Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

mimina321
19. únor 2010

http://www.fertilityfriend.com/home/2b386f

toto je môj no pozri na to 😲

mimina321
19. únor 2010

ten príspevok pred tým je okopírovaný od nej 🙄

sarlotta
19. únor 2010

Mimi na ten první odkaz mě to nepustí... ale všimla sem si, že jméno tam není ne ? jen teda úplně stejné teploty, že.

mimina321
19. únor 2010

sarlott uplne všetko rovnaké aj ovu test aj teplota aj sex-je to môj graf.ešte napísala do diskusie aj rovnakú dlžku ciklu ako mám ja 30-31dní
kašlem na ňu,ked jej to pomôže.....ale to je náhoda vliezla som do diskusie lebo to je o ovu testoch.....chcela som sa na niečo opýtať a tam link ff otvorím a je môj,to je neskutočná náhoda

sarlotta
19. únor 2010

změň si heslo na ff a uvidíš příští měsíc... a vyprdni se na ni asi chce být zajímavá 😉

mimina321
19. únor 2010

sarlott nezmením, budem to chvílu pozorovať a ked to bude robiť dalej tak ju bonznem adminovi a holkám na diskusii 😝
som zvedavá ako vysvetlí stimulácie a tak.......

sarlotta
19. únor 2010

to je fakt🙂 špióne 😎

mimina321
19. únor 2010

predstav si že ešte dala aj okres môj.....nevadí mi ked si ten graf niekto pozre,aj ja si porovnávam aj nakuknem do albumu ked mi je povedomí nick alebo som si s tou holkou písla,ked najdem fotku s// tak sa vytešujem,lebo väčšina z nás to nemá lahké....
no neva možno to je len náhoda...uvidím

strouzek
19. únor 2010

dobrý ránko holky

tak nakonec to bylo s kámoškou docela fajn i když nakouřeno tam bylo ale nebyla to naštěstí taková hrůza jak minule i když manža to obkecal i tak.

mimi jak jako tvůj graf? není to jen nějaká náhoda??

koukám řádí tu bacily tož to bych měla rychle zmizet ať něco nechytnu 😀 hlavně se holky uzdravte, dráčku hlavně ať je lukášek taky brzo v pořádku, já mám z toho bobky jak bude malá nemocná já to vždycky hrozně prožívám takové věci.

papua
19. únor 2010

baulky ahoj, idem len skok, musim dnes nastupit do nemocky, nebudem na nete. Zistili mi poruchu prietokov, musia mi davat lieky....Ozvem sa smskou Strouzkovi cez tyzden, na nu mam mobil iba... Prosim drzte mi palcce aby sa to zlepsilo....Prosssssssssssssiiiiiiim!paaa

strouzek
19. únor 2010

papu no teda snad to bude v pořádku budu na tebe myslet. drž se kočko a hodně odpočívej určitě se to zlepší

skritkova
19. únor 2010

Ahojky holčinky 😉

Papu, moc na Tebe myslím a držím palečky, ať je brzy zase všechno v pořádku, ju.

Mimi, mně ten odkaz ukáže jen tu přihlašovací tabulku 😒 Teda jestli to zkopčila, tak to nechápu... Proč to jako udělala?

sarlotta
19. únor 2010

papua..... palečky držím 😉 holčinko budu na Tebe moooooc myslet.

mimina321
19. únor 2010

no nevem mne to tam hodí hned môj graf 😕
uvidím aký vloží zajtra možno je to len blbá náhoda.........už sa na to kašlem......možno len porovnávala teploty aj ja tam niekedy pozerám do galérie ff aké sú
papu moc držím palce

mimina321
19. únor 2010

dnes ma bola pozrieť sestrenka tak mi ušiel čas, varila som chlapom...pobede zase dojde kamoška....tak mám nabitý program

mimina321
19. únor 2010

teraz ked pozerám na ten odkaz ani mňa to už ku grafu nepustí....

skritkova
19. únor 2010

Mimi, tak to máš fajn páteční odpoledne🙂 Já trošku uklidím a vyperu a asi si na chvíli lehnu 😀 Zítra jedem k našim na Moravu, mamka je po operaci kolene, tak ji jedem trošku povzbudit 🙂 🙂

mimina321
19. únor 2010

no dnes sa teda nudiť nebudem 🙂
skritkova po tolkej robote to ten oddych chce 😵
ale sem tam nakuknem čo nové 😵

skritkova
19. únor 2010

Tak zvládla jsem úklid, prádlo i relax😀 Ale tady je mrtvo 😒

strouzek
19. únor 2010

baf já jsem tu 😵 taky jsem si nadělila stejný program, úklid prádlo a teď ležím 😵 kde jsou ty časy kdy jsem se každý pátek chystala na nějaký mejdan, teď žiju jen v pyžamu a teplákách a v pátek večer sleduju vesničko má středisková 😀

skritkova
19. únor 2010

Ahoj Stroužíku, no jo, holt stárneme, no 😀 Kdybych nechodila do práce, tak se ani nemaluju a věřím, že bych se nedonutila ani převlíct z pyžama 😀 Jejda mane, jak já budu vypadat na mateřský, to radši ani nechci vidět 😀 😀 😀
Strouži, a co porodní příznaky, stále průjem přetrvává? Mě dnes chytly jakýsi křeče do břicha, tak jsem se lekla, ale nakonec z toho byl jen odchod na záchod 😀

monkula
19. únor 2010

strouži, aj ja som mala průjem pred pôrodom... asi tak dva dni... Pri Chiare klystír nestihli, ta ksom rada, že som ho mala 😀 😝 😅

strouzek
19. únor 2010

jo tak takhle teď já žiju, namaluju se tak 1x týdně a to jen když jdu k doktorovi. hlavu mám jak vrabčí hnízdo a to jsem se dřív malovala denně. nehty mám škaredý neostříhaný nenalakovaný prostě krasavice 😀 jsem zhnilá chodit někam ven a tak vždycky manžovi napíšu seznam co má nakoupit abych nemusela nikam chodit.
Jj průjem je furt moje střeva asi stávkují nebo nevím protože týden průjem je dost otravný 🙄 a jestli to jsou předporodní příznaky tak doufám že nebudu rodit dneska večer protože nemocnice má ples 😀

skritkova
19. únor 2010

Mončo, ahojky, jak je dneska, je to lepší?

Strouži, no tak ples bys jim překazit fakt neměla😀 A víš co? Je úplně fuk, jak vypadáme🙂 Nejdůležitější je, že máme v bříšku ty naše zlatíčka a že se jim líbí 😉 Pro ně určitě budeme ty nej... maminky a to aspoň do puberty 😀

skritkova
19. únor 2010

Jejda, já zas píšu - mělo tam být - ŽE SE JIM TAM LÍBÍ 😉

strouzek
19. únor 2010

monkul no tak před porodem by mi taky průjem nevadil aspoň ten klistýr by nebyl takový hrozný ale jestli to není příznak těhu tak sakra kdy už to skončí? 🙄

skřítku no právě já chci být hezká mamina, teda celý život jsem si říkala že nebudu jak některé ty ušmudlané maminy v teplákách s mastnýma vlasama aby měla Neluš pěknou maminku a pro manžu abych byla přitažlivá ale zatím do těch tepláků fakt směřuju 😀 dneska určo rodit nebudu, ale příští týden to by už šlo, švagrová mi vzkazovala že má v sobotu příští týden příslužbu na gynekologii 😉

skritkova
19. únor 2010

Strouži, tak zkus Neluš domluvit, že v sobotu už by to šlo 😀 😀 😀 Stejně je to fakt mazec, jak to uteklo, co? Já už teď vím, že až porodím, tak mi bude chybět bříško ☹ Manža mi říká, ale vždyť už budeš mít Áju v náručí... Já vím, budu mít svůj uzlíček u sebe, ale stejně...

strouzek
19. únor 2010

no ani nemluv, uteklo to šíleně. si pamatuju jak jsem našla // a říkala jsem že nepřežiju to čekání do konce 12 tt a teď najednou už skoro rodím. jestli mi bude chybět bříško no možná i jo ale co mi nebude chybět tak cukrajda a nervy před každým utz 😝 víc už se fakt těším na to ježdění kočárkem na jaře, všecko bude vonět kytičkama, neluška bude chrnět v kočáru před barákem, pověsím prádlo na balkon, prostě jaro miluju a ještě tohle jaro bude o to hezčí s Neluškou.

skritkova
19. únor 2010

Jo, to máš pravdu, Strouži, jaro je krásné období a Ty si ho už budeš užívat s Nelinkou 😵 A konečně se budeš moct najíst, dát si, na co máš chuť... To je pak jasný, že se těšíš, až porodíš 😉

monkula
19. únor 2010

Ahoj Janičko....
Neviem, či je to lepšie... už tak nekašlem, ale nos mám stále plný...
Práve deťom pečiem osie hniezda....
strouži, krásne si to napísala, že jar bude pre Teba ešte krajšia s neluškou..
A ty sa ako vlastne voláš? 😅

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru