Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

tercie
19. čer 2009

sus DPO je den po ovulaci 🙂

mury já se to dozvěděla když jsme spolu byli sedmej rok, a dluhy na krku a rozestavěnej barák, a teda já na něm potila krev, a tím, že bych ho opustila, bych uvolnila místo v mým domečku nějaký kravce, která by přišla k hotovýmu...no a to teda nedopustím ani náhodou 😀 Už je to 3 roky a snad už za náma...

murynka
19. čer 2009

pak čekání na výsledky vývojových vad atd toho stresu si ještě užiješ 😅 takže ted bud ráda že se // ukázali a užívej si to 🙂

susatko
19. čer 2009

No trošku jste mě uklidnily, ale opravdu si připadám v některých termínech jak debil, myslela jsem si, že si udělám test zajdu k doktorovi a je to, ale že je to tak zdlouhavé, to mě teda nenapadlo, no jo je to poprvé, příště už budu chytřejší:o)))), moc vám děkuju za rady a odpovědi

tercie
19. čer 2009

strouži od toho se asi říká, že čekáš mimino, žejo? 😀

murynka
19. čer 2009

tercie dluhy jsme měli také do dneška za něj platím s manželem půjčku 😅 😝 😠 ..také jsme spolu bydleli ale jsme holt jiná nesnesu vedle sebe lháře proto říkám klobouk dolů 😎 jsi silná 😉

tercie
19. čer 2009

Holky povídala bych, ale nedá se nic dělat, musím končit, mám tu frontu na počítač. Počkejte, až budu mít svůj, to tu budu čvachtat furt 😀
Tak se mějte a hezkej večer !!!

murynka
19. čer 2009

tercie papa a hezký večer 😉

strouzek
19. čer 2009

susi a víš že ti tu nevědomost závidím?? já po té dlouhé době snažení a problémech vůbec, potratu atd. jsem nějaká moc vyškolená o problematice otěhu, těhu atd. a někdy je to až moc na škodu. lepší nevědět protože pak se zbytečně nervuješ 😉

susatko
19. čer 2009

Vůbec mě nenapadlo, že je toho tolik z čeho budu ještě nervozní, udělám si ještě ten testík a napíšu, jak jsem dopadla. Nějak jsem to nevychytala, v únoru jsem přestala jíst HA, všude píšou, že většina žen otěhotní nejdříve za půl roku, tak jsem si s tím nedělala těžkou hlavu no a když jsem to tento měsíc nedostala, tak jsem začala zamlouvat a hledat na internetu co a jak:o))))

susatko
19. čer 2009

papa Tercie

susatko
19. čer 2009

No nemáš mi co závidět, připadám si jak debil, nevím co to je zkratka tt a prostě vůbec nic:o(((

maova
19. čer 2009

Děkuju všem za přání 🙂
Taky mi bylo 30, takže i růží je 30 🙂 a červené prý právě z lásky 🙂. Ale oslavu jsem nechtěla, až někdy časem. Mějte se hezky, zase někdy přijdu.

strouzek
19. čer 2009

susa kdes to vzala že většina otěhu až po půl roce?? právě že většina otěhu do toho půlroku a ty si jedna z nich. tak gratuluju těhulko 😉

strouzek
19. čer 2009

mao jé taky 30?? tak ještě jednou gratulace, oslavičku určitě posuň, myslím že všichni to pochopí. hlavně se musíte z toho dostat ty a manžel.

susatko
19. čer 2009

Já nevím někde jsem to četla, no uvidím jak to všechno dopadne, teda doufám, že dobře. Sice jsem se od září přihlásila na VŠ dálkově, ale nějak bych to zmákla:o)))

mimina321
19. čer 2009

Mao všetko naj k narodkám rúžičky sú nádherné 😵
sme rovnako staré aj rovnaké znamenie 😵
susatko ahoj 🙂

evanek77
autor
20. čer 2009

krásnou sobotu vlaštovičky moje 😉

evanek77
autor
20. čer 2009

martince od teď už jen štěstíčko 😉 😉 😉

kackark
20. čer 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Inneska......čeká chlapečka
Mar........... čeká holčičku - kontrola 25.6., 2.7. a 14.7. (den před TP ..doufám,že už nebude)
Ba..............čeká chlapečka Od 4.6. mateřská. Kontrola 1.7.
Dadunka.....čeká chlapečka
Kristynaw....čeká holčičku
Nanai..........našla//
Evanek........čeká chlapečka - amnio 22.6.+ v rámci odběru i velký UZ/ KO - 10.7.
Murynka......čeká asi chlapečka - KO 30.6. 17.7 velký UZ v Gennetu
Dracek........čeká chlapečka - KO 23.6.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 24.6.
Nella......................34DC
Mimina...................33DC
Papua....................29DC
Tercie....................10DC
Jaspina....................9DC
Strouzek..................9DC
Sarlotta...................čeká na 2.MS a výsledky gen.testů

kackark
20. čer 2009

Krásné dobré ráno kočky. Vy jste mi teda daly, než se mi podařilo vás dočíst 😵

Marti, přeji Ti z celého srdíčka, ať Tě čeká spousta štěstíčka a sluníčkových dní 😵

Terci a mimi: vám tež vše nej a hlavně brzké splnění toho největšího přání 😉

Strouži: seš ďábel, ale chápu Tě, taky jsem žárlivá 😎

evanek77
autor
20. čer 2009

ahoj kači 😉
jsem to včera zakřikla, sotva jsem napsala, jak manžela miluju, slyším klíče v zámku a i když jsme se dva roky nechytli, tak od večera spolu nemluvíme ☹ . A to má na 9.30 přijet kamarád , kterého jsme půl roku neviděli, to bude zajímvé 😀
A přitom kvůli blbině, měl se v pondělí sejít s exmanželkou, ta nepřišla, tak jsme jí napsali mail, ona odpepsala naprosto ponižující blbost a manžel chtěl odepisovat a já mu řekla, ať už ze sebe nedělá pitomce, že by měl mít svoji hrdost. ... pak jsme o tom trochu diskutovali a já bohužel řekla, že jestli je takhle nepoučitelný, tak já svůj byt neprodám, protože nechci zůstat s tomáškem na ulici 😝 😝 😝 a že si ji sem klidně může nastěhovat, když jí hodlá pořád všechno tolerovat... a to už bylo moc...

kackark
20. čer 2009

Evi, to je mi moc líto 😔 Ale přesně tohle znám, jen manžu pochválím, tak mi něco provede. Snad nějaký zákon schválnosti, nebo co 😠
Je jasné, že teď musíš myslet i na Tomáška a měl by to chápat a přizpůsobit situaci tomu, že jste už rodina.

evanek77
autor
20. čer 2009

kači,
asi jsem proveda spíš já, měla jsem mlčet, jenže mne to strašně štve, že si manžel tolik let nechává sypat popel na hlavu a neumí si říct dost. Sakra, když se mnou bude někdo evidentně zametat, tak se k němu začnu chovat zdrženlivě, když ne chladně nebo stejně. Když ona na podnělní mail odpoví v pátek, kdy jsme jí navrhli tři varianty řešení našeho sporu a požádali ji, ať klidně navrhne svoje vlastní varianty a ona odpoví: a budeš se odvolávat nebo ne? Co je jí do toho? Jenže manžel jí hned začal psát, jestli ano nebo ne. Ach jo....

evanek77
autor
20. čer 2009

kači,
kdybych nebyla těhulka, bylo by to teď jiné, ale já se takhle bojím, abych měla kam jít. Já manželovi dala svoje úspory na vyplacení jednoho jeho úvěru a těď mám jen svůj byt s hypotékou, kterou mohu v květnu vyplatit, ale bez těch úspor na ni nemám. A manžel sliboval, jak bude každý měsíc dávat peníze stranou a bohužel, účet má na nule. Sama se o sebe dokážu postarat, ale nezvládnu teď táhnout i jeho...

kackark
20. čer 2009

Evi, já si nemyslím, že by byla chyba na tvé straně. Manžel je dospělý a měl by si uvědomit, že čeká rodinu, kterou musí chránit. A Tvé chování by měl také snad časem pochopit, seš těhotná a přeješ si pro vás tři jen to nejlepší a nemůže se divit, že Tě to nekonečné zametání s ním od bývalky bavit nemůže.

evanek77
autor
20. čer 2009

Je to o tom, že se mne s líbezným úsměvem zeptal, jestli když se malý narodí v listopadu, může letos zase na golf do Irska s klukama, pořád nakupuje zbytečnosti a skuhrá, jak kvůli mé neschopence nemůžem na dovolenou. A už nevidí, že jeho škola je 60tis ročně a v září má zaplatit školné, že musíme zaplatit prohraný soud, je potřeba koupit kočárek... je mi fakt smutno ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

evanek77
autor
20. čer 2009

já ještě nějáké úspory mám, ale dostala jsem se do bodu, kdy mám strach je přiznat, nějak mám mateřské pudy chránit hnízdo a to jsme teď tomášek a já, manžel dokud nedostane rozum tam v téhle chvíli nepatří.

kackark
20. čer 2009

Evičko, posílám velikánské obejmutí a je mi tak moc líto, že máš takhle smutné období, zrovna v době kdy by si měla být v klidu. Teď manžela asi ani nechceš na plodovce, viď. 🤐

evanek77
autor
20. čer 2009

kači,
to ne, já nejsem povaha na hádky, je mi smutno a nepřijdu za ním první, ale určitě nejsem povaha demonstrativně odcházet nebo ho nevzít k na plodovku, no a už vůbec bych neohrozila tomáška tím, že bych se domů v pondělí dopravovala sama. Jen mi to připadá zbytečné a je mi smutno. Ale i to je život, nikdo nemá doma jen růžovo.
Manžel prostě ještě není tam kde já, kdy mně se v životě už Xkrát nevypatilo někomu opakovaně odpouštět. Když se někdo chová hnusně, má dostat zpětnou vazbu, že se tak chová, jinak své chování časem přestane považovat za špatné a pak už se s ním špatně jedná. Má totiž pocit, že má pprávo být takový... já to zažila u své mámy, on u bývalé. Vím, že bych ho mohla nechat hrát zase podle jejích not a nechat ho se znovu spálit, ale nějak mám pocit, že už by měl dávno vědět, že to tak zase dopadne...

evanek77
autor
20. čer 2009

kamarád stále nedorazil a už je deset, původem měl dojít na devátou, ať žije dochvilnost 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru