Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

tercie
14. črc 2009

Moc veliká gratulace Monice k Oliverkovi!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

A všem vlaštovkám hezký večer 🙂

sarlotta
14. črc 2009

Tak velikááááááááááááááááááá gratulace... takový prďolka maličký🙂)) ale dal mamince asi zabrat🙂))) hlavně přejeme zdravíčko a štěstíčko... ať se Oliver s maminkou brzy sehrají a ať gramíky přibívají... užívejte si ty okamžiky štěstíčka... je to nádhera. Jsem moc ráda 😵

mar26
14. črc 2009

Kačko děkuji jsi hodná,ale už se smiřuju s tím,že do konce týdne to nestihneme a manžel s námi pak doma nebude....

sarlotta
14. črc 2009

kači jo, ještě mě napiš čeká na 3MS, když si v tom upravování🙂)) děkujíííí...

murynka
14. črc 2009

kači omlouvám se ☹ ale neměla jsme zaplý comp a ten filmek mě fakt dostal ještě ted utírám slzičky 😅

moničce moc moc gratuluji 😵 😵 😵 !!!!!!

kackark
14. črc 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... čeká holčičku
Dadunka.....čeká chlapečka
Nanai..........našla//
Evanek........čeká chlapečka
Murynka......čeká asi chlapečka - 17.7 velký UZ v Gennetu, KO 21.7.
Dracek........čeká chlapečka,24.7.kontrola+genetický ultrazvuk Gennet,4D ultrazvuk 28.8.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 24.7. s velkým ultrazvukem
Nella......................??DC
Papua.....................25DC
Mimina....................23DC
Tercie......................6DC
Jaspina.....................5DC
Strouzek...................5DC
Sarlotta...................čeká na 3. porevizní MS, výsledky gen.testů jsou v pořádku
Farmi.......................čeká na MS a další snaženíčko

kackark
14. črc 2009

Mury, to je v pohodě, já věděla že tě to chytne. Nevím zda bych to v těhu ustála, seš statečná 😉 Jen sis opravdu měla vypnout i ten telefon, škoda, že jsem tě vyrušila.

murynka
14. črc 2009

kači to nevadí 😉 no moc jsme to neustála brečela jsem fest chudák manžel nechápal 😅 😕 ...

farmarska
14. črc 2009

ahoj holkýý!
ted to čtu a je to paráda 🙂

moničko moc moc moc gratuluju!! Jsi šikulínka!!! Tak hlavně hodně zdravíčka oběma!! 😵 😵 😵

mar, zlatíčko a ty netruchli, určitě se taky brzy dočkáš 😵 bylo by sice smutný, kdyby jste prošvihli tu manžovu dovolenou, ale za celej život se ještě užijete 😀 a jsou přeci důležitější věci 😉 tak hlavně ať jste zdraví a v pohodě a ostatní už nějak přijde 😵 😵

farmarska
14. črc 2009

mury a co jsi sledovala??? 😕
a já myslela že se cachtáš v novém bazénku 😀

mar26
14. črc 2009

farmi děkuju 😵 😵 , já to všechno vím,to je nejhorší,ale jak už jsem psala,tak vždycky ta naše starost nám přijde v tu chvíli na truchlení ...i když to tak pro ostatní není ...ale vím,že mě to přejde...spíš toho bylo hodně najednou 😒 ...ale už je mi líp 😵

A jak je tobě?

maova
14. črc 2009

Gratuluji Monče k Oliverkovi 🙂

Jé, tady je to krásný, jak se teď rodí hodně miminek 😵

My jsem byli na zahradě a hráli jsme kostky 😀 Nejdřív jenom s Pavlem, to jsem vyhrála masáž 😀 , potom i se ségrou, to jsme vyhráli míchaný nápoj a já zase masáž 😀 a třetí hra byla o kotrmelce 😀 😀 😀 a tu jsem úplně prohrála, takže dva dopředu a dva dozadu 😀 , no fakt sranda 😀

maova
14. črc 2009

Marti, víš, že jak píše Šarlot, ono fakt ani nebudeš vědět kdo, že tě nakonec odrodil. U nás byla pořád porodní asistentka, vystřídali se teda tři směny a všechny byly úplně super a doktorka přišla jednou než praskla voda, zhodnotit jak to vypadá a pak až nakonec, jestli tam byla pět minut, tak to je hodně. Pak už mi udělala jen revizi, ale to jsem stejně spala. A jinak je prostě všechno na tobě 😉

mar26
14. črc 2009

Marti to určitě, on by tam Dr. byl teda celou dobu...a kdyby něco,dělal by mi císaře on,tak prostě i manža i já jsme byli rádi,že tam bude někdo,koho známe,komu věříme a bylo by to takové hezké..ale vím,že na tom to nestojí 🙂 a porodím i bez něj 😅

kostky hraju taky ráda...a hrajete takové to tři dvojky, dohazování atd.? Prostě klasický kostky?

maova
14. črc 2009

Marti já vím, ale doufám, že žádný problém u tebe nenastane a hezky přirozeně porodíš a prostě bude všechno v pořádku 🙂 Já už se snad těším za tebe, až bude Natálka na světě 🙂 Můžu vás pak přijít navštívit, až se doma rozkoukáte? 🙂

My hrajeme takový to, jedničky dvojky .... pyramida, hrozen, dvojice, trojice ....... .

mar26
14. črc 2009

Marti no to víš že můžeš,moooc rády tě uvidíme 🙂 Ani jsem ti to nenabízela,že se můžeme sejít,protože vím,že to není pro tebe moc lehké. Ale když se ti bude chtít, tak jsi vítaná 🙂 ..i s přítelem 🙂 ...toho bych taky ráda poznala, musí to být super chlap!

to hrajete asi podobné 🙂

maova
14. črc 2009

Marti, tak se potom domluvíme, až budete mít čas 🙂 Uvidím vás moc ráda, dřív to pro mě bylo nějak těžší po těch prvních potratech vidět miminka, teď je to taky těžký, ale nějak si zvykám, že to tak prostě je a vlastně se na ně i těším, je to prostě nádherný 😵 Užívám si aspoň cizí miminka a teď se zanedlouho začne snažit jedna výborná kamarádka, tak jí moc přeji, aby byla brzy těhulka a budu chodit jako hodná tetička na návštěvy 🙂

Nevím jestli jsem dneska nějaká divná, ale já se najednou cítím se vším tak smířená a vyrovnaná, až mi to přijde divný. Ale je to příjemný, doufám, že mi to vydrží.

mar26
14. črc 2009

Marti to jsem ráda,že máš lepší den a cítíš se fajn....takové dny jsou potřeba a dodají ti energii do těch dní horších,ale ty ti už nepřeju nebo co nejmíň 😉 Už ti přeju jen aby se to zlepšovalo a byla jsi veselá a vyrovnaná, tělíčko se taky zregeneruje a určitě bude nová a ta správná cesta k miminku pro vás 😵

maova
14. črc 2009

Marti, a ty se teď cítíš jak? Všechno v pořádku? Já už Natálku popoháním za tebe 🙂

mar26
14. črc 2009

Marti teď sedím, Natálka se dneska po moooc dlouhé době vzbudila,tak se tam mele a jen mě píchá na čípku...jinak nic..dneska ani moc poslíčci nebyli 😅 ...jsem marný případ 😀 ...a to bych řekla,že se tam už docela musí cítit fakt utiskovaně...moc místečka tam nemá,proto je taková líňoučká bych řekla.
Ale ať tam ještě je,když se jí tam tak líbí 😀 ...ale max. do pátku 😀

maova
14. črc 2009

Marti, tak jo, do pátku má čas 😀 a pak šup ven k mamince a tatínkovi 🙂
Pomalu si jdeme dneska lehnout, zítra musíme vstávat, já teda ne až tak brzy, ale přece jenom o něco dřív, než jsem teď zvyklá. Tak dobrou noc všem a zítra dám vědět, jaké bylo cvičení podle Mojžíšové 🙂

mimina321
14. črc 2009

ba moc moc gratulujem k oliverkovi 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
mar tak nechje to teda do piatku 😵
mao som zvedavá ako sa ti na cvičení bude páčiť
tak ahoj zajtra

jaspina
15. črc 2009

Dobré ráno! V noci u nás byla docela veliká bouřka, tak jsem myslela na Mar, jestli už dnes nebude Natálka na světě?
Mao, jak jsem dočítala, tak jsem si sama říkala, že tvé příspěvky už zní teď jinak - je z nich cítit obrovská síla a taky chuť žít.. je to moc dobře a jsem hrozně ráda, že je trošku líp! Pevně věřím tomu, že každým tímto těžkým dnem si ale blíž okamžiku, kdy se dočkáš zdravého miminka! 😉

kackark
15. črc 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... čeká holčičku
Dadunka.....čeká chlapečka
Nanai..........našla//
Evanek........čeká chlapečka
Murynka......čeká asi chlapečka - 17.7 velký UZ v Gennetu, KO 21.7.
Dracek........čeká chlapečka,24.7.kontrola+genetický ultrazvuk Gennet,4D ultrazvuk 28.8.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 24.7. s velkým ultrazvukem
Nella......................??DC
Papua.....................26DC
Mimina....................24DC
Tercie......................7DC
Jaspina.....................6DC
Strouzek...................6DC
Sarlotta...................čeká na 3. porevizní MS, výsledky gen.testů jsou v pořádku
Farmi.......................čeká na MS a další snaženíčko

kackark
15. črc 2009

Ahojky sluníčka moje 😵

sarlotta
15. črc 2009

Dobré ránko🙂

kackark
15. črc 2009

Sarlott, ahoj 😵 Ty máš v plánu čekat i na 3. ms? Nechceš pokoušet štěstíčko?

mimina321
15. črc 2009

ahoj 🙂
mala by som niečo uvariť,volačo rýchle ale vôbec nemám predstavu čo 😝 hodte volajakú inšpiráciu

kackark
15. črc 2009

Já dneska dělám jen smažený sýr, ale už se na něj moc těším 😵

mimina321
15. črc 2009

kači tak to by som si dala ale mm si ho sám nevysmaží,je moc pohodlný 😉 ale spravím ho v sobotu mňam 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru