Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

evanek77
autor
11. črc 2009

krásnou sobotu vlaštovičky 😉

kackark
11. črc 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Mar........... čeká holčičku - kontrola 14.7. (den před TP ..doufám,že už nebude)
Ba..............čeká chlapečka Od 4.6. mateřská
Dadunka.....čeká chlapečka
Nanai..........našla//
Evanek........čeká chlapečka
Murynka......čeká asi chlapečka - 17.7 velký UZ v Gennetu, KO 21.7.
Dracek........čeká chlapečka,24.7.kontrola+genetický ultrazvuk Gennet,4D ultrazvuk 28.8.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 24.7. s velkým ultrazvukem
Nella......................??DC
Papua.....................22DC
Mimina....................20DC
Tercie......................3DC
Jaspina.....................2DC
Strouzek...................2DC
Sarlotta...................čeká na 2. porevizní MS, výsledky gen.testů jsou v pořádku

kackark
11. črc 2009

Krásný víkendový den 😵

Marti, jsem ráda, že si nakoukla, jen je škoda, že se vždy mineme. Moc na Tebe myslím a věřím tomu, že se "lék" na Tvoje štěstíčko taky najde. Tak moc Ti to přeji. Narazila jsem na pár Tvých příspěvků v jiné diskuzi a Tvoji statečnost a sílu obdivuji 😵 Hezky si užij kolaření a party 😉

mimina321
11. črc 2009

ahoj 🙂
dnes si vás moc nužijem pobede mám vela akcií tak vás idem trochu pozrieť aspoň teraz

dracekmracek
11. črc 2009

ahoj vlaštovičky,

tak jsem se vrátila ze svatby krásný to bylo,nevěsta jako z časáku fakt krásná 😵 až mi přijdou fotečky tak ukážu 🙂
já zase měla sen tentokrát jsem rodila ve 37tt,nemocnice byla z kopce takže se tam lezlo jako po skále,a doktor mi řekl že mě porodí jen když si s ním začnu 😀 😀 😀 Lukášek mě v noci budil jak se hýbal,nejvíc ho cítímhodně pod pupíkem tuším že tam má nožičky.
martinko moc děkuju jsi opravdu silná,načerpej síly a ono se to štěstí usměje.

evanek77
autor
11. črc 2009

dráčku,
ty už máš tedy pupík 😀
já dnes byla na nealko pivku s kamarádem (spolužákem z gymplu) z Prahy, jsme se tak zakecali, že jsem skoro nestihla vycházky 😀 😀 😀 Ale jsem ráda, že jsem ho ukecala, že se v pátek potkáme v Praze zas, máme tam domluveného druhého kamaráda a kluci jsou spolužáci z ekonomky, tak ten druhý bude mít radost 😉 snaží se s ním už dlouho potkat a nějak se jim nedařilo domluvit 🙂
Holky, také vám každý hladí pupík? Mně přijde, že to každého hrozně láká, zvlášť u chlapů mne to překvapuje, ale je to roztomilé. Už se strašně těším na manžela, večer se mi vrátí 😉

mar26
11. črc 2009

Evi naštěstí mi pupík skoro nikdo nehladí...a jsem ráda 🙂

dráčku pupík v těch šatech krááásně vynikl 🙂

dracekmracek
11. črc 2009

evinko stává,nevadí mi to u rodiny a kamarádky,ale když mi an něj sahají cizí lidi to nesnášim 😝 jednou jsem měla bílé tričko,a než jsem došla domů tak bylo normálně ušmudlané 😀

pupík vynikl,fakt záleží co si vezmu,třeba v kalhotech-normálních riflích enní vidět skoro vůbec...ale mě to nevadí,teda ne když neposlouchám od lidí že není vidět že bych byla těhu...a to jsem na to tak pyšná 😀

Martinko co tu ještě děláš? 😀 😀 😀

evinko pivo bych si teda dala 😵

mar26
11. črc 2009

dráčku 😠 😀

evanek77
autor
11. črc 2009

dráčku,
cizí nechytaj, to by dostali přes prsty 😀 😀 😀 😀 😀
jen mne překvapuje, jak to lidi dojímá, já na pupík sáhla jen kdysi ségře 😉 🙂

farmarska
11. črc 2009

ahoj holky 🙂 hezkej den přeju 🙂

koukám že probíráte pupíky 😕
já se nedívím že jsou z toho dojmutý.. i mne poslední dobou haraší a sleduju ty krásně kulatý těhulinky a nejraději bych se na ně vrhla a bříško jim pěkně ochmatala 😅 😅
ale zastavujte si takhle lidi po městě! By mne brzy zatkli 😀
stal se z mne holt pupíkovej ouchyla 😀 😀

evanek77
autor
11. črc 2009

farmi,
pár měsíců a budeš mít pod srdíčkem zase ten krásnej poklad a k němu poroste i bříško 😉 🙂

tercie
11. črc 2009

Ahoj Evi, moc krásná fotka 😵 to máš profi?

evanek77
autor
11. črc 2009

terci,
né, manžel ji cvakl doma v obýváku, já si s ní jen chvíli hrála 😀 😀 😀 jen jsem zkoušela, jestli to jde... moc se mi to líbilo u mar 😉 🙂
já stejně pořád toužím po fotce v obilném lánu... nebo když nestihnu obilí, tak manželovi rodiče mají za domem pole máku, tak až dozrají makovice 😀 😀 😀

evanek77
autor
11. črc 2009

uf, jsem si dala 20min na crossu a jsem docela vyřízená, nemám po tom všem polehávání žádnou fyzičku. Nejvyšší čas začít, než se fakt nehnu 😝

mar26
11. črc 2009

Evi na fotečku jsem už taky jukla...moc hezká..máš takhle bříško hodně do špičky? 😕 nebo je to tou úpravou pozadí? V atelieru to mají jednodušší, stáhnou za tebe černé pozadí a pak to fotí jen s jedním světlem,ale je fajn,že to jde udělat i doma..ani nemusíte za to platit 😉

evanek77
autor
11. črc 2009

mar,
já jsem jen červenou chodbu převedla do černobíla a pak si pohrála s kontrasty 😉
bříško je bez úprav, fakt je tak špičaté 😀 😀 😀, jen jsem musela lehce přežehlit obličej, ale takhle podvádím pokaždé, blesk je prevít 😀

mar26
11. črc 2009

Evi ty máš malinké bříško 😵

mar26
11. črc 2009

a podvádění neplatí, já tam žehlené nemám nic..podle toho taky vypadám 😀 😀

evanek77
autor
11. črc 2009

mar,
máš naprosto nádherné fotky 😉 🙂, nezlob. A ono se ti profík s ničím žehlit nebude, zas mají kvalitní zrcadlovky a nasvícení, takže vrásky nejsou tak vidět. Však to znáš sama, jakej je rozdíl fotka na sluníčku a fotka s bleskem v místnosti, tam má každej vzhled mrtvoly ☹
a bříško? já mám v pase 90cm 😀 😀 😀 ale přes prsa 115 😀, škoda, že manžel si nesmí šáhnout, pořád mě bolí. Začínala jsem na stejné váza jako ty a ty jsi měla v týdnu co jsem o dvě kila míň, já fakt nabírám 😀

evanek77
autor
11. črc 2009

já se moc těším na fotky s manželem, ale musím počkat, až bude mít drahý náladu, děsně nerad se fotí, což tak nevypadá, protože já zas ráda fotím, takže ho pronásleduju 😀
Ale mne nebaví být na fotce sama a když už máme stativ i samospoušť, tak to vázne jen na slunečném dnu a jeho náladě 😉 🙂

jaspina
11. črc 2009

Hezký víkend vlaštovičky! Asi mám na vás závislost - musela jsem aspoň nakouknout 😀
Já si teď užívám každou křeč z MS - mám radost, že Utroš funguje a zítra mám první Clostil - snad ho budu snášet dobře a hlavně ať pomůže.. Jinak mám od středy Jarka na festivalu a je mi už hrozně smutno.. Minulé roky to tak vůbec nebylo - těch pár dnů jsem vydržela v pohodě,ale teď už je to jiné. Fakt na něj pořád myslím a mám radost z každé smsky.. A hlavně se těším až mi v podělí přijede. Jsem mu říkala, ať se tam moc nezhuntuje, protože až přijede, tak mi musí udělat miminko 😀
Evi - fotka fakt krásná!!!
Mar - Natálka je u tebe evidentně spokojená. Já myslím, že čeká na teplíčko. Do takové kosy deštivé ji nepřemluvíš 😉
Mao, často si na vás vzpomenu a posílám hlavně sílu vydržet období, než trošku přebolí to nejhorší a hlavně, ať máte brzo naději v podobě nějakého řešení! 😉
Tak já letím - musím si umýt hlavu. Tak se mějte.

evanek77
autor
11. črc 2009

já vám úplně zapomněla popsat, co se mi dnes stalo, jak jsem šla do města. Potkala jsem tam demonstraci proti potratům, vykřikovali, že antikoncepce je vražda a podobná hesla, měli transparenty s rozdrcenými kousky tělíček dětí, bylo to hooodně nepříjemné.

evanek77
autor
11. črc 2009

jaspi,
já také posouvám pohledem hodiny, ať už mám manžela doma, je pořád v luftě, ach jo ☹ ☹ ☹

mar26
11. črc 2009

jaspi tak držím palečky,aby vše zafungovalo jak má 😵

Evi manžu určitě přemluvíš, můj na focení vůbec není...nesnáší se fotit
Ale ty jsi zase vyšší,tak se ty kila ztratí 😉 a hlavně na tobě nejsou teda vůbec vidět 😉

ty sny 😀, mě se už druhý den zdálo o porodu,ale takové slátatiny 😀

evanek77
autor
11. črc 2009

mar,
na sny o porodu máš plné právo, Natálka už tu brzy bude s námi 😉 🙂
a vyšší jsem o 3cm, né? Já mám 169. Zrovna dnes mi říkal ten kamarád, že co nenosím podpadky, jsem strašně malinká. On má přes dva metry. To byla sranda na svatbě, kdy ho připitý manžel začal nutit, ať se na fotku s námi sníží, že je moc vysokej a kazí fotku 😀 😀 😀 Ale je fakt, že já než poznala manžela, kterej má 174, tak jsem nosila 10cm podpadky skoro pořád. Zato teď pomalu nesundávám tenisky a už bych neměnila 😀 😀 😀
a já si teda jako buřtík přijdu, ale to k těhu patří 😉 🙂

mar26
11. črc 2009

Evi ale i 3cm udělají divy 😀
taky miluju tenisky 🙂 a podpatky jsem nosila hodně dřív,teď jsem pěkně zpohodlněla.
Jako buřtík,ti asi naplácám..na té fotečce jsi jako vyzáblinka 😅 😀 ...ale co, mě taky ty kila nevadí...pěkně se pořád cpu a neodbývám se...prostě když mám chuť 😀

evanek77
autor
11. črc 2009

mar,
no já nejím za dva, ale za tři. Sice jsem v životě nedržela dietu, ale než jsem otěhotněla, tak jsem nezvládla sníst celou porci v restauraci, zato teď pořád něco ukusuju. Ale chce to pohyb, hodně cítím, jak mi od března tím poleháváním všechno povolilo, dřív jsme chodívali s manželem hodně běhat a na brusle, ale poslední dva roky bylo pořád něco a hodně jsem zvolnila, zůstalo jen chození pěšky a co jsem doma, tak ani to ne. Měla jsem to do práce 4 km, takže bývalo 8 km denně a ono to tělo si holt zvykne... ale teď už se snad nemusím tak hlídat, tak dokud to ta moje blokáda pánve zvládne, chci se víc hýbat, ať mám k porodu trochu fyzičku 😀

sarlotta
11. črc 2009

Ahoj holčinky🙂

Mao... nakoukla jsem do všech diskuzí🙂))) a sháněla info... no určitě si vydupu kontroly na hematologii.. za to přece nic nedám... na injekce se moc necítím.... ale kdyby to pomohlo - cokoliv.... to je jasné 😉

Femibion už papakám, k němu i obyč listovku dopolko a ještě b-komplex....mám doma lékárnu. Tajně doufám, že mi to Béčko zklidní nervíky a vysadím svou minidávku frontinu..... akorát, že zatím se pořád ráno budím s tlučením srdce.. je to protivné... ale ono to nejde rychle, musím pomalu.
Děkuju za to že píšeš, ráda Tě tu vidím Martinko. 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru