Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

jaspina
18. čer 2009

Strouži já taky takové 🙂 Platforma jakoby ze dřeva a jinak to jsou páskové bílé sandály. Ta platforma je velká jak kráva a bolí mě z toho nohy a taky mám strach, že se někde zvrátím do strany, jak se mi smekne noha.. 😀

strouzek
18. čer 2009

jj tak ty samé mám, akorát ten pásek mám béžový 😀 hlavně bacha na kamených schodech, tam to klouže hrozně, málem jsem sebou sekla hned při odchodu do práce

jaspina
18. čer 2009

Normálně jsem se teď dozvěděla (mimi ty to radši nečti 😉 )
že známá byla v hradišti trhat mandle a málem umřela 😕 že jí to několikrát prdlo a hrozně krvácelo, tak jí museli dávat transfůze, uvedli ji do umělého spánku a několikrát intubovali.. Ležela docela dlouho na ARU. Psycho že? Člověk by řekl, že jde jen s takovou blbostí a pak tohle..
Ještě že mimi to dopadlo dobřéééééééééééé 😉

jaspina
18. čer 2009

Nestraš. Jestli se zřítím, tak už se na tom nezvednu 😀 Napřed jsem si zkoušela podobné (černé) ale ony měly vepředu tu platformu jakoby vyhryzlou a to se při každém kroku zhouplo dopředu a já jsem měla pocit, že spadnu, tak ty jsem zavrhla.

strouzek
18. čer 2009

ježiš to je děs, no ale je fakt že prostě riziko je vždy i kdybyste šli jenom vyříznout znamínko. jako já třeba doteď nevím co se dělo při mojí operaci štítky protože se to protáhlo o 2 hodiny, doktoři nechtěli manžovi nic říct, chovali se divně, sestry na sebe tak divně prý koukali atd. takže fakt jako by mě zajímalo co se tam stalo.

podobný boty jsem taky zkoušela, to jsem měla pocit že stojím na houpačce takže ty jsem zavrhla. dneska celý den olepuju nohu náplastí ale co už, náplast sem náplast tam hlavně že jsem za kočku 😀

mimina321
18. čer 2009

jaspi tááák som rada,že to dobre dopadlo,človek by si ani nepomyslel čo sa ti môže stať pri blbích mandliach 😝 😝

jaspina
18. čer 2009

Strouži a jaké jsou přesně? Ty moje nejsou vyložené bílé, ale spíš taková ta bílá káva a přes prsty mají 2 pásky překřížené a přes nárt vede 1 širší pásek a na něm jsou jakoby cvočky a pásek přes patu.

strouzek
18. čer 2009

jaspi no taky jsou jakoby bílá káva , cvočky po krajích a přes prsty je jakoby přeska co je na pásku od gatí. pásek přes patu nemám

jaspina
18. čer 2009

Mimi přesně. Já když jsem tehdy měla furt zánět močáku a pak jsem se dozvěděla, že ve vedlejší vesnici na to holka málem umřela! Pak už jsem se toho dost bála, že ho zas chytnu. Ale ona měla doktorku krávu, která jí to nepoznala, tak ta holka chytla celkovou sepsi a museli ji transportovat do Brna, kde ji zachránili. Ale byla pak bez vlasů 😒 Někdy se fakt i jen banalita tak zvrhne 😠

mimina321
18. čer 2009

jaspi hovorila som to pred chvílou mm ten má od mojho potratu averziu k lekárom-tak hreší ako pohan ako to mohli tak spackať......
a kde máme tie naše tehulenky dneska sa im nejako nechce písať 😉

strouzek
18. čer 2009

jo tak to je přesně, člověk se fakt už bojí všeho. já jsem už takový úchyl že když vařím doma z kuřecího masa tak pak celou kuchyň desinfikuju protože syn mojí kolegyně na tohle málem umřel, skončil na kapačkách prý asi jak chystala syrové kuřecí maso tak pak na tom prkýnku krájela něco jinýho nebo prostě tou rukou šáhla na něco jinýho a tam byla nějaká nemoc. ještě jí ten doktor řekl jak debilo že jakto že to neví že se nesmí na stejném prkýnku krájet maso a zelenina, že se musí jednou začas všechno vydesinfikovat savem! já od tý doby co mi to řekla vidím syrové kuřecí a už mi v hlavě vyskakuje představa nějaké té nemoci 😖

jaspina
18. čer 2009

Těhulky se asi sluní - ani se nedivím!

evanek77
autor
18. čer 2009

těhuka teď nakoukla a když vidím, co řešíte, asi pujdu radši chrupat. Kachna měla úspěch, ségra s neteří se svezli z manželem do Ikey, tak mám 3h siestu, ségra miluje nákupy 😀 😀 😀
i když v bytě bordel jak v tanku, neteř si tu vyzkoušela půlku mé skříně a do toho zavelel manžel, že se jede 😀
já chci mít taky 16 😀 😀 😀 😀

jaspina
18. čer 2009

Tak to by se mi líbilo taky. A klidně i 17 ať jsem skromná 😉
Už musím pádit domů, tak se tu mějte nádherně a zítra je pátééééééééééééééééééék! 😵

kackark
18. čer 2009

Tak když konečně příjdu, tak to vypadá, že tu nikdo nebude.

Holky, těhulky, mám pro vás dobrou zprávu, byla jsem dnes na pojišťovně, mám 211 (ministerstvo vnitra) a zkoušela jsem, jestli mi neproplatí část NT a dají mi 1000, tak jsem měla radost 😉 Jen s sebou musíte mít účtenku o zaplacení a těhotenský průkaz.

murynka
18. čer 2009

kači super 😉 ale účtenku už nemám 😀 😀 a jsem 217 😀

kackark
18. čer 2009

No, ona mi sestřička říkala, že by to mohla většina pojišťověn proplatit a kdyby si je poprosila, určitě by Ti ten doklad vyjela znovu. Mě to vůbec nenapadlo, to mi poradila sestřička na gyndě, tak jsem to prostě zkusila, když jsem byla ve městě. A ono to vyšlo 😵

mar26
18. čer 2009

Kačko tak to je příjemná zpráva 🙂

murynka
18. čer 2009

kači můžu to zkusit do genetu jedem za měsíc děkuji za tip 😉

kackark
18. čer 2009

Holky a nebo se tam zkuste stavit a proplatí vám těhu vitamíny, ale zeptejte se nejdřív na jakou částku. Mě by dali 1000 Kč, ale kdybych přinesla účtenku na 500 Kč, tak proplatí jen to a příště nemáte nárok, protože to proplácí jen jednou ročně. Tak ať vám to zbytečně nepropadne.

kackark
18. čer 2009

Mury, není vůbec zač, myslím si, že teď je každá kačka dobrá 😉 A kdyby to nevyšlo, tak zkus ty vitamíny 🙂

mar26
18. čer 2009

Kačko mě 207 (OZP) proplácí 1000 na vitaminy nebo tak,ale vitaminy mám od Dr. zadarmo, NT jsem taky neplatila a nechala jsem si proplatit dvě kojící podrsenky 🙂 a vím,že taky ty účtenky musely být najednou....no nechtějí mít velkou agendu, což chápu,aby tam každý nechodil s 200,- a 5x

murynka
18. čer 2009

kači myslíš že to bude stačit za měsíc 😕 až tam azjdu do té pojištovny 😕

mar26
18. čer 2009

mury to nevadí jak je ten účet starý, musí být z letoška a uplatnit to letos 😉 , akorát vím,že hodně pojišťoven trošku zkrouhávalo příšpěvky

murynka
18. čer 2009

já to debil vyhodila tu učtenku 😝 😝 ☹

kackark
18. čer 2009

Mury, to nevadí, myslím si, že Ti ji znovu vypíší, v tom by neměl být problém a nebo když bude nejhůř, tak Ti klidně pošlu svojí účtenku za moje vitamíny, beru Femibion a ten stojí kolem 500,-Kč, tak bych si nakoupila do zásoby 😉

kackark
18. čer 2009

Marti, tak to máš u dr. nadstandartní péči, to je fajn 😉 A co bereš za vitamínky?

kackark
18. čer 2009

Marti, taky mi o tom zkrouhávání paní říkala, že pro letošek mám vybráno, protože loni to bylo tak, že bych si k tomu mohla koupit např. nějakou ochranou pomůcku za 500,- a taťka mi říkal, že někde slyšel, že do budoucna se uvažuje o úplném zrušení všech výhod.

mar26
18. čer 2009

Kačko beru Mamavit

kackark
18. čer 2009

Marti, ten asi není tak drahý viď. Mě ten Femibion doporučila dr. a řekla jsem si, že letos udělám pro miminko maximum, ikdyž to je dražší. Manža dnes dokonce říkal, jak si všiml o kolik opatrněji jezdím při tomhle těhu než minule. Chci jakákoli rizika zmenšit na minimum.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru