Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

sarlotta
16. čer 2009

Martinko je mi to moc líto 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 Nevím co napsat, tak posílám objetí a pohlazení. I těch pár chvil, které jste mohli strávit s Matýskem bylo pro Vás štěstím. Martinko brečím s Tebou, třeba Ti to pomůže trošinku odlehčit srdíčku. Stůjte s manželem při sobě a opřete se jeden o druhého.
Je mi to tolik líto ☹

evanek77
autor
16. čer 2009

jaspi,
to to budeš mít brzy všechno po kupě, tak snad už brzy najdeš // 😉

strouzek
16. čer 2009

jaspi aha, no já jdu na HP až 16 dc takže mi asi budou zjišťovat něco jinýho. jinak doktorka sice říkala že manžu nemám na spermiogram posílat zatím ale já ho tam dneska objednala a jde příští úterý 😀 mám nervíky za něho ,on dělá hrdinu jak je v poho ale já se bojím, ale na druhou stranu prostě chci vědět na čem jsme aby se to mohlo co nejdřív řešit protože takové to čekání a oddalování všeho už mě nebaví

evanek77
autor
16. čer 2009

strouži,
určo děláte dobře, že jdete 🙂

andara
16. čer 2009

☹ 😢 😔 Martinko, uz jsem to taky cetla, je mi to strasne moc lito, drzte se! ☹

kristynaw
16. čer 2009

😔 😢 Martinko,drz se.... 😔

strouzek
16. čer 2009

Evi já se furt uklidňuju tím že snad pár spermijek tam má když jsem předtím otěhu ale chci mít prostě jistotu. No a taky tak nějak doufám že se smůla zalekne toho iui a najdu před tím // tak jako se to stalo u několika z vás 😵

jaspina
16. čer 2009

Strouži HP se dá dělat i jindy? To jsem nevěděla.. Ale asi je to podle toho, co chtějí zjišťovat - který hormon. Na tu první krev (tam je i štítka) jsem byla taky tak nějak asi. Já jsem se právě divila, že poslala přítele na spermio hned. On se teda chudák divil víc 😀 Ale tak má to logiku - předpokládala, že budu muset baštit hormony, tak chtěla mít jistotu, že mě jima nebude ládovat a kdyby se pak ukázalo, že je spermio špatný, tak by to bylo na nic..
Evi, snad jo. 😉

evanek77
autor
16. čer 2009

strouži,
u nás to spermio vyřešilo, to ACC na ředění špatného zkapalnění zabralo 😀

strouzek
16. čer 2009

No já právě si o ten HP řekla, když jsem tak s ní mluvila o tom co nás trápí a ukázala jsem jí papír od štítkaře tak mi sama řekla že důvod proč to teď nešlo byla ta štítka. Prostě že po operaci když jsem měla vysoké TSH tak moje tělo jelo jen na 50% tudíž jsemměla i rozházený cyklus a zbržděnou ovulku takže si myslí stejně jako štítkař že v tom byl ten čert. Ale i tak že mi udělá profil na ostatní hormony, hlavně na progesteron ten si myslí že můžu mít horší a proto se může stávat že vajíčko mám oplodněné ale odejde s mrchou protože je špatně vyživené žluté tělísko.možná že u tebe budou zjišťovat jak funguje ovulka a u mě zase budou zjišťovat něco jiného když ovulku mám v pořádku. S tím spermiem jsem se rozhodla sama, doktorka říkala že by ho tam neposílala že prostě teď byla chyba ve mně ale chci jistotu a manža se nebrání, on už tam chtěl jít dávno myslím že nejvíc jsem z toho spermia vynervená já a ne on.

strouzek
16. čer 2009

evi já jsem taky zkoušela manžovi dávat to ACC 😀 manža i já klidně sežerem i kozí bobky jen aby už byli // 😉

evanek77
autor
16. čer 2009

strouži,
já vím, také už jsme byli zoufalí ☹

strouzek
16. čer 2009

evi já jsem zoufalá a to pořádně, neustále v depce ale po dnešku mě to přešlo, co jsou moje trable proti starostem martinky 😔

mimina321
16. čer 2009

stouži u nás je to podobné 😀 😀 😀 len tie kozie bobky neviem...... 😀
už som z toho bezradná,s vami aspoň dr.niečo robí na mňa vyslovene kašle a necháva to na prírodu 🙄 už ked to počujem tak mám nervy a ešte ked dodá nesústedujte sa tak na to 😠 😠 😠
a toto každú navštevu a ja sa musím držať lebo mám neuveritelnú chuť jej vylepiť 😎

murynka
16. čer 2009

ahojky

nevím co napsat 😔 😔 😔

martinko je mi to tak moc líto 😢 😢 😢 život je tak nespravedlivý držte se!!!!!!!!!

murynka
16. čer 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Inneska......čeká chlapečka
Mar........... čeká holčičku - kontrola 17.6.
Ba..............čeká chlapečka Od 4.6. mateřská. Kontrola 1.7.
Dadunka.....čeká chlapečka
Kristynaw....čeká holčičku
Nanai..........našla//
Evanek........čeká chlapečka - amnio 22.6.+ v rámci odběru i velký UZ/ KO - 10.7.
Murynka......čeká asi chlapečka - KO 30.6. 17.7 velký UZ v Gennetu
Dracek........čeká chlapečka - KO 23.6.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 24.6.
Nella......................30DC
Mimina...................29DC
Papua....................25DC
Tercie.....................6DC
Jaspina....................5DC
Strouzek.................5DC
Sarlotta..................čeká na porevizní MS

jana.jaro
16. čer 2009

☹ ☹ ☹ to je strašný 😔 Martinko upřímnou soustrast.Nemám slov a nejde to ani popsat jak je mě Matýska, Martinky a manžela líto 😔 😔 😔

farmarska
16. čer 2009

holky tak opět nakukuju..

přišla jsem vám říct, že jsem včera u doktora nedopadla dobře, mimi vůbec za ty dva týdny nepovyrostlo a srdíčko taky není ☹ Dnes jsem byla na krvi a v pátek znovu k mudroj a uvidí se co a jak 😖 Jsem z toho uplně na prášky, ale po tom, co jsem si přečetla o Martince a jejím chlapečkovi, mi toto přijde jako banalita 😔 Bolí mne to, mrzí mne to, ale to co se přihodilo jí, je naprosto příšerné ☹ ☹ Je mi jí tolik líto!! 😢
Nevím co k tomu napsat, tady jsou všechna slova zbytečná... Martinku neznám, sama teď moc sil nemám, ale jí bych ráda alspon takhle na dálku, hodně moc síly poslala, bude jí teď moc potřebovat! 😔 😔 😔

vlastovka385
16. čer 2009

Martinko, slova nemůžou popsat, jak je mi to líto. Posílám pohlazení a v myšlenkách jsem s váma.

farmarska
16. čer 2009

jo, strouží ty kozí bobky kdyžtak budeme dlabat spolu ju 😅 mám jich doma velkou zásobu 😀

mimina321
16. čer 2009

farmarska to je mi lúto ☹ ☹ posielam objatie
dnešný deň je dňom smutných správ ☹

evanek77
autor
16. čer 2009

farmařska,
to mne mrzí, dokud je naděje, zkus věřit...

ba111
16. čer 2009

Co je to dneska za den... prosím už žádné špatné zprávy 😔 😔 😔 😔 😔 😔

strouzek
16. čer 2009

farmi ne nebudem, ty totiž budeš těhulka, musíš věřit že mimčo bude bojovat 😉 kdyžtak mi kozí bobky pošli poštou na dobírku 😀 je mi jasný jaký to bude hrozný čekání do pátku ale ty to zvládneš, a i kdyby to nevyšlo tak nesmíš házet flintu do žita, však už jsem ti to psala, jednou to vyjde 😵

mimi no tak na tohle máme stejný názor, přísahám že jestli mi ještě někdo řekne že na to nemám myslet a sexovat a budu těhu tak přísahám že ho zabiju 😠 teď je těhu moje kámoška, otěhu na první šup (jak jinak 🙄 ) ještě loni tvrdila že mimčo nechce a teď je těhule hned, a přišla mi říct radu, prej si koupila calibrum baby plan a byla těhu ani nevěděla jak. to jsou ale zázračné prášky viď?prej vůbec nechápe že z toho snažení dělám takovou vědu 😠 😠 😠 😠 bože kdyby to bylo na množství sežraných pilulek vitamínů a jiných lektvarů tak čekám osmerčata 😀

jo jinak holky mě dostal dneska manža, vůbec jsem nečekala že bude takhle reagovat na ten spermiogram, já jsem z toho celá vynervená a ona celej natěšenej. přišla jsem domů a manža na mě začal chrlit informace co dneska nastudoval na netu, prý si zjišťoval jak to celé probíhá, jaké jsou možnosti kdyby to bylo špatné, kolik stojí ivf, celej rozzářenej mi začal vykládat že i kdyby to nevyšlo tak hned si zažádáme o umělko a budeme mít ty dvojčátka, začal hrozně řešit že si četl diskuze jak je to s pojišťovnama kolik platí pokusů, normálně mi i řekl že si zjišťoval že se dělá i odběr spermijí přímo z varlete jehlou atd. no mě spadla čelist, já se bála že tam nebude chtít jít a on my řekl že je rád že jsem se konečně nechala přemluvit holkama koníka a objednala jsem ho tam .

sarlotta
16. čer 2009

No jo stroužíííí, máš doma milujícího chlapa, který chce vidět na Tvojí tváři velký úsměv🙂)))) Já myslím, že spermio bude v pořádku a mimís se podaří...ale to si přece musíš koupit ten calibrum...ty jsi ale trdlo 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😎 😎 😎 😎 To je nána ta kamoška 😠 😀

strouzek
16. čer 2009

šarlot jj já blbá posílám manžu na spermio přitom stačí zajít do lékárny 😀
a co jinak ty, jak se máš??

sarlotta
16. čer 2009

strouži jsem smutná z Martinky☹( nějak mi to hlava nebere 😒

Malý už je zdravý, tak jsme byli dnes venku...což je super změna🙂, koupila jsem si nové botky,ale potěšení veškeré žádné... 😠 hlavou se mi honí jak velké už bych měla břicho, kdyby...kdyby byly v ř...ryby..že.
Do toho jsem se dozvěděla,že švagr mají vybrané pro chlapečka jméno které jsem moc chtěla 🙄 🙄 a přijde mi to šíííleně nespravedlivé...mají termín začátkem srpna...děcka by byla maximálně o týden...chjooooo.....já si tak přeju aby měli holku...neboť tohle prostě nerozdýchám 😒 To jsem ale.....co 😲
Očima posunuju kalendář,aby už byl pátek..jedem k tomu známému..pak Ti písnu IP, když teda budou nějaké pozit. zprávy 😉

strouzek
17. čer 2009

ahoj holky

šarlot jo to mi povídej, já jsem to včera říkala manžovi o martince, byla jsem z toho smutná celý včerejšek a dneska taky. kam se hrabou naše starosti proti tomuhle 😔

jinak koukám že máme stejné problémy. no i já řešila těhu a stejné jméno u švagrovky, vlastně ona otěhu těsně po mé revizi takže o to to bylo těžší no pak přišli s tím že chtějí dát miminku jméno které jsem měla vybrané roky, do toho mi moje mamka řekla něco v tom smyslu ať nešílím že než já budu těhu a vůbec někdy to dítě donosím tak se mi bude líbit dávno jiné jméno , takže mě to hrozně sebralo,navíc jsem byla těsně po operaci štítky takže hormony a nervy v háji, prostě jsem to hrozně obrečela neboť mi to od mamky přišlo jakoby říkala ty se stejně mimča nedočkáš a ona má na něho větší nárok protože je dřív těhule. nakonec se to ale vysvětlilo že to bylo spíš jen nedorozumění, že oni to jméno ani dát nechtěli ale neteři se hrozně líbilo , jenže jí se líbilo každý týden nějaké jiné. 😉 teď bude švagrovka rodit, no vlastně myslím že tento týden má TP takže se už i docela těším na to mimčo, jenom pořád uvažuju jestli za ní do té porodky jít nebo ne protože nevím jestli jsem na to prostředí nemocnice, plno mimim a těhulí vůbec připravená takže zatím spíš uvažuju o tom že tam nepůjdu a přijdu za ní až domů.

jinak mi teď oznámila moje kámoška těhu takže taky megadepka, do loňska neměla ani přítele, o mimču nechtěla ani slyšet ale v březnu jí ruplo v bedně, vysadila HA a hned na první šup otěhu. jak to udělala to nevím neboť se vidí s tím svým přítelem jen co druhý víkend. teď je šťastná těhule a chodí mi domů žvatlat o těhotenských starostech, jak nechápe jak nemůžu být ani po takové době těhule, že ona si to snažení ani neužila .... 😠
šarlot věř tomu že jak překonáš ten svůj pomyslný termín porodu tak tě počítání přejde, tedy pokud nebudeš už do té doby znovu těhulka, já taky pořád počítala týdny, pak měsíce, hroutila jsem se z každého nového mimča z mojí bývalé diskuze protože jsem si pořád říkala teď bych taky rodila, ale pak to najednou přešlo. neříkám že si nevzpomenu že bychměla 2 měs. miminko ale rozhodně už nepočítám týdny a datumy co by kdyby. chce to jen čas 😔
v pátek na tebe budu myslet, určitě pak napiš co a jak 😉 já zase posunuju kalendář na příští úterý, začínám být fest nervozní z toho spermiogramu ale manža je pořád v klidu a pohodě, no aspoň někdo 😀

jaspina
17. čer 2009

Ahoj holky!
Strouži ten spg určitě dopadne dobře, uvidíš! Ale chápu tě, já se tak bála minulý týden.. Ještě že máš přítele tak v pohodě - teda manžu vlastně 🙂 Ten můj byl napřed v poho, pak jsem viděla, jak by to nejraději furt odkládal.. ale nejvíc mu asi vadilo tam jít zanést ten vzorek a pak jít pro něj. Už tak se cítil blbě a ještě když tam byly sestřičky, které znal z dřívějších akcí.. Ale naštěstí neutekl a přežil to ve zdraví 😉

strouzek
17. čer 2009

jaspi no jo ti chlapy jsou na tohle poserové, ale u nás mám fakt pocit že se nejvíc bojím já a on je nějak moc v pohodě. to spíš já jsem na tohle taková no jak to říct... slušná. já mám doteď velký problém jít koupit vložky nebo těhutesty, nikdy jsem nebyla v žádném sexshopu, v životě bych asi nezvládla jít koupit kondomy 😅 no a teď jsem měla manžu objednat na spermiogram, já jsem před tím telefonem šla asi tak 3x na záchod jaký jsem měla nervy a do toho telefonu jsem koktala a určitě i rudla. já být chlap tak mě tam nikdo nedostane 😔 včera jsem říkala manžovi že pojedu s ním a on že ho tam budu akorát nervovat, neboť já jsem stará hysterka. manža se dokonce díval na netu na fotky sestřiček jaké tam jsou a že to bude sranda jak půjde s tím kelímkem 😎 jj hrozná sranda akorát já do úterka zkolabuju nervama 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru