Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

mar26
2. čer 2009

Kačí to víš, manža když v sobotu vytíral, tak říkal,že se těší, až jí bude už tak 13 a budeš vytírat ona 😀

papua
2. čer 2009

mimi: verim tomu ze ano🙂

mar: pozerala som si tvoj albumik, to tvoje brusko je tak krasne male 🙂, kde je tam ta tvoja fesanda napratana??? 🙂, si chudulinka asi aj preto....

kackark
2. čer 2009

Marti 😀 😀 To si počká 😵

mar26
2. čer 2009

papu mě ale připadá,že už mám obří bříško 😀 ...je sice fakt,že si přes něj v pohodě vidím,ale někde těch 9-9,5 kila mít musím a řekla bych,že jen v tom břiše 😀 . A malá je tam úplně všude,jak se začne vrtit...tak jí cítím fakt všude, má holt trošku menší pokojíček 😀

jaspina
2. čer 2009

Holky kam se dnes poděla Murynka? vždycky je tu mezi prvníma.. Má dnes nějakou kontrolu?

kackark
2. čer 2009

No jo, měla dneska kontrolu. Úplně jsem to ráno přehlídla. Tak já jí napíšu sms.

kackark
2. čer 2009

Tak sms jsem napsala a byla doručena, tak doufám, že se co nejdříve ozve.

kackark
2. čer 2009

Holky, tomu říkám rychlost, tak tady máte zprávičku:

Ahojky, vše v pořádku, máme skoro 10cm, fotku nemám ☹ nešlo ho vyfotit. Jsem 14tt a 3 dny, za 14 dní kontrola, naberou mi ty tripply, ve 20tt pojedu na velký utz do genetu. Pá

jaspina
2. čer 2009

Aha, tak to jo 🙂 Mě bylo divné, že se tu neukázala

mar26
2. čer 2009

tak murynce gratuluji ke KO a jsem zvědavá, jestli přijde s tím,že ukázal mímísek co skrývá mezi nožičkama..když na NT to byl nejspíš chlapeček..mě to takhle brzy ještě neřekli,ale od 18tt na každé KO nám to ta naše holka potvrzuje 😀

kackark
2. čer 2009

Marti, mě to bylo taky divný, že nám všem 4 to řekli na NT a všechny kluka 😀 Jsem vážně zvědavá, jestli se u nikoho nesekli 😅

tercie
2. čer 2009

Mimi promiň já byla o víkendu mimo ani jsem nedočítala. Takže fotky zmenšit a pošlu ti je zpátky na mail, dobře? Jdu na to a promiň že to tak trvalo 😉

tercie
2. čer 2009

Jsem ostuda zapomněla pozdravit, AHOOOOOJ 🙂

Gratulace murynce ke kontrole 🙂

meggi10
2. čer 2009

Holky taky bych vám ráda napsala něco za nás nevlaštovky.........

Nevím kolik holek ostatních,ale já si s Mao mnohokrát psala přes IP, ne jen že jí držím palce a blablabla, klidně vám to přepošlu, a to že mám o ní starost snad není špatné a taky tady na koníka nechodím abych dělala informátora......... 😠 takže byste některé z nás mohly respektovat. Každopádně Mao budu držet palce.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dracekmracek
2. čer 2009

meggi asi si děláš prdel ne?

mao informuje ty co chce,a nevím proč si hned bereš informátora na sebe?a hlavně lezeš do diskuze?co takhle trošku respektu k Martince?
vy byste mohly respektovat nás.Děkuji KONEC

meggi10
2. čer 2009

dracku často jsem proshlížela i tvé album když si nebyla těhu a četla jaké jsi měla problémy.
neberu si infrmátora na sebe, píšu že jsem k vám psala ne proto abych informovala další na koníkovi, každopádně to nebudu řešit, čas ukáže jak se Mao má!!!!a snad to bude dobré!!!!

mar26
2. čer 2009

meggi????
My v prvé řadě respektujeme Martinky přání...neinformovat o tom.

Já chápu,že si s mnohýma psala přes IP,ale pokud sama si nepřeje,abysme dál o ní psaly,nebudeme.

Nezlob se na nás,ale prostě tak to je. Myslím,že to nikdo nenpsal nějak zle...sami toho moc nevíme,jen to,že máme držet ty pěstičky, což jsme napsaly. Tak že nechápu, proč píšeš, že dělat si starost snad není špatné, ano není,ale zase chápej ty...že aby někdo psal přes IP dráčkovi a ona každému musela sólo vysvětlovat,že žádné info podávat nebude...tak to prostě napsala sem a hotovo.

Tuhle věc bych uzavřel,Martinka dá vědět všem až bude chtít.

tercie
2. čer 2009

Meggi třeba můžete bejt s mao kamarádky, ale ona si nepřála aby se tu v tom kdokoliv patlal a sama napsala těm, co chtěla aby věděly co se děje, tak prosím o porozumnění...

dracekmracek
2. čer 2009

Ty jo chytrá jak prdel jdu si poplakat do polštáře,hnus 😅

tímto přestávám na cokoliv reagovat.

meggi10
2. čer 2009

pokud vím IP rozesílala dráček vám všem....Nechci po nikom aby mi něco rozesílal jen jsem chtěla vědět zda je mao a mimi v pořádku ať už s kompliakcemi.........toť vše ale to je jedno.....neřešme to, nerada se pouštím do takových debat kde se pak převrací každé slovo

dracekmracek
2. čer 2009

a na to jsi přišla jak? 😅

tercie
2. čer 2009

Holky nechme toho, to mao nepomůže. Spíš se soustřeďme aby tu byla pozitivní energie 😉

meggi10
2. čer 2009

mar napsala jsi to hezky tak kdyby to podala i dracek bylo by to o něčem jiném.Dík pa 😉

mar26
2. čer 2009

meggi přesně tak...je to zbytečné a kdo se do toho tady pustil jsi ty...jen pro připomenutí 😉

a dráček to rozeslala nám, když Martinka napsala,ať to pošle vlaštovkám....a asi každý si umíte představit,že držení palců není asi jen tak pro nic za nic...tak to si myslím stačí a bližší info ani nikdo nepotřebuje.

dracekmracek
2. čer 2009

Já věděla že to takhle dopadne,a i Martinka.Víc k tomu mluvit nebudu a jdu offline.Nebudu si číst v IP jaká jsem svině.pro dobrotu nažebrotu.

mar26
2. čer 2009

dráčku ty se neodpojuj, IP nečti, rovnou je maž a ostatní opravdu prosím o trpělivost a toleranci, žádné IP. dráčkovi...vše co můžeme napsat je v diskuzi, děkujeme!!!....tohle nikomu nepomůže a hlavně to není to podstatné...teď jen ty pěstičky

meggi10
2. čer 2009

mar podle mě dracek mohla volit trošku jiné slova a nevznikla by z toho tady tato bublina ☹
jinak koukám že máš červencové mimi malému bude v červenci rok a kdyby to šlo naplánovat chtěla bych druhé dítko opět na léto je to paráda 😉 měj se pa.

ba111
2. čer 2009

Meggi, proboha, nechoď sem když se neumíš chovat. Laskavě nech Dracka na pokoji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

murynka
2. čer 2009

ahojky

já byla v poradně docela jsme se dnes nasmáli nejdříve mi UZ nechtěl dělat a pak říkal že ho udělá tak jsme šla na kozu přes bříško a pak na lehátko a říká sestřičce Jano můžu si chvíli hrát
fakt se mi věnoval cvičení mi povolil ačkoliv mám rizikové se sexem říkal občas a na kousíček
prcka jsme viděla kopal nožičkami neustále sem tam asi nějaký čutálista ale fotka se nepovedla jak s epořád hýbal atd...měříme 92mm...kontrola za 14 dní pak náběry na tripply a ve 20tt jdeme s manželem na velký UZ do gennetu se zaměřením na vývojové vady srdíčka a tak jsme 14+3

ted vás dočtu 😉

murynka
2. čer 2009

tedy holky ☹

měli bychom martinku respektovat 😒 všichni ostatní se to dozví až bude chtít sama!!!kdyby chtěla dávno vám to napíše ona sama psát si může se všema koníkovkami přes IP 😝 😝 ted potřebuje klid a palce!!!nic víc a ne nějaké dohady tady 😠 😠

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru