme, co to bude, sestřička říkala, že je to hodně nepříjemné, ale tak hrozný to snad být nemůže, ne? Jen vypijem ten sladky nápoj a hotovo 🙂

sarlotta
10. únor 2010

tabulečku dělá mimi🙂)) ale můžu🙂

skritkova test na cukr je zátěžový test, trvá cca 2hod, vypití, odběr krve, moči a za hodinku znova.. sleduje se jak tělo zpracovává cukr🙂

skritkova
10. únor 2010

Šarlot, vidíš a já bych to přehrála na Tebe😀 Díky za info o tom cukru, já věděla, že to je nějak takhle, proto nechápu, co by na tom mělo být tak nepříjemného - asi ten sladký nápoj.... 😕 A výsledky asi hned nebudou, že?

sarlotta
10. únor 2010

né dělá to laboratoř, takže tak týden.

skritkova
10. únor 2010

Aha, no tak snad to bude dobrý🙂 A co Ty, Šarlot, jakpak se cítíš? Za chvíli tu budou pohyby... 😵

jaspina
10. únor 2010

Ahoj holky, dostala jsem se k PC až teď. Byla jsem dnes doma. Kdyby jste viděly, jak vypadám 😖 Musela jsem se tam vyslíct do trička a sundat si i boty - prý to je operace.. No a on mi to celé musel rozřezat, rozvrtat a vysekat - a zašít. Dostala jsem i atb, ale v pátek musím na kontrolu - že se bojí zánětu. Pořád mě bolí 😖 polykání a jsem fakt hodně napuchlá. Asi mám i teplotu, tak se bojím aby mě vůbec na laparku pustili.. Snad se to zlepší a splasknu 🙂 Do toho nám dnes dělali elektriku - děs! Myslela jsem, že to bude za dopoledne a odjeli teprve před chvílí a zítra budou pokračovat. Nějak se do toho zamotali - že je napojené všecko blbě... no bála jsem se, že s tím seknou a nedodělají to.. teď se spíš bojím faktury zítra 😝

mimina321
10. únor 2010

Jaspi chúda moje to ťa teda zmasakroval a potom že sa neboj zubárov 😒 😔 tak nech ťa to netrápi a rýchlo sa zahojí
kočky ked chcete môžete kludne dopísať do tabulky čo potrebujete,je to predsa tabulka nás všetkých 😵

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek.......13.11. porodila chlapečka Tomáška
Dracek........30.11. porodila chlapečka Lukáška
Kačka.........12.12.porodila chlapečka Tadeáška
Strouzek.....čeká holčičku
Tercie.........čeká chlapečka
Papua.........čeká holčičku, 17.2cukor
Skritkova.....čeká holčičku, 16.2cukor,8.3 ko
Farmi..........čeká chlapečka
Sarlotta.......našla// 22.2.tripple test, 1.3KO, 19.3. velký utz
Jaspina........................2DC-15.2 laparka
Mimina........................9DC

mimina321
10. únor 2010

no tehulky vy budete ale sladké 🙂 😵

jaspina
11. únor 2010

Hezké ráno,
dnes už jsem šla do práce - ale sedím tu s obkladem a vypadám jak debil 🙄 V lékárně mi poradili nějaké tablety proti otoku, tak snad splasknu.. Potřebovala bych do zítra - to jdu na kontrolu s tím zubem a pak se registrovat do nemocnice (nástup až v neděli) No a v pátek večer jsme chtěly s kámoškou jít na jednu akci - hraje u nás kapela, na které jsem nebyla skoro rok a jsou to kámoši. No tak jsem si dělala hlavu, že si budou říkat, jak jsem přibrala a z toho teď strach nemám - jak mi budou zírat na tu držku, tak si zbytku ani nevšimnou. Vypadám jak dýně 😝 😀

sarlotta
11. únor 2010

ahoj holky🙂

skritkova no už aby, mám pocit, že tam někdo bydlí, ale ještě to není ončo 😎 už sem prcka dlouho neviděla, v pondělí se asi vetřu na utz 😉 mám to vedle baráku.

jaspinko, chuďátko malé 😒 foukám, ať to splaskne, ale zase už máš kousek za sebou, tak si to pěkně odškrtávej, ju. 😉

dracekmracek
11. únor 2010

Dobré ráno 🙂

jaspi chudi zubař je děs a bolest zubů snad nejhorší snad se ti aspoň uleví ☹

sarlot tyhle začátky jsou nejkrásnější 😵 vím jak jsem se těšila na každý ultrazvuk 😉

mimi jakpak se daří?

strouzi hezká fotka 😵 dneska posílám 😉 snad se ti to bude líbit,nic nechci jen mi to tu leží 🙂

já mám pořád Lukáška nemocného,dneska ale jedeme aspoń na chvíli ven,na vzduch.Jsme vzhůru od pěti ale je zlatej hraje si na dece a já stihla vyžehlit asi po měsíci🙂

sarlotta
11. únor 2010

dračku no já se spíš bojím 😅 ale je to krásné, když je všechno v pořádku to jo.

dracekmracek
11. únor 2010

tak to je jasný ten strach v nás zůstane pořád 😒

jaspina
11. únor 2010

Dík holky, jste hodné. Ale naštěstí to moc nebolí - jen když polknu nebo nějak blbě pohnu pusou. víc mi vadí ten otok - nemůžu se ani usmát, nic. Jsem zvědavá, jak zítra na kontrole otevřu pusu - teď do ní tak tak nacpu malou lžičku..
Taky jsem si všimla, že se nám konečně Stroužinka ukázala 😉 Hezká fotka!
Katuško tak ať se Lukáškovi brzo uleví 🙂

mimina321
11. únor 2010

Katuška som tak rada,že si napísala 🤐 u mňa fajn už sa neviem dočkať konca marca môžem sa po mmt vrátiť do car a dohodnúť sa čo dalej 🙂 Lukáškovi prajem skoré uzdravenie 🙂
pozerám do albumčekov maminkám a tak som skonštatovala,že tie naše lastovičiatka sú moc moc kásne MIMINKá 🤐 🤐 🤐
jaspinka

mimina321
11. únor 2010

jaspinka tak aby to rýchlo prebolelo a mohla si ísť na koncert 😵
šarlotka tak to sa vtri na ten utz ja by som už bola zvedavka 😎

mimina321
11. únor 2010

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek.......13.11. porodila chlapečka Tomáška
Dracek........30.11. porodila chlapečka Lukáška
Kačka.........12.12.porodila chlapečka Tadeáška
Strouzek.....čeká holčičku
Tercie.........čeká chlapečka
Papua.........čeká holčičku, 17.2cukor
Skritkova.....čeká holčičku, 16.2cukor,8.3 ko
Farmi..........čeká chlapečka
Sarlotta.......našla// 22.2.tripple test, 1.3KO, 19.3. velký utz
Jaspina........................3DC-15.2 laparka
Mimina........................10DC

papua
11. únor 2010

bre ranko lastovicky!
Jaspi: mrzi ma to, jak ta natrapili u zubara, to je hrozne, chuda nase, zelam ti nech ta to rychlo úrejde a na laparku si fit...

Dracku: ahoooj, Lukasek rastie ako z vody 🙂! Snad sa mu polepsi rychlo, to ma z tej zimy chudiatko🙂

Skritko: no mame to vsetko naraz, mne tiez hovoril doki ze je ten cukor hnusny, lenze ja mam chut stale na sladke, takze mne to az tak nebude urcite vadit 🙂, navyse ked budem hladna jako vlk🙂, nezabudni si zobrat citron 😉

Mimi, Sarlott ahooj !

papua
11. únor 2010

Inac nevieme ako Farminka?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru